Ubisoft بازی The Black Eyed Peas Experience را معرفی کرد

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
هم اکنون بازی The Black Eyed Peas Experience دیگر چیز ناموجودی نیست!

20110627blackeyedpeas.jpg

Shack گزارش داد که Ubisoft این خبر رو به طور آرام و بی سروصدا منتشر کرده است.

بعد از موفقیت بازی Michael Jackson Experience ، این هم یک بازی Just Dance مانند هست که در سبک rhythm action برای کنسول های Wii و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

در تریلری که در منبع وجود دارد می توان مشاهده کرد که این نسخه چه پیشرفت هایی نسبت به نسخه ی قبلی یعنی Michael Jackson Experience داشته است.ولی متاسفانه همچنان نمی توان پشت صحنه نشت و قضاوت کرد !

آیا ما شاهد منتشر شدن تمامی نسخه های این بازی از ستاره های مختلف مانند Lady Gaga با لباس گوشتی خواهیم بود ؟

منبع

SOL!D 5NAK3

کاربر سایت
Jul 26, 2008
2,674
نام
meyti
همینجوری پیش بره فکر کنم justin bieber experience هم بدن بیرون !!!
چه فروشي بكنه تو يكي از شهراي بغل دستيمون :d.

خوشم مياد همه از اين پسر قرطي بدشون مياد :d .
به قول Ozzy Osbourne : Who the fu** is justien bieber ?

omidpunisher

کاربر سایت
Aug 5, 2007
276
نام
امید
همینجوری پیش بره فکر کنم justin bieber experience هم بدن بیرون !!! :d

چقدر این پست مورد توجه قرار گرفت ! :d یعنی تا این حد از این بچه خوشتون میاد ؟! :d
Ubisoft با دیدن این همه توجه نسبت به justin bieber حتما justin bieber experience رو منتشر میکنه ! :-&:d

• Like
Reactions: Medusa

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
چقدر این پست مورد توجه قرار گرفت ! :d یعنی تا این حد از این بچه خوشتون میاد ؟! :d
Ubisoft با دیدن این همه توجه نسبت به justin bieber حتما justin bieber experience رو منتشر میکنه ! :-&:d
این پسر آهنگاش باحالا ولی ای بدم میاد ازش، miley cyrus experience رو بده بیشتر حال میکنم:d

masoud_persia

کاربر سایت
Apr 26, 2008
270
نام
مسعود
Miley Cyrus ? اونم تو بازی دنسینگ ؟
نه ولی آهنگ های این گروه انصافا یچیز دیگست !
بله مایری سایرس اونم دنسینگ، مثلا the climp، میدونی رقصش چطوره دیگه، یه جا می ایستی دهنت رو تکون میدی:d:d من تنبلم واسه من همین خوبه:d:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر