Arios 22

کاربر سایت
May 6, 2014
623
نام
Ali
تا قبل این قسمت هم باگ داستانی داشت اما نه خیلی تو چشم بود نه خیلی مهم و سریال کیفیت خوبی داشت اما این قسمت آخر هم آبکی بود هم همچی با سرعت نور پیشرفت هم این ایده آتیش گرفتن یک طبقه قلعه با شمع که باعث سوختن یک شهر بشه واقعا خنده دار بود .
از طرفی بستن دروازه روی کل ارتش فاولر توسط آکمی و سکی هم افتضاح بعدی داستان بود.
یعنی اگه اون هفت قسمت قبلی اینطوری بودن همون اول دراپ می کردم

SaeedKING

کاربر سایت
May 2, 2015
759
نام
Saeed
عامل اصلی مرگ متیو پری مشخص شد

طبق گزارش مرکز تحقیقاتی سم‌شناسی لس آنجلس، دلیل کلیدی مرگ متیو، مصرف بیش از حد کتامین (مواد مخدر) و عوارض قرص های بوپرنورفین بوده‌است. 😢

تأثیرگذاری دارو برروی هوشیاری او دخالت داشته و باعث شد تا در جکوزی از هو‌ش بره.
لازم به ذکره که مرگ متیو در نهایت به عنوان «حادثه» ثبت شده‌است.

کتامین (Ketamine) یک داروی تجویزی جهت حفظ بیهوشی میباشد که به دلیل تسکین درد مقطعی و احساس آرامش، میتواند اعتیاد آور باشد.

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
Z Nation رو واسه دو فصل دیدم و واقعا برای پرکردن وقت و سرگرمی دوستش داشتم.
ولی با شروع فصل سوم یه احساسی بهم دست داده که انگار سریال داره زور میزنه خاص و پرمعنی باشه! (گنده ...)
واسه هر کارکتر یه اپیزود جدا! دارک کردن بیش از حد! سعی واسه درست کردن یه پروفایل خاص واسه هر کارکتر!
در حالی که چیزی که بیشتر از همه ازین سریال دوست داشتم ساده ـگیش بود.
همچنین یک مقداری هم داستان داره حس تکراری بودن رو میده!
من دو فصل اینو عادی دیدیم درحالی که wd رو با سرعت x3
بنظر باید تا قبلا اینکه کار به x3 بکشه دراپش کنم :D

• Like
Reactions: Evil

DoomedToKill

کاربر سایت
Oct 1, 2020
1,948
خب خب خب
فصل هفتم ریک اند مورتی هم بدون جاستین رولند تموم شد، قسمت اول این فصل خیلی افتضاح بود و بشخصه نا امید شده بودم ولی به مرور جذاب تر شد.

قسمت آخر کسی دید؟ خیلی خوب بود و یک نکته درباره سکانس آخر
وقتی مورتی با آخرین ترسش رو به رو شد و از سوراخ در اومد، ریک سراغ سوراخ رفت و خواست بپره اما ترسید ولی از طرفی چراغ ها شروع به خاموش روشن کردن و وقتی ریک و مورتی تو سوراخ بودن خاموش روشن شدن چراغ نشانه مواجه با ترس بود، اینکه ریک از وارد شدن به سوراخ و مواجه با بزرگترین ترسش، ترسید و چراغ ها همچنان شروع به چشمک زدن کردن یعنی چی؟ اونها هنوز تو سوراخن؟ اگر تو سوراخ هستن چرا ریک از پریدن تو سوراخ ترسید و اگه تو سوراخ نیستن چرا چراغ ها شروع به چشمک زدن کردن

hitman68

کاربر سایت
Sep 6, 2011
6,364
کره ای بازان عزیز سریال Death's Game هم چیز خوبیه
نمیگم توپ توپه ولی قشنگه.

داستانشم خیلی خلاصه میزنم توی اسپویلر

Death's Game (TV Series 2023– ) ⭐ 9.1 | Drama, Fantasy

1702920725439.png

داستان درباره یه پسریه که به هر دردی زده نتونسته کار پیدا کنه و زندگی خوبی نداره.
از خونه بیرون انداختنش و یه دوست دختر داره فقط که خیلی عاشقشه
خلاصه میره خودکشی میکنه و میره اون دنیا و با مرگ آشنا میشه. مرگ اونو می بره جهنم رو نشون میده و میگه 12 بار برمی گردی
به لحظات آخر زندگی یه نفر و اگه بتونی خودتو از مرگ نجات بدی می تونی زندگیتو ادامه بدی وگرنه برمیگردی پیش خودم میریم جهنم عشق و حال :D

SiminSecret

کاربر سایت
Sep 7, 2010
4,826
نام
مهراد
سریال Warrior بعد از سه فصل توسط استریم HBO Max کنسل شد.

از آنجایی که نتفلیکس حق استریم سه فصل این سریال را خریداری کرده، در صورت مورد توجه قرار گرفتن سریال توسط کاربران در نتفلیکس، امکان ادامه ساخت آن توسط این استریم وجود خواهد داشت.

آخرین ویرایش:

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
سریال Warrior بعد از سه فصل توسط استریم HBO Max کنسل شد.

از آنجایی که نتفلیکس حق استریم سه فصل این سریال را خریداری کرده، در صورت مورد توجه قرار گرفتن سریال توسط کاربران در نتفلیکس، امکان ادامه ساخت آن توسط این استریم وجود خواهد داشت.
خبر خیلی ناراحت کننده ای بود برای من، کیفیت سریال واقعا فوق العاده بود حیف شد، خیلی حیف شد. :((

mahdi-xbox

کاربر سایت
Dec 24, 2010
1,624
نام
Leo Fitz
دارم Devs رو میبینم...یچیزی توجه ـهم رو جلب کرده اونم اینه که بعضی از نماهایی که از بالای شهر نشون داده میشه یجور خاصی هست مثل این :

1702930358363.png

تو تریلر civil war هم این نوع نما دیده میشه و فکر کنم بیشترین نوع استفاده از این تکنیک مربوط به قسمت Night of the Mini Dead از مجموعه Love, Death & Robots هست.

1702930591383.png

ظاهرا اسم این نوع فیلمبرداری Tilt Shift ـه
خیلی نمای قشنگ و جالبیه! حتی توی The Family Plan هم اوایلش چند تا شات این شکلی داره.
ولی بهترینش همون Night of the Mini Dead ـه، اینقدر خوبه که قصد دارم یه قسمت 4k (اگه موجود بود) ازش دانلود کنم!

ویرایش : نسخه 4k نداره!

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر