نمایشگاه/رویداد Ubisoft Forward | تاریخ 12 June (22 خرداد)

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
151724

آخرین اخبار از یوبی (23 خرداد ماه 1402)

◾ عنوان Star Wars Outlaws در سال 2024 برای نسل نهم منتشر خواهد شد
وقایع بازی بین Empire Strikes و Return Of The Jedi هستش
می‌توانید سیارات جدید و نمادین را در اولین بازی جهان باز Star Wars، اکسپلور کنید

◾ عنوان Prince of Persia The Lost Crown در تاریخ 18 ژانویه 2024 برای نسل هشتم و نهم منتشر خواهد شد
با پیش خرید بازی، صاحب ست لباس Warrior Within خواهید شد
در دیسکورد رسمی بازی اعلام گردید که بازی دوبله فارسی خواهد داشت!

◾ تاریخ عرضه ی عنوان The Crew MotorFest برابر است با 14 سپتامبر
این عنوان دارای چندین مد خواهد بود:
• Made in Japan Mode
• Formula 1 Mode
• Off-roading Mode
• Classic Cars Mode

◾ تاریخ انتشار Assassin's Creed Mirage کماکان تغییر نکرده و در تاریخ 12 اکتبر سال جاری (20 مهرماه) برای کنسول‌های نسل هشتم و نهم و پی‌سی عرضه خواهد شد

◾ آخرین اطلاعات از عنوان Metaphor: ReFantazio
بازی توسط تیم خلاق 5/Persona 3/4 و به رهبری Katsura Hashino به عنوان کارگردان و Shigenori Sojima به عنوان Artist و Shoji Meguro به عنوان آهنگساز در استودیوی جدید Atlus یعنی Studio Zero ساخته می‌شود
به گفته Hashino، این عنوان‌ شبیه به هیچ عنوان فانتزی نیست که قبلا تجربه کردید و چیز جدیدی است

◾ تاریخ عرضه ی عنوان Avatar: Frontiers of Pandora مشخص شد، برابر با 7 دسامبر (۱۶ آذر)
این عنوان دارای Co-Op دو نفره خواهد بود
بازی یک اثر اول شخص اکشن ادونچر است
انسان ها شما را برای نبرد با ناووی ها آموزش می‌دهند
می‌توانید سایر قبایل Na'Vi را استخدام کنید
اسلحه‌های زیادی در بازی وجود دارد
همچنین می‌توانید با جنع اوری متریال ها غذا درست کنید

◾ عنوان Just Dance 2024 edition در تاریخ 24 اکتبر (۲ آبان) منتشر خواهد شد

◾ کلوزد بتای Skull and Bones از 25 تا 28 آگوست در دسترس خواهد بود

◾ در مراسم یوبی ساعت فوروارد تایید شد که Assassin's Creed 1 Remake در دست توسعه نیست

◾ به گفته ی تهیه کننده ی سری، عنوان Project Hexe طولانی نخواهد بود

◾ بازی Multiplayer مستقل Assassin's Creed با نام Invictus شناخته میشه و این بازی توسط توسعه‌دهندگان Rainbow Six Siege و For Honor قراره ساخته شه

◾ طبق آخرین گزارشات از سوی Ubisoft، این کمپانی چهار عنوان از جمله Splinter Cell VR و Ghost Recon Frontline بعلاوه ی 2 عنوان معرفی نشده را کنسل کرده

◾ عنوان Beyond Good & Evil 2 هنوز در دست توسعه است
امروز و طی یک جریان Q&A سالانه از یوبیسافت، این کمپانی به Beyond Good & Evil 2 اشاره کرد و این عنوان را در کنار عناوینی مثل POP Remake و Splinter Cell Remake و Star Wars و .... در لیست Active Development قرار داده اما هیچ تاریخ انتشار یا بازه زمانی برای این عناوین اعلام نکرد

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
شایعات:

▪️کمپانی Ubisoft در حال کار بر روی یک عنوان بتل رویال با نام رمز REAPER با عناصر روگ‌لایک از سری The Division ست
▪️عنوان Project Red در سال 2024 ..
▪️عنوان Project Hexe در سال 2026 ..

🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️🔹️
آخرین آپدیت/اونت:
به روز خواهد شد...

آخرین ویرایش:

Hollow Hunter

کاربر سایت
Jul 29, 2020
230
اینکه ارزش گرافیک فنی خیلی بیش از حد بالا رفته و باعث میشه به خیلی بازی های خوب توجه نشه و به بازی هایی توجه الکی بشه نکته درستی هست و داره به صنعت گیم ضربه میزنه
ولی چند تا دلیل داره که به گرافیک فنی این بازی خیلی ایراد وارد میشه
اول اینکه داریم درباره یوبیسافت حرف میزنیم که این نسل کلی سود کرده و یک استودیو دور افتاده که بودجه نداره نیست و انتظار میره بازی هاش گرافیک خوبی داشته باشن و از انتخاب استودیو مشخصه وقت نگذاشتن و فقط خواستن هوادارا رو از سر خودشون باز کنن
دوم اینکه پرنس اف پرشیا همواره گرافیک قابل قبولی داشته و انتظار میره ریمیکش هم گرافیک خوبی داشته باشه الان شما فکر کن Gta یا God of war بعدی هر چقدر هم از نظر داستان و گیم پلی خوب باشه اگه همچین گرافیکی داشته باشه قابل قبوله.. نه تو dna این بازی ها گرافیک خوب بوده
بازی کلی فن داره اینم اضافه کنیم که این حرف غلطیه که بگیم یوبسافت میخواسته امتحان کنه ببینه واکنش مردم چجوریه و چه قدر استقبال میشه
موفقیت Resident evil 2 هم مشخص نبود ولی کپکام نیومد امتحان کنه ببینه خوبه یا نه تمام توانش رو گذاشت رو بازی (کاری که یوبسافت به وضوح انجام نداده)
دلیل اخر هم اینکه بازی remake هست new ip که نیست استوديو سازنده داستان رو در اختیار داره بیس گیم پلی رو در اختیار داره مراحل رو در اختیار داره میمونه یکم پولیش کردن انیمیشن ها و گیم پلی و شاید موسیقی و صداگذاری جدید و گرافیک که مهم ترین عنصره یه remake هست که تغییرات عمده مثل resident و final fantasy ندیده

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
میدونستم الان این جواب رو میگیرم . من پست خود ماکان رو نقل قول کردم کاری ندارم بیس سولز بورن ها تاریخ مصرف نداره خواستم مثال نقض بیارم در مورد SOTC هم چرا خر منتقدا رو بگیرم ؟ الان ما بحثمون دید دو گانه به این مسئله توسط ملت ما اصلا هنوز گیم پلی بازی رو ندیدیم صرفا چهار تا صحنه سینماتیک بوده ولی خوب گرافیک فنی چون ضعیف بوده زمین و زمان رو دارید به هم میدوزید گرافیک بازی رو هم که در حد نسخه PS3 بازی کشیدید پایین !!! باز خوبه از Ryse هم مثال اوردم اینجوری سریع منو با علوی ونوم یکی کردی LOL باشه اصلا من اومدم سونی رو ترول کنم :))

همین دیگه الان شما حتی نمیدونی این چیزایی که نام بردی تو بازی اپدیت شدن چهار مین گیم پلی از بازی بیرون نیومده فاتحه گیم پلی بازی رو هم خوندید !!!
دید دوگانه ای وجود نداره. همین SOTC که خیلی علاقه دارین بهش، لوپ گیم پلی که جلو مخاطب گذاشته( اکتشاف، پازل، کامبت و باس فایت ها) هنوزم بعد این همه سال کاملا با استاندارهای روز سازگاری داره. وگرنه سایت ها و مجلات عاشق چشم و ابروی اوئدا نیستن که هر بار لیست بهترین های تاریخ میاد این بازی بینشون دیده میشه. حالا این وسط مشکل دوربین و کنترل داره ؟ اره. ولی دلیل نمیشه گیم پلی رو منسوخ شده بدونیم.ریمیک این بازی هم شما از هر استانداردی بخوای حساب کنی(گرافیک فنی و هنری، گیم پلی و ...) کاملا قابل رقابت با بازیای امروزی هست. حالا چون مشکل دوربین مثلا داره دلیل نمیشه بگیم منسوخ شده! منسوخ میشه اویل 2 که کپکام کامل بازیو میکوبه و در عین حال که ریمیک هست استاندار های جدید رو تعریف میکنه تو ژانر ترس که حتی سخت گیر ترین منتقدا هم ایراد خاصی نمیتونن بگیرن ازش. چرا؟ چون همه چیز بازی از گرافیک و پرزنتیشن بگیر تا گیم پلی کاملا مطابق با استاندارهای روز بازسازی شده و اتفاقا کلی هم بهبود داشته. POP هم دقیقا الان تو رده منسوخ قرار میگیره که طبق چیزایی که دیدیم از لحاظ گرافیک فنی کاملا تعطیله و عملا بازی نسل 7 محسوب میشه. حالا مقایسه کن با ریمیک فاینال 7 و اویل 3 که امسال اومدن و حداقل از لحاظ پرزنتیشن فوق العاده خوب عمل کردن جفتشون. بعد انتظار داری ملت نسخه بازیو نپیچن؟ بازی 2021 میاد و عملا بازی 2007-8 محسوب میشه از لحاظ گرافیکی. تگ 40 دلاری هم خورده. حالا شما دوست داری 40 دلار بریزی تو حلق اینا صرفا به خاطر نوستالژی خب موفق باشی.وگرنه استاندارهای ملت خیلی وقته دیگه بالاتر از این حرفاس رو ریمیک ها.صرفا یه گیم پلی بهبود یافته بازی 16-17 سال دلیل نمیشه گرافیک فاجعه بازیو نادیده بگیریم. مخصوصا بعد این همه ریمیکی که تو این چند سال اومدن و ملت انتظارشون خیلی بیشتر از بهبود انیمیشن یه بازیه.

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
بیچاره ایمورتالز دفن شد زیر فشار انتقادات ریمیک پرنس.
:D
کسی حتی تاپیکشم نزده.
اگه یکی از دوستان زحمت تاپیکشو بکشه عالیه.
فوق العاده بود نمایش اون بازی برا من.
همه چیش.
بیخود نیست بگم بعد سایبرپانک الان یه جورایی جزو مورد انتظارترین بازی هام رفته.
@Z-fan
دیگه تاپیک کلون های زلدا رو هم خودت بزن دیگه اگه میتونی...

Justiciar

کاربر سایت
Jul 13, 2012
1,472
توصیه میکنم همین الان POP رو پنج مین بازی کنید.حتی کنترلش الان برای شما خنده داره. اون گیم پلی برای الان منسوخ شده.اون دوربین منسوخ شده. و این که مثل demon souls و SoTC گیم پلی اش خاص نیست که هنوز بشه تحملش کرد.بعد از prince نصف بازی ها دیگه پارکور مانند شدن.ولی game play بازی های SoTc و demon souls خاص هستند.چندتا بازی مگه از روش اسکی رفتن؟
پس حداقل یا باید ریمیک prince اونقدر گرافیکش بهتر شده باشه تا گیم پلیش boring نشه و یا گیم پلیش اونقدر ریمیک شده باشه که این گرافیک داغون الان به چشم نیاد ، که هیچ کدوم از این دو اتفاق نیفتاده.
شما خیلی داری کامنت‌های هشت‌ریشتری میدی.

اولا که فرمول سری سولزبورن الان منبع اصلی کپی‌کارها تو بازی‌های RPGئه. اینقدر cloneهای خوب و بد و ریز و درشت از بازی‌های From software هست که دیگه داره به حد اشباع میرسه، و! شاید برای جالب باشه ولی بعضی‌هاشون تو بعضی قسمت‌ها بهتر از سری SoulsBorneان

گیم‌پلی پرینس هم همونقدر تکراریه که گیم‌پلی سری Arkham؛ همچین حرفی وقتی می‌زنید مشخصا با Gameplay loop آشنایی ندارید. لوپ ارکهام مبارزه>مخفی‌کاری>جمع کردن کالکتیبله و این سه‌تا رو تکرار می‌کنه منظم. پرینس هم دقیقا همینه. مبارزه>پارکور>حل معمای محیط

اینکه بیای یک فرمولی که کار کرده رو صرف تغییر، تغییر بدی کار عقلانی‌ای نیست. کمتر بازسازی‌ای هم هست که گیم‌پلی رو عوض کنه، رزیدنت ایول استثنا چون گیم‌پلی نسخه‌های اصلیش تو این نسل زجرآور میشد.

اینها اومدن تو Forgotten Sands سیستم Skill رو اضافه کردن که برای ۱۰ دقیقه جالب بود و هیچ تاثیر واقعی‌ای نداشت. جدای از این، همیشه Diegesis سری PoP و ACهای اول تحسین‌برانگیز بوده. هر تغییری که برای کاراکتر رخ میده تو روند روایت رخ میده. آپگرید سلاح و Costumeهای مختلف و سیستم Skill بدرد این کاراکترها نمی‌خوره.

و ضمنا اینکه این لغت "Remake"رو هی فراموش می‌کنید و چیزی که همه می‌خوایم Rebootئه. ریمیک خوبی نیست؟ گرافیکی نه، در مجموع؟ نمی‌دونیم. ولی مشخصه که اگر به موفقیت نسبی برسه احتمال ادامه سری وجود داره.

و در آخر اینکه هی میگید می‌دادن به تیم و سازنده اصلی یا استودیوی خوب، تیم‌های اصلی یوبی‌سافت همه مشغول پروژه‌های خودشونن، ریمیک نباید هزینه ساختش از سودی که قراره بدست بیاره بیشتر بشه (سه‌ده پرویکت به اون عظمت ساخت ورژن enhanced ویچر ۳ رو outsource کرده)، نه جردن مکنر نه دزیله از یوبی‌سافت خوششون نمیاد و دنبال کارهای خودشون‌ان و خلاصه اینه که فعلا اینجاییم. من هم مسلما بدم نمیومد پرینس با قدرت تمام برگرده و خیلی بهتر از این باشه، ولی حداقل غر می‌زنید سعی کنید منطقی باشه غرهاتون

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
تو این گیر و دار بیشتر از همه داره به سم فیشر توهین میشه. با اون مدلسازی مسخره ش تو بازیه موبایلش. این از حضورش تو Rainbow... جگرم کباب میشه میبینیم کارکتر با اون ابهت رو به این روز انداختن. جزو پنج تا شخصیت محبوبم در دنیای گیم بوده از 17 سال پیش تابحال

Z-fan

▲‌ Triforce of Wisdom ▲
ناظم انجمن
Jul 10, 2013
12,371
نام
سید محمد حسین
بیچاره ایمورتالز دفن شد زیر فشار انتقادات ریمیک پرنس.
:D
کسی حتی تاپیکشم نزده.
اگه یکی از دوستان زحمت تاپیکشو بکشه عالیه.
فوق العاده بود نمایش اون بازی برا من.
همه چیش.
بیخود نیست بگم بعد سایبرپانک الان یه جورایی جزو مورد انتظارترین بازی هام رفته.
@Z-fan
دیگه تاپیک کلون های زلدا رو هم خودت بزن دیگه اگه میتونی...

جدا خارج از بخش سوییچ و بخش اخبار، بقیه جاها رو اون قدر چک نمی کنم که بخوام توشون تاپیک بزنم :D
بسپار یکی دیگه از بچه های گل انجمن
هر چند بعید میدونم بازی بدی شه. خود به خود تاپیکشو یکی میره بالا :D

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
دید دوگانه ای وجود نداره. همین SOTC که خیلی علاقه دارین بهش، لوپ گیم پلی که جلو مخاطب گذاشته( اکتشاف، پازل، کامبت و باس فایت ها) هنوزم بعد این همه سال کاملا با استاندارهای روز سازگاری داره. وگرنه سایت ها و مجلات عاشق چشم و ابروی اوئدا نیستن که هر بار لیست بهترین های تاریخ میاد این بازی بینشون دیده میشه. حالا این وسط مشکل دوربین و کنترل داره ؟ اره. ولی دلیل نمیشه گیم پلی رو منسوخ شده بدونیم.ریمیک این بازی هم شما از هر استانداردی بخوای حساب کنی(گرافیک فنی و هنری، گیم پلی و ...) کاملا قابل رقابت با بازیای امروزی هست. حالا چون مشکل دوربین مثلا داره دلیل نمیشه بگیم منسوخ شده! منسوخ میشه اویل 2 که کپکام کامل بازیو میکوبه و در عین حال که ریمیک هست استاندار های جدید رو تعریف میکنه تو ژانر ترس که حتی سخت گیر ترین منتقدا هم ایراد خاصی نمیتونن بگیرن ازش. چرا؟ چون همه چیز بازی از گرافیک و پرزنتیشن بگیر تا گیم پلی کاملا مطابق با استاندارهای روز بازسازی شده و اتفاقا کلی هم بهبود داشته. POP هم دقیقا الان تو رده منسوخ قرار میگیره که طبق چیزایی که دیدیم از لحاظ گرافیک فنی کاملا تعطیله و عملا بازی نسل 7 محسوب میشه. حالا مقایسه کن با ریمیک فاینال 7 و اویل 3 که امسال اومدن و حداقل از لحاظ پرزنتیشن فوق العاده خوب عمل کردن جفتشون. بعد انتظار داری ملت نسخه بازیو نپیچن؟ بازی 2021 میاد و عملا بازی 2007-8 محسوب میشه از لحاظ گرافیکی. تگ 40 دلاری هم خورده. حالا شما دوست داری 40 دلار بریزی تو حلق اینا صرفا به خاطر نوستالژی خب موفق باشی.وگرنه استاندارهای ملت خیلی وقته دیگه بالاتر از این حرفاس رو ریمیک ها.صرفا یه گیم پلی بهبود یافته بازی 16-17 سال دلیل نمیشه گرافیک فاجعه بازیو نادیده بگیریم. مخصوصا بعد این همه ریمیکی که تو این چند سال اومدن و ملت انتظارشون خیلی بیشتر از بهبود انیمیشن یه بازیه.

شما الان کلا بازی رو از نظر گرافیک داری میکوبی ما هم میگیم قبول ای کاش گرافیکش بهتر بود ولی خوب دیگه چرا کامل نسخه بازی رو میپیچید آخه مگه گرافیک چقدر مهمه ؟ بازی خوب ـه 40 دلارم هست اصلا شما بگو گرافیک بازی نسل 6 اینم میگیم ای کاش گرافیکش بهتر بود ولی خوب گیم پلی چی ؟الان داری بازی رو با یـ مشت بازی منتشر شده مقایسه میکنی چقدر اینجا ازش گیم پلی دیدی ؟ دو سه تا کلیپ چند ثانیه ای ؟ مقایسه با RE و FFVIIR هم درست نیست جفت بازیا مال عهد میرزا شاه بودن اصلا امکان نداشت یـ ریمیک ساده به این راحتیا بفروشه بعدم سر RE کم نبودن که میگفتن چرا به بازی اصلی وفادار نبودن بحثی که هست POP یـ بازی اکشن ادونچر یـ جورایی پایه گذار این سبک تو پلتفرمر ها بوده اصلا از اول همه چیزش در مورد کامبت و پارکور بوده الان همون سیستمها رو اومدن اپدیت کردن مشکلش چیه ؟ باید حتما میومدن هرچی که در مورد این بازی یونیک بود رو میریختن دور ؟ بالا تر یـ دوستی انتظار GOW داشت از بازی !!!! موندم چی بگم :| همین نکاتی که در مورد POP زمان خودش بازی رو یونیک کرده بود الان تو بازی کامل وجود داره ولی وقتی مقایسش با SOTC میرسه یهو POP همه چیزیش منسوخ میشه ولی SOTC هنوز که هنوز رو دست نداره خوب این میشه نگاه دوگانه که فقط و فقط به خاطر گرافیک فنی سر بازیی که هنوز چیز درست حسابیی از گیم پلیش ندیدیم داره ایجاد !! مگه چقدر اکشن ادونچر خطی مثل POP داشتیم که رو پارکور و پلتفرمر و پازل این همه تمرکز داشته باشن ؟ خود یوبی یـ AC داره که الان دارید وضعیتش رو میبیند حالا اینجا که مثلا خواستن یکم به ریشه های بازی وفادار باشن نخواستن H&S و RPG ـیش کنن یهو منسوخ میشه ؟؟ منم قبول دارم یوبی نخواسته سر این بازی ریسک کنه الانم دارم میگم همه ریمیک ها قرار نیست یهو بیان متا 90 بگیرن میدونی چرا اینو میگم چون از یـ طرف هم یوبی رو میشناسم از طرف دیگه دلم میخواد بازی از نظر تجاری موفق بشه یوبی مجوز ساختش رو صادر کنه که با این وضعیت دو حالت بیشتر نداره یا یوبی کلا بیاد بازی رو تاخیر بزنه یـ دستی به سر و صورتش بکشه حداقل نظرات قبل ریلیز بازی مثبت تر بشه و یـ کور سوی امیدی براش درست بشه یا همین رو بیاد منتشر کنه و برای همیشه در سری رو تخته کنه بره !!!

خلاصه من درک نمیکنم چرا به جای اینکه مثلا بگیم ای کاش گرافیک بهتر بود بزار چهار تا نمایش دیگه ازش ببینم بعد قضاوتش کنم همه میخوان شلنگ رو بگیرن روش !! همه تا تونستن بازی رو ترول کردن کاریش نمیشه کرد در آینده باید وایسیم و ببینم چی پیش میاد هرچی من بخوام بگم فایده نداره جزء صبر کردن کار دیگه ای نمیشه کرد.
به عنوان فن سری ترجیح میدم بازی موفق بشه تا در آینده نسخه های بیشتری ازش ببینیم هرچند میدونم با این وضعیت باید فاتحه سری رو خوند

آخرین ویرایش:

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
جدا خارج از بخش سوییچ و بخش اخبار، بقیه جاها رو اون قدر چک نمی کنم که بخوام توشون تاپیک بزنم :D
بسپار یکی دیگه از بچه های گل انجمن
هر چند بعید میدونم بازی بدی شه. خود به خود تاپیکشو یکی میره بالا :D
پس یکی دیگه از دوستان بزنه تاپیکو دیگه اگه میتونه...

بخدا بازیش، بازی خفنی میشه! :-bd

Witch of Ashes

"Traveler Witch"
کاربر سایت
Jun 10, 2014
803
نام
فرزاد
حالا بزارین بازی بیاد بعد راجب گیم پلی نظر بدین
یه جوری نظر ندین انگاری دیروز بازیرو تموم کردین

نمیفهمم چرا اینقدر منفی دارین راجب بازی نگاه میکنین

گرافیک بازی بده؟ اره افتضاحه. استدیو سازنده شناخته شده نیست؟ اره یه استدیو ناشناخته است که معلوم نیست تا دیروز کجا بودند. بودجه بازی کمه؟ اره تریلر یه جوریه معموله از ته مونده بودجه اساسینس ساخته شده. ایا اروزی نابودی یوبیسافت رو داری؟ 100%

ولی با همه اینها یادتون باشه اخرین نسخه درست و حسابی pop مال 10 سال پیشه که اونم فقط به خاطر تبلیغات فیلمش درست کردن . این فرنچایز 10 ساله رسما وجود خارجی نداشته دیگه باید قبول کنین پرنس دیگه اون ip شناخته شده گذشته نیست و همین که یوبی داره یه شانس میده به pop به نظرم خودش خیلیه این بازی یه جورایی به نظر من اخرین شانس pop ئه بخاطر همین من بشخصه امیدوارم بازی هم خوب در بیاد هم خیلی خوب بفروشه حالا میخواد گرافیک نسل دومی باشه یا نسل نهمی اینش مهم نیست

یه چیز هم بگم یوبی اینقدر شانس موفقیت بازیرو کم میدونه بازیرو داده به یه استدیو که معلوم نیست تا دیروز اصلا وجود داشتن یا نه و بلد نیستن یه مدل درست از شخصیت ها بیارن و نتیجه اش شده این گرافیک فاجعه باری که میبینین اینا اینقدر از لحاظ فنی نابودن دو مدل شبیه به هم رو یجا گذاشتن

بزارین بازی بیاد اگه بازی بد بود و به قول شما گیم پلی عهد بوق بازی کار نکرد با هم میشینیم کلی فحش میدیم به یوبی و سازنده و...

و به جای این vs بازیها بشینین با هم شمع روشن کنیم و دست به دعا بشیم که بازی موفق بشه و بفروشه تا حداقل ww بودجه و استدیو درست حسابی پشتش باشه

Outer Heaven

کاربر سایت
Apr 21, 2011
4,317
شما الان کلا بازی رو از نظر گرافیک داری میکوبی ما هم میگیم قبول ای کاش گرافیکش بهتر بود ولی خوب دیگه چرا کامل نسخه بازی رو میپیچید آخه مگه گرافیک چقدر مهمه ؟ بازی خوب ـه 40 دلارم هست اصلا شما بگو گرافیک بازی نسل 6 اینم میگیم ای کاش گرافیکش بهتر بود ولی خوب گیم پلی چی ؟الان داری بازی رو با یـ مشت بازی منتشر شده مقایسه میکنی چقدر اینجا ازش گیم پلی دیدی ؟ دو سه تا کلیپ چند ثانیه ای ؟ مقایسه با RE و FFVIIR هم درست نیست جفت بازیا مال عهد میرزا شاه بودن اصلا امکان نداشت یـ ریمیک ساده به این راحتیا بفروشه بعدم سر RE کم نبودن که میگفتن چرا به بازی اصلی وفادار نبودن بحثی که هست POP یـ بازی اکشن ادونچر یـ جورایی پایه گذار این سبک تو پلتفرمر ها بوده اصلا از اول همه چیزش در مورد کامبت و پارکور بوده الان همون سیستمها رو اومدن اپدیت کردن مشکلش چیه ؟ باید حتما میومدن هرچی که در مورد این بازی یونیک بود رو میریختن دور ؟ بالا تر یـ دوستی انتظار GOW داشت از بازی !!!! موندم چی بگم :| همین نکاتی که در مورد POP زمان خودش بازی رو یونیک کرده بود الان تو بازی کامل وجود داره ولی وقتی مقایسش با SOTC میرسه یهو POP همه چیزیش منسوخ میشه ولی SOTC هنوز که هنوز رو دست نداره خوب این میشه نگاه دوگانه که فقط و فقط به خاطر گرافیک فنی سر بازیی که هنوز چیز درست حسابیی از گیم پلیش ندیدیم داره ایجاد !! مگه چقدر اکشن ادونچر خطی مثل POP داشتیم که رو پارکور و پلتفورمر و گازل این همه تمرکز داشته باشن ؟ خود یوبی یـ AC داشت که الان دارید وضعیتش رو میبیند حالا اینجا که مثلا خواستن یکم به ریشه های بازی وفادار باشن نخواستن H&S و RPG ـیش کنن یهو منسوخ میشه ؟؟ منم قبول دارم یوبی نخواسته سر این بازی ریسک کنه الانم دارم میگم همه ریمیک ها قرار نیست یهو بیان متا 90 بگیرن میدونی چرا اینو میگم چون از یـ طرف هم یوبی رو میشناسم از طرف دیگه دلم میخواد بازی از نظر تجاری موفق بشه یوبی مجوز ساختش رو صادر کنه که با این وضعیت دو حالت بیشتر نداره یا یوبی کلا بیاد بازی رو تاخیر بزنه یـ دستی به سر و صورتش بکشه حداقل نظرات قبل ریلیز بازی مثبت تر بشه یا همین رو بیاد منتشر کنه و برای همیشه در سری رو تخته کنه بره !!!

خلاصه من درک نمیکنم چرا به جای اینکه مثلا بگیم ای کاش گرافیک بهتر بود بزار چهار تا نمایش دیگه ازش ببینم بعد قضاوت کنم همه میخوان شلنگ رو بگیرن رو بازی !! همه تا تونستن بازی رو ترول کردن کاریش نمیشه کرد در آینده باید وایسیم و ببینم چی پیش میاد هرچی من بخوام بگم فایده نداره جزء صبر کردن کار دیگه ای نمیشه کرد.
به عنوان فن سری ترجیح میدم بازی موفق بشه تا در آینده نسخه های بیشتری ازش ببینیم هرچند میدونم با این وضعیت باید فاتحه سری رو خوند

خب اینکه شما بعد یه سلسله ریمیک موفق از سایر شرکت ها گرافیک نسل ششمی برات مشکلی نداره خب دیگه بحث سلیقه اس. ولی خب قطعا من و خیلیا نمیان با این وضع تکنیکی فاجعه 40 دلار بریزن تو حلق یوبیسافت. بحث ریسک هم نیست واقعا. من خودم از وقتی شایعه ریمیک این نسخه اومد تنها چیزی که میخواستم از یوبی یه گرافیک تمیز و خوب برای بازی بود. چون میدونستم گیم پلی و لول دیزاین رو نمیتونن کار خاصی بکنن به جز یه سری بهبود های جزئی. ولی خب متاسفانه به خودشون زحمت ندادن یه چیزی بسازن که حداقل بشه تحملش کرد.

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
شما خیلی داری کامنت‌های هشت‌ریشتری میدی.

اولا که فرمول سری سولزبورن الان منبع اصلی کپی‌کارها تو بازی‌های RPGئه. اینقدر cloneهای خوب و بد و ریز و درشت از بازی‌های From software هست که دیگه داره به حد اشباع میرسه، و! شاید برای جالب باشه ولی بعضی‌هاشون تو بعضی قسمت‌ها بهتر از سری SoulsBorneان

گیم‌پلی پرینس هم همونقدر تکراریه که گیم‌پلی سری Arkham؛ همچین حرفی وقتی می‌زنید مشخصا با Gameplay loop آشنایی ندارید. لوپ ارکهام مبارزه>مخفی‌کاری>جمع کردن کالکتیبله و این سه‌تا رو تکرار می‌کنه منظم. پرینس هم دقیقا همینه. مبارزه>پارکور>حل معمای محیط

اینکه بیای یک فرمولی که کار کرده رو صرف تغییر، تغییر بدی کار عقلانی‌ای نیست. کمتر بازسازی‌ای هم هست که گیم‌پلی رو عوض کنه، رزیدنت ایول استثنا چون گیم‌پلی نسخه‌های اصلیش تو این نسل زجرآور میشد.

اینها اومدن تو Forgotten Sands سیستم Skill رو اضافه کردن که برای ۱۰ دقیقه جالب بود و هیچ تاثیر واقعی‌ای نداشت. جدای از این، همیشه Diegesis سری PoP و ACهای اول تحسین‌برانگیز بوده. هر تغییری که برای کاراکتر رخ میده تو روند روایت رخ میده. آپگرید سلاح و Costumeهای مختلف و سیستم Skill بدرد این کاراکترها نمی‌خوره.

و ضمنا اینکه این لغت "Remake"رو هی فراموش می‌کنید و چیزی که همه می‌خوایم Rebootئه. ریمیک خوبی نیست؟ گرافیکی نه، در مجموع؟ نمی‌دونیم. ولی مشخصه که اگر به موفقیت نسبی برسه احتمال ادامه سری وجود داره.

و در آخر اینکه هی میگید می‌دادن به تیم و سازنده اصلی یا استودیوی خوب، تیم‌های اصلی یوبی‌سافت همه مشغول پروژه‌های خودشونن، ریمیک نباید هزینه ساختش از سودی که قراره بدست بیاره بیشتر بشه (سه‌ده پرویکت به اون عظمت ساخت ورژن enhanced ویچر ۳ رو outsource کرده)، نه جردن مکنر نه دزیله از یوبی‌سافت خوششون نمیاد و دنبال کارهای خودشون‌ان و خلاصه اینه که فعلا اینجاییم. من هم مسلما بدم نمیومد پرینس با قدرت تمام برگرده و خیلی بهتر از این باشه، ولی حداقل غر می‌زنید سعی کنید منطقی باشه غرهاتون
این قضیه تغییر به قدری بدون منطق ـه که یکی بیاد بگه ناتی داگ باید سری U رو شبیه به TLOU کنه :| اصلا هم کار نداریم هر چیزی مزه یونیک خودش رو داره !!! بعد جالبه همه داد دارن یوبی AC رو با این کار ها از یـ عنوان یونیک و باهویت تبدیل به یـ RPG جنریک کرده !!!

mobin.hb96

کاربر سایت
Feb 12, 2019
2,187
نام
مبین
الان اینو بگم احتمالا همه مخالف باشن باهاش ولی به نظر من کلا هیت نسبت به یوبیسافت یه مقدار افراطیه. ینی هیچ جوره اسمش کنار ea نباید بره...

عمدتا بازی هاش خوبن. همیشه به کمپین هاش اهمیت میده. همه چی رو انلاین نکرده و بازی های تر و تمیزی میسازه دیگه...
بیشتر به نظرم اینکه تند تند از یه سری فرنچایز محدود بازی میده بیرون باعث شده نظرات اینقدر منفی شه نه کیفتیت خود بازی هاش.
آشغال ساز نیست واقعا.
همین الانم فارکرای ۶، ایمورتالز، والهالا و واچ داگز لیجن رو برا ۲ سال اول نسل داره که فک کنم دستش از هر ناشر دیگه ای پر تره در آغاز نسل.

راجب پرنس هم کلا نظر من اینه با وجود اساسینز ، یوبیسافت جدی نمیگیره این فرنچایز رو.
این ریمیک هم از بعد فنی تعطیل بود ولی همه مشکلش این نبود. نمیدونم به آرت استایل معمولی و پیش پا افتاده بازی دقت کردید یا نه ولی خب مشخصه کلا وقت و توجه نشده بهش دیگه.
حالا امیدوارم حداقل گیم‌پلی به روز شده باشه که فن ها راضی شن ولی امیدی به بازگشت پرشکوه پرنس بعد این ریمیک نداشته باشید.

TwistedFate

کاربر سایت
Jul 31, 2013
404
نام
Alireza
منم با دوستان موافقم که این ریمیک هر چقدر هم بد باشه اگه ازش حمایت بشه مسلما بعدش "یوبیسافت" میاد یه دنباله یا ریمیک شاهکار از PoP میزنه تا دهن همه ی هیترا بسته بشه>:D<
همونطور که هممون میدونیم یوبیسافت همیشه دستش تا آرنج تو عسله و این یبار که عسل کم آوردن نباید زیاد بهشون خرده گرفتO:-)

Arima Kishou

Kuro no Shinigami
کاربر سایت
Jul 14, 2014
5,260
نام
محمد
منم با دوستان موافقم که این ریمیک هر چقدر هم بد باشه اگه ازش حمایت بشه مسلما بعدش "یوبیسافت" میاد یه دنباله یا ریمیک شاهکار از PoP میزنه تا دهن همه ی هیترا بسته بشه>:D<
همونطور که هممون میدونیم یوبیسافت همیشه دستش تا آرنج تو عسله و این یبار که عسل کم آوردن نباید زیاد بهشون خرده گرفتO:-)
یوبیسافت عسل اشم مثل خودش تقلبیه:D

• Smile
Reactions: TwistedFate

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر