Ubisoft: واكنش GamePad كنسول Wii U عالي است.

Dark War

کاربر سایت
Jan 9, 2011
2,522
نام
امير حسين
درود

wiiu21.jpg

شركت بزرگ Ubisoft كنسول جديد شركت نينتندو يعني Wii U را تحسين كرد و بسياري از ويژگي هاي آن مانند عكس العمل دسته آن را عالي دانست و به تعريف و تمجيد درباره ي اين كنسول نو پرداخت.

جناب Michel Ancel از شركت Ubisoft درباره ي خصوصيات عالي اين كنسول و گسترش عنوان بزرگ و محبوب Rayman Legends بر روي اين دستگاه خبر داد و در پي اين موضوع اشاراتي به نكات مثبت اين دستگاه كرد. وي از GamePad اين دستگاه به عنوان يك نكته مثبت و عالي براي اين دستگاه ياد كرد و از واكنش سريع آن تعريف كرد.به نظر ميرسد كه اين GamePad كه خيلي ها از همين الان عاشقش شده اند به شدت ايشان را تحت تاثير قرار داده است.

وي در ادامه گفت

ما از عرضه عنوان Rayman Legends بر روي Wii U بسيار خوش حال هستيم از دلايلي كه اين كنسول مارا جذب خود كرد مي توانم به كيفيت تصوير HD، دسته عالي آن، به نمايش در آمدن برخي از نكات بر روي GamePad و قابليت 60 فريم در ثانيه اشاره كنم.عكس العمل اين GamePad واقعا عالي و شگفت انگيز است و اين امكان را به مخاطبان ميدهد تا با كمترين تاخير از بازي لذت ببرند.

از پيش تر اين GamePad بسياري از نظرها را به خود جلب كرده بود و كاربرد آن در بازي هاي اكشن و چندنفره نيز نشان داده شده بود. اما مي توان گفت كه نينتندو با طراحي اين GamePad دست به كار جديدي زده است كه نتيجه آن به نظر خوب است.

شركت Ubisoft در نظر دارد تا در آينده اي نزديك 9 بازي براي اين دستگاه عرضه كند كه مي توان به Rayman Legends اشاره كرد كه به تازگي تاييد شده است كه اين عنوان در ابتدا سال 2013 عرضه خواهد شد.

Source

Terova

No Trolls
Gold User
Dec 1, 2007
13,013
نام
محمد امین
نه این که دسته ی ps3 و360 صفحه نمایش داشتن اون هم لمسی و ps3 و 360 دوتا تصویر رو داشتن دو تا به دو جای مختلف می فرستادن:|
توجه کن این کنسول دوتا اسکرین همزمان رو باید ساپورت کنه که 360 , ps3 نداشتن. دوم اینکه زمان پاسخ گوئی سخت افزار بالا باشه، دست سازنده باز واسه پیاده کردن ایده ها. سوم اینکه شما تاخیر دکمه ها رو توی Heavenly Sword ببین، اگر از خنده نترکیدی جایزه داری :biggrin1:.

حرفهاتون خنده داره هیچ ربطی به صفحه نمایش داشتن و نداشتن نداره یک ارتباط خیلی ساده بی سیم هست که دانشجوی های ترم اول زاپنی هم میتونن به بهترین نحو ایجادش کنن..

ortegoli

کاربر سایت
Oct 31, 2008
5,397
نام
مهدی یوسفی اصیل
حرفهاتون خنده داره هیچ ربطی به صفحه نمایش داشتن و نداشتن نداره یک ارتباط خیلی ساده بی سیم هست که دانشجوی های ترم اول زاپنی هم میتونن به بهترین نحو ایجادش کنن..

ببخشیدا مثل اینکه ارسال تصویر با کیفیت و رزولوشن بالا اونم بی سیم خیلی برنامه نویسی دقیقی میخواد
بیرون گود نشستی میگی لنگش کن :|

ZのMBiE

کاربر سایت
Oct 19, 2009
2,948
نام
SaDegh
چرا اطلاعی ندارید الکی حرف می زنید همین 360 و Ps3 به زور me3 رو اجرا می کردن روی ps3 که که فریم ریت نابود بود توی wii u فریم بازی 60 هست
دوست عزيز شما روي ps3 بازي كردي اصلا؟ patch دادن درست شد ديگه افت فريم هم نداشت و بسيار عالي اجرا ميشد.

Spider-Mαn

کاربر سایت
Sep 4, 2012
4,004
دوست عزيز شما روي ps3 بازي كردي اصلا؟ patch دادن درست شد ديگه افت فريم هم نداشت و بسيار عالي اجرا ميشد.
بازی کردم بازیش هم هنوز دارم انقدر افت فریم ریت داشت گذاشتم کنار ولی پچ رو می گیرم ببینم چی می شه ولی من نسخه ی wii u رو شاید بگیرم چون فریمش خیلی بهتر هست

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
من فقط سیاست نینتندو درک نمیکنم که چرا همیشه دوست داره از فناوری های موجود ضعیف ترین رو استفاده بکنه !
شما نسل ششم کنسول ها رو یادت نیست؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
از نظر قدر ت کنسول ها گیم کیوب از همه قدرتمند تر بود و ps2 از همه بی کیفیت تر و XBOX هم یه چی بین این دوتا دریمکست هم که رفت به درک ولی از نظر فروش سونی از همه بیشتر فروخت . پس دیدی همیشه هم اینطوری نیست داداش.
در مورد صحت صحبت هام هم رجوع شود به بهترین بازی ها ( از نظر گرافیک) هر کنسول.
RE zero و remake و CVو ... گیم کیوب
GOW و GOW II و ... پلی استیشن 2
Halo و Halo2 و ..... ایکس باکس.

---------- نوشته در 10:27 AM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 10:10 AM ارسال شده بود ----------

ببخشید ولی حرف شما خیلی خنده دار تره . داداش من پردازش تصاویر در wii u روی TV و game pad به صورت مشترک نیست وممکنه در هر گیم (بنا به کیفیت و امکانات) کلا تصاویر و امکانات تصویری گیم پد با تصاویر tv فرق کنه . تازه بحث ورود و تاثیر گیم پلی به تصاویر ارسال شده به پد رو هم (با توجه به امکانات پد) در نظر بگیرید. در بیان ساده باید بگم تصاویر ارسال شده به پد در گیم پلی تاثیر داره( مانند ds که صفحه پایین فقط حکم نمایشگر رو نداره(در wii u در ابعاد گسترده تر)) پس می بینید که بحث از یک برنامه نویسی دانشجویی فرا تره.l-) راستی شما ترم چنده برنامه نویسی هستی؟b-)

retsamfo

کاربر سایت
Oct 3, 2011
180
نام
M.reza
نه ترو خدا گیم پدش تاخیر هم داشته باشه.. 360 و PS3 هفت سال پیش اومدن ولی گیم پدشون کوچکترین تاخیری نداشت..

در کل تعریف مسخره ای بود.. مثل این میمونه یکی بیاد بگه درب درایو 360 خوب بازو بسته میشه..!
یا ابرفرض!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-o:-o:-o
آخه این چه منطقیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا آخه مسائل رو درک نمی کنید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟)x)x

---------- نوشته در 12:03 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 11:55 AM ارسال شده بود ----------

من خودم wii داشتم.دیدین همه میگن حرکتیه و فلان و بحمان?!اما واقعا واقعا اشتباه بود تنها چیزی که من از wiiدیدم یه کلاهبرداری بود و به همین خاطر فررشش کم بود(حداقل تو ایران)حالا gamepad wii u هم فکز کنم مسل اون باشه که فقط قبل از اومدنش سروصدا میکنه که بتونه تو ماه های اول فروشش رو به خاطر این تبلیغات بکنه و بعد از 4-5ماه خریدار که حقش رو فهمیدن فروشش خیلی خیلی کم میشه.کلا به این فکر کردین که اگه بهواین دونفره بازی کنین جریان چیه?چه قدر هزیمه دستش با این همه چیز که. بهش وصل کردن میشه?با این وضع اودلار فکر کنم پولش به اندازه ی یه apple the new ipad بشه یا بیشتر
..یا کلا این دسته رو برای فروش جدا هم میزارن یا نه..گرافیک دستگاه با اینکه تقریبا ۱۰ سال بعد از xbox و ps3 میاد همونه تازه من شنیدم پردازندش یکم هم ضعیف تره....من از شرکت نینتنتدو واقعا بدم میاد و اونا رو یه کلاهبردار میدونم...حتی اولین محصولشون هم که میکرو بود بعد از سگا عرضه شد ولی گرافیکش در حد اتاری بود!اونم وضع تفنگش که بعد از یه ساعت میسوخت(من دوتا میکرو گرفتم دو تا دستشون بعد از یه ساعت سوختن)کلا کمپانی نینتندو به نظر من یه کلاهبردار حرفه ای و بزرگه .....من که واقعا از wii..wii u..3ds..ds..micro و......بدم میاد....مرگ بر نینتندو(DIE TO NINTENDO)
در جواب داداشمون فقط می تونم بگم: به امید روزی که ایرانی ها هم نینتندو و سیاست هاشو درک کنند
We Love You Nintendo
Wii U Very Nice.

Eury

کاربر سایت
Jul 13, 2008
4,050
نام
Afshin
ببخشیدا مثل اینکه ارسال تصویر با کیفیت و رزولوشن بالا اونم بی سیم خیلی برنامه نویسی دقیقی میخواد
بیرون گود نشستی میگی لنگش کن :|
این ملت عقلشون به دو عدد چشم هست! اگه نینتندو آنچارتد و هیلو میداد با نیم ساعت تاخیر دسته,نینتندو میشد قبله آدمیان و خدای کنسول و بهترین شرکت جهان و پاتوق هاردکوریان و ...
بحران اقتصادیه و نینتندو نتونسته "دانشجوی ترم اولی"استخدام کنه/:)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر