UFC 2

« بـــــســـمـ اللهـ الــــرحـمـنـ الـــرحیــمـ »

jadw8dv6dzkm19iu8qb1.png

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

< < بــــاکس آرت > >

;

امروز شرکت EA با دزج تصویری ، رسما بازی " UFC 2 " را برای انتشار تایید کرد !

h4j6r7q8iu43s8kojkfd.png

_ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ __ _ _ _ _ _ _ _ _ _

پلتفرم ها : Xbox one , Playstation 4

فعلا اطلاعاتی از تاریخ انتشار به بیرون درز پیدا نکرده ولی احتمالا بازی در بهار 2016 منتشر میشه .

تریلر

3xubh4ppgclhkzo2o8r7.jpg

اولین تریلر از بازی UFC 2 منتشر شد ....

لینک دانلود با کیفیت 720p

با انتشار اخبار جدید تایپک آپدیت میشه ....

آخرین ویرایش:

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,825
نام
مهراد
دوستان اگر حضور دارن تو تاپیک و بازی میکنن ، من امروز عصر بازی رو میخرم به امید خدا و میایم که بریم برای انلاین :-c

atzoriha

کاربر سایت
Sep 20, 2015
2,016
سلام دوستان
این بازی حالت دو نفره آفلاین داره ؟ چجوریاست ؟ اصلا حال میده دو نفره ؟ ممنون
علیک سلام
بله مثل کشتی کج و مورتال و تیکن و...
این بازی هم حالت دونفره آفلاین رو داره
ولی
بیشتر به کسانی حال میده که با ورزش ufc آشنا باشند
چون
نسبت به بازی های مبارزه ای مشابه بسیار شبیه ساز تر و تخصصی تر هست این بازی
درنتیجه
تا حدود زیادی سخت تر و پیچیده تره نسبت به موارد مشابه!

موفق باشید

• Like
Reactions: alavi1992

hosein_xz

کاربر سایت
Apr 30, 2014
65
نام
حسین
دوستان من آخرت آشناییم با ufc میشه فیلم The Warrior
واقعا نمیدونم چجوریه
بازی تو استور شده 15 دلار،بعد دیدم شما ها بالا از آنلاین و کریر بازی تعریف کردین
میخواستم بپرسم پیشنهاد میکنید بازی رو؟

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
دوستان من آخرت آشناییم با ufc میشه فیلم The Warrior
واقعا نمیدونم چجوریه
بازی تو استور شده 15 دلار،بعد دیدم شما ها بالا از آنلاین و کریر بازی تعریف کردین
میخواستم بپرسم پیشنهاد میکنید بازی رو؟
اره بگیر بازی خوبیه از کشتی کج بهتره کیفیتش بالاست انیمیشن و خون و همه چی در بالاترین حالت

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
این بازی در حالت آنلاین باگ یا گلیچ داره؟من رو ps4 بازی می کنم چه کیک یا پانچ قدرتی چه معمولی می زنم دو تا که می زنم از استامینم کم میشه میرسه تهش اما طرف مقابل هرچی میزنه خیلی کم از نفسش کم میشه
ضمناً هرچی هم قدرتی تو سر و کله می زنم اونقدی که از خودم نفس کم میشه از مقابلم کم نمیشه

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
این بازی در حالت آنلاین باگ یا گلیچ داره؟من رو ps4 بازی می کنم چه کیک یا پانچ قدرتی چه معمولی می زنم دو تا که می زنم از استامینم کم میشه میرسه تهش اما طرف مقابل هرچی میزنه خیلی کم از نفسش کم میشه
ضمناً هرچی هم قدرتی تو سر و کله می زنم اونقدی که از خودم نفس کم میشه از مقابلم کم نمیشه
سلام داداش. این بازی آنلاینش باگ که نداره هیچ خیلی هم حساب کتاب داره!!!! منم اوایلش مثل خودت بودم ولی با تمرین خیلی بهتر شدم. تنها ضعف بازی اینه که برای حرفه ای شدن باید خیلی تمرین کنی و صبور باشی :D . به نظرم اول چلنج ها رو توی قسمت تمرینی کامل کن . توی آنلاینشم که همیشه حریف قوی تر پیدا میشه که اتفاقا خودم با هر حریفی که بازی میکردم یه چیزی ازشون یاد میگرفتم.
در مورد استامینا هم یکی از چالش های بازی همین مدیریت نفس هستش بخصوص توی مبارزه های پنج راند.. . ولی کلا یه سری از ضربات مثل سوپرمن پانچ و کیک خیلی از نفست کم میکنن...پیشنهادم اینه که بیشتر مبارزای سبک وزن انتخاب کنی و ضربات ترکیبی پانچ و کیک باهمو تمرین کنی.
آی دی تو بده چند دست باهم بازی کنیم

• Like
Reactions: w.rooney

w.rooney

کاربر سایت
May 10, 2008
406
سلام داداش. این بازی آنلاینش باگ که نداره هیچ خیلی هم حساب کتاب داره!!!! منم اوایلش مثل خودت بودم ولی با تمرین خیلی بهتر شدم. تنها ضعف بازی اینه که برای حرفه ای شدن باید خیلی تمرین کنی و صبور باشی :D . به نظرم اول چلنج ها رو توی قسمت تمرینی کامل کن . توی آنلاینشم که همیشه حریف قوی تر پیدا میشه که اتفاقا خودم با هر حریفی که بازی میکردم یه چیزی ازشون یاد میگرفتم.
در مورد استامینا هم یکی از چالش های بازی همین مدیریت نفس هستش بخصوص توی مبارزه های پنج راند.. . ولی کلا یه سری از ضربات مثل سوپرمن پانچ و کیک خیلی از نفست کم میکنن...پیشنهادم اینه که بیشتر مبارزای سبک وزن انتخاب کنی و ضربات ترکیبی پانچ و کیک باهمو تمرین کنی.
آی دی تو بده چند دست باهم بازی کنیم
ممنون
serrooney

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر