Ubisoft E3 2015 Press Conference

منتظر معرفی کدام بازی در کنفرانس یوبیسافت هستید؟

• مجموع رای دهنده‌ها
    196

sia sag

کاربر سایت
Aug 10, 2010
439
3
نام
علی رضا
اینا از موقعی که سوددهی AC به چشمشون خورده دیگه کلاً ول شدن توی چاه نفتی که اساسینز درست کرده ! جداً یکم باید خودشون رو تکون بدن، خیلی اوضاع یوبیسافت داره وخیم میشه و کلی از فرانچایز های قشنگش که نمونش هم خیلی ها دوستش دارن و منتظرش هستن PoP رها شده !

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,744
9,078
نام
حمیدرضا
برای بار هزارم احتمالا دوتا بازی جدید معرفی میشه، الان بهترین زمان برای ایجاد یه نظرسنجی برای تاپیک هست که چه بازی ای قراره معرفی بشه...

گزینه ها هم POP جدید، SC جدید، WD جدید، یه اسپین آف برای FC مثل BD، ریمن جدید و beyond good and evil 2 باشند....
دوستان هماهنگ کنند حتما نظرسنجی ایجاد بشه، ضمن اینکه قبلش رو گزینه ها بحث بشه تا همه بازی هایی که احتمال معرفی ــشون هست باشند، من به ذهنم همون بالایی ها رسید ...

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,163
11,608
نام
آرمين
اتفاقا در نظر داریم که نظر سنجی هم قرار بدیم ، پست اول هم به زودی کامل می شه ، اما یکم همکاری لازمه!

یکی از گزینه هایی هم که توی پست بالا گفته شد و احتمالش هم زیاد هست اسپین آف برای فارکرای هست ، توی پست اول چیزی ازش نیست اما حتما توی نظر سنجی میره!

uriel

کاربر سایت
Dec 6, 2010
2,597
4,222
بهتر بود توی نظر سنجی میگفتین که دوست دارین کدوم بازی توسط یوبی ساخته بشه:d.
واقعا دیگه وقتشه یوبی پرنس جدید رو بسازه، همه ی طرفدارا شدیدا منتظرشن.
از نظر من یوبی پتانسیلش فوق العادس، حتی میتونه یه ip جدید توی همون سبک و سیاق پرنس بسازه، یادمه برای معرفی assassins creed گفته بودن که دارن بازی ای میسازن که طرفدارای پرنس به وجد میان و یه جایگزین فوق العاده برای پرنسه و همینطورم شد. کاشکی یه ip جدید رو دوباره اینجوری خلق کنن. فضاسازی هاشم بیشتر قرون وسطایی باشه:bighug:، یه اکشن ادونچر فانتزی با تم قرون وسطایی، فقط از یوبی برمیاد.

king of north

کاربر سایت
Apr 5, 2012
5,469
264
نام
سهند
این 10تا سی دی کی بازی Prince of Persia: The Forgotten Sands به افتخار بچه های POP fan :

POP-47GP-4M6U-KTUD-CKYW

POP-F3QP-G4MH-ARLW-P386

POP-VLLX-ACMK-RRB6-APXF

POP-6YXL-687F-QXP8-UUH3

POP-ACF4-J7JT-LH8P-ELPW

POP-EWB9-AC7V-47WR-DMG7

POP-BBEU-EKJV-WEGU-Y9F8

POP-8E9A-RLNA-EE3D-KWUL

POP-AXCA-GCDB-RFEJ-89GQ

POP-4NCH-VQ4Q-RLYV-AR9M

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,163
11,608
نام
آرمين
Techland که سری Call of Juarez رو ساخته گفته که شاید سری برگرده، و گویا دوست دارن ادامه همون Gunslinger هم باشه.امتیاز این سری هم دست یوبی هست البته گویا به صورت شراکتی، یعنی امکان نمایشش هست؟ با شماره آخر به شدت حال کردم ، خیلی سریع ، فان و جذاب بود:x

آخرین ویرایش:

NaRiiMaN

کاربر فعال
Jun 5, 2010
2,604
10,488
نام
نریمان
@ᕦ(ò_óˇ)ᕤ

امیدوارم فقط اون مسخره بازی های پارسال و در نیاره :d
در کل حیف شد :( دوست داشتم این دوستمون برگرده:

:))

Saber

F.A.M.I.L.Y
ناظم انجمن
Jun 16, 2009
3,672
1,442
نام
صابر
داشتم انجمن یوبی رو که مربوط به E3 هست میخوندم گویا یکی از کاربرای یوبی اطلاع داده که احتمال معرفی splinter cell جدید قطعی هست و جزو سوپرایز های. یوبی هست
و اما گفته شده با توجه به نسل جدید امکان معرفی prince of persia هم وجود داره و گفته شده که یوبی سافت در حال کار بر روی این ای پی از خیلی وقت کار میکرده
غیر از اینها هم گویا سوپرایز دیگری هم داره

HTC M8

کاربر سایت
Apr 20, 2012
4,858
2,331
نام
بابک
مگه نویسنده splinter cell فوت نکرد

armin_shadow

A New Era Begins
ناظم انجمن
Mar 18, 2006
3,163
11,608
نام
آرمين
ولی اینهمه از سری بازی های Tom Clancy توی یک نمایش؟ فکر نمی کنم امسال خبری از Splinter باشه!
خودم هم بشتر موافق اینم که PoP نمایش بدن ، یه چیز خوفناک :d
کاشکی یوبی هم قبلش برای یکی از این عنوان ها هایپ راه بندازه!:bighug:

Hamid Payne

کاربر سایت
Jun 29, 2012
3,744
9,078
نام
حمیدرضا
خبر بالا رو تو وبسایت بسیار معتبر (!!) گیم پور دیدم، اگر دوستان قبلا گذاشتن دیگه معذرت....

نکته مهم ــش اینه که تو مراسم Tom Clancy's: The Division, Tom Clancy's: Rainbow Six Siege و Assassin's Creed Syndicate قابل بازی هستند، بعلاوه معرفی های جدید (که 50 بار در مورد صحبت کردم) .....
رئیس یوبی هم یه خورده در مورد مراسم صحبت کرده که خبر مهمی توش ندیدم....

کاربرانی که این گفتگو را مشاهده می‌کنند (کاربران: 0, مهمان: 1)

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟