نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:
الان وقتش که یک rayman جدید معرفی کنن:D
امیدوارم یه بازی تو این سبک حالا ریمن هم نشد ولی شبیهش بسازن
البته امان از اون تروفی انلاینش که به نظرم یه باگ هست
کی اخه 3 ماه به خاطر یه تروفی انلاین هر روز بازی کنه[-(

در مورد نظر سنجی هم چون روزهای آخر رو سپری می کنیم 2 مورد به ذهنم رسید! یا زمان رو تقسیم کنیم بین هر 2 و یا اینکه یه سره سوال دوم رو قرار بدم!

1- اگر یوبیسافت قصد ریمستر کردن داشت، شما بیشتر کدام بازی را بیشتر می پسندید؟
2- انتظارتان از کنفرانس E3 2017 شرکت یوبیسافت در چه حد است؟!

** خودش یه نظر سنجی جدا شد که :D:D
من دوتا آرزو دارم که دوست دارم تا وقتی که گیمر هستم برآورده بشه! یکی اینکه کرایتک دوباره جون بگیره و برگرده و کرایسیس رو ریبوت کنه یه سندباکس انقلابی مثل قسمت اول تحویل بده و یکی دیگه اینکه فارکرای 1 ریمیک بشه! ریمستر نه، ریمیک!
این دوتا برآورده بشه دیگه چیزی نمی خوام.
به همین دلیل نظر سنجی اول گزینه خوبیه بنظرم.

خوب، اول اینکه شرمنده یکم بدقولی شد سر نظر سنحی جدید.
نظر سنجی قبلی با این آمار به پایان رسید:

nuij_6-9-2017_8-35-52_pm.jpg

تقریبا 3 روز و 3 ساعت مونده به شروع کنفرانس. زمان رو بین 2تا نظر سنجی تقسیم می کنیم (طبق آمار یک نفره ای که گرفته شد:D)

توی این نسل شاهد Remaster/Remake های زیادی بودیم، اما یوبیسافت اگه اشتباه نکنم فقط به یک کالکشن از سری AC که مربوط به Ezio بود بسنده کرد! ولی امکانش هست که دنبال چنین کاری هم رفته باشن! حالا اگه چنین حرکتی صورت گرفته باشه، بیشتر منتظر Remaster/Remake کدام عنوان از عناوین منتشر شده در نسل های پیش شرکت هستین؟!
اگه دلیلی هم دارین برای انتخابتون خیلی خوشحال می شم بگید و اینکه اگر بازی توی لیست نیست، لطفا اطلاع بدید یا توی کامنتتون اشاره کنید.
نظر سنجی ارسال شد، از اونجایی که نمی شد تک تک عنوان هارو نام برد، اکثرا به صورت سری اضافه شدن! هستن عنوان هایی که جا افتاده باشن، اما می تونید توی کامنت حتما نام ببرید. برای مثال از سری Splinter Cell اگه انتخاب کردید می تونید بگید منظور نسخه Chaos Theory بوده و به فلان دلیل دوست دارم Remaster/Remake بشه!

*** سوال دیگه ای که تازه به ذهنم رسید اینه که برای کدام سری Reboot کامل رو می پسندید؟! فکر نمی کنم وقت بشه برای نظر سنجی جداگانه، اما بحث جالبی می تونه باشه، چون اکثر سری های یوبی ادامه پیدا کردن و یا ناپدید شدن، حالا از این ادامه ها راضی هستین و یا یه شروع جدید رو ترجیح می دین، یا اگه سری مثل Prince قرار بر انتشار داشت، دوست داشتین ادامه ای باشه بر داستان یا یک شروع تاره؟!

در این دو مورد می شه بحث کرد و به نظرم هر دو بحث جالبی هم باشن!:-?
آخرین ویرایش:
خوب، اول اینکه شرمنده یکم بدقولی شد سر نظر سنحی جدید.
نظر سنجی قبلی با این آمار به پایان رسید:

nuij_6-9-2017_8-35-52_pm.jpg

تقریبا 3 روز و 3 ساعت مونده به شروع کنفرانس. زمان رو بین 2تا نظر سنجی تقسیم می کنیم (طبق آمار یک نفره ای که گرفته شد:D)

توی این نسل شاهد Remaster/Remake های زیادی بودیم، اما یوبیسافت اگه اشتباه نکنم فقط به یک کالکشن از سری AC که مربوط به Ezio بود بسنده کرد! ولی امکانش هست که دنبال چنین کاری هم رفته باشن! حالا اگه چنین حرکتی صورت گرفته باشه، بیشتر منتظر Remaster/Remake کدام عنوان از عناوین منتشر شده در نسل های پیش شرکت هستین؟!
اگه دلیلی هم دارین برای انتخابتون خیلی خوشحال می شم بگید و اینکه اگر بازی توی لیست نیست، لطفا اطلاع بدید یا توی کامنتتون اشاره کنید.
(نظر سنجی تا دقایقی دیگر اضافه می شود)
یونیتی با سیندکیت تلفیق کردی الکی الکی سیندکیت هم اومد بالا ! فکر نمیکنم واقعا به تنهایی سیندکیت رایی داشت:D

شخصا آرزوم یه ریمیک از Splinter Cell های کلاسیکه که هم تغییرات زیادی داشته باشه، هم اصل گیم پلی دست نخورده بمونه:دی
منظورم اینه که سیستم های گیم پلی، مثلا تغییر سرعت به صورت پیوسته به جای سیستم گسسته نسخه های جدید سرجاس بمونه، اما از لحاظ کنترلی و چینش دکمه ها متحول بشن. گرافیک هم به نسل 7 برسه من راضیم:دی

• Like
Reactions: armin_shadow
منطقی ترین گزینه از بین همه گزینه های نظرسنجی بنظرم فارکرای و پرنس هستند! فارکرای که گزینه اول من هست به این خاطر که قسمت اول به شدت با همه قسمت های بعدی فاصله داشت! جواب میده چون مدت زیادیه شوتر اول شخص درست حسابی مشابه فارکرای 1 عرضه نشده و یه ریمیک درست حسابی، با اعمال یه سری تغییرات جزئی تو گیم پلی و رون تر شدنش به نظرم کاملا موفق عمل میکنه. آرزومه واقعا یه روزی این اتفاق بیوفته.
گزینه بعدی هم پرنس هست، ریمیک بازی ای مثل WW همین الان کاملا جواب میده و خیلی از طرفدارها رو میکشه سمت خودش هر چند که بنظرم پرنس اگر میخواد برگرده بهتره ریبوت بشه.
Assassin's Creed اصلا منطقی نیست بنظرم. من به اسپلینتر سل هم رای دادم بنظرم ریمیک قسمت های ابتدایی جواب میده هر چند که الان سبک مخفی کاری خیلی پیشرفت کرده و بیشتر ریبوت لازمه.
یادم نبود به I am Alive هم رای دادم! به این بازی به این خاطر رای دادم که بنظرم کم لطفی شد بهش دذر حالی که کاملا پتانسیل تبدیل شدن به یه بازی موفق و منحصر به فرد رو داشت! بنظرم جا داره این بازی ریبوت بشه، یا یه ریمیک اساسی چون بازی مشکلات و محدودیت های اساسی داشت و می تونست خیلی عالی باشه.

آخرین ویرایش:
من به POP و BIA رای دادم، POP رو فقط بخاطر خاطرات زیبایی که باش دارم دوست دارم ریمسترشو ببینم ولی Brothers in Arms واقعا حقشِ الان ریمستر بشه یا نسخه جدید بده(که مطمعنا احتمالش خیلی پایینِ...ولی واقعا دوست دارم یه نسخه جدید از این سری ببینم :( )

• Like
Reactions: armin_shadow
به AC و POP و I Am Alive رای دادم:-"

AC I روی PS تروفی نداشته، من پلات نسخه ی اول رو بین پلات هام میخوام:)) خیلی وقت هم هست بازیش نکردم! به هر حال ارزشش رو داره:p

POP هم...فقط نسخه ی سوم رو بازی کردم:-" اگر ریمستر یا ریمیک خفنی بشه خیلی خوبه:دی

I am alive باید ریمیک بشه:-" اون ایده ی اولیه و بازی AAAی که قرار بود بشه رو بسازن:-"

با وجود این که اسسین یکی از فرنچایزای مورد علاقمه و خوشحالم یوبی خیلی پیش رو گرفت ولی این وسط Prince of Persia مظلوم واقع شد، درواقع قربانی موفقیت اسسین شد، به نظرم فرنچایز خیلی خوبی بود و امیدوارم یوبیسافت برش گردونه و همینطور ریمیک یا ریمستری هم از نسخه های قبلی ببینیم، درنتیجه رای من Prince of Persia هست.

اگه سری مثل Prince قرار بر انتشار داشت، دوست داشتین ادامه ای باشه بر داستان یا یک شروع تاره؟!
ادامه! ولی ادامه ی 2008 !:دی
من اگر دو بازی از یوبی بخوام، یکی ادامه ی اون بازیه!
یکی هم AC Japan !

دومی دیر و زود داره، ولی سوخت و سوز نداره! مطمئنم بالاخره یک روزی میرن سراغش:دی
اولی....خیلییی بعیده:(

ادامه! ولی ادامه ی 2008 !:D
من اگر دو بازی از یوبی بخوام، یکی ادامه ی اون بازیه!
یکی هم AC Japan !

دومی دیر و زود داره، ولی سوخت و سوز نداره! مطمئنم بالاخره یک روزی میرن سراغش:D
اولی....خیلییی بعیده:(
=((
نمیدونم چرا این بازی اونطوری که باید درک نشد. انقدر نق زدن که اون زباله Forgotten Sands رو ساختن به جای ادامه 2008
AC Japan هم دیگه واقعا باید ساخته بشه. از روز اولی که این سری رو بازی کردم همش منتظر بودم نسخه ژاپن رو بسازن. اگه بیاد بعد از سالها دوباره میرم سراغ AC
---------------
H.A.W.X و Cold Fear هم دو تا ازون آی پی های به یاد موندنیه Ubi هست
+
R6

من به PoP رائ دادم. بنظرم نسخه 3 شاهکار بشریت بود :D ( و فکر میکنم که تنها شخصی هم هستم که 3 رو بیشتر از 2 دوست داره :)) ) مخصوصا دوتا از باس فایتاش که شدید تو ذهنم مونده، یکی اون دوتا کالسکه سوارا یکی هم اون غول گندهه. این مورد آخر رو تا هفته ها سرش گیر بودم نمیتونستم رد کنمش :)) ! البته بعدا که رو PS3 نسخه ریمسترش اومد زارت زدمش رفت :D ولی بازی خیلی خفنی بود واقعا.
بنظرم بیشتر از هر بازی ای به ریمیک نیاز داره. فکر کنید با Anvil Next بیان اون محیط رو بازسازی کنن :| فکرشم آدمو دیوانه میکنه:D

درکنار pop به اسپلینتر هم رائ دادم و دوست دارم Chaos Theory رو ریمیک یا ریمستر کنن. :D عجب چیزی بود لعنتی :D
البته من بیشتر از ریمیک دنبال نسخه جدیدشم...

pop که بحثی توش نیست :D منم بهش رای دادم .. البته 3 گانه.. همین الانم هنوز بازی میکنم واقعا تاریخ مصرف ندارند خصوصا sands of time .
و گزینه بعدی هم brothers in arms :D جز اون شوتر هاییه که نسلشون منقرض شده [-( محیط رنگارنگ و گیم پلی بازی هم دوست داشتم کنترل اعضا به نسبت بازی های اون موقع واقعا خوب بود. کلا جز شوتر هایی بود که نسل قبل خیلی باهاش حال کردم.
---
به نظرم اسسین و فارکرای(به غیر از نسخه اول فارکرای) نباید ریمستر بشند :D چون جفت بازی "به نظر من" گیم پلی محور هستند پس نسخه جدید همیشه بهترینه.
البته برای دوستانی که خاطره دارند خب طبیعیه دوست داشته باشند دوباره بازی کنند :D

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or