نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یه تیزر کوتاه از بخش Customization سفینه‌ها اومده

امیدوارم امسال یک نمایش درست حسابی داشته باشن و شاهد این مدل نمایش‌ها نباشیم دیگه! بازی حدود یک سالی هست که وارد مرحله ساخت کامل شده و از فاز پیش-تولید خارج شده!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
می‌خواستم سه هزارمین پستم یکم ویژه باشه که دیروز حواسم نبود و جای دیگه خرج شد :(:D

ولی به جاش این مطلب رو در مورد Beyond Good & Evil نوشتم برای دوستانی که زیاد آشنایی ندارن با شماره اول و اینجا یه لینک کنم بهش :
نبرد خیر و شر، فراتر از تاریخ - بازی سنتر

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
من امیدم رو به POP که از دست دادم ... منتظر یک CGI خفن از سم فیشر و یک گیم پلی با کلی پارکور و گجت های مختلف از WD میخوام :)

• Like
Reactions: WTF?

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این Operation Oracle که دیروز برای Ghost Recon Wildlands منتشر شده گویا اشاره‌ای به معرفی جدید در 9 May داره که به نظر عنوان جدید در سری Tom Clancy باشه! البته شاید هم ادامه یه سری قبلی!!!

اگه بازی جدید باشه واقعا باید به عقلشون شک کرد :D چون میشه به عنوان سورپرایز E3 نگهش داشت... :|

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
قسمت دردناک این خبر رو گیم اینفورمر آورده:

"I don’t think it’s the type of game that Ubisoft wants to make," Plourde said. "The company is not an adolescent company, it is a mature company. And the other things, in terms of portfolio, it’s still supported – we ported it on Switch and we’re still selling a bunch of copies, but it’s just that right now it’s all about games as a service. We can make money out of it, but you can make more money elsewhere. That’s the problem of not being independent while making this."
Child Of Light Sequel Currently Not In Production
کاش، کاش یوبیسافت بفهمه که کل بازی‌های کمپانی نباید توی یک سمت حرکت کنن و پوشش دادن بخش‌ها و سبک‌های مختلف خیلی بهتر هست. کل نسل رو اختصاص دادن به OW و یا GaaS!
اصلا صحبتم در مورد کیفیت بازی‌ها و کیفیت ساپورت نیست، ولی واقعا دوست دارم بازی‌های متفاوت رو ببینیم ازشون، بازی تک نفره، بازی‌هایی مثل همین Child of Light و همه حالت‌های ممکن. توی همین یکی دو سال کلی مثال هست که بازی خوب توی هر سبکی جوابگو هست و پول فقط توی بازی‌های OW و مولتی‌پلیر نیست.
کاش بفهمین اینو، واقعا اگه اجازه بدین چیزهای خوبی ازتون در میاد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
اطلاعات جدیدی از Assassin's Creed بعدی لو رفته که فعلا متنشو اینجا قرار میدم و کمی بعد خبر کاملش رو توی صفحه اصلی سایت میزنم.

-Assassin’s Creed (codenamed) Kingdom planned to come cross gen 2020

-Actual name is Assassin’s Creed Ragnarok

-Main character is ally of Ragnar Lodbrok and aids in the formation of Great Heathen Army

- Map is split into several kingdoms encompassing all of Great Britain, Denmark, Sweden, Norway, and Finland

- Kingdoms are split into regions that can hold settlements.

-Settlements have some customization and in game economy systems

- Large scale “conquest” battles return, and can be used to weaken enemy hold on regions and parts of the story

- Player does become an assassin and use hidden blade

- First Civ lore is a bit less than Odyssey, finding a vault and Mjolnir

- Game is developed primarily by Montreal

- Creative Director is Ashraf, Darby McDevvit is the Narrative Director

- Sofia is assisting but is planning on creating a DLC set in Iceland and using Yggdrasil to move across the 9 realms

- Co-op is returning, and can be used in most side quests and world exploration

- RPG mechanics, eagle, and ship combat is all returning

- Ship combat is toned down to focus more on exploration

- Game is more focused on exploration, removing question marks on the map, and making players want to explore locations for better loot (like Breath of the Wild)

- Larger emphasis on build and armor usage.

- Player has ability to change outfits on the fly, which can speed up or slow down notoriety build up in different kingdoms and stop Sheriffs coming after you

پ.ن: همونطور که می‌دونید نزدیکای E3 که می‌شه تیم های بازی سازی یوبی میرن وسط پارک کارشون رو انجام می‌دن. بخاطر همینه که انقدر راحت همه چیز لو می‌ره :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
به به
Let the Leak Begin

تازه گزارش مالی هم نزدیکه، اونجا هم یه چندتا مستقیم و غیر مستقیم اشاره می‌شه بهشون و سالی پر از سورپرایز با Steep 2 را خواهیم داشت.
جاست دنس فراموش نشه آرمین جان.

---
چنتا تصویر جدیدتر از همون لیکه که پست قبلی گذاشتم :D

عکسا شاید چرت باشن (منو شدیدا یاد ویچر و اسکایریم میندازن)
اگه یادتون باشه بازیای قبلی هم کمابیش همینجوری لیک شدن. فقط سر اودیسه، تصاویر فیک بود اما اطلاعات تقریبا درست بود :D

ویرایش: تصاویر فیک هستن ظاهرا. اکثر Asset ها رو از یونیتی برداشتن. اما هنوز مشخص نیست خود اطلاعات هم فیکن یا نه. باید دید چی پیش میاد :D

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یه تئوری از خبر بالا PC Gamer گذاشته که به نظر احتمالش می‌تونه در آینده باشه، اما خود خبر اشاره به سری Ghost Recon داره فقط!
Ubisoft teases Ghost Recon 'world premiere' coming later this week

می‌گه شخصیت Cole-D.Walker از رئیس گروه گوست به Splinter Cell تبدیل می‌شه و دیگه کلا جای Sam Fisher رو می‌گیره!
استفاده از یه بازیگر معتبر با هیکل و صدای مناسب برای شخصیتی که جای سم رو بگیره به خاطر زیاد شدن سن Ironside بعید نیست! نمی‌دونم خوشحال باشیم یا نه!

مسیری بود که خودم قبلا بهش فکر کرده بودم، مثلا سم بشه یه جورایی مربی شخصیت جدید، بعد از طریق بیسیم با اون در ارتباط باشه، یه سری مراحل هم فلش بک باشه به ماموریت‌هایی که خودش انجام داده، یا حتی برخی مراحل ببینیم که به طریقی داره کمک می‌کنه! ولی با چهره و قیافه این طرف خیلی کنار نمیام! از سمت دیگه هم چطوری با فیشر خداحافظی کنیم؟ :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر