Ubisoft E3 2015 Press Conference

منتظر معرفی کدام بازی در کنفرانس یوبیسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    196

NEXT GEN GAMER

کاربر سایت
Oct 29, 2007
813
خدا کنه یکی از سوپرایزاشون beyond good and evil 2 باشه وااای مردیم :((

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,203
نام
آرمين
خوب فکر می کنم پست اول دیگه تکمیل شده باشه! البته تا جایی که اطلاعات همراهی می کرد و یادمون بود.

بازم از تشکر فراوان از ™MaMaD بابت آماده کردن عکس های تاپیک و کمک در جمع کردن مطالب
و PrinceofPersiα عزیز که نماینده یوبی هم هستن :d و توی نوشتن مطالب و آماده کردن تاپیک کمک بسیاری کردن.

پ.ن : توی آخرین لیستی که داشتم اضافه می کردم یکدفعه یاد عنوان I am Alive افتادم ، خیلی بازی خوب و با پتانسیل بالایی بود ، کاش می شد یه عنوان با کیفیت از این بازی ساخته می شد :( هنوز اونجای که اون دختر بچه Mei رو می ذاره رو دوشش و دختره با سادگی بچگانش بهش می گه اگه کمک کنی من مادرمو پیدا کنم ، منم کمکت می کنم زنتو پیدا کنی یادمه! فوق العاده بازی خوبی میشه ازین عنوان در آورد =((

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,203
نام
آرمين
بازی Tom Clancy's Rainbow Six Siege اولین بازی هست که از HAVOK FX بهره می بره، گفته شده که اساس کار موتور فیزیکی روی CPU هست و در عین حال خیلی سبک هم هست. کارایی زیادی توی نمایش انفجار ها ، دود و غیره داره! اطلاعات بیشتر رو توی سایت HAVOK می تونید بخونید.

Captain America

I am become Death, The Destroyer of Worlds
کاربر سایت
Aug 13, 2010
7,687
نام
Jesus
یک سوال :D چقدر احتمال داره ادامه یا نسخه نسل 8 عنوان South Park: The Stick of Truth توسط یوبی سافت معرفی بشه ؟ :D
و همچنین ادامه ریمن احتمالش هست معرفی بشه ؟ :-/ :D

METRO_2034

کاربر سایت
Oct 29, 2010
1,755
و همچنین ادامه ریمن احتمالش هست معرفی بشه ؟ :-/ :biggrin1:
:-s

یوبی سافته بی شعور (:D)‌ تو گزارش های چند ماه بعد از R:L‌ گفته بود فروش بازی راضی کننده نبود. رو این نسل هم که منتشر کرد دیگه نمیدونم فروشش خوب بوده یا نه واسه همین احتمالش کمه.

یه مدتم که کلا دعوا شد بعدا هم معلوم شد یه سری مراحل قبلی رو هم حذف کردن. فکر کنم استودیوش الان داره یه بازی هم واسه 4 میسازه.

.:Overwatch:.

کاربر سایت
Nov 19, 2014
295
نام
میلاد
Prince of Persia جدید!!!:d
چند دقیقه قبل صدا پیشه Warrior Within اینو توییت کرد:d

Akiba

king of the majestic oceans of the world
کاربر فعال
Jan 18, 2009
14,868
نام
امیر حسین
به به! به به! >:)
پس اون بازیه آخره کنفرانس یوبی هم مشخص شد! >:)

حیف که ادامه ی 2008 نیست ، ولی بازم خوبه :D

پرنس تبریک! :D

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,259
نام
احسان
در باب معرفی شدن POP جدید:d :

@Akiba
چرا منم مثل تو خیلی منتظر پرنس 2008 بودم ؟ :((
خیلی قشنگ و یونیک بود :xمخصوصا وقتی میخواستی بری ماموریت تو صحرا میگشتی . چه قدر خوب بود :(

.Evanescence.

کاربر سایت
Oct 7, 2011
2,909
پرنس 2008 یک فحش و میدل فینگر شیک و مجلسی بود. اسمش رو یه چیز دیگه می ذاشتن باز بهتر بود. یک مضخرف همه جانبه. خدا رو شکر که قرار نیست اون باشه
امیدوارم شخصیت پردازیش مثل ww و یک عدد سرطان مثل داهاکا براش طراحی کرده باشن :d

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟