نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
من که به شخصه با گاست ریکون و پریمال حال کردم
مخصوصا بخش انلاین گاست ریکون خیلی چسبید
عجیبه که گاست ریکون تا این حد کم طرفداره:Thinking:

• Like
Reactions: armin_shadow

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
کل فروم از همون اول این جوری تاپیک E3 رو دوست داره. حالا شما 1 نفر دوست نداری می تونی خیلی راحت نیای تا بعد E3 که اخبار رو ببینی فقط!
پس قوانینتون بزارید در کوزه به جاش بنویسید هر چی بقیه دوست دارند . با این استدلال بی منطقتون

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
پس قوانینتون بزارید در کوزه به جاش بنویسید هر چی بقیه دوست دارند . با این استدلال بی منطقتون
دوست عزیز، قانونی نوشته نشده که توی تاپیک های E3 نمی شه بحث کرد در مورد موارد مختلف! والا من نمی دونم چطور بهتون توضیح بدم! E3 سالی یه بار برگزاری می شه و توی این مدت زمان خیلی خوبی هست که بحث در مورد اون شرکت در گذشته، نگاه به آینده و ... شکل بگیره! من واقعا شرمندم اینو می گم، اما اگه واقعا براتون سخته همون پست اول رو چک کنید. این بحثی که پیش کشیدید فکر نمی کنم درصد زیادی از بازدید کننده ها با شما موافق باشن و حتی اینکه اکثرا موافق چنین فضایی هستن! خوابیدن این تاپیک و مثلا کم بالا نیومدنش چه سودی به حال شما داره رو بنده متوجه نمی شم!
و اگر مشکل شما سر بقیه تاپیک هاست باید بگم خیلی فرق هست، تاپیک هایی که موضوع مشخص شده ای دارن، مثلا توی تاپیک Fifa شما بیا در مورد GTA یا اصلا PES صحبت کن، خیلی فرق می کنه با موضوع اینجا! در مورد تاپیک Denuvo هم طبق قوانین جدید اعمال شده، نباید از لینک استفاده کرد. برای این بخش قانونی تعیین نشده که کسی در مورد موضوع های مختلف حرفی نزنه!

hry

کاربر سایت
Feb 16, 2006
256
دوست عزیز، قانونی نوشته نشده که توی تاپیک های E3 نمی شه بحث کرد در مورد موارد مختلف! والا من نمی دونم چطور بهتون توضیح بدم! E3 سالی یه بار برگزاری می شه و توی این مدت زمان خیلی خوبی هست که بحث در مورد اون شرکت در گذشته، نگاه به آینده و ... شکل بگیره! من واقعا شرمندم اینو می گم، اما اگه واقعا براتون سخته همون پست اول رو چک کنید. این بحثی که پیش کشیدید فکر نمی کنم درصد زیادی از بازدید کننده ها با شما موافق باشن و حتی اینکه اکثرا موافق چنین فضایی هستن! خوابیدن این تاپیک و مثلا کم بالا نیومدنش چه سودی به حال شما داره رو بنده متوجه نمی شم!
و اگر مشکل شما سر بقیه تاپیک هاست باید بگم خیلی فرق هست، تاپیک هایی که موضوع مشخص شده ای دارن، مثلا توی تاپیک Fifa شما بیا در مورد GTA یا اصلا PES صحبت کن، خیلی فرق می کنه با موضوع اینجا! در مورد تاپیک Denuvo هم طبق قوانین جدید اعمال شده، نباید از لینک استفاده کرد. برای این بخش قانونی تعیین نشده که کسی در مورد موضوع های مختلف حرفی نزنه!
اگر بی ادبی شد متاسفم ولی مشکل من این نیست که چرا تو این تاپیک در مورد Assassins Creed بحث میشه . یکی از اصلی ترین کارهای من از سال 2006 تا الان به صورت روزانه سر زدن به این فروم بوده و به عنوان یک عضو با سابقه انتظار دارم وارد هر تاپیکی میشم حداقل تو هر صفحه یه چیز جدید گیرم بیاد و حس نکنم وقتم تلف شده. این که میگم مطالب بی ربط باعث الکی بالا اومدن تاپیک نشه به هیمن دلیله . ولی به هر حال از پاسخگوییتون متشکرم .

• Like
Reactions: armin_shadow

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
اگر بی ادبی شد متاسفم ولی مشکل من این نیست که چرا تو این تاپیک در مورد Assassins Creed بحث میشه . یکی از اصلی ترین کارهای من از سال 2006 تا الان به صورت روزانه سر زدن به این فروم بوده و به عنوان یک عضو با سابقه انتظار دارم وارد هر تاپیکی میشم حداقل تو هر صفحه یه چیز جدید گیرم بیاد و حس نکنم وقتم تلف شده. این که میگم مطالب بی ربط باعث الکی بالا اومدن تاپیک نشه به هیمن دلیله . ولی به هر حال از پاسخگوییتون متشکرم .

تابحال تو این مدت عضویتت، یک بار هم تاپیک های E3 را دیده بودی یا دفعه اولت هست؟

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
مطالب بی ربط رو که درک نمیکنم الان کدوم مطالب بی ربطن!
اینکه در مورد بازی های یوبی سافت صحبت بشه و انتظاراتمون از نسخه های جدید و یا کنفرانس رو بگیم میشه بی ربط؟ و همینطور بررسی عملکرد این ناشر ؟

بعد موردی که هست فروم جای بحث و گفت و گو هستش! اگر کسی صرفا خبر میخواد، باید بره سراغ سایت های خبری.(حالا خوبه پست اول تاپیک ها رو بچه ها به روز نگه میدارن!)

---
رسم هر ساله ی بخش E3 هم همین بوده! اگر نخوایم بحث بکنیم که... اون E3 اصلا حال نمیده!:|

Vesemir

A WITCHER ON THE PATH
کاربر سایت
May 29, 2014
1,428
نام
کیوان
خوب من هم به 6 گزینه رای دادم و میخوام کمی در موردشون صحبت کنم.:Dرتبه بندی هم بر اساس مقداریه که خوشم اومد از اون بازی.
1- The Division
این بازی رو من تازه بعد از آپدیت 1.4 شروع کردم به بازی کردم و به به نظرم بهترین بازی یوبی تو این نسل بوده. گان پلی فوق العاده و طراحی محیط بازی که به بهترین و پرجزئیات ترین شکل ممکن انجام شده جذابیتی بی نظیر رو برام ایجاد کرد.
2- Rainbow Six Siege
باید بگم این بازی واقعا یه شوک بزرگ تو این نسل بود. گیم پلی تاکتیکال و متفاوت بازی با گان پلی خیلی جذاب بهترین شوتر نسل رو از نظر من به وجود آورد. فقط حیف که بخش داستانی نداشت!
3- FarCry 4
خوب باید بگم نظرم در مورد این بازی با اکثریت متفاوته:D به نظرم این بازی از خیلی لحاظ پیشرفت داشت و با استفاده از المان های موفق نسخه قبلی برای من یه تجربه بی نظیر رو فراهم کرد. درسته که پاگان مین اصلا در حد واس نبود ولی تجربه یه شورش علیه حکومتی خیالی در هیمالیا یه تجربه فراموش نشدنی برام بود. اون مراحلی هم که تو کوهستان های برفی بود رو شدیدا دوست داشتم.
4- Watch Dogs
من شماره اول واچ داگز رو با تموم مشکلاتی که داشت دوست داشتم. خیر سرم بخاطر دفاع از همین بازی اکانت قبلیم بن شد:Dاون فضای سرد و خسته و شخصیت جذاب ایدن پیرس، طراحی خوب شیکاگو و امکانات جدیدی که اولین بار به واسطه هک به یه بازی آورده شده بود رو واقعا چیز خیلی تازه و جذابی بود.
5- Assassins Creed Unity
چی میتونم بگم که هر موقع به این بازی نگاه میکنم حصرت میخورم چنتا اشتباه کوچک نذاشت این بازی به یه شاهکار تبدیل بشه. این بازی به نظرم یه آساسین کرید واقعی بود. با اون فضاسازی بی نظیر که با اون گرافیک بی نظیر^:)^ همراه شده بود و یه تجربه خاص رو فراهم کرده بود. امیدوارم آساسین جدید گرافیکش در حد یونیتی باشه8->
6- Ghost Recon Wildlands
اینم خیلی دوست داشتم. طراحی بی نظیر بولیوی و کلی شخصی سازی عالی و تاکتیک پذیری عالی و کلی اسلحه یه ساختار جذاب رو برای من درست کرد. اگرچه دوست داشتم یوبی سافت بیشتر روی داستان پردازی و طراحی مراحل وقت صرف میکرد.
7- Watch Dogs 2
من به اندازه شماره قبلی حال نکردم باهاش. دلایل مختلفی هم داره. از ضعف داستان به خصوص در نیمه اول تا شخصیت های فاقد جذابیت تا حرکت بازی به سمت فضا سازی بیش از حد شاد. امیدوارم شماره بعدی یه چیزی بین شماره یک و دو باشه.
8- FarCry Primal & AC Syndicate
این دو تا رو خیلی کم بازی کردم و نظری ندارم.
9- The Crew
این رو کمی بازی کردم و نظرم در موردش خنثی هست. ولی وسعت نقشه بازی رو خیلی دوست داشتم. امیدوارم یوبی سافت در حین حفظ وسعت نقشه مشکلات نسخه قبل رو اصلاح کنه تا با یه تجربه ناب طرف باشیم.

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
منم در مورد بازی هایی که تو این نسل انجام دادم توضیحاتی بدم(لیستم به ترتیب علاقه نیست):)
Watch Dogs 1:خوب من PS4 رو به خاطر بازی واچ داگز 1 گرفتم.از فضای تاریک و سرد بازی خیلی خوشم اومد.قابلیت های هک و ایده های مرتبط با هک برام تازگی داشت،شخصیت بازی هم دوس داشتنی بود.
Watch Dogs2:بازی با اینکه نسبت به نسخه یکش پیشرفت های خیلی خوبی داشت ولی به همون دلیل فضای جدی تر شماره یک از اون نسخه بیشتر خوشم اومد.شماره 2 بازی از لحاظ زنده بودن شهر واقعا منو غافلگیر کرد.چرخیدن داخل شهر و رفتار npc ها بسیار بهتر از شماره یکش بود.ایده های هک هم به پختگی لازم رسیده بودند.
Far Cry 4/ Primal:در مورد نسخه 4 نظر خاصی ندارم.ولی یکی از سورپرایزهای این نسل برای من نسخه پریمال بود.اصلا فکر نمیکردم بازی با این وقت کمی که برای ساخته شدن داشت اینقدر جذاب و لذت بخش از آب در بیاد.فقط حسرت من از این بود که چرا یوبی سافت برای بازی با این ایده های جالب وقت بیشتری نذاشته بود که از یه عنوان صرفا خوب به یه عنوان فوق العاده تبدیل بشه.
Tom Clancy's The Division:این بازی رو حتما با دوستاتون بازی کنید چون لذتش چندین برابر میشه.از لحاظ شخصی سازی و گان پلی بازی فوق العاده ای بود ولی بعد از مدتی برای من خسته کننده شد.
Rainbow Six Siege:بدون هیچ شکی بهترین شوتر این نسل.1000 ساعتی بازیش کردم.مدتیه به خاطر وابستگی شدیدی که بهش پیدا کرده بودم سراغش نمیرم.بازی شوتری رو به خاطر نمیارم که تا این حد به کار تیمی وابسته بوده باشه.
For Honor:یه ایده عالی دیگه از یوبی سافت.ساعت های زیادی بازیش کردم ولی چون کم کم داشتم به سرنوشت رینبو دچار میشدم فروختمش.:Dهسته گیم پلی بازی عالی بود،کاراکترهای بازی هرکدام مزیت ها و معایبی داشتند و با وسواس خیلی خوبی طراحی شده بودن.گرافیک بازی هم عالی بود.
Assassin's Creed Unity / Syndicate:در مورد یونیتی نظر خاصی ندارم جز اینکه بازی بود که من ازش لذت بردم.مشکلات تکنیکی بازی برای من خیلی مشهود نبود و تاثیر خاصی روی لذت من از بازی نذاشت.
اما نسخه سندیکیت،باز قربانی سیاست های عجولانه یوبی سافت شد.بازی که از لحاظ طراحی محیط و فضاسازی بهترین بازی کل سری بود(نظر شخصی)به دلیل عرضه عجولانه به حقش نرسید.

آخرین ویرایش:

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
یکی از بهترین تایپک های E3 با مدیریت ارمین واقعا خوب داره میچرخونه اپدیت نظرسنجی نظرخواهی درباره بازی های این نسل یوبی بسیار بحث ها گرم و خوبه و صرفا شاهد اسپم های زیادی نیستیم البته علاقه ایشون به یوبی سافتم باعث شده تایپک خوب اداره کنه من استفاده کردم از نظرات بچه ها

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
من به این عناوین رای دادم ولی فقط میخوام به دلیل 2 تا از انتخابام اشاره کنم و البته مختصر

Watch Dogs 1/2
Valiant Hearts /Child of Light
Far Cry 4/ Primal
Assassin's Creed Unity / Syndicate
Ghost Recon Wildlands

----------------------------

Watch Dogs 1/2 : فقط به خاطر گل روی نسخه اول بازی به نسخه 2 هم رای دادم ، نسخه اول محتوای زیاد ، متنوع و جذاب داشت مراحل جانبی درگیر کننده ، همچنین از نظر درجه سختی به واقعیت نزدیک تر بود تا نسخه دوم - کاراکتر نسخه اول محکم و مصمم و البته از نظر شخصیت پردازی بهتر بود

Ghost Recon Wildlands : من فقط به سیستم گیم پلی خاصش رای دادم، شما تو این بازی در حالت نک نفره هم میتونید طوری با هم تیمی هاتون که هوش مصنوعی هستن بازی کنید که انگار دارید واقعا co-op میرید فقط باید قلق کار دستتون باشه ، تو هیچ بازی هم تیمی های تا این حد حرفه ای در تیراندازی و فرمان پذیری ندیده بودم ، حتی هوش مصنوعی اطلاع رسانی شون هم خیلی عالی بود مثلا زمانی دشمنی رو اونا میدین و من نمیدیدم به سرعت نقطه دقیق طرف رو اعلام میکردن

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
واچ داگز محبوب ترین New IP یوبیسافت بود واسه من:D واچ داگز 2، دو تا مشکل داشت که اگه حل می کرد می رفت کنار شاخ های اپن ورلد:
1- روایت
2- لول دیزاین
روایت که مشخصه چی می گم، یکی از مزخرف ترین Villain های کل تاریخ آثار هنری رو داشت بازی. کاراکتر ها هم عملا توی کاتسین ها حضور داشتن فقط. و یه مورد خیلی مهمی که توی تاپیکش گفتم اینه که بازی خیلی زیاد لودینگ داره و خیلی هاشونم از 1 ثانیه فراتر نمی رن و فقط گند می زنن توی Immersion. شما GTA V رو نگاه کن، ماموریت رو که شروع می کنی انیمیشن قطع نمی شه، یا مستقیم می ره توی ستپیس، یا مثلا طرف می ره توی خونش و دوربین می مونه بیرون و زمان روز عوض می شه. اینجا کوچکترین مرحله ای شروع کنی یه لودینگ 1 ثانیه ای میاره که حداقل واسه من همین یه مورد تاثیر منفی خیلی زیادی گذاشت.

اما لول دیزاین، لول دیزاین بد نبود به هیچ عنوان و شما 2-3 راه داشتی واسه هر مرحله و نمی شه بهش گفت مشکل. بیشتر مد نظرم اینه که یه چیزی توی مایه های Dishonored و Deus Ex می بود که جای 2-3 راه، 200-300 راه واسه تموم کردم هر مرحله وجود داشت:D

پ.ن: این جمله "n تا مشکل داشت که اگه حل می کرد می رفت کنار شاخ های سبک خودش" رو می شه واسه همه بازی های اخیر یوبیسافت گفت. خوب لعنتیا کمی بیشتر فرصت بدین به سازنده ها:|

آخرین ویرایش:

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,334
نام
امیرعلی
1. RainbowSix
بهترين تجربه من توى اين نسل بدون شك R6 بوده. يكى از معدود بازياى Ubi بود كه قبل از عرضه اصلا بهش اميد نداشتم و دنبالش نميكردم چون فكر نميكردم Ubi بتونه تو اين سبك بهتر از رقيباش حاضر بشه ولى بعد ٢-٣ هفته كه از لانچ بازى گذشت به پيشنهاد رفقا گرفتمش و جورى سورپرايز شدم كه ماه ها درگيرش بودم و هستم! البته اينكه هميشه با يه تيم كامل پلى ميديم هم يكى از علت هاى چند برابر شدن لذتش شد.

2. Division
اى بابا چقدر كه سر اين Division از Ubi دلخورم، هرچند با آپديت ها دوباره دلمونو به دست اورد ولى با اين حركت year2 ديگه عملا نرفتم سمتش... بازى كه به محض اومدن تو استيم پيش خريدش كردم و اينقدر منتظرش بودم و دنبالش ميكردم(دقيقا برعكس r6) و حتى بتاش رو هم شخم زدم ولى بعد از ٣٠-٤٠ ساعت خسته كننده شد. بعد از آپديت هاى زياد و اضافه شدن مودهاى جديد دوباره رفتم سمتش و كلى ديگه ازش لذت بردم ولى زدن اميدمونو به باد دادن.
ولى بازهم اين چيزا دليل نميشه كه تجربه منحصر به فرد و خاطره انگيزش از يادم بره و جزء بهترين بازياى اين نسلم نباشه.

3.AC Unity
همه دوستان اشاره كردن كه چقدر لانچ ناموفق اين بازى باعث شد اين همه كم لطفى درحقش بشه. اگه يكسال ديگه روش كار ميشد ما الان داشتيم از بهترين عنوان سرى AC صحبت ميكرديم ولى خب نقطه اى بود كه Ubi رو متوجه اشتباهاتش كرد.

4.Watch_Dogs 1-2
WD1 هم يكى از بهترين تجربه هاى اين نسل واسه من بود و با تمام مشكلات و بازخورد هاى منفيش بخاطر نوآورى هاش و شخصيت پردازيش و گيم پلى نه چندان اغراق شدش باعث شد ساعت ها جذبش بشم، با اين كه نسخه دوم خيلى وسيع ترو كامل تر بود ولى اون حس WD1 رو به من نداد.

به اميد اينكه ٤-٥ سال ديگه اگه زنده بوديم و خواستيم تو همچين نظرسنجى شركت كنيم حرفامونو درباره بازياى Ubi از "....با تمام مشكلات و ضعف هاش..." شروع نكنيم :D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب نظر خودم در مورد نظر سنجی این سری:D فقط قبلش در مورد نظرسنجی بعدی هم اگه ایده ای دارین ممنون میشم!

خوب از اونجایی که تقریبا همه بازی های لیست رو تجربه کردم، برای همه نظر خودم رو هم می نویسم:D

Watch Dogs 1: با همه حاشیه هایی که داشت واقعا شروع خوبی بود. از فضای سنگین و غمناک بازی واقعا لذت بردم، هنوزم بعضی وقت ها سر میزنم به بازی تا زیر هوای بارونیش توی شیکاگو قدم بزنم! شخصیت Aiden برای خودم دوست داشتنی بود، گیم پلی بازی خیلی خوب بود به جز بخش رانندگی! در کل از بازی خیلی راضی بودم!
Watch Dogs 2: توی خیلی از موارد پیشرفتی برای شماره اول بود، با اینکه از لحاظ طراحی محیطی از شماره اول بهتر هم بود، اما اون فضای سنگین رو به این فضای شاد ترجیح می دادم! اما خود بازی جدا از این مسئله خیلی خوب بود. بهترین بخش هم زنده بودن شهر و واکنش های خیلی خوب NPC ها بود که دور زدن توی مناطق رو لذت بخش می کرد. تنوع پارکور و استفاده از Drone و ... هم خیلی خوب بود، مخفی کاری هم اینقدری جالب بود که کل بازی برای کسی تفنگ نکشیدم. اما دوست داشتم یکم اکشن هم به اجبار توی بازی قرار می دادن، یه چیزی بین شماره اول و دوم خیلی باید جالب باشه! به مسئله که تغییرات روحیات و شاید حتی گیم پلی (ذره ای) رو خیلی دوست دارم توی بازی ها ببینم، که متاسفانه پیش نمیاد:D
Child of Light: طراحی واقعا زیبایی داشت در کنار موسیقی فوق العاده، اما متاسفانه به علت بی حوصلگی وسط های راه ادامه ندادم دیگه! ایشالله به زودی:D

Valiant Hearts: در مورد این بازی هرچی بگم کم گفتم. موسیقی، طراحی، اتمسفر، داستان و ... بازی شاهکار بود. بیشتر توضیح ندم بهتره

Trials: یکی از بازی هایی که به مهارت زیادی نیاز داره، در عین حال واقعا استرس و هیجان بالایی رو تزریق می کنه و خیلی خوش ساخت هست! تنوع مراحل هم خیلی خیلی خوب هست. اگه دنبال رکورد زدن هم بیافتید حسابی معتاد کننده:D

The Crew: قبل عرضه خیلی به بازی امید داشتم، اون مپ گنده، تغییر کلاس ماشین ها، شخصی سازی ماشین، فضای درونی ماشین توی یه بازی آرکید و ... . اما واقعا نتونست به جایی که می خواد برسه، بعد از عرضه هم خودم نتونستم بازی رو زیاد تحمل کنم و بعد 10 15 ساعت دیگه کامل بیخیال شدم. آپدیت های زیادی برای بازی اومد، واقعا با اون امتیازاتی که گرفت پشتکار سازنده ها قابل تحسین بود، اما حیف که بازم خیلی مونده تا به یه بازی خوب برسه! مشکل اصلی هم قطعا کنترل ماشین ها بود، توی شماره دوم ببینیم چکاره هستن!

Far Cry 4: با اینکه زیاد فاصله ای با 3 نداشت و شباهت ها غیر قابل انکار بود؛ اما من از این بازی هم لذت بردم. خیلی چیزها تکمیل شده بود، محیط بازی واقعا زیبا بود. در کل به نظرم بازی قدمی رو به جلو بود و کارش رو به درستی انجام داد.

Far Cry Primal: از اون دست عنوان هایی که با یکم کار بیشتر روش می تونست یه شاهکار باشه. چند ماه پیش رفتم سراغ بازی و حدود 20 ساعتی هم بازی کردم، بازی خوب و لذت بخشی بود، اما مشکل کم کاری توش دیده می شد!

Assassin's Creed Unity: نظرم رو در موردش قبلا گفتم، حیف که مشکلات لانچ نگذاشت به جایگاهی که باید برسه!

Assassin's Creed Syndicate: فقط بگم حیف از پتانسیل های از دست رفته، و حیف اون ذوق و هنر تیم طراحی محیط بازی=((

R6 Siege: دیگه همه می دونن، چون دیر هم شروع کردم اکثرا از من واردتر هستن! هرچه دوستان بگن:D

The Division: من این بازی رو بازم با اینکه درگیر حاشیه دانگرید و ... شد واقعا دوست دارم. بازی توی خیلی از زمینه ها یک شاهکار هست. از خلق یک فضای در حال نابودی توی دنیای واقعی با جزییات وحشتناک تا گیم پلی و سیستم کاور گیری تا پیاده سازی المان های MMO با چیزهایی که توی دنیای خودمون وجود داره! درسته مشکلات زیادی گریبانگیر بازی شد، اما بعدها ازش خیلی یاد می شه!

Steep: بازی متفاوت که هم دچار کم کاری سازنده شد، هم اشتباه ناشر، هم سر معرفی، هم سر قیمت گذاری! اگه این دو مورد رو کنار بگذاربم، با بازی ورزشی واقعا خوبی طرف هستیم. گرافیک خیلی خوب، فضای کوهستانی عالی، چالش های خیلی خوب و ... . کاش یا با قیمت کمتری عرضه می شد، یا محتوی بیشتر داشت. البته خیلی خیلی جای گسترش داره بازی، اما نمی دونم سرنوشتش چطور خواهد بود!:>

For Honor: دیگه فکر کنم همه نظر منو در مورد این بازی می دونن! یک کلمه: فوق العاده:x

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر