Uncharted 2 رسما تاييد شد !!

619

مدیر انجمن
Nov 23, 2007
6,178
نام
كسري
سلام !

uncharted2b1.jpg

بالاخره به صورت رسمي بازي Uncharted 2 تاييد شد. اسم بازي Uncharted 2: Among Thieves خواهد بود. در اين بازي Nathan Drake باز هم شخصيت اصلي خواهد بود.
................
اطلاعات كامل بازي براي در شماره جديد مجله Game Informer در 10 صفحه به چاپ رسيده است. شما در بازي مي توايند انتظار محيط هايي كاملا جديد را داشته باشيد. در اين بازي Nathan در حال پيدا كردن نشانه ها ار يك گنج است كه با سفرهاي ماركو پلو در قرن 13 در ارتباط است. بازي داراي سيستم جديد بالا رفتن از صخره و مقداري game play به صورت مخفي كاري است.اولين نمايش كامل بازي هم توسط Spike TV در 14 دسامبر عرضه خواهد شد. اين هم اولين Trailer بازي : Uncharted 2: Among Thieves
gami_189_cov_web.jpg

آخرین ویرایش:

ehsanslipknot

کاربر سایت
Nov 11, 2006
1,182
نام
Ehsan
بهترین خبر در طول این 6 ماه برای من بود:love:
فقط امیدوارم ادامه ای باشه برای نسخه ی اول,منظورم اینه که اونقدر توش نوآوری ایجاد نکنن که آدم با بازی های دیگه اشتباه بگیره و به Uncharted وفادار باشه.

پ.ن:کسرا بابتِ تریلر,خبر و در کل همه چیز ممنون:love::love:

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
اتفاقا قبلا تو فروم N4G حدود 2 3 ماه پیش خونده بودم که یکی از کاربرها گفته بود که ایندفعه بازی تو کوهستان و از این جور جاها هستش:cheesygri
عجب خبری بود قربونت برم کسری :love:

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
واقعا ممنون Uncharted یکی از بهترین ها بود که بازی کردم

امیدوارم این قسمتشم عالی باشه

آخرین ویرایش:

Tidus

کاربر سایت
Apr 30, 2008
1,122
آقا بازي مثل شماره قبل فقط براي PS3 منتشر ميشه؟:confused:

شک نکن دوست عزیز این بازی فوق العاده ماله خود سونی هستش و فقط برای PS3 عرضه خواهد شد

SEIKO-XXX

کاربر سایت
Oct 27, 2008
891
نام
kivanc tatli
سلام بر همگی
وااااای چه خبری واقعآ عالی بود با اون گرافیکه محشرش.
دوستان این بازی به تنهایی ارزش خرید ps3 رو داره شک نکنین.
ای ول به سونی و Naughty Dog:love:

孢子

کاربر سایت
Oct 24, 2008
1,319
اتفاقا باید ناراحت هم باشید نه خوشحال چون با این کار یعنی جک و دکستر هم نمیاد یعنی شما این بازی رو به جک ترجیح میدین ؟؟؟؟ :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر