Ubisoft بازی The Black Eyed Peas Experience را معرفی کرد

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
هم اکنون بازی The Black Eyed Peas Experience دیگر چیز ناموجودی نیست!

20110627blackeyedpeas.jpg

Shack گزارش داد که Ubisoft این خبر رو به طور آرام و بی سروصدا منتشر کرده است.

بعد از موفقیت بازی Michael Jackson Experience ، این هم یک بازی Just Dance مانند هست که در سبک rhythm action برای کنسول های Wii و Xbox 360 منتشر خواهد شد.

در تریلری که در منبع وجود دارد می توان مشاهده کرد که این نسخه چه پیشرفت هایی نسبت به نسخه ی قبلی یعنی Michael Jackson Experience داشته است.ولی متاسفانه همچنان نمی توان پشت صحنه نشت و قضاوت کرد !

آیا ما شاهد منتشر شدن تمامی نسخه های این بازی از ستاره های مختلف مانند Lady Gaga با لباس گوشتی خواهیم بود ؟

منبع

God_of_game

کاربر سایت
May 10, 2008
2,025
خبر جالبی بود ... فقط کاشکی دیگه بیش از این گروه ها رو خز نکنن!

تو خود ترجمه هم گفتم :
آیا ما شاهد منتشر شدن تمامی نسخه های این بازی از ستاره های مختلف مانند Lady Gaga با لباس گوشتی خواهیم بود ؟
یعنی خود منبع هم از این نگرانه!

ولی نظر خود من اینه که موفق تر از Michael Jackson Experience می شه ع چون آهنگ های این گروه برای رقص خیلی بیشتر حال می ده‌ ، یعنی جوان پسندتر هستن :d

Siavash_MH

FCB
کاربر سایت
Apr 10, 2011
3,651
آهنگ های این گروه جون میده برای رقصیدن و دیوونه بازی :d
همینجوری پیش بره فکر کنم justin bieber experience هم بدن بیرون !!!

دیگه همون مونده بازی این بچه قرطیم بدن بیرون :d =))

<{ALTAIR}>

کاربر سایت
Apr 11, 2008
5,080
گروه ها رو باید به دقت انتخابک نند,من خودم خیلی فن اینا نیستم ولی بدک هم نیستن!نسخه ی اول(MJ)خیلی خوب بود ولی یه سری مشکل ها مثل نبود کریر مود اذیت می کرد.
پ.ن:چی می شد یهو Zed Bazi Experience می ساختن؟:d

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود
دیروز خبرش رو تو ف00بوک هم گذاشته بودند ! من شنیدم خوشحال شدم ! اگه عرضه بشه و بازی خوبی باشه حتما کینکت میگیرم (الان ندارم) !

Robin Hood

کاربر سایت
Feb 14, 2008
3,218
نام
امید
ولی نظر خود من اینه که موفق تر از Michael Jackson Experience می شه ع چون آهنگ های این گروه برای رقص خیلی بیشتر حال می ده‌ ، یعنی جوان پسندتر هستن :d
آره مخصوصا اینکه آهنگهای تاپ پات استارها و راک استارهای قدیمی رو Remix میکنند و به اسم یه آهنگ جدید برای پلی شدن در Night Club ها بیرون میدن!lol

Red Dead

کاربر سایت
Jun 16, 2010
1,659
نام
سیاوش
ایول.اهنگ pump it چه حالی بده با کینکت.البته خدا کنه از فردا واسه هر فردی یک بازی بیرون ندن.
آره مخصوصا اینکه آهنگهای تاپ پات استارها و راک استارهای قدیمی رو Remix میکنند و به اسم یه آهنگ جدید برای پلی شدن در Night Club ها بیرون میدن!lol
من اطلاعات دقیقی ندارم ولی اهنگاشون خیلی باحاله و فروششون هم خیلی بالا هست و به خاطر اهنگ lets get start گرمی بردن.حالا شاید به پای مایکل جکسون نرسن ولی از جاستین بیبر بهتره که:d

Music Addict

کاربر سایت
Feb 27, 2009
504
نام
مسعود

اگه منظورتون آهنگ The Timeــه اون متن رو خیلی از خواننده ها خوندن ! فقط کافیه یه سرچ تو متن آهنگ ها انجام بدید !

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر