نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
منکه کلا Ubi را این نسل بعد Unity و Valiant Heart کنار گذاشتم. پی در پی یک سری بازی تجاری بدون ذره ای روح داره عرضه میکنه. یک زمانی عاشق ip های یوبی بودم الان هرکدوم نسخه جدیدی معرفی میشه ذره ای برام اهمیت نداره. به شدت بازی های یوبی جنریک شده برام. به شدت

ادیت : فقط منتظر BGE2 و نسخه جدید Splinter Cell و Reyman هستم. هرچقدر میتونه AC و GR و Division بده.
به For Honorم بین بازی هاشون یه فرصتی بده! :D

• Like
Reactions: Soheil

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,617
من الان متوجه نشدم بازی داستان داره، انتخاب دیالوگ داره و کات سین و اینا بازهم انلاین کامله؟
بهرحال گیم پلی بازی که هیجان انگیز بود و احساس کردم کمی حالت سوروایول طور شده ولی خب وقتی چارتا پلیر باهم میشی عمرا اینجوری تاکتیکی و هماهنگ بشه بازی کرد! حداقل یک نفر پیدا میشه که گند بزنه به کار تیمی :D اگه تنها باشی و ٣تا پلیر راندوم پیدا کنه که دیگه خیلی روی اعصابه. یکی خودسر و رامبو وار میبینی زده به دل دشمن سر دو ثانیه میمیره ، یکی تو جنگل راهو گم کرده ، یکی کاور گرفته در نمیاد پشتیبانی کنه ، اصلا اوضاعیه! نکته دیگه اینکه توی گیم پلی بازی وقتی که خودشو تو گل بپلکوند جالب بود یکی هم وقتی دختره با دشمن یه دعوای تن به تن خفنی انجام داد یکی هم وقتی هم تیمی ایت داون شد و مجبور شدن بلندش کنن برام جزو هایلایت های ویدیو بود . حالا من نسخه ی قبلی رو زیاد بازی نکردم ولی بنظر المان های خوبی به بازی اضافه کردن.

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
خداییش فرق این Ghost recon جدید و اون قبلی چی بود اومون یک تنوع محیطی بدن و یک منطقه جدید براش و این دفعه ۳ نفره کردن اینا اننقدر بازی انلاین زدن قر و قاطی شد با هم این و Division2 تو کار هم تداخل ایجاد نمیکنن یعنی قشنگ اینا رو پشت هم گذاشتن اون Ranbow Six Seige انقدر بازی کامل و عالی بود دیگه نیازی نبود به ادامس و با اپدیت ها بروزش نگه داشتن اون Wildlines انقدر مشکلات فن داشت اوایلش بعدم که فراموش شد کلا

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
من از نمایش بازی بدم نیومد.

نمیدونم این کلا یک مرحله از بازی بود یا همش کارگردانی شده بود؟ (البته مشخصه کارگردانی شده بیشتر سنگینی میکنه، منظورم اینه که سینگل پلیر هم همینقدر مهیج هست یا نه).
با توجه به تجربه نسخه اول، اینکه هوش مصنوعی بقیه تیم در چه حدی هست و به تجربه بازی لطمه میزنه یا نه برام مشخص نیست.
مهمتر از اون بخش مولتی پلیر هست که باید دید چقدر نوآوری داره.

جالبه تنها بازی که از یوبیسافت به سرویس تبدیل شده فقط R6 هست، مدل اقتصادی بقیه آی پی ها اینه که باید هر 2 سال یک نسخه جدید بدن بیرون.
اگه Ghost Recon هم سرویس شده بود، تمام این تغییرات میتونست طی یک آپدیت به بازی قبلی اضافه بشه.
البته دلیلش هم این میتونه باشه که بازی به خودی خود درآمد زائی نداره مثل R6 (فروش اسکین،پک و...) .
باید دید مولتی پلیر این نسخه میتونه این راه هموار کنه یا نه.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
من از نمایش بازی بدم نیومد.

نمیدونم این کلا یک مرحله از بازی بود یا همش کارگردانی شده بود؟ (البته مشخصه کارگردانی شده بیشتر سنگینی میکنه، منظورم اینه که سینگل پلیر هم همینقدر مهیج هست یا نه).
با توجه به تجربه نسخه اول، اینکه هوش مصنوعی بقیه تیم در چه حدی هست و به تجربه بازی لطمه میزنه یا نه برام مشخص نیست.
مهمتر از اون بخش مولتی پلیر هست که باید دید چقدر نوآوری داره.

جالبه تنها بازی که از یوبیسافت به سرویس تبدیل شده فقط R6 هست، مدل اقتصادی بقیه آی پی ها اینه که باید هر 2 سال یک نسخه جدید بدن بیرون.
اگه Ghost Recon هم سرویس شده بود، تمام این تغییرات میتونست طی یک آپدیت به بازی قبلی اضافه بشه.
البته دلیلش هم این میتونه باشه که بازی به خودی خود درآمد زائی نداره مثل R6 (فروش اسکین،پک و...) .
باید دید مولتی پلیر این نسخه میتونه این راه هموار کنه یا نه.
به شخصه برام خیلی از المان‌هایی که قبل عرضه Wildlands تصورش رو داشتم داره این یکی! یوبی هم موقعی دست به تغییرات جالب داره میزنه که با اپیک بازی ضدحال بزرگی به من یکی حداقل زده!
مدت‌ها بود ازین المان‌های هاردکور مانند نبود توی بازی‌هاش و همه چی رو فدای راحتی کرده بود، الان که اومده اینطوری هست.

در مورد هوش مصنوعی هم تیمی‌ها هم اینکه خیالت راحت، اصلا هم تیمی وجود نداره، یا با دوستان یا هیچکس :D:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
به شخصه برام خیلی از المان‌هایی که قبل عرضه Wildlands تصورش رو داشتم داره این یکی! یوبی هم موقعی دست به تغییرات جالب داره میزنه که با اپیک بازی ضدحال بزرگی به من یکی حداقل زده!
:D:D
واقعا این قسمتش خیلی مسخرست، امیدوارم خیلی زود این مسخره بازیهای اپیک تموم بشه، چون هیچ جوره تو کتم نمیره بخوام با خرید از این استور از سیاستهای اپیک حمایت کرده باشم.

نمیدونستم بخش سینگل کلا AI نداره، خب این یکجورائی میتونه خوب هم باشه.
اگه وسعت و ابعاد گیم پلی بازی تو بخش سینگل کمتر بشه و یکجورائی خطی و جم و جور تر، بنظرم خیلی تجربه بهتر وخوش ساخت تری میشه ارائه داد.
اگه این راه رفته باشن من حمایت میکنم.

در کل منتظر نمایش مولتی پلیر تو عمل میمونم، ببینم با بازی چند چندم.

• Like
Reactions: armin_shadow

mohsenebrahimi

کاربر سایت
Apr 5, 2019
2,324
نام
محسن
واقعا این قسمتش خیلی مسخرست، امیدوارم خیلی زود این مسخره بازیهای اپیک تموم بشه، چون هیچ جوره تو کتم نمیره بخوام با خرید از این استور از سیاستهای اپیک حمایت کرده باشم.

نمیدونستم بخش سینگل کلا AI نداره، خب این یکجورائی میتونه خوب هم باشه.
اگه وسعت و ابعاد گیم پلی بازی تو بخش سینگل کمتر بشه و یکجورائی خطی و جم و جور تر، بنظرم خیلی تجربه بهتر وخوش ساخت تری میشه ارائه داد.
اگه این راه رفته باشن من حمایت میکنم.

در کل منتظر نمایش مولتی پلیر تو عمل میمونم، ببینم با بازی چند چندم.
حالا شما از کجا مطمنی مسخره بازیه اپیکه ؟! رفیق نمیدونم چرا شماها حرف زور میزنید وقتی طرف داره امکانات بهتر به سازنده میده خب چرا بیاد رو استیم حتما اپیک الان موقعیتش داره بهتر میشه حداقل الانش که مزایاش بهتره چرا اونطرفی غش نکنن

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
فردی که اطلاعات Ghost Recon: Breakpoint رو لو داد، ادعا کرده یوبی امسال 3 بازی جدید نمایش می‌ده.

1. Watch Dogs 3
2. یک بازی جدید با اسم رمز Orpheus
3. یک Assassin's Creed جدید اما اسپین آف و بدون نام AC توی عنوانش.

درباره گزینه یک، خب نبودنش خیلی خنده داره :D
درباره گزینه 2، هر چیزی میتونه باشه! از اسپلینترسل گرفته تا اون بازی فضاییه که کنسل شد و بعداً تغییر کرد.
درباره 3.... سکوت کنم بهتره. اما خب با حذف ac از اسمش داد و قال یک سری می‌خوابه. اسپین آف می‌شه دیگه... چیزی که اودیسه اوایل قرار بود باشه. (اسمش توی کانسپت آرت‌های اولیه Odyssey: An Assassin's Creed Tale یا همچین چیزی بوده)

یک سری ادعا کردن این بابایی که اطلاعات رو لو داده، خیلی معتبر نیست و لیک گوست ریکان رو هم از روی شخص دیگه ای کپی کرده. به هر صورت 30 روز دیگه همه چیز مشخص میشه :D

.:Pouria:.

کاربر سایت
Sep 20, 2009
2,382
نام
-_-
مدت‌ها بود ازین المان‌های هاردکور مانند نبود توی بازی‌هاش و همه چی رو فدای راحتی کرده بود، الان که اومده اینطوری هست.

در مورد هوش مصنوعی هم تیمی‌ها هم اینکه خیالت راحت، اصلا هم تیمی وجود نداره، یا با دوستان یا هیچکس :D:D

کاملا موافقم به نظر میاد خیلی کامل شده بازی فقط می ترسم مشکل تحریم و فی**تر و اینا رو داشته باشه مثل دویژن

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
خوب شد این گیم‌پلی Breakpoint رو زودتر منتشر کردن و توی خود کنفرانس نشون ندادن... |-)
خیلی وقت بود نمایشی تا این حد خسته‌کننده ندیده بودم...یه جورایی اومده بودن اکثر قابلیت‌هایی که توی 90 درصد بازیا پیدا میشه رو با یه ریتم آهسته نشون میدادن...اون دیالوگای فیک یوبیسافتی هم که مثل همیشه مسخرمون کرده بود :D
خلاصه این که هیچی!
شدیدا منتظر WD3 هستم و امیدوارم نمایش معرفی خفنی داشته باشه و قابلیت‌های جدید و نوآورانه‌ای داخلش ببینیم.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب شد این گیم‌پلی Breakpoint رو زودتر منتشر کردن و توی خود کنفرانس نشون ندادن... |-)
خیلی وقت بود نمایشی تا این حد خسته‌کننده ندیده بودم...یه جورایی اومده بودن اکثر قابلیت‌هایی که توی 90 درصد بازیا پیدا میشه رو با یه ریتم آهسته نشون میدادن...اون دیالوگای فیک یوبیسافتی هم که مثل همیشه مسخرمون کرده بود :D
خلاصه شدید منتظر WD3 هستم و امیدوارم نمایش معرفی خفنی داشته باشه و قابلیت‌های جدید و نوآورانه‌ای داخلش ببینیم.
دیالوگ‌ها که دیگه رسم شده برای همه! ولی خوب جور دیگه هم نمی‌شه! می‌خوام مثال بزنم هم نمی‌شه، خودت Voice Chatها رو در نظر بگیر دیگه :D:-"

اما اون قابلیت‌هایی که نشون دادن، زیاد توی بازی‌های AAA دیده نمی‌شه این روزها یا اینکه بازی‌های که در دسترس من بودن اینارو نداشتن. آسیب دیدگی قسمت‌های مختلف بدن و اثر متفاوت هرکدوم روی قابلیت‌ها، استفاده از خواب و غذا و ... برای عملکرد 100 درصدی و ... . توی خیلی بازی‌ها هستن این موارد، ولی توی AAAها ندیدم. جزو مواردی بود که سالهاست منتظرم و دوستای نزدیکم می‌دونن چقدر دنبال چنین چیزهایی بودم.
همچین چیزهایی رو توی WD3 و AC بعدی ببینیم چقدر خوب بشه باز :-":D:D:D

m.d.makan

کاربر فعال
Apr 14, 2007
9,361
نام
مــاکــان
با اینکه اوبی میشه گفت جزو ریسک کننده ترین کمپانی های بازی سازی هست و بعضی وقتها ریسک هائی میکنه روی بازیهاش و نوآوری های جدیدی در اونها پیاده میکنه که هیچ کمپانی دیگه ای حتی سمتشم نمیره،ولی تجربه نشون داده باید برای گیم پلی نهائی (بعد ریلیز) منتظر موند، خیلی زود هست برای اینکه با این نمایش ها هایپ شد.
آرمین جان دیگه شما که خودت استادی:-"

البته اگه 100 درصد تایید بشه که فقط روی اپیک میاد همین الان خط خورده از لیستم.

من نگرانیم اینه که تو E3 اسپلینترسل تایید بشه و انم انحصاری اپیک بشه، تحمل این یکی دیگه واقعا سخته، حتی فکرشم دردناکه.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
با اینکه اوبی میشه گفت جزو ریسک کننده ترین کمپانی های بازی سازی هست و بعضی وقتها ریسک هائی میکنه روی بازیهاش و نوآوری های جدیدی در اونها پیاده میکنه که هیچ کمپانی دیگه ای حتی سمتشم نمیره،ولی تجربه نشون داده باید برای گیم پلی نهائی (بعد ریلیز) منتظر موند، خیلی زود هست برای اینکه با این نمایش ها هایپ شد.
آرمین جان دیگه شما که خودت استادی:-"

البته اگه 100 درصد تایید بشه که فقط روی اپیک میاد همین الان خط خورده از لیستم.

من نگرانیم اینه که تو E3 اسپلینترسل تایید بشه و انم انحصاری اپیک بشه، تحمل این یکی دیگه واقعا سخته، حتی فکرشم دردناکه.
اون مشکلی که می‌گی هست، ولی الان تا زمان عرضه خیلی نمونده، مثلا خود Wildlands تا بیاد 2 سال از معرفی گذشته بود.
اما این نه، مشابه معرفی Breakpoint ما Watch Dogs 2 و AC Syndicate رو داشتیم که نسخه نهایی با معرفی فرق چندانی نداشت. کلا بازی‌هایی که زمان عرضه نزدیکی دارن به نظر نمیاد خیلی تغییر کنن مگر اینکه تاخیر بزنن که بازم فکر نکنم.

در مورد انحصاری Epic هم یوبی از زمان Division 2 داره حرص میده منو، این که انحصاری شد، احتمالا بازی‌هایی که امسال معرفی می‌کنه بازم انحصاری باشن. خیلی بده که نمی‌دونی خوشحال باشی برای بازی یا نه!
فعلا که بازی نمی‌گیریم تا زمان عرضه ببینیم چطور می‌شه! نشد مجبوریم به Uplay بسازیم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر