UFC 2

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

jadw8dv6dzkm19iu8qb1.png

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

< < بــــاکس آرت > >

;

امروز شرکت EA با دزج تصویری ، رسما بازی " UFC 2 " را برای انتشار تایید کرد !

h4j6r7q8iu43s8kojkfd.png

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

پلتفرم ها : Xbox one , Playstation 4

فعلا اطلاعاتی از تاریخ انتشار به بیرون درز پیدا نکرده ولی احتمالا بازی در بهار 2016 منتشر میشه .

تریلر

3xubh4ppgclhkzo2o8r7.jpg

اولین تریلر از بازی UFC 2 منتشر شد ....

لینک دانلود با کیفیت 720p

با انتشار اخبار جدید تایپک آپدیت میشه ....

آخرین ویرایش:

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
----------------------------------------------------------------------------------------------
سبک مبارزاتش با سایر بازیهای رزمی خیلی فرق میکنه و هر کسی ارتباط برقرار نمیکنه، مثل خودم که پشیمون شدم از خریدش :-s
در کل باید مبارزه دوست باشی تا این بازی خوشت بیاد
ولی واقعا حیف این بازی ه که چند دقیقه وقت صرف یادگیری گم پلیش نشه... البته شما شاید سلیقه نپسندیده.
در کل بازی جدا حرف های زیادی برای گفتن داره و واقعا تو سبک خودش محشر کار کرده.

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
خب منم این بازیو خریدم.گیم پلیش رو قبلا دیده بودم و خوشم اومده بود.
برای کسایی که به ufc و بوکس و.. علاقه دارن واقعا جذابه.
تا الان حدود 20 تا بازی آنلاین انجام دادم فقط یکیو بردم :D یاد گرفتنش حقیقتا سخته.
ppedramp آخر هفته ها در خدمتیم.ps4

• Like
Reactions: Seventy One

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
خب منم این بازیو خریدم.گیم پلیش رو قبلا دیده بودم و خوشم اومده بود.
برای کسایی که به ufc و بوکس و.. علاقه دارن واقعا جذابه.
تا الان حدود 20 تا بازی آنلاین انجام دادم فقط یکیو بردم :D یاد گرفتنش حقیقتا سخته.
ppedramp آخر هفته ها در خدمتیم.ps4
اگه بتونی عصر ها هم آنلاين باشی ما هم در خدمتم تا تو این بازی هیجانی مبارزه نفس گیری انجام بدیم. :) ...از شوخی بگذریم گیم پلیش به غیر از گیو آپ ش سخت نیست زیاد.

• Like
Reactions: pedram13

pedram13

کاربر سایت
Jul 5, 2015
252
اگه بتونی عصر ها هم آنلاين باشی ما هم در خدمتم تا تو این بازی هیجانی مبارزه نفس گیری انجام بدیم. :) ...از شوخی بگذریم گیم پلیش به غیر از گیو آپ ش سخت نیست زیاد.
من از شنبه تا سه شنبه یا 4شنبه خوابگاهم بعدش چشم،
مشت و لگد و دفاعش رو مشکلی ندارم البته اونا رو هم هنوز کامل بلد نیستم اما وقتی پای glinch میاد وسط نمیدونم دارم چیکار میکنم :|

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
من از شنبه تا سه شنبه یا 4شنبه خوابگاهم بعدش چشم،
مشت و لگد و دفاعش رو مشکلی ندارم البته اونا رو هم هنوز کامل بلد نیستم اما وقتی پای glinch میاد وسط نمیدونم دارم چیکار میکنم :|
گلینچ زیاد سخت نیست فقط باید با آنالوگ جهتی سمت راستی به سمت چپ یا راست نگه داری تا حرکت بزنی تو قسمت تمرینی سریع یاد میده بهت در حین این هم میتونیL1 L2 رو بگیری طرف رو بلند کنه بکوبه زمین.خیلی حال میده کوبیدن زمین

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
بچه ها بیاین آیدی بدین بزنیم
بازی آخرته حاله
تو سیزن رنک چندومین؟؟

Sent from my SM-G935F using Tapatalk
چرا شما خودت آیدیت رو نمیزاری!
حیف که الان بازی نمیکنم بعدا میام دمار از روزگار بازیکنا در میارم تا همین چند هفته قبل با این آلیستار چکاراکه نکردم بیشترم انگلیسی زبونا میخوردن به پستم...آنلاینش عالیه

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
کاش براک هم بود تو بازی =((
من که ندارم کنسول ولی خب بسیار امیدوار بودم به این بازی ... EA خداوکیلی سال 2016 ترکوند لامصب تو همه بازی ها

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
کاش براک هم بود تو بازی =((
من که ندارم کنسول ولی خب بسیار امیدوار بودم به این بازی ... EA خداوکیلی سال 2016 ترکوند لامصب تو همه بازی ها
براک جدیدا تو ufc 200 میخواد برای یک شب بازی کنه.احتمالا هم تو آپدیت ها اضافه کنن.اگه دسترسی داری بازی رو بازیش کن بسیار بازی با ارزشیه خیلی خوب هم ساپورت میشه.

• Like
Reactions: SiminSecret

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
تعجب میکنم از اینکه این بازی چرا اینقدر کم طرفدار و بازی های فانتزی سبک فایل دیگه پر طرفدار تو ایران.
البته این بازی تو غرب خیلی طرفدار داره
بگذریم نزدیک دو هفته بازی رو خریدم عالیه. 9.3 از 10 بهش میدم. گرافیک عالی گم پلی عالی هرکس بازی نکنه از دستش رفته و ظرر کرده و ارزش بازی زمانی هم بیشتر میشه که نسخه کرک شده کامپیوتر نداره کلا فقط برای ایکس وان و پی اس 4 هه....عالیه عالی!
خونریزی و کبودیش خوبه طبیعی دراوردن بزنی مثلا صدا بده فک طرف خون بریزه؟

**AMIR**

کاربر سایت
Mar 24, 2015
1,096
عاقا انقد تعریف کردین مجاب شدم بازی رو بگیرم:D
چن تا سوال دارم:
1-فرق بوکس با کشتی کج چیه؟
2-بوکسور ها فقط مشت و لگد میزنن یا از حرکت های دیگه ای هم استفاده میکنن؟
3-چجوری بازیو باید برد؟
4-لطفا یه لینک ازگیمپلی بدین یا تریلر
5-آنلاینش چجوریه؟

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
چن تا سوال دارم:
3-چجوری بازیو باید برد؟
5-آنلاینش چجوریه؟
سلام
۱-بوکس که فقط مشت و کمر به بالاس کشتی کجم که نمایشیه
۲-بوکسرها مشت زنن اما ufc ترکیبی از هنرهای رزمی با کمترین قوانین هست ی جورایی عین دعوا میتونن با پا و مشت و...بزنن فقط کله نباید بزنن و به بیضه

Sent from my SM-G935F using Tapatalk

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
خونریزی و کبودیش خوبه طبیعی دراوردن بزنی مثلا صدا بده فک طرف خون بریزه؟
در حد عالی.بعد از آپدیت به نظرم بهترم شده
چن تا سوال دارم:
3-چجوری بازیو باید برد؟
5-آنلاینش چجوریه؟
دوستمون اچ تی سی ام8 راهنمایی کرد ولی کامل تر بهت میگم.
بوکس فقط مشت میزنن. به شکم و صورت و سر. کشتی کج بیشتر نمایشی ولی مبارزات جدی هم کمو بیش داره.کج کارا خیلی حرفه ای هستن لا مصبا :) بوکسور جماعت فقط مشت میزنه ولی در یک اف سی که ترکیبی از هنر های رزمیست هر نوع رزمی کاری میمونه توش شرکت کنه حتی کشتی گیرا. ولی فقط نباید به زیر ( اون ناحیه ) و گردن و کمر نباید ضربه بزنن. قوانین زیادی نداره خیلی. بازی رو باید یه چن دست بزنی بعد میبری سخت نیست. لینک هم تو آپارات هست ببین. وضعیت آنلاینش در یک کلام فوق العادست...در کل از بازی لذت میبری.

• Like
Reactions: SleepyTurtel

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر