Anakin

کاربر سایت
Feb 17, 2013
2,530
عزیزان بین انیمیشن های سیتکام کدوم رو پیشنهاد میدید؟ چون هم فصلاشون زیاده هم اینکه اکثرا هم امتیازاتشون خوبه. ( مثل سیمپسونها، فمیلی گای و ...)

mohsen_mzh

کاربر سایت
Jun 15, 2008
863
نام
محسن
عزیزان بین انیمیشن های سیتکام کدوم رو پیشنهاد میدید؟ چون هم فصلاشون زیاده هم اینکه اکثرا هم امتیازاتشون خوبه. ( مثل سیمپسونها، فمیلی گای و ...)
فمیلی گای رو من دیدم فقط. خلاصه بگم. خیلی از شوخی هاش برمیگرده به فرهنگ و کاراکتر های بعضا محلی که احتمالا هرچقدر هم انگلیسی ت خوب باشه متوجه نمیشی. شاید این مساله خودش جذاب باشه البته برای کسی که بخواد ٱشنا شه با این چیزا و بره سرچ کنه. در مورد بقیه شوخی هاش خوشبختانه تقریبا مرزی نداره برای حد و میزانش و خیلی برای من جذاب بود

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,668
نام
Moein
نمیدونم south park جز سیتکام ها حساب میشه یا نه ولی با اختلاف بهترین انیمیشن سریالیه تاریخه :D اگه ندیدی حتما یه چکش کن

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,236
نام
Мojtaba
Succession این فصل واقعا فوق العاده بوده.
سارا اسنوک و متیو مک فیدن صد در صد باید امی بگیرن . فکر نمی کردم بعد از اپیزود سه سریال بتونه قوی تر ظاهر بشه ولی بازم سریال شما رو سورپرایز می کنه. اون مکالمه بین شیو و تام روی بالکن اوج نویسندگی و پختگی سریال رو نشون میده .
به نظرم هر دلیل داشته تصمیم بر اینکه زیاد سریال رو کشش ندن کار خوبی بوده گرچه به نظرم شاید متریال برای ساخت چند فصل دیگه داشت .
فقط امیدوارم اپیزود آخر خوب در بیاد و حسن ختام خوبی باشه برای این مجموعه.

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,863
نام
Sajjad
فکر کنم قسمت یکی مانده به آخر Succession به نوعی آرامش قبل از طوفان بود. البته از نظر کیفیت که همچنان تاپ هست و هیچ ایرادی نمیشه بهش گرفت.
هیچ پیش بینی‌ای هم برای قسمت آخر و نحوه تموم شندنش نمیشه کرد واقعا:D

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,532
نام
سپهر
استراتژی هوشمندانه HBO؛ این شبکه طوری برنامه ریزی کرد که دو سریال محبوب خود را در یک روز به پایان برساند!

حالا ایرانی جماعت باید تصمیم بگیرد دوشنبه هفته آینده را یا با Barry آغاز کند یا با Succession به لحظات ملکوتی اذان سوق یابد؟! :D

پ.ن: من غر غرو از اپیزود نهم «وراثت» خوشم اومد.

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
ray stevenson بازیگر هالیوودی درگذشت
دوستان سریال باز نقش آفرینی جذابش رو در نقش titus pullo در سریال rome به یاد دارن
همچنین دومین پانیشر (در واقع سومین . اما تو ایران کمتر کسی اولین پانیشر با بازی دولف لاندگرن رو به یاد میاره ) سینما بود که البته شخصا به نظرم بدشانسی آورد و فیلم از نظر کیفیت ساخت شبیه آثار رده ب direct to dvd بود . اما از نظر چهره و استایل شبیه ترین پانیشر به کمیک و انیمیشن های کلاسیک بود .
اخیرا هم در سریال آسوکا از سری استار وارز نقش منفی ظاهر شده بود

Poppy war

کاربر سایت
Mar 19, 2021
38
چند سالی هست یه انیمیشن جدیدی تو یوتیوب اومده به نام helluvo boss،به شدت پیشنهاد میکنم ببینیش.یه کمدی سیتکام باکیفیت درباره یه گروه ایمپ که تو جهنم شرکت آدم کشی راه انداختن.

• Like
Reactions: Anakin

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,236
نام
Мojtaba
ray stevenson بازیگر هالیوودی درگذشت
دوستان سریال باز نقش آفرینی جذابش رو در نقش titus pullo در سریال rome به یاد دارن
همچنین دومین پانیشر (در واقع سومین . اما تو ایران کمتر کسی اولین پانیشر با بازی دولف لاندگرن رو به یاد میاره ) سینما بود که البته شخصا به نظرم بدشانسی آورد و فیلم از نظر کیفیت ساخت شبیه آثار رده ب direct to dvd بود . اما از نظر چهره و استایل شبیه ترین پانیشر به کمیک و انیمیشن های کلاسیک بود .
اخیرا هم در سریال آسوکا از سری استار وارز نقش منفی ظاهر شده بود
واقعا شوکه شدم سنش زیاد نبود 58 سالش بود :(
بازیش تو Rome فراموش نشدنیه هر کی ندیده این سریال رو بره ببینه این شاهکار رو از دست نده.

779

کاربر سایت
Oct 27, 2009
835
نام
شایان
تک تک بازیگران Succession تو قسمت 9 موی تن آدم رو سیخ میکنن :D زیاد از حد عالی بازی میکنن! تقریبا میتونم بدون شک بگم که سریالی با این تعداد بازیگر در این سطح از بازیگری ندیده بودم (همیشه یکی دو تا کاراکتر به چشم آدم میان)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر