نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2019 Press Conference

بیشتر منتظر کدام نمایش هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    78

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
qnl2_xix6_d2rtzu1x0ai5sky.jpg

به به به، سلام و صد سلام به همه دوستانِ گرامی یوبیسافتی و دوستان یوبی‌هیتری که ماشالله هنوز هیچی نشده حضور قدرتمندی رو توی تاپیک از خودشون نشون دادن و انشالله با نیزه می‌ریم سراغشون به زودی :D

باز هم نزدیک E3 می‌شیم و باز هم شور و هیجانات خاص خودش برای گیمرها.
امسال بدون مشورت با مسئولان ارشد یوبی تاپیک رو ایجاد کردم و امیدوارم منو اخراج نکنن به خاطر این کار :D
از شرِ ویوندی که به صورت کامل خلاص شدیم و امسال قراره یکم شُل بگیریم، (البته این چسبیدن به اپیک برای من اصلا خوشایند نبود و امیدوارم سریع‌تر از شرش خلاص بشیم)

روند پیشبرد تاپیک هم مثل سال‌های قبل هست و بیشتر قراره دور هم شاد باشیم و حال کنیم، هرکی هم حال نمی‌کنه یه سر بیاد پیش خودم یه چی‌چی شنگولی بدم حالش جا بیاد!

از لیست کردن بازی‌های مورد انتظار (همون Prince و I am Alive و ...) هم می‌پرهیزیم، دیگه بیشتر ازین توانایی ضایع شدن رو نداریم انصافا!
به سلامتی Call of Juarez و Band of Brothers هم که دو دستی تقدیم صاحبانشون کردیم رفت ...

اخباری که منتشر می‌شه رو سعی می‌کنم توی پست اول هم باز بتابونم، اصلا همین الان یکیشو می‌گم که اساسین بعدی سال 2020 منتشر می‌شه و واااااااااااااالهالاااااااااااااااااااااا ... چیزه؛ همون وایکینگ‌هاست یعنی، تازه آقا جیسون هم تایید کردن و قطعی بدونید دیگه! (یه حسی به من می‌گه اینا بازی‌هاشون، خصوصا اساسین‌ها رو توی فضای باز می‌سازن و هرکی یکم از گیم بدونه و از اون محوطه رد بشه می‌تونه اطلاعات رو بدست بیاره، تازه شاید دعوتش هم کنن بگن دادا بیا اساسین بعدی رو داریم می‌سازیم، یه تستی بزن)
حالا خبرهای بعدی رو هم انشالله به زودی می‌فرستم، یه لیستی هم از بازی‌هایی که نمایششون قطعی هست به زودی به تاپیک اضافه می‌شه، مثلا کنسل شدن Beyond Good & Evil 2 و گیس و گیس کشی Yves و Ancel و یا کنسل شدن Skull & Bones به دلیل اسکی درجه سه بودن از ویچر! و حتی Black Flag (لعنتی‌ها به خودشونم رحم نمی‎‌کنن)
خلاصه که ازین دست آپدیت‌ها و خبرهای دست اول خواهیم داشت و با ما همراه باشید ...

آخرین ویرایش:

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
نسل قبل رو یادتونه یوبیسافت چطوری وارد نسل جدید شد؟ اولین تریلر واچ داگز و دویژن رو یادتونه چقدر عالی و بی نظیر بودن؟ :D بگذریم که اخرش یک جور دیگه شد ولی نکته ی مهم اش اینه که واقعا ip های یونیکی بودن ، فضای تازه و نویی رو معرفی میکرد. حالا که تب و تاب نسل جدید شروع شده و احتمالا بازی های نسل اینده هم نمایش داشته باشن ، دوست دارم تو کنفرانس یوبیسافت دوباره همچون نمایش هایی ببینم اما با دوزو کلک کمتر :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نسل قبل رو یادتونه یوبیسافت چطوری وارد نسل جدید شد؟ اولین تریلر واچ داگز و دویژن رو یادتونه چقدر عالی و بی نظیر بودن؟ :D بگذریم که اخرش یک جور دیگه شد ولی نکته ی مهم اش اینه که واقعا ip های یونیکی بودن ، فضای تازه و نویی رو معرفی میکرد. حالا که تب و تاب نسل جدید شروع شده و احتمالا بازی های نسل اینده هم نمایش داشته باشن ، دوست دارم تو کنفرانس یوبیسافت دوباره همچون نمایش هایی ببینم اما با دوزو کلک کمتر :D
هیچوقت تریلرای Assassin's Creed Unity رو فراموش نمی‌کنم :D
زیر همشون می‌نوشت: Next Gen Starts Here
وایکینگز رو هم اینجوری برای PS5 نشون بدن یکم هایپ بشیم :D
یونیتی هنوز که هنوزه جزء بهترین گرافیک‌های نسله :x

stanley

کاربر سایت
Nov 24, 2013
3,613
منم اونهمه npc با اون گرافیک رو هیچ وقت یادم نمیره :D، نمایش هاش واقعا عالی بودن ولی بیشتر منتظر ipهای جدیدم یوبیسافت هرچقدر که بهش ایراد وارد باشه ولی حقیقتا توی خلق ip های جدید خیلی خوب عمل میکنه.

alone ahmad

کاربر سایت
Feb 26, 2015
379
جالبه یونیتی 2014 اومده از 99 درصد بازی های امروزی گرافیک و جزئیاتش بالاتره:D بدون شوخی هنوزم بافت هاش سیستم ذوب کن هستن:| من نمیدونم یوبی سافت اون توان و قدرتی که رو برای یونیتی رو نشون داد چرا قبلترش تو بازی های دیویژن و واچ داگز خراب کرد؟! هنوز تریلر واچ داگز رو میبینم مو از تنم سیخ میشه:|

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
جالبه یونیتی 2014 اومده از 99 درصد بازی های امروزی گرافیک و جزئیاتش بالاتره:D بدون شوخی هنوزم بافت هاش سیستم ذوب کن هستن:| من نمیدونم یوبی سافت اون توان و قدرتی که رو برای یونیتی رو نشون داد چرا قبلترش تو بازی های دیویژن و واچ داگز خراب کرد؟! هنوز تریلر واچ داگز رو میبینم مو از تنم سیخ میشه:|
تریلرای واچ داگز pre render بوده فکر کنم یا شاید مثل یونیتی اصلا نمیشد تو کنسول اون حجم از جمعیت نشون داد:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این مدت هی اسم یونیتی میاد و هی افسوس میخورم که چقد این بازی خوب بود و چقد بهش جفا شد =(( این رایگان شدنش برای این هفته فقط برای uplay هست یا از psn هم میشه رایگان گرفتش؟

و این حرفی که دوستمون بالا زد خیلی هایپم کرد. واقعا اخرای نسل پیش و اوایل این نسل یوبی ترکونده بود با نمایش هاش... امیدوارم این بار هم اینجوری بیاد :D

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
این مدت هی اسم یونیتی میاد و هی افسوس میخورم که چقد این بازی خوب بود و چقد بهش جفا شد =(( این رایگان شدنش برای این هفته فقط برای uplay هست یا از psn هم میشه رایگان گرفتش؟

و این حرفی که دوستمون بالا زد خیلی هایپم کرد. واقعا اخرای نسل پیش و اوایل این نسل یوبی ترکونده بود با نمایش هاش... امیدوارم این بار هم اینجوری بیاد :D
چرا به این بازی جفا شد؟ بازی زمان لانچش عملا غیرقابل بازی بود و همچنین امکانات bf رو هم نداشت تنها نکته مثبتش گرافیکش بود..............

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,149
نام
∂αнмα
این مدت هی اسم یونیتی میاد و هی افسوس میخورم که چقد این بازی خوب بود و چقد بهش جفا شد =((
این مدت هی اسم یونیتی میاد و هی افسوس میخورم که یوبی سر لانچش اونجوری گند زد و اون جور که باید و شاید تحویل گرفته نشد =((
Fixed :D
دموی که اسکریپ شده باشه و به قصد تبلیغات نه :D دمویی که خوب و قشنگ ادیت شده باشه :D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این مدت هی اسم یونیتی میاد و هی افسوس میخورم که یوبی سر لانچش اونجوری گند زد و اون جور که باید و شاید تحویل گرفته نشد =((
Fixed :D

اون که اره ولی حتی قبل اپدیتاشم شدیدن باش حال کردم :D شاید باورت نشه ولی من حدود چند روز بدون اپدیت بازی کردم و قبل اپدیت اصلا به باگ اذیت کننده ای بر نخوردم که دل سردم کنه... (بعد آپدیت 6-7 گیگی که قرار بود باگارو رفع کنه من بیشتر باگ خوردم :D)
خود بازیم داستانش اوکی بود آزادی عمل و گیمپلیش عالی بود، طراحی پاریس بینظیر بود، محیطا و شهر هایی که فقط دلت میخواد توش اروم اروم راه بری و بچرخی، طراحی مراحلش جای بهتر شدن داشت خیلی ولی بدم نبود، co-opش واقعا حال میداد! وااقعا!! شخصی سازیش خیلی جذاب بود! سلاح های خفن داشت! حتی dlc هاش هم که رایگان شد واقعا عالی بودن. به نظر من واقعا آندرریت شد این :(

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,229
نام
امیر حسین

اون که اره ولی حتی قبل اپدیتاشم شدیدن باش حال کردم :D شاید باورت نشه ولی من حدود چند روز بدون اپدیت بازی کردم و قبل اپدیت اصلا به باگ اذیت کننده ای بر نخوردم که دل سردم کنه... (بعد آپدیت 6-7 گیگی که قرار بود باگارو رفع کنه من بیشتر باگ خوردم :D)
خود بازیم داستانش اوکی بود آزادی عمل و گیمپلیش عالی بود، طراحی پاریس بینظیر بود، محیطا و شهر هایی که فقط دلت میخواد توش اروم اروم راه بری و بچرخی، طراحی مراحلش جای بهتر شدن داشت خیلی ولی بدم نبود، co-opش واقعا حال میداد! وااقعا!! شخصی سازیش خیلی جذاب بود! سلاح های خفن داشت! حتی dlc هاش هم که رایگان شد واقعا عالی بودن. به نظر من واقعا آندرریت شد این :(
نگو که دلم خون! نگو :((
یعنی منم دقیقا هر موقع اسم یونیتی میاد فقط حسرت میخورم و وقتی وضع فعلی رو میبینم فقط اعصابم خورد میشه!
این اتفاق نتردام هم احتمالا به خاطر این بوده که با دیدن تریلر آتلانتیس تنش تو گور لرزیده:p (خیلییییی اساسینی بود دیگه! :)):| )

ولی یونیتی که گفتی... دلت اومد یادی از انیمیشن هاش نکردی؟ بهترین انیمیشن ها چه برای مبارزه و چه برای پارکور...
پارکور چقدر خوب و لذت بخش بود! و چقدر ساختار شهری رو خوب در اورده بودن و به درد پارکور میخورد!(از نظر ساختاری بهترین شهر سری بود:x )

گفتی co op ، حالا جدا از لذت بخش بودنش ، من عاشق سیستم inviteش بودم! یهو میدیدی یه اساسین رو سقف دوتا خونه اونورتر صدات میزد که اخوی نیازمند یاری سبزت هستیم و ...!

کلا برادرهودی که توی داستان بود بعد از AC I بهترین بود(حتی بهتر از برادرهود اتزیو و دوستان) ، سیستم برادرهود آنلاینش هم اگر از روز اول راه می افتاد خیلی حال میداد و جذاب بود:x مخصوصا که بازی هایپ عجیبی داشت! به قولی Next Gen Starts Here :D

پ.ن : زیاد گریه نکردم.... :(( :(( :(( :(( :((

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
الان یونیتی با ابدیت هایی که دادن قابل بازیه یا هنوز مشکل فریم داره؟
در این حد برات بگم که من بدون هرگونه آپدیت بازی کردم و به هیچ مشکلی هم برنخوردم
واقعا جفا شد درحق این بازی

Big boss_returns

کاربر سایت
Jan 29, 2019
965
نام
ژوبین
در این حد برات بگم که من بدون هرگونه آپدیت بازی کردم و به هیچ مشکلی هم برنخوردم
واقعا جفا شد درحق این بازی
احتمالا شما رو pc بازی کردی رو ps4 که بدون اپدیت فریم بازی رو 20و10 بالا پایین میشد دیگه داشت حالم بهم میزد دیگه الکی از بازیی که مشکل شدید فریم داشت زمان لانچ دفاع نکنید

Milad_HW

کاربر سایت
Feb 3, 2012
600
نام
میلاد
احتمالا شما رو pc بازی کردی رو ps4 که بدون اپدیت فریم بازی رو 20و10 بالا پایین میشد دیگه داشت حالم بهم میزد دیگه الکی از بازیی که مشکل شدید فریم داشت زمان لانچ دفاع نکنید
اتفاقا رو PS4 بازی کردم و دفاع الکیم نمیکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر