Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
توی صفحات سریال IMDB از کجاش میشه فهمید وضعیت سریال چیه؟
درحال پخش، اتمام، کنسل، بلاتکلیف؟

کلا میخوای بفهمی سریال کنسل هست یا ادامه داره به سایت TVSeriesFinale مراجعه کن!

آخرین ویرایش:

voldmort

AʙʏsSw̶ᴀʟᴋεЯ
کاربر فعال
May 28, 2015
10,014
نام
ali
‏9 سال پیش در چنین روزی، یکی از برترین پِرفورمَنس‌ها و بهترین سکانس‌های دادگاهی تاریخ تلویزیون منتشر شد

نمودِ حرص، نفرت، استیصال و خروش:
View attachment lVb1OsmTpH3Y7nKG.mp4

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,726
نام
وحید
‏9 سال پیش در چنین روزی، یکی از برترین پِرفورمَنس‌ها و بهترین سکانس‌های دادگاهی تاریخ تلویزیون منتشر شد

نمودِ حرص، نفرت، استیصال و خروش:
View attachment 293026
این اپیزود و اپیزود بعدیش دو تا از پشم ریزون ترین اپیزودهای تاریخ تلویزیون هستن

mahdi-kool

کاربر سایت
Jun 2, 2013
301
نام
AMIR MAHDI
این انیمیشن‌های استار وارز چطورن؟ کلون وارز و ربلز خیلی ازشون ویدیو تو اینستا هست ولی خود کلون وارز خیلی طولانیه نمیدونم ارزش دیدن داره یا نه.

Aperture

کاربر سایت
Apr 30, 2012
1,381
این انیمیشن‌های استار وارز چطورن؟ کلون وارز و ربلز خیلی ازشون ویدیو تو اینستا هست ولی خود کلون وارز خیلی طولانیه نمیدونم ارزش دیدن داره یا نه.
من ندیدم ولی به نظرم چند بار خیلی کوتاه BAD BATCH و کلون وارزو دیدم در حده 2 قسمت به نظرم یه ذره بچه گونه هستن ولی خب برای عشاق سری استاروارز و کسایی که میخوان بیشتر از اتفاقات یونیورس بدونن مثل این که DARK SABER که دست بوکاتان و مندو بود تو سریال مندلوریان از کجا اومده دقیقا باید ببیننش در کل برای طرفدارای دو اتشه سری توصیش میکنم البته من که خیلی ندیدم بقیه دوستان شاید بهتر بتونن راهنماییت کنن

• Like
Reactions: saeedonly

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,513
نام
سپهر
نمی‌دونم درست می‌زنم یا نه اما فکر کنم تمامی اتفاقات قسمت قبلی در خیال و توهم «بری» بوده؛ وقتی «رابرت ویزدوم»، کیسه رو از سر «بری» برمیداره؛ ظاهر متفاوتی از او می‌بینیم؛ نه چاق شده و نه ریش داره؛ توی این هشت‌سال تحت شکنجه یارو «جیم ماس» بوده؟! من کمی مشکل Sound Effect داشتم؛ شما هم داشتید؟!

NaRiiMaN

Equality is a Utopian Fantasy
ناظم انجمن
Jun 5, 2010
5,839
نام
نریمان
آفیس رو امروز تموم کردم.
به نظرم ۲ فصل آخر اونقدری که کوبیده میشن بد نیست و کلی لحظات موندگار دارن. برزگترین مشکلم کارکتر Andy بود که تو فصل آخر کاملا نابودش کردن.

TeTration

TeT
کاربر سایت
Jan 17, 2013
3,664
نام
Moein
تریلر فصل دوم bear
تاریخ پخش هم 22 ژوئن

فصل دوم لوکی هم 6 اکتبر پخش میشه
----------------------
تد لاسو چند اپیزوده فصل سومش؟ الان قسمت 10 رو نگاه کردم و اصلا به اندینگ نمیخورد :D توی گوگل هم زده 31 می آخرین قسمتش قراره پخش شه، SO یعنی 12 قسمته این فصل؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر