نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
به نام خدا
من همانطور که بارها گفتم و بازم میگم یوبی سافت جز معدود و یا حتی تنها شرکتهایی هست که مدام ip جدید و با کیفیت تولید میکنه و همیشه در پی چالش جدیده من که برای یوبی بسیار احترام قائلم و دوستش میدارم،هرچند بعضی وقتا آدمو دیوانه میکنه:|
راستی بی صبرانه منتظر معرفی اسپلینتر جدید هستم،جز مورد انتظارترین بازی های امسال E3 هست برای من:D
در مورد نظر سنجیم سه نکته بگم:
1.بهترین نسخه اساسین بدون شک شماره 2
2.اصلا از بلک فلگ خوشم نیومد.اصلا
3.سندیکیت یه بازی با اتمسفر و فضاسازی کم نظیر و یا حتی میتونم بگم بی نظیر در این سری بود.من که خوشم اومد ازش.
خدانگهدار:*

NINJѦ

Kill em With Kindness
کاربر فعال
Jul 11, 2008
3,337
نام
رضـا
به به Black Flag با اقتدار اوله!! :D چون Ezio Collection سه تا بازی هست در نتیجه رای هاش تقسیم بر 3 میشه >:) :D

فقط نام Ezio کافیه
این سه نسخه درواقع روایت یک داستان در 3 قسمت
سیستم گیم پلی هر سه نسخه و نوع روایت در یک راستا هستن

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,005
نام
احمد
اینم لیست بنده.:D:p
1-ACII
2-AC BH
3-AC
4-AC R
5-AC U
6-ACIV: BF
7-AC III
بقیه نسخه ها رو متسفانه بازی نکردم!
نسخه دوم AC رو بهترین نسخه این سری میدونم، چون صحنه های خارق العاده اش از اول تا اخر بازی ادمو میخکوب میکرد، مثل صحنه اعدام خوانواده Ezio مقابل چشم Ezio و عصبانی شدن اون و اون لحظه ای که گارد ها با تبر شمشیر Ezio رو میندازن زمین! :((:((:(( یا اون صحنه ای که Ezio بصورت مخفی کاری از تو جمعیت باید بدور از دید گارد ها وارد یک منطقه حساس میشد و یکی از قاتلان خوانوادش رو ترور میکنه بعد اون همه نگهبانان دور ورش میگیرن، بعد با صدای بلند فریاد میزنه The Auditore are not dead! I'm still here! Me! Ezio! Ezio Auditor It's me Ezio Auditore da Firenze :((:((:(( یا اون صحنه ای که وارد ونیز میشه و موقعه فرار پای اون دختره رو از دیوار میزنن:((:(( چه صحنه احساسی بود، با اون موسیقی های عالیش:(( خب بسه دیگه بریم سروقت نسخه Brotherhood...:Dنسخه برادری، واقعا پیشرفت خیلی چشم گیری داشت با بقیه نسخه ها، از سیستم مبارزه ترکیبی گرفته، تا اون لباس خارق العدش و تنوع مراحل عالیش، از سیستم بانک تا اون مقبر های عالی به نظر من از نظر گیم پلی این نسخه بلوغ سه گانه Ezio بود! نسخه اول جایگاه ویژه ای داره از نظر من، چون هم از نظر داستانی واقعا به یک چیز واقعا هیجان انگیز می پرداخت، و هم داستان بازی خیلی واقعه گرا بود، و شخصت های بازی هم به مثال واقعیت کتاب حسن صبا بودن، هیچ وقت مبارزه با اون تمپلار هایی که کلاخود قرمز داشتن یادم نمیره لامصب طراحی هیبت انگیزی داشتن:| شخص Altair هم بنظر من 50 در صد موفقیت نسخه یک بود، نسخه Revelations هم واقعا عنوان خوبی بود، یک این که واقعا موسیقی های خوبی داشت، دوم اینکه گیم پلی بازی همون گیم پلی brotherhood بود، سوم این که چندین صحنه مخوف داشت، مثل کشته شدن یوسف، و....چهارم این که داستان Altair رو تموم کرد، در مورد نسخه یونیتی بعد اون همه تغییری که برای نسخه های بعدی پیش اومد، که برای خیلی ها از جمله خودم بسیار ناراحت کننده بود، عنوانی کاملا قابل تحسین بود، اول این که سیستم پارکور رو، بشدت لذت بخش کردن، و گرافیک بازی وارد یک مرحله هیولایی شد، سبک مبارزات از اون فاجعه 3 بهتر شد، مخفی کاری بازی عالی شد، ولی از نظر داستانی پیشبرد انچنانی نداشت، بلک فلگ با این که بنظر میرسه بازی خوبی است، ولی برای شخص بنده قابل تحمل نبود، البته مثل همیشه هم این عنوان رو بازی کردم و واقعا هم لذت میبردم، ولی نمیدونم چرا اصلا با سیستم کشتی رانی حال نکردم؟! یکی از دلایلی که مخصوصا با نسخه 3و 4 حال نکردم همین دور شدن از ریشه ها بود، البته از حق نگزریم، بلگ فلگ واقعا بزرگ بود و محیط و طبیعت قشنگی داشت، بر خلاف نسخه 3:-" نسخه سوم واقعا جزئیات عظیمی به بازی اضافه کرد، جزئیاتی که از نظر گیم پلی بازی رو یک نسل به جلو برد، یادم میاد یوبیسافت گفته بود موتور بازی رو خیلی ارتقا داده تا بتونن همچین جزئیاتی رو مثل سیستم کرافت و شکار به بازی اضافه کنن، از اون ور تو این بازی برف برای اولین بار اینقدر طبیعی بود، هیچ چیز مثل این نبود وقتی که تو برف با اسب راه میرفتی و فیزیک خارق العاده بازی رو میددی که چقدر واقع گرا هست، ولی تغییر سبک مبارزات بازی، سیستم کشتی رانی و شکار هم ضربات مهلکی به این سری اورد، خیلی رو از بازی زده کرد، ولی از اون ور عاشقان سینه چاک دیگه رو طرفدار خودش کرد:D:D:D

آخرین ویرایش:

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
1- AC2
2- AC:B
3- AC:U
4- AC4:BF
5- AC1
6-AC3
بقیه هم از شدت معمولی بودن نمی تونم بگم کدومشون بهتره:D
پ.ن: AC3 و یونیتی اگه 1 سال بیشتر روشون کار می شد پتانسیل این رو داشتن برن جای AC2. حیف که عجله کردن:(
پ.ن: من یونیتی رو که سوم گذاشتم به خاطر اون تغییرات وحشتناک زیادی بود که بوجود کرد. سیستم مبارزاتش به نظرم بهترینه توی سری، پارکورش هم همینطور. فقط مشکل داستانی خیلی شدیدی داره و از نیمه دوم به بعد فاجعه می شه داستان بازی.

آخرین ویرایش:

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
من مشکل همه رو با AC III نمیفهمم به نظر من بعد تریلوژی ادزیو بهترین بود ، هم داستان زمان حال رو بالاخره درستو حسابی بهش پرداخت هم داستان پدر و پسر زمان آمریکاش خیلی خوب بود ، گیم پلی هم بنظر من خیلی روون شده بود ، تازه بعدشم DLC های جورج واشنگتن هم خیلی خوب از آب دراومده بودن

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
من مشکل همه رو با AC III نمیفهمم به نظر من بعد تریلوژی ادزیو بهترین بود ، هم داستان زمان حال رو بالاخره درستو حسابی بهش پرداخت هم داستان پدر و پسر زمان آمریکاش خیلی خوب بود ، گیم پلی هم بنظر من خیلی روون شده بود ، تازه بعدشم DLC های جورج واشنگتن هم خیلی خوب از آب دراومده بودن
مشکل از جاه طلبی زیادشون بود که آخر سر هیچ چیز رو اونطور که باید فوق العاده در نیوردن. یک سری مکانیزم با پتانسیل فوق العاده زیاد کنار هم چیده شده بود که به دلیل کمبود وقت هیچکدومشون به اوج نرسیده بودن. شما کشتی رانی و شکار و پارکور و مبارزات ...ـه بلک فلگ رو با 3 مقایسه کن فقط. حتی داستان هم معمولی بود و کانر کمی نچسب بود. کاراکتر خوبی بود، ولی خوب اون نچسبی رو داشت:D کلا نسخه 3 می شه گفت Mediocre ترین نسخه سری بود. هیچ چیز عالی نبود، هیچ چیز بد نبود. کاملا معمولی:D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
برای نظر سنجی من دو گزینه Ezio و AC4 رو انتخاب کردم ولی حقیقتا انتخاب بهترین از بین تمامی بازیهای این فرنچایز کار خیلی سختیه که نیاز به توضیحات زیادی داره که بعدا در قالب یک مقاله میفرستم تو فروم:D
اما اگه بخوام رتبه بندی رو همینجوری انجام بدم ترتیب بازی های مورد علاقم اینجوری میشن:
  1. AC2
  2. AC4
  3. AC3
  4. ACU
  5. AC1
  6. AC ROGUE
  7. ACS
علت این که برادرهود و رولیشن توی لیستم نیست اینه که من به اونا بیشتر به چشم یه اکسپنشن نگاه میکنم و وارد لیست نمیکنمشون که رتبه بندیم تغییر زیادی نکنه. ولی درحالت کلی 2 رو بیشتر از هر دوتاشون دوست داشتم. پس با انتخاب نسخه دوم برای عنوان تاپ توی لیستم، میتونید اینطور برداشت کنید که منظورم همون سه گانه اتزیوـه.
AC4 با وارد کردن المان های جدید به گیمپلی یه تغییر مطلوب و دوست داشتنی برای سری به حساب میومد که به شخصه خیلی باهاش حال کردم. درسته، به جنبه های اسسینی تا 3/4 ـه بازی درحد و اندازه عناوین قبلی پرداخته نشده بود، اما دقیقا از جایی که با Ah Tabai آشنا میشدید این بخش داستان هم ردیف میشد.
AC3. چرا این رو سوم انتخاب کردم؟ از نظر خیلیا ( من جمله خودم تا چندماه پیش ) AC3 بدترین بازی توی سری بود. اما کاملا اشتباه میکردم. من چندماه پیش تصمیم گرفتم طی یه حالت ماراتن، بشینم کل بازی های فرنچایز رو دوباره تموم بکنم. وقتی که بعد از سه گانه اتزیو رفتم سراغ نسخه سوم همون اول کار متوجه پیشرفت عظیم توی بخش پارکور و Free Runing بازی شدم. کلی تغییرات جالب توی سیستم برادرهود بازی ایجاد شده بود. شما یارهای زیادی ندارید اما یاراتون همشون یه Back Story جالب دارن که باعث میشه باهاشون بهتر ارتباط برقرار کنید.
پر از شخصیت های تاریخی مختلف، لوکیشن های باحال و انفجار و مبارزات عالی. درسته ایراد کم نداشت. از سیستم ریلود اسلحه ها گرفته تا این که چرا کانر یه کله از شروع تا پایان بازی میگه " Where is Charles Lee!? " ولی یادمون نره، برای اولین بار ac3 بود که سیستم شکار حیوانات، بالارفتن از درختا، کشتی رانی و کلی چیز جدید دیگه رو به سری اضافه کرد.
ACU. یونیتی بزرگترین پتانسیل از دست رفته یوبیسافته. پتانسیلی که هروقت بهش نگاه میکنم حسرت میخورم. اما همین شکستی که بازی خورد باعث شد که نسخه جدید ( که احتمالا اسمش Origins باشه ) 1 سال اضافه در دست ساخت باشه. توی یونیتی بزرگترین ایراد مشکلات کنترل کردن آرنو ـه. خیلی وقتا پیش میاد که شما میخواید به سمت جلو بپرید اما آرنو شیرجه میزنه توی صندوق کاه! یا میخواید از کنار پنجره رد بشید اما آرنو وارد اون میشه... با وجود اینکه با آپدیت برای پنجره ها دکمه گذاشتن ولی بازم جواب نمیداد :D
اما بازی کلی نکته مثبت هم داشت. اولیش کاستومایزیشن فوق العاده عمیق بازی بود. هیچ اسسینی در این حد به شما دسترسی برای کاستومایز نمیده. مورد بعدی شخصیت پردازی هاست. آره میدونم اواخر بازی یه اتفاق مسخره افتاد و یکم اسسین بودن آرنو رو زیر سوال میبرد ولی خب همونم جالب بود اما نکته مثبت شخصیت پردازی مثلا آرنو، نحوه بزرگ شدن و نحوه اسسین شدنشه. بینظیر بود اون سکانس ها. مورد بعدی مبارزاتشه. چقدر سنگین و خوب!:D چقدر متنوع! و از گرافیک هنری زیباش هم نگم. طراحی بینظیر پاریس، طراحی فوق العاده کاراکتر ها و در زمینه تکنیکی هم نورپردازی دیوانه کننده و حجم عظیمی از جمعیت که {بعد از آپدیت ها} با فریم ثابت میشد بینشون رفت.
AC1 که نیازی به توضیح نداره، پنجم بودنشم برای اینه که نسخه اول فرنچایزه و خیلی ناقص ولی اگه به عنوان یه نوستالژی بهش نگاه کنیم، الطائر جزو بهترین های سریه :X
AC ROGUE: این خیلی جالبه، کمتر کسی راجبش صحبت میکنه و کمتر کسی بهش اهمیت میده. اما کسی نمیاد بگه که متفاوت ترین بازی از سری AC هست. Shay شخصیتیه که اول اسسینه و بخاطر کشف یه سری از حقایق به فرقه پشت میکنه. و خیلی جالبه که دنیا از دید تمپلار ها و قرار گرفتن جلوی اسسین ها یه حس عجیب داره و میشه گفت توی تنها عنوانی که به تمپلار ها هم میتونید حق بدید همین نسخه روگ هست :D با اینکه این نسخه در زمینه گیمپلی چیز زیاد جدیدی برای عرضه نداشت اما از لحاظ ستینگ و داستان عالی بود.

ACS. بزرگترین ایراد این بازی شخصیت پردازی ها، طنز بریتانیایی، احمقانه بودن سیستم تصرف لندن و باس فایت آخر افتضاحشه. کمبتش خیلی شبیه بتمن شده بود ولی نه عمق اونو داره نه متنوعه. شمشیر و هیدن بلید هم که حذف شده بودن.
اول اینکه هرچقدرم لجندری و خفن، چجوریه که 2 نفری رفتن کل لندنو گرفتن ( که مهم ترین پایگاه تمپلارها بود ) و تاحالا هیچکس جرات انجامشو نداشت، دوم اینکه این چه وضعشه! چرا جیکاب انقدر شوخه؟:D به عنوان یه شخصیت جدا از سری ac خیلی باحاله اتفاقا ولی به نظر من به سبک و فاز ac همچین شخصیتی نمیخوره کلا. اتزیو و ادوارد هم شوخی میکردن ولی جیکاب یه حالتی داشت که انگار یکم کم عقله :D ایوی هم که هیچ. دقیقا نقطه مقابل این:D و ایراد بعدی اینه که دوکاراکتره بودن بازی عملا بی معنیه چون صرفا یه ری اسکین ساده بود. نه اسکیلا فرقی داشتن نه چیز دیگه ای :| شخصیت های تاریخی رو هم عملا با خاک یکسان کردن ( جز کارل مارکس ) ولی طراحی لندنش خیلیی خوب بود :D

SHANSER

کاربر سایت
Jun 17, 2009
6,724
نام
منصور
نظرسنجی اگاهانه و خوبیه یکجورایی BH و REVelations نباید جداگانه نگاهشون کرد چون یکجورایی به قول دوستمون شروین واقعا در حد یک DLC و بسته گسترش دهنده داستانی بودن که اگه نسل قبل انلاین و محتواش مثل الان بود احتمالا هیچوقت جداگانه عرضه نمیشدن چون پیشرفت خاصی تو گیم پلی نداشتن و بیشتر داستان اتزیو بسط و گسترش میدادن این AC اخری Orgins احتمالا بهترینه D من خودم به شخصه بجز ۱ که ناقص بود و ۲ که واقعا عالی بود بقیش شکم سیری رفتم زیاد حال نکردم این اخری ها هم که کلا بازی نکردم مثل Cod گذاشتم کنار تا الان

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,005
نام
احمد
ولله نسخه brotherhood هیچ وقت شکل یک DLC نداشت که هیچ یک بازی کامل هم بود! بازی پر بود از ماموریت های فوق العاده که اصلا اجازه نمیداد بازی تکراری بشه...داستان بازی هم که در حد نسخه یک و دو نبود ولی پر بود از صحنه های حماسی. ماموریت های فرعی هم از جمله عقاب ها-مقبره ها -گرفتن برج ها-مراحل داوینچی-و غیره حداقل یک 30- ساعتی گیم پلی داشت واسه اون زمون- الان به بازی های این زمونه نگاه میکنیم هر بازی رو میبینیم 12 ساعت گیم پلی داره برچسب بازی کامل رو هم میزنن روش چی بگیم؟ :D اینم اضافه کنم برای اولین بار بود فکر کنم بخش مولتی به این سری اضافه شد، زمان حال بازی هم ماموریت های جالب خودش رو داشت-بخش های Trial مبارزه با شمشیر و انواع و اقسام سلاح ها تو بخش Tiral بود فکر کنم...یک بخش هیجان انگیز بود که خودم فقط فکر کنم 50 سلاعتی رو صرف اون کرده باشم.

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
ولله نسخه brotherhood هیچ وقت شکل یک DLC نداشت که هیچ یک بازی کامل هم بود! بازی پر بود از ماموریت های فوق العاده که اصلا اجازه نمیداد بازی تکراری بشه...داستان بازی هم که در حد نسخه یک و دو نبود ولی پر بود از صحنه های حماسی. ماموریت های فرعی هم از جمله عقاب ها -گرفتن برج ها-مراحل داوینچی-و غیره حداقل یک 30- ساعتی گیم پلی داشت واسه اون زمون- الان به بازی های این زمونه نگاه میکنیم هر بازی رو میبینیم 12 ساعت گیم پلی داره برچسب بازی کامل رو هم میزنن روش چی بگیم؟ :D
ویچر blood and wine هم میشه به چشم یک بازی کامل بهش نگاه کرد :D منتها همونطور که گفتم برادرهود و بعدیش از نظر من درحد اکسپنشن بودن نه یه بازی کاملا جدید از سری. یا میخوای یه جور دیگه مثال بزنم.
برای من دوتا اکسپنشن GTA4 هم درحد یه بازی جداگانه نبودن ( هرچند که این دوتا کاملا توی محیط 4 بودن ولی کلا از نظر میشن و گیمپلی فرق داشتن )
در خوب بودنشون ( دو نسخه بعد 2 ) شکی هم نیست. اسب سواری توی شهر، تیرکمون، اسلحه سریع تر، رُم! چزاره، سیستم اپگرید شهر و ... یا حتی سیستم برادرهود و ساختن بمب و ... همه باحال بودن مسلما :D ولی بازم بنظرم بازی جدیدی نبودن. :D تفاوتشون درحدی نبود که توی حرکت از سه گانه به نسخه 3 حس میشد...

Paradise Lost

کاربر سایت
Feb 4, 2016
3,005
نام
احمد
ویچر blood and wine هم میشه به چشم یک بازی کامل بهش نگاه کرد :D منتها همونطور که گفتم برادرهود و بعدیش از نظر من درحد اکسپنشن بودن نه یه بازی کاملا جدید از سری. یا میخوای یه جور دیگه مثال بزنم.
برای من دوتا اکسپنشن GTA4 هم درحد یه بازی جداگانه نبودن ( هرچند که این دوتا کاملا توی محیط 4 بودن ولی کلا از نظر میشن و گیمپلی فرق داشتن )
در خوب بودنشون ( دو نسخه بعد 2 ) شکی هم نیست. اسب سواری توی شهر، تیرکمون، اسلحه سریع تر، رُم! چزاره، سیستم اپگرید شهر و ... یا حتی سیستم برادرهود و ساختن بمب و ... همه باحال بودن مسلما :D ولی بازم بنظرم بازی جدید نبودن. :D
:D
عجب مثالی زدی واقعا هم میشه اینجوری بهش نگاه کرد blood and wine هم واقعا عظیم بود، و میشد به عنوان یک بازی جداگانه بهش نگاه کرد...:-) در کل دو هزاریم افتاد:>:D

Luminer

کاربر سایت
Apr 18, 2014
133
نام
mostafa
مشکل از جاه طلبی زیادشون بود که آخر سر هیچ چیز رو اونطور که باید فوق العاده در نیوردن. یک سری مکانیزم با پتانسیل فوق العاده زیاد کنار هم چیده شده بود که به دلیل کمبود وقت هیچکدومشون به اوج نرسیده بودن. شما کشتی رانی و شکار و پارکور و مبارزات ...ـه بلک فلگ رو با 3 مقایسه کن فقط. حتی داستان هم معمولی بود و کانر کمی نچسب بود. کاراکتر خوبی بود، ولی خوب اون نچسبی رو داشت:D کلا نسخه 3 می شه گفت Mediocre ترین نسخه سری بود. هیچ چیز عالی نبود، هیچ چیز بد نبود. کاملا معمولی:D
درسته که بعضی مکانیزمای داخل بازی درست بهینه نشده بودن ولی اونقدر هم مشکل نداشتن ، همین کشتی رانی بیشتر به نظر من حالت side mission داشت و توی حالت کلی بازی خوب از آب در اومده بود ، سیستم مبارزه سوپر روون شوده بود از double counter-attack ها تا assassination با هر سلاحی از تفنگ های سر نیزه دار تا تبر خود کانر.
بعدشم هر وقت بحث AC III میشه همه میگن این کانر نچسبه ، درسته که کاریزمای ادزیو و الطایر رو نداشت ولی بازم به نظرم شخصیت خوب و قابل باوری بود، علاوه بر اون فقط شخصیت haytham پدرش دیگه ابهتی داشت و خداییش AC 4 اصلا داستانش کلا زده بود جاده خاکی کلا pirates creed بود تا یه اساسین کامل ولی آره گیم پلیش خیلی از سومی بهینه تر شده بود .
اینم که بگیم بازی معمولی بود یکم بی انصافیه خداییش یکی از بهترین محیط ها رو AC III داشت از جنگل های برفی تا خود شهر ها همه با جزئیات و خیلی خوب کار شده بودن . حالا بیخیال این حرفا نکته اینکه در هر صورت امید اینه که بازی بعدی هر جر که میاد استانداردای بازیای قبلی رو رعابت کنه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر