نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
ارمین اینا زیر سر خود یوبی هست اینا داستان هر موقع AC هست گفتم اول اومدن از تیشرت و کلکتور شروع کردن طاقت نیاوردن اینا از قبل مطالب داده بودن به این محله و تو موفد مشخص منتشر شد
یعنی فکر می کنی خود شرکت 3 روز مونده به کنفرانسش میاد 10 صفحه اطلاعات لیک می کنه؟!

مشکل یوبی اینه خیلی خیلی کامیونیتی محور هست، به خیلی از پلیرها زودتر چیزارو نشون می ده، برای همین هم لیک دور و برش زیاده! وگرنه خر نیست که اینهمه مدت اطلاعات رو نگه داشته باشه، 3 روز مونده به کنفرانس بیاد اینطوری خرابش کنه!

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
یعنی فکر می کنی خود شرکت 3 روز مونده به کنفرانسش میاد 10 صفحه اطلاعات لیک می کنه؟!

مشکل یوبی اینه خیلی خیلی کامیونیتی محور هست، به خیلی از پلیرها زودتر چیزارو نشون می ده، برای همین هم لیک دور و برش زیاده! وگرنه خر نیست که اینهمه مدت اطلاعات رو نگه داشته باشه، 3 روز مونده به کنفرانس بیاد اینطوری خرابش کنه!
ارمین جان امکانش هست حالا برای ماها یکسری اطلاعات اپدیت کنی تو پست اول داخل SP بخونیم چون به هر حال تریلر که ندادن منم کلا اهل تریلر دیدن نیستم بیشتر خبر ها رو دنبال میکنم

• Like
Reactions: armin_shadow

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
ارمین جان امکانش هست حالا برای ماها یکسری اطلاعات اپدیت کنی تو پست اول داخل SP بخونیم چون به هر حال تریلر که ندادن منم کلا اهل تریلر دیدن نیستم بیشتر خبر ها رو دنبال میکنم
والا خودم اصلا نمی خوام بخونم! پیشنهاد هم می کنم شما هم 3 روز رو صبر کنی!
نمی دونم چرا، اما این قضیه جدیدا خیلی رو مخم میره!

• Like
Reactions: kratos 21

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
به نظرم این حجم از اطلاعات اصلا منطقی نیست خوده یوبیسافت لو داده باشه چون بخش های هایپ کننده قبل لو رفته بود ( مثل مصر و سیستم نقش افرینی بیشتر و ..) خب دیگه نیازی به هایپ اضافه نداشتند.

Silent Siren

کاربر سایت
Aug 31, 2014
207
نام
مهدی
شخصا تا قبل از نظرسنجی به خودم زحمت ندادم که به POP و خاطراتی که باهاش دارم فکر کنم تا مقدمه ای پیش بیاد که برای نسخه جدید فانتزی و رویاپردازی کنم. چون هرسال شایعه ریبوت یا سکوئل یکی از نسخه ها حول و حوش مراسم میپیچه، اما مثل روز روشنه خبر خاصی نمیشه. اما بعد از دیدن نظرسنجی یه فلش بک های عجیبی سراغم اومد.! کم کم بیشتر از ده سال حتی یاد بازی نکردم و حتی یه اسکرین شات هم از بازی بنا به شرایط مختلف ندیدم چه برسه رفته باشم سراغ ریمستر های مختلف که تو برهه های مختلف ریلیز شدن. اما همون دو اسکرین تیر و تاری که از صحنه های تبدیل شدن پرنس به نمیه تاریکش و باس فایت Dark Prince و اون Wall-Running های دقیقه به دقیقه ای داخل اون لِول و همینطور تعقیب و گریز داخل اون کوچه های تاریک شهر اونم با کالسکه و حتی Death-Trap های بازی و استفاده های مکرر از مکانیک Revese Time بازی، کافیه تا حال به هولی شم. فکر کنم TTT رو به دفعات خیلی بیشتر و بیشتر از نسخه های دیگه رفته باشم و با اینکه هیچی از بازی یادم نمیاد فکر میکنم تمام خاطراتم کلن از این نسخه باشه.!:D ولی اگه Ubi زمانی اقدام به عرضه ریمستر کنه نسخه دیگه رو برای تجدید دیدار و یادآوری تجربه می‌کنیم تا نسخه های دیگرو هم دوست بداریم.;;)

با اینکه زیاد طرفدار پرو پا قرص فرانچایز های طولانی مدت Ubi نیستم، امسال بار خاطره بازی تاپیک به طرز لذت بخش و شدیدی بالاتر از سال های اخیر بود. وای به حال کسای دیگه.

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
من خیلی اطلاعات بازی رو خوندم بدون اینکه لو بره میتونم بگم تقریبا میشه گفت همون چیزی هست که تو برآیند کل این تاپیک بهش رسیدیم.
میتونیم به شدت امیدوارم باشیم به این نسخه ( شاید goty) اگر مشکلات پیش پا افتاده ای مثل باگ های فراوان، طراحی مراحل تکراری و یا همین مواردی نسبتا ساده ایی که تو بازیهای اخیر یوبیسافت پاشنه آشیل شدند، رو نداشته باشه.

پ ن: حداقل خوبی اطلاعات لو رفته اینکه چیزی از داستان دردسترس نیست. این بخش سوپرایز اصلی میمونه برای کنفرانس و عرضه بازی

آخرین ویرایش:

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
باز ما دو ساعت خوابیدیم و AC لیک شد:-"
نمیدونم باید خوابم بیشتر بشه تا زودتر اخبار AC بیاد، یا کلا نخوابم که بازی لیک نشه:))

عکسا رو یک نظر نگاه کردم،ولی خوب...متن رو نمیخونم:-"

فقط... @Frobary ، پس تو متن مشخص شد تبلیغات با MSـه؟ (چون گفتی بخش اسکورپیو و ...:-" )

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
گندشون بزنه نشد نشد ۱۰ صفحه رنگی اومد بیرون تمام کمال با عکس و بیوگرافی ..:| یکبار نشد اینا اروم قرار بگیرن با تریلر ملت هایپ شن البته من بعید میدونم این مثل یونیتی انقدر جاه طلبانه باشه :-? ولی عکس ها جذاب میزنن

Frobary

Loyal Member
Jun 6, 2007
28,511
نام
محمد
باز ما دو ساعت خوابیدیم و AC لیک شد:-"
نمیدونم باید خوابم بیشتر بشه تا زودتر اخبار AC بیاد، یا کلا نخوابم که بازی لیک نشه:))

عکسا رو یک نظر نگاه کردم،ولی خوب...متن رو نمیخونم:-"

فقط... @Frobary ، پس تو متن مشخص شد تبلیغات با MSـه؟ (چون گفتی بخش اسکورپیو و ...:-" )
من نخوندم ولی توی تاپیکش توی گف یکی از کاربرها این رو نوشته :D
Confirms Microsoft has marketing rights
>:) :D

sajadkh

کاربر سایت
Jul 28, 2012
2,181
نام
Sajjad
ای لعنت بهتون این همه صبر کردیم واسه کنفرانس که اونجا ببینیم چی به چیه باز گند زدن بهش.یوبی سافت نمیخواد یه فکری به حال این لیک شدنا بکنه سونی چند ساله یه اطلاعات چند جمله ای هم نمیذاره از کنفرانسش لو بره واسه همین بعد کنفرانس ملت کف و خون قاطی میکنن و هرسال هم داره بهترین کنفرانس رو ارائه میده یعنی واقعا اینقد سخته جلو این لیک شدن رو بگیرن.تمام لذتشو رو گرفتن از ما.خدایی دیدن بازی تو کنفرانس یه چیز دیگست من اصلا عکسارو ندیدم حواسمم نبود همچین چیزی لیک شده یهو رفتم یه سایت قشنگ خروار اطلاعات اومد جلوم.

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
ای لعنت بهتون این همه صبر کردیم واسه کنفرانس که اونجا ببینیم چی به چیه باز گند زدن بهش.یوبی سافت نمیخواد یه فکری به حال این لیک شدنا بکنه سونی چند ساله یه اطلاعات چند جمله ای هم نمیذاره از کنفرانسش لو بره واسه همین بعد کنفرانس ملت کف و خون قاطی میکنن و هرسال هم داره بهترین کنفرانس رو ارائه میده یعنی واقعا اینقد سخته جلو این لیک شدن رو بگیرن.تمام لذتشو رو گرفتن از ما.خدایی دیدن بازی تو کنفرانس یه چیز دیگست من اصلا عکسارو ندیدم حواسمم نبود همچین چیزی لیک شده یهو رفتم یه سایت قشنگ خروار اطلاعات اومد جلوم.
والا تا جایی که یادم میاد GI بعضی وقت ها برای رونمایی کاور مجلش هم بازی در میاره، کلی هینت و ازینجور چیزا! نمی دونم چطور شد که اینبار کلا مجله هارو زودتر فرستاده!:-w

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
اوه مای گاد، عجب چیز خفنیه:D لیک ها رو کامل نگاه نکردم و بیشتر چیزای گیم پلی رو دیدم، بازی خیلی خوب شده:D
هایپ لول: بیشتر از 9000.
پ.ن: انیمیشن ها رو اگه از تکنولوژی Motion Matchingـه FH استفاده کنن خیلی خوب می شه.

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,006
نام
آریا
اون عکسی که ممد گذاشته عالیه!! :x به خاطر همون یه مورد بازی رو میگیرم و تبدیل میشه به اولین AC بنده در این نسل. (البته Black Flag رو چند دقیقه بازی کرده بودم!)
این عکس رو هم الآن دیدم و بدجوری دیوانه کرده من رو! (از همون اسکن های Game Informer هست و با اینکه ربطی به بخش های داستانی و کاراکترها نداره، ولی اگه خیلی وسواس دارین باز نکنین)
MYPZ38.jpg

اسب آبی!! :x

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر