UFC 2

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

jadw8dv6dzkm19iu8qb1.png

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

< < بــــاکس آرت > >

;

امروز شرکت EA با دزج تصویری ، رسما بازی " UFC 2 " را برای انتشار تایید کرد !

h4j6r7q8iu43s8kojkfd.png

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

پلتفرم ها : Xbox one , Playstation 4

فعلا اطلاعاتی از تاریخ انتشار به بیرون درز پیدا نکرده ولی احتمالا بازی در بهار 2016 منتشر میشه .

تریلر

3xubh4ppgclhkzo2o8r7.jpg

اولین تریلر از بازی UFC 2 منتشر شد ....

لینک دانلود با کیفیت 720p

با انتشار اخبار جدید تایپک آپدیت میشه ....

آخرین ویرایش:

Seventy One

اگه فردارو گرفتن از تو نترس امشب درازه ...
کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
یه سری میگن که بازی حالت آفلاین مسابقه با Cpu داره و یه سری هم میگن نداره !! آخر نفهمیدم ! توروخدا یکی یه جواب درست بده

SleepyTurtel

کاربر سایت
Apr 20, 2012
6,358
نام
بابک
چندساعتی بازی کردم،گیمپلی کمی سریعتر شده،ناک اوت هم بهتر شده،نورپردازی بازی هم پیشرفتی داشته،درکل ارزش داره واسه دوستدارانش

sent from my Moto x Style

• Like
Reactions: Seventy One

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
کسی بازیرو نگرفته ؟!! من میخواستم بگیرم ولی چون تازه اومده بسیار گرونه و از طرفی هم تعداد معدودی که بازیرو گرفتن از گیم پلی بازی شکایت داشتند . اگر بازی رو گرفتید حتما بیاید تجربه خودتون رو با ما تو این تاپیک در میون بزارید مرسی

• Like
Reactions: a.messi10

Kainé

Kuraudo Sutoraifu
کاربر سایت
May 29, 2009
10,102
نام
احسان
کسی بازیرو نگرفته ؟!! من میخواستم بگیرم ولی چون تازه اومده بسیار گرونه و از طرفی هم تعداد معدودی که بازیرو گرفتن از گیم پلی بازی شکایت داشتند . اگر بازی رو گرفتید حتما بیاید تجربه خودتون رو با ما تو این تاپیک در میون بزارید مرسی
بگو چه شکایتایی از گیم پلیش شنیدی بگم درسته یا نه :D
چون من خودم خیلی عشق UFC ـم و شماره ی قبلی رو هم خریدم و خیلی هم باهاش حال کردم طبیعیه که با UFC2 هم خیلی حال کردم (واسه همین از من بپرسی میگم بگیر، ولی خب نظر و شنیده هات رو بگی راحت تر می تونم راهنماییت کنم. چون ممکنه نظر تو با نظر من فرق کنه) ولی خب بگو مشکلاتی که شنیدی چیا بوده که درست و غلطشو بگم بهت :D

• Like
Reactions: Seventy One

Seventy One

کاربر سایت
Dec 14, 2010
889
نام
Ali
بگو چه شکایتایی از گیم پلیش شنیدی بگم درسته یا نه :D
چون من خودم خیلی عشق UFC ـم و شماره ی قبلی رو هم خریدم و خیلی هم باهاش حال کردم طبیعیه که با UFC2 هم خیلی حال کردم (واسه همین از من بپرسی میگم بگیر، ولی خب نظر و شنیده هات رو بگی راحت تر می تونم راهنماییت کنم. چون ممکنه نظر تو با نظر من فرق کنه) ولی خب بگو مشکلاتی که شنیدی چیا بوده که درست و غلطشو بگم بهت :D
نمیدونم هم تو نقدها نوشته بود که گیم پلی نه چندان دل چسب ! و هم اینکه چند نفری که تجربه کرده بودن ! شما خودت چیزی حس نکردی ؟ کلا لطف کن اگه زحمتی نیست مزایا و معایب بازی رو ازنظر خودت بگو

B_O_X_E_R

کاربر سایت
Feb 16, 2016
601
نام
آرین کمال
تعجب میکنم از اینکه این بازی چرا اینقدر کم طرفدار و بازی های فانتزی سبک فایل دیگه پر طرفدار تو ایران.
البته این بازی تو غرب خیلی طرفدار داره
بگذریم نزدیک دو هفته بازی رو خریدم عالیه. 9.3 از 10 بهش میدم. گرافیک عالی گم پلی عالی هرکس بازی نکنه از دستش رفته و ظرر کرده و ارزش بازی زمانی هم بیشتر میشه که نسخه کرک شده کامپیوتر نداره کلا فقط برای ایکس وان و پی اس 4 هه....عالیه عالی!

soheilarfaei

کاربر سایت
Feb 2, 2011
341
تعجب میکنم از اینکه این بازی چرا اینقدر کم طرفدار و بازی های فانتزی سبک فایل دیگه پر طرفدار تو ایران.
البته این بازی تو غرب خیلی طرفدار داره
بگذریم نزدیک دو هفته بازی رو خریدم عالیه. 9.3 از 10 بهش میدم. گرافیک عالی گم پلی عالی هرکس بازی نکنه از دستش رفته و ظرر کرده و ارزش بازی زمانی هم بیشتر میشه که نسخه کرک شده کامپیوتر نداره کلا فقط برای ایکس وان و پی اس 4 هه....عالیه عالی!
----------------------------------------------------------------------------------------------
سبک مبارزاتش با سایر بازیهای رزمی خیلی فرق میکنه و هر کسی ارتباط برقرار نمیکنه، مثل خودم که پشیمون شدم از خریدش :-s

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر