نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:
بهترین خبر E3 امسال یکی این میتونه باشه یکی Devil May Cry جدید از نوع واقعی :D کاش بیان یه چیزی مث 4 تا نسخه ی اول بسازن، از نظر کیفیت هیچ بازی ای تو سبکش نزدیکشم نبود (حداقل برای من) حتی MGS. وقتشه سم فیشر بیاد دوباره سبکو زنده کنه...

• Like
Reactions: Masta_killa
اخ اخ اخ...من ندونستم نظرسنجی رو میتونید چند رای بدید، اصلاحش کردم، :D
خب ایندفعه اول به for honor رای دادم، که مثل ناموس میمونه واسه بنده;;)
دوم هم به R6 بنظرم یکی از بهترین عنواویم یوبی هست، دیگه نمشه گفت بهترین با وجود چندین ای پی خفن :-))))

South Park هم الحق یکی از بهترین عناوین یوبی هست:D بنده سر بعضی از دیالوگ هاش اینقدر خندیدم، احساس میکنم فکم دچار مشکل شده:|
WD 1 رو هم خیلی خوشم اومد، ولی هیچ وقت اون داونگرید گرافیکیشو فراموش نمیکنم:|
یونیتی که عالی بود، سیندیکیت رو هم دارم تازه میزنم، خیلی خوشم اومده.
FC4-P رو اصلا باهاشون حال نکردم، Division-Crew هم همین طور! بقیه هم نزدمB-(:-"

• Like
Reactions: armin_shadow
فن یعنی ایشون امیر حسین :D کالکشن مال یه دختره

s1ch_img_۲۰۱۷۰۶۰۷_۱۹۰۶۳۵.jpg
دمش گرم:|
البته کالکشن های خفن تر از اینم از AC دیدم:-" ... یا حداقل با گزاشتن اکشن فیگورها خارج از جعبه، جلوه ی خیلی بیشتری داشت!

با تشکر از کَپ:D:D

1s2m_photo_2017-06-07_23-49-07.jpg
هیچ جا خبری از مرحله انحصاری و ... نیست:( (اینی که هست مربوط به پیش خریده!)
ولی به فال نیک بگیریم که عکس PS4ش لیک شده، شاید تبلیغات با سونی باشه:(

ایا POP رو امسال خواهیم دید؟ حالا که SC بعدی رو زبونا افتاده بعید میدونم اما امسال نه سال دیگه واقعا یه پرنس در حد سه گانه اول نیاز شدید داره تا منو به دنیای اصلی گیم برگردونه ... امیدوارم ارزوم برآورده بشه \m/

پیشنهاد برای نظر سنجی جدید: محبوب ترین اپی یوبی سافت از بدو تاسیس:D
نه ممنون ایده خوبی نیست همینجوری دارن خوب اداره میکنن اونم خیلی کلی هم متیجش معلومه تقریبا یا AC یا pop چیز عیانی هست شما خودتون چون اونور همچین نظرسنجی گذاشتین دارین اینورم اونجوری میکنین در حالی که ارمین خان خودش حرفه ای هست

• Like
دمش گرم:|
البته کالکشن های خفن تر از اینم از AC دیدم:-" ... یا حداقل با گزاشتن اکشن فیگورها خارج از جعبه، جلوه ی خیلی بیشتری داشت!

هیچ جا خبری از مرحله انحصاری و ... نیست:( (اینی که هست مربوط به پیش خریده!)
ولی به فال نیک بگیریم که عکس PS4ش لیک شده، شاید تبلیغات با سونی باشه:(
حتی اگه بخشی از تبلیغات هم سمت یکی ازون ها باشه، فکر نمی کنم مراحل خاصی در نظر بگیرن! بیشتر روی لباس و اینجور چیزا مانور می دن! یا یه ماموریت 10 دقیقه ای بی سر و ته! البته این مورد یک ماه زودتر هم جدیدا مد شده که قبلا گفتم خیلی خیلی مخالف این حرکت هستم:D
تشکر بابت ایده! اما فکر کنم تقریبا مشخص باشه و سال قبل هم چنین نظر سنجی داشتیم!
راستش در مورد حدسیات هم می ترسم، 2 سال پشت سر هم هیچ کدوم از گزینه های اصلی که گذاشتم معرفی نشد، امسال بدون حدس فقط می خوام ببینم چیکار می کنن!:-?:D
ایا POP رو امسال خواهیم دید؟ حالا که SC بعدی رو زبونا افتاده بعید میدونم اما امسال نه سال دیگه واقعا یه پرنس در حد سه گانه اول نیاز شدید داره تا منو به دنیای اصلی گیم برگردونه ... امیدوارم ارزوم برآورده بشه \m/
و این آرزوی همه ماهاست:D[-o<

حتی اگه بخشی از تبلیغات هم سمت یکی ازون ها باشه، فکر نمی کنم مراحل خاصی در نظر بگیرن! بیشتر روی لباس و اینجور چیزا مانور می دن! یا یه ماموریت 10 دقیقه ای بی سر و ته! البته این مورد یک ماه زودتر هم جدیدا مد شده که قبلا گفتم خیلی خیلی مخالف این حرکت هستم:D
اون یک ماه زودتر به درد بازی های آنلاین محور میخوره! نه AC و W_D و ...
اون بازی ها رو ملت میخوان یک سال بکوب بازی کنند، یک ماه زودتر خیلی براشون فرق داره تا حالا مراحل داستانی و ...

حالا بی سر و ته رو قبول ندارم:-" ، اما AC:S حداقل چیزی که داشت نه بی سر و نه بود، نه ده دقیقه ای:دی
البته من منظورم این نبود که اصلا چنین چیزی باشه یا نه:دی ، فقط مهر تایید برای عهده داری تبلیغات رو میخواستم=))

• Like
اون یک ماه زودتر به درد بازی های آنلاین محور میخوره! نه AC و W_D و ...
اون بازی ها رو ملت میخوان یک سال بکوب بازی کنند، یک ماه زودتر خیلی براشون فرق داره تا حالا مراحل داستانی و ...

حالا بی سر و ته رو قبول ندارم:-" ، اما AC:S حداقل چیزی که داشت نه بی سر و نه بود، نه ده دقیقه ای:D
البته من منظورم این نبود که اصلا چنین چیزی باشه یا نه:D ، فقط مهر تایید برای عهده داری تبلیغات رو میخواستم=))
همین WD2 سر یه ماه زودتر اومدن روی PS باعث شد هنوز سمتش نرفتم:( در کل می شه گفت که حرکت بسی مزخرفی هست، همون باندل رو بدید دیگه! تنکس:D

خیلی سخته بین اساسین و اسپلینتر یکی رو انتخاب کنم ولی اگر تک گزینه ای بذارید مجبورم اسپلینتر رو انتخاب کنم.#:-S

• Like
Reactions: Oakenshield
همین WD2 سر یه ماه زودتر اومدن روی PS باعث شد هنوز سمتش نرفتم:( در کل می شه گفت که حرکت بسی مزخرفی هست، همون باندل رو بدید دیگه! تنکس:D
بهترین pop
بهترین sc
بهترین بازی ساخته شده با یوبی ارت
بهترین استدیو داخلی یوبی سافت
بهترین انجین داخلی یوبی سافت
تاثیر گذارترین فرد یوبی سافت

f52616431.jpg

وبسایت "Target" به تازگی تونسته کارت رزرو اساسین جدید رو پیداکنه که اسم همون Origins هستش و تو مصر جریان داره.ظاهرا بازاریابی دست سونی
باید باشه چون ماموریت اضافی به اسم Secret of the first pyramids به نسخه PS4 تعلق گرفته و ظاهرا میشه گفت یه نمایش هم داخل کنفرانس سونی داره
دیگه باید این اسم و روایت داخل مصر رو قطعی بدونیم.هایپ زده به سقف واسه نمایش بازی

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
اگر میخواهی عضوی از بازی سنتر باشی همین حالا ثبت نام کن
or