Ubisoft: واكنش GamePad كنسول Wii U عالي است.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

wiiu21.jpg

شركت بزرگ Ubisoft كنسول جديد شركت نينتندو يعني Wii U را تحسين كرد و بسياري از ويژگي هاي آن مانند عكس العمل دسته آن را عالي دانست و به تعريف و تمجيد درباره ي اين كنسول نو پرداخت.

جناب Michel Ancel از شركت Ubisoft درباره ي خصوصيات عالي اين كنسول و گسترش عنوان بزرگ و محبوب Rayman Legends بر روي اين دستگاه خبر داد و در پي اين موضوع اشاراتي به نكات مثبت اين دستگاه كرد. وي از GamePad اين دستگاه به عنوان يك نكته مثبت و عالي براي اين دستگاه ياد كرد و از واكنش سريع آن تعريف كرد.به نظر ميرسد كه اين GamePad كه خيلي ها از همين الان عاشقش شده اند به شدت ايشان را تحت تاثير قرار داده است.

وي در ادامه گفت

ما از عرضه عنوان Rayman Legends بر روي Wii U بسيار خوش حال هستيم از دلايلي كه اين كنسول مارا جذب خود كرد مي توانم به كيفيت تصوير HD، دسته عالي آن، به نمايش در آمدن برخي از نكات بر روي GamePad و قابليت 60 فريم در ثانيه اشاره كنم.عكس العمل اين GamePad واقعا عالي و شگفت انگيز است و اين امكان را به مخاطبان ميدهد تا با كمترين تاخير از بازي لذت ببرند.

از پيش تر اين GamePad بسياري از نظرها را به خود جلب كرده بود و كاربرد آن در بازي هاي اكشن و چندنفره نيز نشان داده شده بود. اما مي توان گفت كه نينتندو با طراحي اين GamePad دست به كار جديدي زده است كه نتيجه آن به نظر خوب است.

شركت Ubisoft در نظر دارد تا در آينده اي نزديك 9 بازي براي اين دستگاه عرضه كند كه مي توان به Rayman Legends اشاره كرد كه به تازگي تاييد شده است كه اين عنوان در ابتدا سال 2013 عرضه خواهد شد.

Source

ravi

کاربر سایت
Nov 20, 2008
2,794
من زیاد با Wii بازی نکردم ولی به نظرم Wi U خیلی کنسول خوبیه و خیلی بهش امیدوارم.....:x
مخصوصا ماریو روی 1080p که بد جوری فاز میده.....:d

VECT0R

کاربر سایت
Jun 8, 2011
988
اکثر تحلیل ها رو که میخونم تمام تحلیل گران شرکت نیتندو رو شرکت خلاق میدونن و برگ برندش رو هیچ وقت گرافیک و قدرت کنسول نمی دونن بلکه یه کاره تازه و نو که فضاهای جدید ایجاد میکنه مطمئن wii u خیلی حرفا واسه گفتن داره که به مرور زمان مشخص میشه

soroush1

کاربر سایت
Jun 12, 2012
86
نام
soroush
من خودم wii داشتم.دیدین همه میگن حرکتیه و فلان و بحمان?!اما واقعا واقعا اشتباه بود تنها چیزی که من از wiiدیدم یه کلاهبرداری بود و به همین خاطر فررشش کم بود(حداقل تو ایران)حالا gamepad wii u هم فکز کنم مسل اون باشه که فقط قبل از اومدنش سروصدا میکنه که بتونه تو ماه های اول فروشش رو به خاطر این تبلیغات بکنه و بعد از 4-5ماه خریدار که حقش رو فهمیدن فروشش خیلی خیلی کم میشه.کلا به این فکر کردین که اگه بهواین دونفره بازی کنین جریان چیه?چه قدر هزیمه دستش با این همه چیز که. بهش وصل کردن میشه?با این وضع اودلار فکر کنم پولش به اندازه ی یه apple the new ipad بشه یا بیشتر
..یا کلا این دسته رو برای فروش جدا هم میزارن یا نه..گرافیک دستگاه با اینکه تقریبا ۱۰ سال بعد از xbox و ps3 میاد همونه تازه من شنیدم پردازندش یکم هم ضعیف تره....من از شرکت نینتنتدو واقعا بدم میاد و اونا رو یه کلاهبردار میدونم...حتی اولین محصولشون هم که میکرو بود بعد از سگا عرضه شد ولی گرافیکش در حد اتاری بود!اونم وضع تفنگش که بعد از یه ساعت میسوخت(من دوتا میکرو گرفتم دو تا دستشون بعد از یه ساعت سوختن)کلا کمپانی نینتندو به نظر من یه کلاهبردار حرفه ای و بزرگه .....من که واقعا از wii..wii u..3ds..ds..micro و......بدم میاد....مرگ بر نینتندو(DIE TO NINTENDO)

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
نینتندو مطمئنا نمی تونه در قسمت گرافیک بسیار موفق باشه، احتمالا بیشتر داره روی گیم پلی بازی هایش مانور می ده، برای همین داره بازی هایی را عرضه می کنه که اغلب دارای گیم پلی بسیار بی نظیر می باشند، مثل Rayman, Bayonetta 2.
همینطور عرضه عناوین بزرگی هم بر روی Wii U نظیر Assassin's Creed III, Mass Effect 3 و ... تائید شده اند، مطمئنا گیم پد این کنسول می تونه تجربه بسیار جالبی را از این جور بازی ها به مخاطب منتقل کنه.
باید دید که چقدر موفق میشه.

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
من خودم wii داشتم.دیدین همه میگن حرکتیه و فلان و بحمان?!اما واقعا واقعا اشتباه بود تنها چیزی که من از wiiدیدم یه کلاهبرداری بود و به همین خاطر فررشش کم بود(حداقل تو ایران)حالا gamepad wii u هم فکز کنم مسل اون باشه که فقط قبل از اومدنش سروصدا میکنه که بتونه تو ماه های اول فروشش رو به خاطر این تبلیغات بکنه و بعد از 4-5ماه خریدار که حقش رو فهمیدن فروشش خیلی خیلی کم میشه.کلا به این فکر کردین که اگه بهواین دونفره بازی کنین جریان چیه?چه قدر هزیمه دستش با این همه چیز که. بهش وصل کردن میشه?با این وضع اودلار فکر کنم پولش به اندازه ی یه apple the new ipad بشه یا بیشتر
..یا کلا این دسته رو برای فروش جدا هم میزارن یا نه..گرافیک دستگاه با اینکه تقریبا ۱۰ سال بعد از xbox و ps3 میاد همونه تازه من شنیدم پردازندش یکم هم ضعیف تره....من از شرکت نینتنتدو واقعا بدم میاد و اونا رو یه کلاهبردار میدونم...حتی اولین محصولشون هم که میکرو بود بعد از سگا عرضه شد ولی گرافیکش در حد اتاری بود!اونم وضع تفنگش که بعد از یه ساعت میسوخت(من دوتا میکرو گرفتم دو تا دستشون بعد از یه ساعت سوختن)کلا کمپانی نینتندو به نظر من یه کلاهبردار حرفه ای و بزرگه .....من که واقعا از wii..wii u..3ds..ds..micro و......بدم میاد....مرگ بر نینتندو(DIE TO NINTENDO)

دلیل نمیشه خوب
شما عشق گرافیک هستی به همین خاطر باید میرفتی سمت کنسول های سونی و مایکروسافت
حالا چیه wii کلاهبرداری بوده طبق گفته ی شما خدا میدونه/:)

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,392
نام
مهدی یوسفی اصیل
فروش کنسول 25 دلاری به قیمت 250 دلار !:D (3DS)
داداش اولا 3DS اون اویل 250 دلار بود حقوق کارمنداشو نصف کرد که قیمتو به 169 دلار برسونه
بعد شما برای من صفحه ی 3 بعدی بیار 25 دلار من ازت 250 دلار میخرم

pxc33

کاربر سایت
Dec 4, 2011
2,727
نام
علی
هرچی هم Wii u خوب باشه باید پیش Sony ,macro لنگ بندازه!!!
تازه Wii u ماله نسل بعد نینتندو هستش ولی بازم به Ps3 و 360 این نسل نمیرسه از نظر قدرت و...

GFX

کاربر سایت
Jun 24, 2011
204
داداش اولا 3DS اون اویل 250 دلار بود حقوق کارمنداشو نصف کرد که قیمتو به 169 دلار برسونه
بعد شما برای من صفحه ی 3 بعدی بیار 25 دلار من ازت 250 دلار میخرم

خوشم مياد يه تنه داري جلوي يه لشكر ايراني از نينتندو دفاع ميكني
به اين ميگين يه فن واقعي
ولي حيف كه اينجا ايرانه و سوني و ماكروسافت اگه نينتندو شاخ ترين كنسول رو بده بيرونم "لهش" ميكنن:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر