نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

Oakenshield

Fire and Cold Ashes
کاربر سایت
Jan 23, 2015
2,965
نام
محمد
خب منم نظرم را درباره نظرسنجی بگم:D به بقیه بازی ها کار ندارم، بهترین بازی این نسل یوبی سافت (هر چند از سایر بازی هاش هم لذت وافر بردم) فور آنر بوده. :x که با تموم مشکلاتش به معنای واقعی کلمه لذت بخشه.و یه جورایی برام خاطره انگیز هم هست:x چون اولین بار بود که توی کلوز و اپن بتای یه بازی شرکت داشتم و چقدر هم که تو بتا بازیش کردم:)) به خصوص تو کلوز بتا:)) :xانقدر بازی عالی بود مه تو دو روز تو خوابگاه و اونم تو شرایطی که 3 تا مقاله باید می نوشتم حدود 20 ساعت بازیش کردم:)) اونم با رفقا نوبتی می زدیم و چه هیجانی داشت غلبه به رقیب های مختلف:))
به طور کلی بازی واقعا عالیه. کاراکتر ها بالانسن. گیمپلی فوق العاده فان و لذت بخشه. بازی از نظر تاریخی خیلی دقیقه، گرافیک معرکه هست، خود بازی چالش بر انگیزه و کم پیش میاد با باتن مشینگ کسی بتونه نتیجه بگیره و باید کاملا با تفکر جلو رفت و از این نظر عمق بسیار مطلوبی داره. البته یه سری مشکلات هم دارم با بازی مثل محدودیت حرکات واردن، طراحی زره ها(که اکثرشون را نمی پسندم و ارمور مورد علاقم هم تقریبا میشه گفت تو بازی نیست)و یه سری چیزای کوچیک دیگه(کاتانا از زره لابرینگر رد نمیشه:D این صد بار:D). در کل که به همه توصیه می کنم تهیه اش رو به خصوص اگه مثل من از بچگی عاشق شمشیر بازی و... هستین:D

در مورد بازی های دیگه فارکرای ۴ خوب بود اما نه به خوبی ۳. پریمال هم بد نبود. valiant hearts و child of light بازی های عالیی بودن و صد البته خیلی خاص! و لذت بخش :x
AC ها هم که مثل همیشه بازی می کنیم:D

--DARK-MAN--

کاربر سایت
Aug 20, 2012
63
Valiant Hearts Child of Light یکی از قشنگ ترین بازی های 2 بعدی هست کلا یوبی سافت تو ساخت بازی های 2 بعدی مهارت خاصی داره
Unity هم عالی بود گرافیکش واقعا نسل 8 و ای کاش اون مشکلات فنی رو نداشت داستانش قشنگ بود از Syndicate خوشم نیومد یکم شبیه بتمن شده بود
Far Cry 4 هم قشنگ بود Rainbow Six Siege هم یکی از بهترین ملتی پلیر هایی بوده ک بازی کردم و بازی خاصی هست
The Division هم عالی بود گرافیکش با این ک کم شده بود بازم خوب بود بعدش با اپدیت هایی ک داد بازی رو یجوایی از نظر بالانس بهم زد و تکراری شد به شدت
Watch Dogs هم خوب بود 1 اش قشنگ تر بود به نظرم 2 اش یکم حالت فان داشت ک خوشم نیومد
کلا مشکل بازی هایی یوبی سافت کنترل وسایل نقلیش هست واقعا افتضاحه با این ک بازی ریسینگ داره و تجربه داره ولی خوب عمل نکرده
انگار وزن وسایل نقلیه رو نمیتونه به خوبی نشون بده انگار ماشین پرنده سوار شدی

کلا یوبی سافت این نسل خوب عمل کرده این همه بازی عرضه و واقعا سرگرم کننده بوده بازی هاش
بعیده ولی ای کاش ی Prince Of Persia جدید یا حداقل ریمستر نسخه های 1 تا 3 رو معرفی کنن جای خالی این عنوان حس میشه واقعا

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
urrv_6-7-2017_12-21-59_pm.jpg

طراح Splinter Cell Chaos Theory یعنی Clint Hocking هم توی شعبه Toronto هست، سال 2010 فکر کنم یوبی رو ترک کرد، و سال 2015 برگشت. اون زمان مصاحبه کردن گفت که روی یه بازی کار می کنم، اما می تونم بگم SC نیست، چون با Chaos Theory بهترین چیزی که می تونستم رو خلق کردم. فعلا نمی حوام روی SC باشم، اما شاید روزی برگشتم، شاید 10 سال دیگه!

با توجه به شایعه حظور Ironside و بازگشت Hocking، فکر می کنم یوبی یه تلاشی برای تشکیل تیم گذشته SC کرده باشه! Maxime Beland هم که Creative Director بازی Black List بوده! همه هم توی شعبه Toronto :D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
کنفرانس یوبی امسال بعد اون دوتا کنسول سازه یا قبلش؟ اگه بعدش باشه که بازم مثل هر سال همه سوپرایز ها رو تو اون دوتا می گن و یه کنفرانس مزخرف رو شاهد خواهیم بود:))
پ.ن: Splinter Cell:x>:D<
وسط :D
کاش کمی خویشتن داری کنن پس:D

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
کنفرانس یوبی امسال بعد اون دوتا کنسول سازه یا قبلش؟ اگه بعدش باشه که بازم مثل هر سال همه سوپرایز ها رو تو اون دوتا می گن و یه کنفرانس مزخرف رو شاهد خواهیم بود:))
پ.ن: Splinter Cell:x>:D<
وسط :D

• Like
Reactions: Fenris Wolf

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
همیشه هم وسط بوده:-"
سونی بنده خدا سورپرایزها رو نمیدزده:D اصلا برا همینم که شده AC رو بیارن کنفرانس سونی:(
ولی اون آخر از موقعیت ها خوب استفاده می کنه :D:D

من بعید می دونم AC رو توی Micro نشون بدن:-?

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
ولی اون آخر از موقعیت ها خوب استفاده می کنه :D:D

من بعید می دونم AC رو توی Micro نشون بدن:-?
اون که بله! اختتامیه ی خفنیست بر کنفرانس های E3 >:)

گویا شایعه شده تبلیغات اونطرفه:( ...امیدوارم مثل یونیتی نشه ایندفعه:-" (اصلا هم بعید نیست بخوان برا تبلیغ گرافیک اسکورپیو از یک بازی OW هم استفاده کنند! :-" )

راستی کنفرانس امسال شاید پشت صحنه/تریلر از فیلم Watch_Dogs هم داشته باشیم:-" ... اصلا از پارسال که گفتن میسازیم خبر دیگه اومده؟ یا رو هواست؟:-"
به هر حال امیدوارم خبری نشه E3 :-" پارسال جالب بود از سونی اومدن اینجا، فیلم معرفی کردن=))

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
الان وقتش که یک rayman جدید معرفی کنن:D
ancel داره تو استودیو خودش WiLD را میسازه. بعضی وقتها یه خبرایی هم از Beyond G&E 2 میشه. با این وضع در خوشبینانه ترین حالت باید یه 4 3 سال منتظر Rayman باشی مگر اینکه Ancel ریمن جدید را نسازه که بعید می دونم. :think:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
مثل اینکه یوبی علامت Splinter Cell رو ثبت کرده! اینطور باشه احتمالا فرنچایز قراره ریبوت بشه!
من نگران تغییرات هستم! امیدوارم اگر اینطوره سری آنلاین محور نشه و همچنان رو بخش داستانی و تک نفره تاکید داشته باشه. کاملا جهان آزاد هم نشه! الان با توجه به ساخت وایلدلندز، کار یوبی تو SC جید سخت شده، بنظرم اصلا نباید بازی جهان آزاد بشه! سندباکس باشه با محیط های بزرگ، مثل قسمت قبل که یه پایگاه داشته باشیم و از اون به مکان های مختلف، شهرها و کشورهای مختلف بریم بنظر من خوبه.

• Like
Reactions: armin_shadow

WCW

کاربر سایت
Nov 5, 2007
4,810
نام
کثافت
مثل اینکه یوبی علامت Splinter Cell رو ثبت کرده! اینطور باشه احتمالا فرنچایز قراره ریبوت بشه!
من نگران تغییرات هستم! امیدوارم اگر اینطوره سری آنلاین محور نشه و همچنان رو بخش داستانی و تک نفره تاکید داشته باشه. کاملا جهان آزاد هم نشه! الان با توجه به ساخت وایلدلندز، کار یوبی تو SC جید سخت شده، بنظرم اصلا نباید بازی جهان آزاد بشه! سندباکس باشه با محیط های بزرگ، مثل قسمت قبل که یه پایگاه داشته باشیم و از اون به مکان های مختلف، شهرها و کشورهای مختلف بریم بنظر من خوبه.
خیلی خطرناکه البته اینا نمیتونن به راحتی از محبوبیت سم فیشر بگذرن و میشه نگران نبود که انلاین یا مولتی بشه و از اون لحاظ مشکلی نیست

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر