Ubiosft می‌خواهد بازیکنان را در Assassin's Creed IV سورپرایز کند

Asmodeus

Dark is the path in the absence of light
کاربر سایت
Apr 13, 2011
1,831
نام
کیوان
Assassins-Creed-4-blackbeard-kenway.jpg

کارگردان هنری بازی Assassin's Creed IV: Black Flags آقای Jean Guesdon در طی گفتگویی که داشت، اعلام کرد که آن‌ها هرگز نمی‌خواهند که Assassin's Creed تبدیل به یک فرنچایز ضعیف و فرسوده شود و آن‌ها ایده‌های زیادی را برای جلوگیری از این اتفاق در ذهن خود، می‌پرورانند.
از آقای Jean Guesdon در مورد اعتقاد او به بازی و طرفداران AC پرسیده شود و او در پاسخ به این سئوال، این چنین گفت: "من فکر می‌کنم که این قضیه را اثبات کردیم که سری Assassin's Creed مطابق با خواسته‌ی بازی‌بازان بوده‌است."
وی در ادامه افزود: "ما ایده‌های بسیار تازه و متفاوتی را در ذهن خود داریم پرورش می‌دهیم و قصد داریم از آن ایده‌ها در سری AC استفاده کنیم. این فرنچایز هنور باید راه زیادی را طی کند!"
وی تصریح کرد: "همانطور که می‌بینید هنوز از محبوبیت AC کاسته نشده است بلکه هر روز به محبوبیت این سری اضافه می‌شود و با گذشت زمان، هنوز محبوبیت خود را حفظ کرده است. با مقیاس کنونی، ما قادر هستیم که مکانیزم گیم‌پلی این بازی را به شدت ارتقا دهیم و با تنظیمات و کاراکتر جدید از فرسودگی این سری جلوگیری کنیم."
پس از معرفی AC IV: Black Flags، خیلی از طرفداران از این معرفی سورپرایز شدند. زیرا در بازه زمانی بسیار کم بعد از AC III، نسخه‌ی جدید این سری معرفی شد. حال آقای Jean Guesdon در این مورد می‌گوید: "در ابتدا قرار بود این نسخه یک Spin-Off باشد. اما با توجه به این که این عنوان حاوی مضامین جالب و حجم بالای کار بود، تصمیم بر این شد که به عنوان Assassin's Creed IV ساخته شود."
او تصریح کرد: "وقتی که عدد 4 جلوی این نسخه آمد، ما به دنبال ایده‌های جدید و متفاوت گشتیم. زیرا می‌دانستیم که این نسخه، قرار است یک عنوان کاملاً جدید و متفاوت باشد. از سوی دیگر گیم پلی این بازی بسیار متفاوت‌تر شده است و سبب گشت که ما به دنبال تازگی بگردیم تا هواداران خود را غافلگیر کنیم."

آیا می‌توان ادعای یوبی سافت را مبنی بر تازه شدن Assassin's Creed IV پذیرفت؟

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
دو نکته !
ادوارد شبیه دزمونده ! خوب دزموند هم شبیه الطائر بود :D ( دلایل شباهت دز به ال رو همه میدونن :| )
کاپیتان بلک برد هم شبیه یوسوف تو رویلیشنزه :D !
یه نکته تو دوبلور شخصیتای بازیای یوبی :D
یکی صدای چزاره بورجیا تو اکثر بازیای جدید یوبی هست :D
یکی هم pop 3 یه دشمن داشت اون اوایل بازی ماسک شاخ دار داشتش.میزدی یه صدایه عجیبی میداد :D اونم هنوز تو یوبی هست :D !
صدای چزاره رو اخیرا در نقش hoyt شنیدیم:D اگه اشتباه میکنم بگین :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,371
نام
Majid
یک حرف چرت دیگه از یوبسافت

حرفایی که در مورد ACIII هم میزد درست همین بود ولی از آخر بازم مردمو راضی نکرد

قبل از ریلیز ACIII گفت بهترین نسخه سری رو داریم میسازیم
مطمئن باشید
ولی هنوز که هنوزه هیچ نسخه ایش نتونسته جای AC II رو بگیره

ADU_Tank

کاربر سایت
May 26, 2011
1,269
نام
Ali
"این فرنچایز هنور باید راه زیادی را طی کند!"
این یعنی منتظر Assassins Creed VII هم باشید:|:d
والله ما که(بجز نسخه آخریه که یکم حوصله سربر بود) از این سری بدمون نمیاد که هیچ،خیلی هم خوشمون میاد و دوست داریم که پیشرفت کنه،از هر نظر.اما هیچوقت اونجور که Ubi میگه نبوده!

shayan7

کاربر سایت
Aug 14, 2010
1,023
AC هایی که بعد AC II اومدن اصلاً بازی های بدی نبودن ولی خب علاوه بر درجا زدنشون تو بعضی قسمتا,یه افت هایی ام کرده بودن که دقیقاً همین تفاوت AC با COD ـه;COD درجا زد ولی اصلاً افت نکرد و اون هسته اشٌ حفظ کرد برا همین من شخصاً برای اومدن COD ذوق بیشتری دارم لذت بیشتری هم میبرم ازش.
بیشترین نکته منفی ای که توو AC ها اذیت میکرد منو تمرکز بیش از حد بازی رو Side Mission ها و تعداد زیادشون بود جوری که آدمٌ از داستان اصلی دور میکرد حوصله رو سر میبرد!اگه بیان این کارای جانبی ام یه جوره حرفه ای بچسبونن به داستان اصلی مشکل من به شخصه حل میشه با این سری!!:d

Hesam_1994

کاربر سایت
Jun 9, 2008
1,459
نام
حسام
نیاز به سورپرایز نیس فقط زحمت بکشه مثل AC3 رو PC باز گند نزنه که ملت مجبور نباشن با کلی باگ افت فریم دست پنجه نرم کنن.
AC هم برا من با شماره دو دیگه مرد...

ظاهرا Lead Platform این شماره PCـه.
"It's very early in development so that is the state of the game," Myhill explained. "It's not console-specific at this time. We're building on PC right now, but we do have it running on all platforms."

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
نمی دونم چرا رئیس یوبی سافت به این کارکنانش نمی گه اینقدر وعد وعید ندین و بشینین کارتون رو بکنین آخه این زندگیه واسه من درست کردین :d
ایده دزدان دریایی هم خیلی جالبه خدا کنه در این مورد وعده وعیدها درست از آب در بیاد

amirhosein s.a

کاربر سایت
Oct 10, 2010
785
نام
experimental man
هدف از ارائه نسخه جدید یه بازی ادامه دادن نسخه قبلی نیست و فقط داستان کلی مدنظر هست. وگرنه چه کاریه نسخه جدید بدن. هی dlc بدن بیرون
نه تاحدودی مخالفم اگه قرار یک پیشدارمد بسازن اصلا عدد۴کنارش نبود یوبی داره داستان سری ماسمالی میکنه دقیقا خودش مونده چیکار کرده یدفعه از کانر پرید به پدربزرگش تنها به دلیل سیستم کنترل کشتی ها در بازی بازی رو فرستادند به کارایب چون یک المن خوب درنسخه سوم بود

اتفاقا صورت ادوارد خیلی شبیه الطائر هستش!!دقت کردید؟؟
بافتها وسیستم لباسش شبیه الطیر تاحدودی ترکیب اتزیو والطیر از نظر قیافه شبیه جک گنجیکشکس الطیر چهره مخفی داشت این بابا چهره مخفی نداره

---------- نوشته در 09:33 PM اضافه شد ---------- نوشته قبلی در 09:25 PM ارسال شده بود ----------

بهترین سورپرایز برای من کنسل شدن بازیه ... اینقدر فرقه حاشاشین به خوردمون داده که دیگه این بازی نخ نما شده .
اگه دقت کرده باشید یدفعه ای نیومدن از ماصیاف پریدن ایتالیا یدفعه امریکا بعد کارایب چون خیلی موضوعش تابلو بود به خاطر حشاشیون پریدن به کارایب چون هیچ ربطی به حشاشیون نداره لطفا در مورد این بحث صحبت نکنید حشاشیون

BigMafiaBoy

همه چیز آرومه :D
کاربر سایت
Mar 3, 2011
608
نام
رضا محمد میرزائی
ACIII که اصلا" برای من خوب نبود، افت فریم توی شهر و مناطقی که پر جزئیات بود من رو از هرچی بازی بود زده کرد:!!!

crm_114

کاربر سایت
Apr 18, 2012
31
ایده های جدید از جمله : جمع آوری پر و تخم کفتر از روی ساختمان ها به عنوان side mission که بسیار سرگرم کننده میباشد. how original.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,479
نام
آرش
تا الآن که تمام نسخه های شماره دار این سری نسبت به عنوان شماره دار قبل از خود کاملا متفاوت بودند
امیدوارم این نسخه هم همینطور بشه.

human911

کاربر سایت
Jul 14, 2012
181
نام
amir
من میگم از روی معرفی نمیشه سطح بازی رو فهمید معلوم نیست اون باگ های مصخره درست شده(مثلا" اگه رو یکی لاک کنی بعد بهش چاقو پرت کنی یارو فرار هم بکنه چاقوی اسمارت ما دنبالش میره یا وقتی بهت تیر میزنن مثل تیر کمون تیرو میبینی و میتونی ازش فرار کنی...)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر