نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
ولی اگ اساسین کرید بدترین بازی سال هم بشه:-q
ما فن هاش باید بازیش کنیم:x و لذت هم میبریم ک هیچ شکی توش نیستB-)B-)

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
بچه ها به زیبایی هر چه تمام تر نکات مثبت و منفی نسخه های این سری رو بررسی کردند ولی یک نکته به نظرم خیلی مهم می امد ولی ندیدم کسی بهش اشاره کنه. نسخه اول بازی نسبتا سخت بود و به قول دوستمون امیر akiba کلاهخود قرمز رنگ ها تو قسمت اول میدیدنت کارت تموم بود ولی علارقم تمام جهش های مثبت از نسخه اول به نسخه دوم شاهد اسون شدن درجه سختی بازی بودیم. نسخه دوم هر چقدر نکته مثبت به نظرم داشت ولی از اون طرف خیلی خیلی از لحاظ درجه سختی ساده شده بود نمیدونم این مورد کسی رو اذیت نکرد که بهش اشاره نشد یا اینکه کلا فراموش کردیم :D

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
بچه ها به زیبایی هر چه تمام تر نکات مثبت و منفی نسخه های این سری رو بررسی کردند ولی یک نکته به نظرم خیلی مهم می امد ولی ندیدم کسی بهش اشاره کنه. نسخه اول بازی نسبتا سخت بود و به قول دوستمون امیر akiba کلاهخود قرمز رنگ ها تو قسمت اول میدیدنت کارت تموم بود ولی علارقم تمام جهش های مثبت از نسخه اول به نسخه دوم شاهد اسون شدن درجه سختی بازی بودیم. نسخه دوم هر چقدر نکته مثبت به نظرم داشت ولی از اون طرف خیلی خیلی از لحاظ درجه سختی ساده شده بود نمیدونم این مورد کسی رو اذیت نکرد که بهش اشاره نشد یا اینکه کلا فراموش کردیم :D
نسخه دوم به هیچ وجه خیلی خیلی ساده نیست! من نسخه دوم رو دارم بازی می کنم و الان تقریبا 100% کردم بازی رو، سه تا شهر اصلی داره فلورانس، توسکانی و ونیز که دو شهر اول لول گاردهاشون پایینه و برای منی که الان لباس و شمشیر الطایر رو دارم (قدرتمندترین آیتم های بازی با اختلاف) بعلاوه بیشترین میزان سلامتی چالشی ایجاد نمی کنند ولی مبارزه با گاردهای ونیز سخته و باید با استراتژی باهاشون مبارزه کرد. دفاع، کانتر اتک و داج تو مبارزه با یه دسته از گاردهای ونیز لازمه.
خیلی خیلی آسون بنظرم سیستم مبارزه ACIII بود، من یادمه یک نفر رو می کشتم بقیه گاردها فقط یه دکمه لازم بود تا فینیشر روشون اجرا کنه تا جایی که یادمه تو چند دقیقه بدون کم شدن سلامتی یه لشکر 20 نفره رو میشد کشت. ACII اصلا اینطور نیست.
مهم ترین مشکل ACII کنترلش هست که یه وقتایی واقعا رو مخه ولی تو نسخه های بعد به خوبی اصلاح شد.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
نسخه دوم به هیچ وجه خیلی خیلی ساده نیست! من نسخه دوم رو دارم بازی می کنم و الان تقریبا 100% کردم بازی رو، سه تا شهر اصلی داره فلورانس، توسکانی و ونیز که دو شهر اول لول گاردهاشون پایینه و برای منی که الان لباس و شمشیر الطایر رو دارم (قدرتمندترین آیتم های بازی با اختلاف) بعلاوه بیشترین میزان سلامتی چالشی ایجاد نمی کنند ولی مبارزه با گاردهای ونیز سخته و باید با استراتژی باهاشون مبارزه کرد. دفاع، کانتر اتک و داج تو مبارزه با یه دسته از گاردهای ونیز لازمه.
خیلی خیلی آسون بنظرم سیستم مبارزه ACIII بود، من یادمه یک نفر رو می کشتم بقیه گاردها فقط یه دکمه لازم بود تا فینیشر روشون اجرا کنه تا جایی که یادمه تو چند دقیقه بدون کم شدن سلامتی یه لشکر 20 نفره رو میشد کشت. ACII اصلا اینطور نیست.
مهم ترین مشکل ACII کنترلش هست که یه وقتایی واقعا رو مخه ولی تو نسخه های بعد به خوبی اصلاح شد.

البته اون سیستم chain kill که میگی از توی برادرهود اضافه شده بود که بازیو کره کرده بود کلا :)) یعنی نفر اولو میزدی تا آخرین نفر ارتش رم رو میشد کشت =))
ولی خب همونطور که قبلا گفتم یونیتی اومد و این قضیه رو درست کرد :D

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,260
نام
امیر حسین
با این مورد خیلی موافقم:D و بعید هم میدونم تغییری دیگه اعمال بشه! جالبه اون 2.5بُعدی ها درجه سختی داشتن ولی سری اصلی نداره:-"

یونیتی یکم اوایل بازی سخت بود، اونم به خاطر تفنگ دارهای بازی بود، سریع شلیک میکردن نامردا:D ، ولی با گرفتن چندتا آیتم خفن ، بازی خیلی آسون میشد دیگه:-"

کلا چالش تو مبارزات AC مرده!:-"
اگر با اضافه شدن سپر، بتونند کمی گیم پلی رو نزدیک For Honor کنند، ممکنه چالشی هم اضافه بشه!:-" اگرم مثل قبل باشه که سپر دکوری خواهد بود احتمالا:D

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
از نظر سختی بخایم بگیم
1.assassins creed 1
2.unity
3.syndicate
یونیتی اگه ردیف آخر اسلحه ها و زره هاش از بین می رفت خیلی بازی بهتری می شد. اون شمشیر خفنه که آخر بازی بهت می داد و بقیه شمشیرایی که دمیجشون همونقدر بود همه رو One shot می کرد و گند می زد به آخرای بازی. در کل یه سری تصمیمات اشتباه یونیتی رو از شاهکار به متای زیر 80 فرستاد متاسفانه:(

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
یونیتی اگه ردیف آخر اسلحه ها و زره هاش از بین می رفت خیلی بازی بهتری می شد. اون شمشیر خفنه که آخر بازی بهت می داد و بقیه شمشیرایی که دمیجشون همونقدر بود همه رو One shot می کرد و گند می زد به آخرای بازی. در کل یه سری تصمیمات اشتباه یونیتی رو از شاهکار به متای زیر 80 فرستاد متاسفانه:(
اره حیف شد
خا.. بر سر یوبیسافت

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
آقا اینجا شده e3 ubisoft یا نظرسنجی درباره Assassins creed !!!
بحث و نظر سنجی در مورد AC هست، امشب هم عوض می شه نظر سنجی!
بعد اینکه تا زمانی که خبری، رونمایی و چیز مرتبطی نباشه در مورد همین موارد بحث بشه بهتره!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب نظر سنجی در مورد بهترین AC هم به پایان رسید. رای های مجموع سایر AC ها فقط یکدونه بیشتر از Ezio Trilogy شده و نشان از محبوبیت و موفقیت این سری داره! جایگاه بعدی هم Black Flag داره که بر اساس شایعات شماره جدید هم توسط همین تیم داره ساخته می شه! جایگاه سوم هم شماره اول AC داره که فکر می کنم بیشتر به خاطر شخص Altair و اون حال و هوایی که داشت بین بازیکن ها محبوبیت داره!

tths_6-5-2017_1-16-24_am.jpg

نظر سنجی بعدی هم به زودی اضافه می کنم! در مورد بهترین بازی، سری یا New IP این نسل یوبی سافت! یکم گزینه هارو چک کنم، وقتی تنظیم شد ارسال می کنم! این نظر سنجی خیلی بیشتر از رای که میدین به نظری که در مورد بازی های انتخابی یا کل لیست دارین وابسته هست! بازم تشکر از همه دوستانی که شرکت می کنن و نظر می دن:x>:D<

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
کلا الطایر انقدر جذاب و با ابهت بود که رو دستش هیچ شخصیتی نمیاد به نظر من اون مخفی بودنش زیر اون کلاه ازش یک قاتل حرفه ای ساخته بود کم حرف بودنش باعث شد خیلی شخصیت عظیمی بشه ولی خوب زیاد اتزیو رو کش دار کردن وگرنه اونم یک شخصیت عالی بود

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب نظر سنجی جدید هم ایجاد شد!

اول می خواستم بهترین NEW IP این نسل یوبی رو قرار بدم، اما با مسیر جدیدی که Rainbow Six و Ghost Recon رفتن، سخت بود که توی گزینه نباشن! بنابراین تصمیم گرفته شد که همه بازی/سری و که توی این نسل منتشر شدن و بر اساس اهمیت توی لیست 12 تایی جا می شدن رو با هم قرار بدیم! عنوان های دیگه ای مثل Just Dance:D و Grow Home/Up هم بودن که خوب جا نشدن! اگه چیزی هم جا افتاد یاد آوری کنید ممنون می شم! تعداد انتخاب ها هم نامحدود هست این سری، به خاطر اینکه قراره محبوبیت بازی هارو مشخص کنیم و به دنبال بهتر یا بدتر بودن نیستیم! بازم به دلیل محدودیت گزینه ها مجبور به میکس کردن شماره های مختلف شدیم. در کل بیشتر از رای که میدین این نظر سنجی به نظرتون در مورد بازی هایی که تجربه کردین بستگی داره!

احتمالا این نظر سنجی هم مدتش 2 روز باشه، در مورد نظر سنجی بعدی هم اگر ایده ای هست مثل سری های قبلی خوشحال می شم>:D<

robb stark

کاربر سایت
May 3, 2013
2,845
نام
ایلیا
تو بازیای این نسلش بنظرم دویژن یه تجربه خاص و جذاب بود!
هنوزم حوس چرخ زدن تو شهر و دارک زونشو می‌کنم ولی حیف که با سیاستاشون گند زدن به بازی.اون از تیم سازندشون که ول کردن کلا و رفتن سراغ ساخت یه بازی دیگه و اون از اپدیتا بازیکن هرچقدرم گیر و اسلحه جمع کنه بازم در برابر NPC ضعیفه!
یوبی میتونست یه چیزی مثل دستینی خلق کنه حیف که اینجوری شد.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر