نمایشگاه/رویداد Ubisoft E3 2017 Press Conference

کنفرانس امسال Ubisoft را چطور ارزیابی می کنید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    58

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
umyd_ubisofte32016pressconference.jpg

با سلامی گرم خدمت همه یوبی دوستان و یوبی هیترهای محترم! تا امروز که این تاپیک ایجاد شده هیچ خبری مبنی بر برگزاری کنفرانس خبری E3 توسط یوبیسافت منتشر نشده و همچنین رد هم نشده. با توجه به روال گذشته و اینکه امسال از لحاظ بازی ها روند می تونه خیلی متفاوت باشه، امکان این نمایش هم خیلی بالاست. به هر حال فعلا این تاپیک ایجاد شده تا با هم دعا کنیم چنین اتفاقی بیافته.
خوب به سلامتی کنفرانس هم تایید شد و حالا می تونیم مجدد شاهد جلف بازی های Aisha باشیم (البته حضور بلندش هنوز تایید نشده اما دور از انتظار هم نیست). تاریخ کنفرانس هم به وقت اونوری ها می شه Monday 12 June 1PM PT که به وقت اینوری هارو هم اعلام می کنیم به همراه کانال هایی که پخش مستقیم دارن.
همچنین در صورت تایید، در طی گفت و گویی که با مسئولان یوبی توی بازیسنتر داشتیم، امسال قراره درجه هایپ رو خیلی کم نگه داریم و به نوعی اصلا آنتی هایپ عمل کنیم، خلاصه Assassin's Creed کیلویی چند؟!!:D حالا بماند که تمرکز بیشتر روی IP های قدیمی اصلا فایده نداره! مثلا توی این دنیای مخفی کاری اشباه شده:-?، کی دیگه دنبال Splinter Cell میره با اون Goggle سبز خزش:D
خلاصه که فعلا وضعیت اینطوریسات، ببینیم چی پیش میاد!
اگر قرار باشه کنفرانسی برگزار بشه، احتمالا روز 16 May همراه با گزارش مالی مشخص می شه که دو روز بیشتر نمونده! همچنان دعا گو خواهیم بود![-o<[-o< (دعای شما جوانان جوابگو بود:x:D)

راستی دوستان بخش PC اگه لطف کنن تاپیک های بازی هارو برای من نگه دارن ممنون فراوان می شم:">:*

زمان شروع کنفرانس:
3 شنبه 23 خرداد ساعت 00:30 بامداد
Watch Live: Twitch - Youtube

آپدیت های خبری و شایعه ای و ... :D
اول از همه امسال قرار شد پست اول رو مثل سال های قبل کار نکنیم، چون هرچی سنگ زدیم به هدف نخورد! اما اگه فکر می کنید به روال قبلی بهتره اعلام کنید تا یه سری تغییراتی اعمال کنیم!

- خوب کنفرانس E3 شرکت زمانش مشخص شد. Monday 12 June 1PM PT. بریم که داشته باشیم بهترین کنفرانس سال رو:-"
- ماشالله یوبی خودش همه چی رو لو داد، امسال Assassins Creed و Far Cry 5 و The Crew و South Park عرضه می شن:D البته نمایش های دیگه ای هم قطعا هست، حالا نگم دیگه ... :D:D
7bte_daam0liwaaaijub.jpg
- تاریخ انتشار South Park هم 17 October مشخص شد.
- تیزر تریلری از عنوان Farcry 5 منتشر شد. رونمایی کامل و رسمی از بازی در تاریخ 26 May اتفاق میافتد. همچنین بازی طبق شایعات که پیش تر درز کرده بود در ایالات مونتانا در جریان است.
-خوب بالاخره تریلر معرفی بازی هم منتشر شد و زمان انتشار بازی هم 27 فوریه سال 2018 میلادی هست. لینک مستفیم تریلر هم برای دانلود قرار داده شد.
-به گفته شخص Ancel بازی Beyond Good and Evil 2 توی E3 نمایشی نداره، اما به احتمال زیاد توی همین سال رونمایی می شه!
- یوبیسافت امروز (یعنی 31 May سال 2017) لوگو خود را به شکل زیر تغییر داد
6x5h_nmpygggk.jpg

- امروز یعنی اول June ، یوبی تریلری برای Line Up نمایش امسال منتشر کرد که می تونین از لینک مقابل دانلود کنین : دانلود فایل Ubisoft-E3-2017-Lineup-Reveal

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
این همه اساسین اومده نمیدونم چرا هنوز انقدر طرفدار داره!
به نظر من باید ip جدید اونم یه بازی ک بازار گیم رو شخم بزنه رو کنه

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: PrinceofPersiα

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
لوگوی قبلی با وجود رنگ و سایه روشن مفهومی تر بود ، حتی فونت جدید باعرض شرمندگی خیلی نوب طور انتخاب شده
یوبی داری کجا میری ؟ :(
پس لازمه که یه نظر سنجی راه بندازیم در این مورد :D:D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462
یوبی سافت امروز Splinter Cell: Conviction رو برای BC عرضه کرد، الان هم سری TC روی استور تخفیف خوردن:

پیش به سوی نسخه جدید Splinter Cell \m/

دلت را خوش نکن. پارسال تو پری شو اومدن اعلام کردن نسخه PoP: Sands of time رایگان هست و همه فکر کردیم تو کنفرانس یه خبرایی میشه. ولی هیچ خبری نشد. پس با این اوصاف این اتفاق هم نهایتا یه اتفاقی مشابه همون باشه و خبری از اسپلینتر نخواهد شد.

-ستاد مبارزه با هایپ :D

PrinceofPersiα

کاربر سایت
Jul 4, 2006
3,462

یادش بخیر. دوسال پیش نظر سنجی گذاشتی در مورد بازی جدیدی که معرفی خواهد. گوست ریکان معرفی شد و تو هیچ کدوم از گزینه ها نبود :D
-----------------------
نظر سنجی زیاد میشه گذاشت. بهترین نسخه AC از نظر شما و یا بازی های دیگه مثل PoP و SC و FC و ...
میشه تا کنفرانس واسه هر فرانچایز دو سه روزی را اختصاص داد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
دلت را خوش نکن. پارسال تو پری شو اومدن اعلام کردن نسخه PoP: Sands of time رایگان هست و همه فکر کردیم تو کنفرانس یه خبرایی میشه. ولی هیچ خبری نشد. پس با این اوصاف این اتفاق هم نهایتا یه اتفاقی مشابه همون باشه و خبری از اسپلینتر نخواهد شد.

حالا میخواید با هایپ مبارزه کنید یا نه، ولی با این حرکت یوبی سافت و با توجه به اینکه امسال سالگرد 15 سالگی سری هست، این قطار هایپی که راه افتاد واسه SC از همین لحظه دیگه متوقف نمیشه :D

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
من چرا توی ذهنم "شایعه: اسپلینتر سل 6 داره ساخته می‌شه" هستش؟ :D جدا نزدیک 1 ساله همچین چیزی توی ذهنمه. :)) نمی دونم با خبرهای قدیمی اشتباه گرفتمش یا قبلا یه شایعاتی شده بود راجب نسخه جدید. اگه نسخه جدید رو معرفی بکنن که واویلا می‌شه :|
پ.ن: هیچ ایده ای هم ندارم که چرا شماره داره بازیش توی ذهنم :D تاثیرات R6: Siege ـه فکر کنم :))

A l i N T 7 7

کاربر سایت
May 3, 2014
764
نام
Ali

البته اون تریلرِ DLC ه Trial Fusion هم بود که رسما ترول کردن طرفدارهای PoP رو

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
من چرا توی ذهنم "شایعه: اسپلینتر سل 6 داره ساخته می‌شه" هستش؟ :D جدا نزدیک 1 ساله همچین چیزی توی ذهنمه. :)) نمی دونم با خبرهای قدیمی اشتباه گرفتمش یا قبلا یه شایعاتی شده بود راجب نسخه جدید. اگه نسخه جدید رو معرفی بکنن که واویلا می‌شه :|
پ.ن: هیچ ایده ای هم ندارم که چرا شماره داره بازیش توی ذهنم :D تاثیرات R6: Siege ـه فکر کنم :))
6 نه 7! :D شایعه شده بود. البته شایعه که چه عرض کنم، خود مکسیم بیلاند گفته بود داریم میسازیم و ممکنه کاملا چیز متفاوتی باشه :D
OW مِیبی! :D

FPS Eager

کاربر سایت
Jan 27, 2013
1,333
نام
امیرعلی
به نظر من يه نظر سنجى هم بايد بذارى درباره بهترين نمايشى كه يه بازى (يا منحصرا يه فرانچايز مثل AC) توى E3 داشته!

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
یادش بخیر. دوسال پیش نظر سنجی گذاشتی در مورد بازی جدیدی که معرفی خواهد. گوست ریکان معرفی شد و تو هیچ کدوم از گزینه ها نبود :D
-----------------------
نظر سنجی زیاد میشه گذاشت. بهترین نسخه AC از نظر شما و یا بازی های دیگه مثل PoP و SC و FC و ...
میشه تا کنفرانس واسه هر فرانچایز دو سه روزی را اختصاص داد
برای همین می ترسم امسال از این سبک نظر سنجی ها راه بندازم! یادمه پارسال هم حدسیات گذاشته بودم و حتی یه جایزه کوچیک هم در نظر گرفته بودم! اما نشد که نشد! :( فکر کنم امسال نظر سنجی بزارم کدام عنوان نمایش خواهد داشت، گزینه ها هم AC, FC, The Crew 2 باشه، بازم هیچکدوم رو نمایش نمی دن :D

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,233
نام
آرمين
خوب نظر سنجی اول رو بعد از 48 ساعت یا اندکی بیشتر تموم می کنیم! (خودم هم بالاخره به AC رای دادم که معلومه توی عکس :D)
jeeg_6-1-2017_12-22-46_am.jpg
به خاطر عوض شدن لوگو کمپانی، سوال اینه که آیا از لوگو جدید خوشتون اومده یا نه! (عکس لوگو توی پست اول هست )

سوال های بعدی هم ایشالله با کمک شما بعد 2 3 روز قرار می دیم!

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
22,250
نام
امیر حسین
به نظر من يه نظر سنجى هم بايد بذارى درباره بهترين نمايشى كه يه بازى (يا منحصرا يه فرانچايز مثل AC) توى E3 داشته!
از تریلر CGهه AC:R بهترم مگه داریم؟ :D
---
در مورد لوگوی جدید ... درک نمیکنم چرا تغییر دادن، آخه همچینم تغییر نکرده:-"
ولی ساده شدش رو دوست ندارم، قبلی جالب تر بود و توی هر بازی هم تغییراتی روش اعمال میشد:D (این به خاطر سادگیش به قیافش نمیاد تغییری اعمال بشه دیگه:-")

آخرین ویرایش:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,703
نام
حمیدرضا
Today, we create worlds – worlds that live as video games, comics, movies, TV shows, books, and amusement park rides.
نمی خوام ضدحال بزنم ولی این تیکه از بیانیه یوبی بوی ویوندی میده :| ویوندی اگر اشتباه نکنم یه کمپانی چندرسانه ای هست، درسته یوبی الان همین شرایط رو داره هم فیلم میسازه هم بازی هم برنامه تلویزیونی و ... ولی تمرکز اصلیش هنوز کاملا رو بازی هست اگر ارزش سهام ویوندی بیشتر بشه میتونه شرکت رو سمت یه کمپانی چندرسانه ای ببره که تو هر مدیومی یه اندازه فعالیت داشته باشه.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر