Ubiosft می‌خواهد بازیکنان را در Assassin's Creed IV سورپرایز کند

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
Assassins-Creed-4-blackbeard-kenway.jpg

کارگردان هنری بازی Assassin's Creed IV: Black Flags آقای Jean Guesdon در طی گفتگویی که داشت، اعلام کرد که آن‌ها هرگز نمی‌خواهند که Assassin's Creed تبدیل به یک فرنچایز ضعیف و فرسوده شود و آن‌ها ایده‌های زیادی را برای جلوگیری از این اتفاق در ذهن خود، می‌پرورانند.
از آقای Jean Guesdon در مورد اعتقاد او به بازی و طرفداران AC پرسیده شود و او در پاسخ به این سئوال، این چنین گفت: "من فکر می‌کنم که این قضیه را اثبات کردیم که سری Assassin's Creed مطابق با خواسته‌ی بازی‌بازان بوده‌است."
وی در ادامه افزود: "ما ایده‌های بسیار تازه و متفاوتی را در ذهن خود داریم پرورش می‌دهیم و قصد داریم از آن ایده‌ها در سری AC استفاده کنیم. این فرنچایز هنور باید راه زیادی را طی کند!"
وی تصریح کرد: "همانطور که می‌بینید هنوز از محبوبیت AC کاسته نشده است بلکه هر روز به محبوبیت این سری اضافه می‌شود و با گذشت زمان، هنوز محبوبیت خود را حفظ کرده است. با مقیاس کنونی، ما قادر هستیم که مکانیزم گیم‌پلی این بازی را به شدت ارتقا دهیم و با تنظیمات و کاراکتر جدید از فرسودگی این سری جلوگیری کنیم."
پس از معرفی AC IV: Black Flags، خیلی از طرفداران از این معرفی سورپرایز شدند. زیرا در بازه زمانی بسیار کم بعد از AC III، نسخه‌ی جدید این سری معرفی شد. حال آقای Jean Guesdon در این مورد می‌گوید: "در ابتدا قرار بود این نسخه یک Spin-Off باشد. اما با توجه به این که این عنوان حاوی مضامین جالب و حجم بالای کار بود، تصمیم بر این شد که به عنوان Assassin's Creed IV ساخته شود."
او تصریح کرد: "وقتی که عدد 4 جلوی این نسخه آمد، ما به دنبال ایده‌های جدید و متفاوت گشتیم. زیرا می‌دانستیم که این نسخه، قرار است یک عنوان کاملاً جدید و متفاوت باشد. از سوی دیگر گیم پلی این بازی بسیار متفاوت‌تر شده است و سبب گشت که ما به دنبال تازگی بگردیم تا هواداران خود را غافلگیر کنیم."

آیا می‌توان ادعای یوبی سافت را مبنی بر تازه شدن Assassin's Creed IV پذیرفت؟

RockStar33

کاربر سایت
Sep 5, 2012
152
نام
محمد
assassins creed III هم قرار بود تغیرات خوبی بکنه که فقط تو تریلر ها جالب بود ولی وقتی بازی عرضه شد بازی بدی نبود ولی دیگر تکراری بود و باگ های ان مانع لذت بوردن ازش میشدن امید وارم این بازی که روی نسل بعد عرضه میشه حداقل مشکل باگ رو نداشته باشه.

Meysam

کاربر سایت
Apr 11, 2006
4,955
بازیو تبدیل ب COD کردند سالانه شده و از این روزاس که نابودش کنن!
هر چی فاصله زمانی بین نسخه های ی بازی کمتر میشه امید برای وارد شدن المانها و تغییرات کمتر میشه و تکراری و کلیشه ای میکنه اون عنوان رو! ملت هم که حمدلله هر sسال بیشتر از سال پیش استقبال میکنن مثالش همین COD!

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
سوپرایز شدن منتهی منجر به سکتشونم شدکلا با ipکاملا جدید مواجه ام هرچه پیش میره به شخصیت فن های نسخه اول بیشتر توهییین وحی از اتمسفر نسخه اول فاصله میگیرن

hazhirmahmodi

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,214
نام
Hazhir
سوپرایز شدن منتهی منجر به سکتشونم شدکلا با ipکاملا جدید مواجه ام هرچه پیش میره به شخصیت فن های نسخه اول بیشتر توهییین وحی از اتمسفر نسخه اول فاصله میگیرن
اتفاقا صورت ادوارد خیلی شبیه الطائر هستش!!دقت کردید؟؟

Kevingamer441

کاربر سایت
Jan 7, 2010
928
نام
امید:دی
والله به نظر من تنها چیزی که بازکنان رو میتونه در مورد اساسینز کرید سورپرایز کنه توقف ساخت این سری ه :))
حیف این همه وخت و هزینه نیست که دارن صرف یه آی پی تکراری میکنن؟؟

$Dante$

کاربر سایت
Dec 3, 2010
667
چرا خودتون رو اذیت میکنید دیگه هیچوقت نسخه اول تکرار نمیشه(با این راهکاری که یوبی پیش گرفته).
ولی ما همچنان امیدوار.:>

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
نمیدونم چه صیغه‌ایه همه قبل از اومدن AC جدید میزنن تو سرش بعد تا ریلیز میشه بازیش میکنن تموم میشه میره:d باو شده مثل CoD دیگه. با این که بازی هر سال میاد ولی بازم در نوع خودش سرگرم کننده و باحاله:d

LOST

کاربر سایت
Jun 27, 2008
3,122
نام
مهراد
نیاز به سورپرایز نیس فقط زحمت بکشه مثل AC3 رو PC باز گند نزنه که ملت مجبور نباشن با کلی باگ افت فریم دست پنجه نرم کنن.
AC هم برا من با شماره دو دیگه مرد...

Henry Tomasino

کاربر سایت
Sep 3, 2010
331
نام
محمد
نمیدونم چه صیغه‌ایه همه قبل از اومدن AC جدید میزنن تو سرش بعد تا ریلیز میشه بازیش میکنن تموم میشه میره:d باو شده مثل CoD دیگه. با این که بازی هر سال میاد ولی بازم در نوع خودش سرگرم کننده و باحاله:d
دقیقاً! همینایی که هی میان میگن یوبیسافت اخ و وخ (:d) 3 روز بعد از ریلیز میان میگن تمومش کردن:|

یا بازی نکنین یا از کوبیدن بکشید بیرون
نیاز به سورپرایز نیس فقط زحمت بکشه مثل AC3 رو PC باز گند نزنه که ملت مجبور نباشن با کلی باگ افت فریم دست پنجه نرم کنن.
AC هم برا من با شماره دو دیگه مرد...
من که اصلاً افت فریم نداشتم. حتی pes برام بیشتر از ac3 بیشتر افت فریم داشت. متعجبم
هدف از ارائه نسخه جدید یه بازی ادامه دادن نسخه قبلی نیست و فقط داستان کلی مدنظر هست. وگرنه چه کاریه نسخه جدید بدن. هی dlc بدن بیرون
مگه میشه یوبی سافت چیزی بسازه بد باشه ! ;;)
اصلاً فکرشم نکن:>

اگه بد حرف زدم ببخشید;)
دارم dido گوش میدم دپ شدم:p

Horror

Valar Morghulis
کاربر سایت
Mar 16, 2010
4,234
نام
Mohammad
من به شخصه مشکلی ندارم اصلا سالی ۲ تا AC بیاد ! کی بدش میاد ؟
ولی جان هر کسی که دوست دارید ۴ تا ایده جدید توش بذارید ! حالا که قراره بشه یه چیزی تو مایه های COD حداقل هر سال نیایم یه AC ببینیم که فقط چند تا مرحله بهش اضافه شده !

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
ما که می خریم بازی می کنیم کیفم می کنیم ولی عمرا چیزی تغییر کنه. سیستم مبارزاتش بعد از 5 سال تو شماره سوم عوض شد باید پنج-شیش سال دیگه صبر کنیم.:d

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر