نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
نمی خوام ضدحال بزنم ولی این تیکه از بیانیه یوبی بوی ویوندی میده :| ویوندی اگر اشتباه نکنم یه کمپانی چندرسانه ای هست، درسته یوبی الان همین شرایط رو داره هم فیلم میسازه هم بازی هم برنامه تلویزیونی و ... ولی تمرکز اصلیش هنوز کاملا رو بازی هست اگر ارزش سهام ویوندی بیشتر بشه میتونه شرکت رو سمت یه کمپانی چندرسانه ای ببره که تو هر مدیومی یه اندازه فعالیت داشته باشه.
یه دلیل دیگه اینه که سهامدارها رو راضی کنه که ما خودمون هم می تونیم اینکار رو کنیم، و نیاز یه مشارکت شرکت دیگه مثل Vivendi نداریم!:-?
چون هنوز قضیه تموم نشده و توی گزارش مالی این ماه در مورد FC5 گفتن، بازی به گونه ای هست که همه سهامدارهارو راضی نگه می داره! فعلا داره مقاومت می کنه فکر کنم!

Ali Venom

کاربر سایت
Jul 2, 2013
6,703
نام
ali
خوب نظر سنجی اول رو بعد از 48 ساعت یا اندکی بیشتر تموم می کنیم! (خودم هم بالاخره به AC رای دادم که معلومه توی عکس :D)
jeeg_6-1-2017_12-22-46_am.jpg
به خاطر عوض شدن لوگو کمپانی، سوال اینه که آیا از لوگو جدید خوشتون اومده یا نه! (عکس لوگو توی پست اول هست )

سوال های بعدی هم ایشالله با کمک شما بعد 2 3 روز قرار می دیم!

پیشنهاد من با توجه به همین نظرسنجی که نشون میده بچه ها تاپیک بیشتر از هر چیزی منتظر AC هستند، نظرسنجی بعدی رو درباره بهترین نسخه سری بذاریم (سه گزینه ای) و درباره اش بحث کنیم مثل top 10 که محمد نوشت :D

درباره لوگو هم حقیقتا منم پسند نکردم، لوگوی قبلی به نظرم خیلی خیلی یونیک تر و خاص بود.
خدا کنه ملت یکم اعتراض کنند برگردند به سر قبلی

آخرین ویرایش:

artick

کاربر سایت
Jul 4, 2016
244
یوبی با اون آماری که من گرفتم تا حالا چهار تا لوگو عوض کرده:-/طرف شب خواب لوگو جدید میبینه بعد فرداش لگو رو غوض میکنه:-t
دیگه تو نظرسنجی مشخص که همه منتظر ac هستند.من اول ac بعدم the c فکر نمی کنم فارکرای چیزی خواستی داشته باشه #-o

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
@armin_shadow کاش یک فرقی نمی کنه هم به نظر سنجی اضافه میکردی.
===================
لوگو چه فرقی داره که چی باشه، اینها که هر چندسال عوضش میکنن یعنی خیلی برا خودشون هم مهم نیست.
اتفاقا گزینه فرقی نمی کنه هم توش بود، اما دیدم اونوقت اصل سوال رو زیره سوال می بره، بیخیالش شدم!
اما انصافا 15 سال لوگو همون بوده ها!:D

نظر سنجی بعدی هم حتما در مورد بهترین شماره AC قرار می دم! به زودی ... Something is Coming

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
راستی نمی دونم توی این تاپیک اشاره ای کردم یا نه! طوی گزارش مالی یوبی (قبل این آخریه) گفته شد یه بازی کامل AAA در حال ساخت هست که برنامه عوض شده و می خوان به صورت اکسپنشن برای یکی از عناوین فعلی منتشر کنن!
حدس خودم بیشتر روی The Crew بود و بعد هم یه بخش داستانی کامل برای Rainbow Six، اما الان که The Crew 2 به صورت رسمی معرفی شد، همچنان احساس برای R6 رو دارم، چون امسال اصلا از Tom Clancy چیزی نداریم و البته با اشارات اخیر WD2، امکان عرضه اکسپنشن رو اینم داره، احتمالا هم لندن باشه!

فعلا چیزهایی که به ذهنم می رسه این ها هستن! Division که سیزن دوم رو معرفی کرد و در واقع ادامه بازی رو کشت و اینکه تیم Massive الان داره روی آواتار کار می کنه، فکر نمی کنم خبری از اون باشه! AC ها که احتمالشون صفره،AC جدید داره میاد؛ این قضیه برای FC هم صدق می کنه! اما برای FC چون فاصله با انتشار زیاده و یه سری Hint هم به جزیره FC3 دادن، یه احتمال کوچیکی میره! For Honor هم که هنوز خشک نشده، GR هم همینطور!

چیز دیگه ای اگه به نظرتون احتمالش هست بگین، برای اینم می شه یه نظر سنجی گذاشت!:-?

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
البته با اشارات اخیر WD2، امکان عرضه اکسپنشن رو اینم داره، احتمالا هم لندن باشه!
دقیقا منم همچین حسی دارم و خدا کنه که به واقعیت تبدیل بشه. WD2 با اپدیتای اخیرش به لندن خیلی داره اشاره میکنه، خود بازیشم به حدی خوبه که واقعا از تک تک لحظاتی که توی این 52 -3 ساعتی که بازیش کردم نهایت لذت رو بردم :D
+ برای سیج خط داستانی بدن که خیلی خوبه، مثلا اون Patriots ـه خدابیامرز رو به عنوان اکسپنشن برای سیج بدن. لُرد هم بذارن شخصیت اصلیش :))
نظر سنجی بعدی هم حتما در مورد بهترین شماره AC قرار می دم! به زودی ... Something is Coming
نسخه های کنسول دستی + chronicles هم بی زحمت کلا نذار توی لیست که فضا اشغال نشه:D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
یوبی با اون آماری که من گرفتم تا حالا چهار تا لوگو عوض کرده:-/طرف شب خواب لوگو جدید میبینه بعد فرداش لگو رو غوض میکنه:-t

تو 31 سال!!! چهارتا لوگو عوض کرده که آخریش هم از سال 2003 به این ور بوده. بعد طرف شب خواب لوگو دیده؟ :|
بعد اصلا بعید می دونم لوگو قبلیش را تو بازی ای دیده باشی.
من آخرین بار لوگو قبلیش را تو SC اولی دیدم.

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,335
نام
امیرعلی
راستی نمی دونم توی این تاپیک اشاره ای کردم یا نه! طوی گزارش مالی یوبی (قبل این آخریه) گفته شد یه بازی کامل AAA در حال ساخت هست که برنامه عوض شده و می خوان به صورت اکسپنشن برای یکی از عناوین فعلی منتشر کنن!
حدس خودم بیشتر روی The Crew بود و بعد هم یه بخش داستانی کامل برای Rainbow Six، اما الان که The Crew 2 به صورت رسمی معرفی شد، همچنان احساس برای R6 رو دارم، چون امسال اصلا از Tom Clancy چیزی نداریم و البته با اشارات اخیر WD2، امکان عرضه اکسپنشن رو اینم داره، احتمالا هم لندن باشه!

فعلا چیزهایی که به ذهنم می رسه این ها هستن! Division که سیزن دوم رو معرفی کرد و در واقع ادامه بازی رو کشت و اینکه تیم Massive الان داره روی آواتار کار می کنه، فکر نمی کنم خبری از اون باشه! AC ها که احتمالشون صفره،AC جدید داره میاد؛ این قضیه برای FC هم صدق می کنه! اما برای FC چون فاصله با انتشار زیاده و یه سری Hint هم به جزیره FC3 دادن، یه احتمال کوچیکی میره! For Honor هم که هنوز خشک نشده، GR هم همینطور!

چیز دیگه ای اگه به نظرتون احتمالش هست بگین، برای اینم می شه یه نظر سنجی گذاشت!:-?
R6 اگه باشه که دیوانه میشم من!!
بنظرم احتمال اینکه برا WD2 باشه کمه چون حتما دیدن پتانسیل بازی جدا نداره که DLCــش میکنن، لندن اینقدر جای کار داره که مطمعنا یه نسخه WD عالی ازش درمیاد!
R6 با این حرکت Operation Health نشون داد که امسال آخرین سالی نیست که روش کار میکنن و برنامه های بیشتری دارن واسش، ولی اگه بخوان همچین کاری کنن باید حسابی روش تبلیغ کنن که مقدار قابل توجهی پلیر جدید هم بهش جذب کنن! حالا واسه هر عنوانی میخواد باشه.

saphire

کاربر سایت
Dec 9, 2007
2,578
نام
امیرحسین
R6 با این حرکت Operation Health نشون داد که امسال آخرین سالی نیست که روش کار میکنن و برنامه های بیشتری دارن واسش، ولی اگه بخوان همچین کاری کنن باید حسابی روش تبلیغ کنن که مقدار قابل توجهی پلیر جدید هم بهش جذب کنن! حالا واسه هر عنوانی میخواد باشه.
R6 حالا حالا ها آپدیت واسش میاد. چون اگه نسخه جدیدی واسش بیاد عملا حکم مرگ صحنه Competitive بازیه و می شه گفت یوبیسافت خوشش نمیاد توی E-Sport حضور داشته باشه!

artick

کاربر سایت
Jul 4, 2016
244
تو 31 سال!!! چهارتا لوگو عوض کرده که آخریش هم از سال 2003 به این ور بوده. بعد طرف شب خواب لوگو دیده؟ :|
بعد اصلا بعید می دونم لوگو قبلیش را تو بازی ای دیده باشی.
من آخرین بار لوگو قبلیش را تو SC اولی دیدم.
کلا من با عوض کردن لوگو مخالفم (کلا فقط گیم رو نمیگم)طرف وقتی اولین بار لگو شرکت اش انتخاب کرد دیگه نباید بیاد عوض اش کنه حالا چه دو ماه چه چهارده سال.

JOKERACN7

کاربر سایت
Aug 8, 2014
379
نام
حمید

بعید میدونم مربوط به رین بو باشه، بخش داستانی رو هم خیلی بعید میدونم، چون سیج کلا داره میترکونه و نیازی نیست دست به کار خاصی بزنن براش

امیدوارم خبرهایی راجب Splinter Cell بشنویم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر