Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,714
نام
Ebrahim
The Netflix series will tell its new story across two timelines. In the first, 14-year-old sisters Jade and Billie Wesker are moved to New Raccoon City. A manufactured, corporate town, forced on them right as adolescence is in full swing. But the more time they spend there, the more they come to realize that the town is more than it seems and their father may be concealing dark secrets. Secrets that could destroy the world. The second, more than a decade into the future sees less than 15 million people left on Earth. And more than 6 billion monsters — people and animals infected with the T-virus. Jade, now 30, struggles to survive in this new world, while the secrets from her past — about her sister, her father and herself — continue to haunt her.

یه ذره هم تغییر تو داستانش ندادن!:D

همین داستان یه سال پیش بود که لیک شده بود.:D

ShahryR

کاربر سایت
Sep 7, 2012
657
نام
شهریار
'Resident Evil' TV Series Officially a Go at Netflix | Hollywood Reporter

The Netflix series will tell its new story across two timelines. In the first, 14-year-old sisters Jade and Billie Wesker are moved to New Raccoon City. A manufactured, corporate town, forced on them right as adolescence is in full swing. But the more time they spend there, the more they come to realize that the town is more than it seems and their father may be concealing dark secrets. Secrets that could destroy the world. The second, more than a decade into the future sees less than 15 million people left on Earth. And more than 6 billion monsters — people and animals infected with the T-virus. Jade, now 30, struggles to survive in this new world, while the secrets from her past — about her sister, her father and herself — continue to haunt her.

چه پلات مصخره ای LOL نخواستیم .....
ولی واقعا خیلی حرفه همچین سورس متریال، سناریوهای احتمالی و شخصیتای جذابی داشته باشی بعد اونوقت خلاصه داستان اثر جدیدت انقدر Meh باشه. کاش بجای این، مثل کسلوینیا یه انیمیشن دارک و مشتی می‌ساختن.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,714
نام
Ebrahim
ولی واقعا خیلی حرفه همچین سورس متریال، سناریوهای احتمالی و شخصیتای جذابی داشته باشی بعد اونوقت خلاصه داستان اثر جدیدت انقدر Meh باشه. کاش بجای این، مثل کسلوینیا یه انیمیشن دارک و مشتی می‌ساختن.

اگر اشتباه نکنم، داستان اولیه سریال رزیدنت اویل (نه این چیزی که نتفلیکس داره میسازه) در مورد یک پرونده «آدم خواری» در شهر راکون بوده که پای شرکت آمبرلا هم در این وسط کشیده میشه و از طرفی دیگر، حضور شخضیت های معروفی مثل لیان اس کندی و کلیر ردفیلد هم تایید شده بود؛ اما سریال کنسل و پروژه ساخت متوقف شد.

master_hate

کاربر سایت
Sep 22, 2015
232
نام
مصطفی
نتفلیکس Altered Carbon رو کنسل کرد ...
شاید بهترین سریال در نوع خودش نبود ولی از خیلی از گاربج های نتفلیکس بهتر بود.
فصل دومش خیلی ضعف فیلم نامه ای داشت و کلا یه clusterf*uck بزرگ بود ولی شخصیت پردازی هاش واقعا خوب بودن. دلم برای poe تنگ میشه =((
فصل یکش واقعا از fav هام هست:((:((:((:((:((
'Resident Evil' TV Series Officially a Go at Netflix | Hollywood Reporter

چه پلات مصخره ای LOL نخواستیم .....

walking dead 2.0 :D:D

قشنگ معلومه که میخوان از یه همچین سورسی که تمرکزش رو horror هست یه walking dead جدید در بیارن.
15 million people left on Earth. And more than 6 billion monsters
:D:D:D:D:D

اصن امضای معروفه این سری همینه که دنیا در آستانه ی به قهقرا رفتن :D توسط یه قهرمان کاریزماتیک نجات پیدا میکنه. همون بلاهایی که سر ویچر آوردن اینجا هم میخوان پیاده کنن. یه سریال low bugdet که احتمالا بعد 2 فصلم کنسل میشه.

آخرین ویرایش:

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,543
نام
سپهر
هر چی جلوتر می‌رم این صفت "بهترین" بیشتر از قبل مفهوم و کاربردش رو از دست می‌ده و برام بی‌معنا می‌شه‌. من می‌تونم بگم سریال A جزو بهترین سریالایی هست که دیدم، یا شاید بتونم بگم سریال B سریال موردعلاقه‌م هست، ولی بهترین بودن و نبودنش دیگه برام قابل اندازه‌گیری نیست‌. مشابه همون حرفی‌ که وودی الن راجب مراسم اسکار و جوایزش زده:

"برنده شدن Annie Hall تو مراسم اسکار به معنای بهترین بودنش نیست. به معنای اینه که تو اون مراسم محبوب‌تر بوده. به نظر من بهترین بودن یه فیلم رو نمی‌شه قضاوت کرد. ولی بهترین بودن یه دونده رو می‌شه قضاوت کرد، چون می‌تونی ببینی کی زودتر از خط پایانی گذر کرده. من لقب "بهترین" بودن تو همچین مسابقه‌ای رو ترجیح می‌دم، چون می‌تونم خودمو لایق اون لقب بدونم."

وقت بخیر. شاید از تعریف از خود نباشد ولی به عنوان فردی که 109 سریال دیده است، می توانم به راحتی «بهترین» یا «بدترین» اثر تلویزیونی را شناسایی کنم. می توانم بگویم که فصل سوم سریال بلادلاین «بدترین» فصلی است که از یک مجموعه تلویزیونی دیده ام یا فصل پنجم وایر بهترین فصلی است که از یک مجموعه تلویزیونی تماشا کرده ام. کاری به حرف آلن ندارم. جالب این جاست که The Wire که به معنای بهترین است، هرگز برنده امی، گلدن گلوب، سج، گگ و پگ نشده است و این بدین معنی است که محبوب دل ها هم نبوده است و زمانی فهمیدند که بهترین است که یک سال از پایان کل مجموعه گذشته است. چرا وقتی من دیده ام که می گویم بهترین است، چند کاربر دیگه هم دیده اند و مصمم هستند که برترین چیزی که توی قاب تلویزیون دیده اند، چرا کارشناسان تخصصی و فهرست های مجلات می گویند وایر بهترین است، باز هم نفی می کنیم؟ صفت «برترین» و «بدترین» به تنهایی مفهومی ندارد درست است ولی اگر معیارهایی پیش از آن برای بررسی کلیت مجموعه انجام گرفته شود نتیجه مثبت دربیاید، آن جاست که «بهترین» معنا پیدا می کند. روی هوا نگفتم که وایر بهترین مجموعه ای است که توی طول عمرم دیده ام!

• Like
Reactions: persiane

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
وقت بخیر. شاید از تعریف از خود نباشد ولی به عنوان فردی که 109 سریال دیده است، می توانم به راحتی «بهترین» یا «بدترین» اثر تلویزیونی را شناسایی کنم. می توانم بگویم که فصل سوم سریال بلادلاین «بدترین» فصلی است که از یک مجموعه تلویزیونی دیده ام یا فصل پنجم وایر بهترین فصلی است که از یک مجموعه تلویزیونی تماشا کرده ام. کاری به حرف آلن ندارم. جالب این جاست که The Wire که به معنای بهترین است، هرگز برنده امی، گلدن گلوب، سج، گگ و پگ نشده است و این بدین معنی است که محبوب دل ها هم نبوده است و زمانی فهمیدند که بهترین است که یک سال از پایان کل مجموعه گذشته است. چرا وقتی من دیده ام که می گویم بهترین است، چند کاربر دیگه هم دیده اند و مصمم هستند که برترین چیزی که توی قاب تلویزیون دیده اند، چرا کارشناسان تخصصی و فهرست های مجلات می گویند وایر بهترین است، باز هم نفی می کنیم؟ صفت «برترین» و «بدترین» به تنهایی مفهومی ندارد درست است ولی اگر معیارهایی پیش از آن برای بررسی کلیت مجموعه انجام گرفته شود نتیجه مثبت دربیاید، آن جاست که «بهترین» معنا پیدا می کند. روی هوا نگفتم که وایر بهترین مجموعه ای است که توی طول عمرم دیده ام!
تو کیفیت بالای The Wire شکی نیست، ولی ممنون می‌شم با مدرک و دلیل و بر اساس معیارهای از پیش تعیین شده، بگید چرا The Wire "بهترین" سریال تاریخه، ولی The Sopranos نیست؟ یا مثلا Breaking Bad چطور؟ یا چی باعث می‌شه که بتونید سریال‌هایی مثل Louie و BoJack Horseman که از نظر کیفیت فوق‌العاده‌‌ن ولی با The Wire تفاوت‌های بزرگی - چه از نظر فرم و چه از نظر محتوا - دارن رو کنار هم بذارید و سانتر به سانتر و عنصر به عنصر باهم مقایسه کنید و بگید The Wire بهتره؟ دلیل فنی‌تر و مستندتری از اینکه مثلا "The Wire بهتر نوشته شده" و دلایل مشابهش دارید؟ اگه دارید ممنون می‌شم به اشتراک بذارید. شاید من دارم اشتباه می‌کنم. ولی از نظر من انتخاب یک اثر به عنوان "بهترین" یه انتخاب سابجکتیوه و در نتیجه بی‌مفهومه.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,543
نام
سپهر
تو کیفیت بالای The Wire شکی نیست، ولی ممنون می‌شم با مدرک و دلیل و بر اساس معیارهای از پیش تعیین شده، بگید چرا The Wire "بهترین" سریال تاریخه، ولی The Sopranos نیست؟ یا مثلا Breaking Bad چطور؟ یا چی باعث می‌شه که بتونید سریال‌هایی مثل Louie و BoJack Horseman که از نظر کیفیت فوق‌العاده‌‌ن ولی با The Wire تفاوت‌های بزرگی - چه از نظر فرم و چه از نظر محتوا - دارن رو کنار هم بذارید و سانتر به سانتر و عنصر به عنصر باهم مقایسه کنید و بگید The Wire بهتره؟ دلیل فنی‌تر و مستندتری از اینکه مثلا "The Wire بهتر نوشته شده" و دلایل مشابهش دارید؟ اگه دارید ممنون می‌شم به اشتراک بذارید. شاید من دارم اشتباه می‌کنم. ولی از نظر من انتخاب یک اثر به عنوان "بهترین" یه انتخاب سابجکتیوه و در نتیجه بی‌مفهومه.

بارها پیرامون برتری وایر اینجا من و سایرین صحبت کردیم. از سریال وایر به عنوان آغازگر ساختار روایی Breadth در مقابل ساختار روایی Depth سریال سوپرانو صحبت کردیم. اینکه وایر هرگز یک سریال Police Procedural تیپیکال نیست و رفته رفته دایره داستانش را گسترش می دهد و با سابجکت منرهایی مثل سیاست، اقتصاد، آموزش و پرورش و مدیا با دقت و ظرافت می پردازد. یعنی اندازه گیری سایمون در هر اپیزود که 60 دقیقه است، به طور میزانی مناسب به هر یک از بخش ها به خوبی می پردازد (به خصوص در فصل سوم تا پنجم که دنیای وایر بزرگتر می شود) یک تیم قدرتمند که سابقه کاری در حوزه روزناه نگاری و قضایی و پلیسی داشتند پشت وایر هست که با تجربیات واقعی خود، به مکانیزم شخصیت ها و موقعیت ها جان تازه ای بدهند. طبیعی ترین پلیس ها و طبیعی ترین نزاع های نژادی و قومیتی را در این سریال می بینیم. پلیس هایشان الکی دست به اسلحه نمی برند و در خیابان ها مانند سریال های آبکی دهه 80 و 90 و پلیسی های شبکه های امروزی بیخودی شلیک نمی کنند. همان پروسه دقیق کاغذبازی های پلیسی و حل پرونده های جنایی سریال را جذاب تر می کند. سایمون یک تصویر ژورنالیستی از یک شهر صنعتی به مخاطب نشان می دهد. یک آمریکای تماما واقعی! ببین هرگز به عنوان سابجکتیو هیچ کس چیزی را برترین انتخاب نمی کند. قطعا علت دادن صفت «بهترین سریال تاریخ» به وایر از دید من همین منحصر به فرد بودنش است. شکی نیست که سوپرانو آغازگر نسل طلایی تلویزیون است (البته اگه سخت گیر باشم می گویم که تویین پیکس آغازگر نسل طلایی تلویزیون است!) و در روایت داستانی عالی است ولی می بینیم که نمونه های پسا سوپرانوهایی مدام در حال تکثیر هستند و به مقطعی می رسیم که بریکینگ بد و مدمن مکانیزم سوپرانویی دارند و حتی برتر از سوپرانو اکنون قلمداد می شوند. این دلیل هم هرگز سابجکتیو نیست! هر لیستی که معرفی می شود، تماما سابجکتیو نیستند. به طور مثال قطعا انتخاب Twin Peaks: The Return از سوی مجله کایه دو سینمای فرانسه به عنوان بهترین فیلم سال با علت بوده است. ببرای مستند سازی بیشتر به کتاب های زیر مراجعه کن:

The Wire: Re-Up Complete Guide Written By Charlie Brooker
The Wrie: Truth Be Told
The Wire and Philosophy: The America, Man

و یک اسی ویدیو پیرامون خط باریک سوپرانوز و وایر را بهت پیشنهاد می کنم که ببین:

Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
بارها پیرامون برتری وایر اینجا من و سایرین صحبت کردیم. از سریال وایر به عنوان آغازگر ساختار روایی Breadth در مقابل ساختار روایی Depth سریال سوپرانو صحبت کردیم. اینکه وایر هرگز یک سریال Police Procedural تیپیکال نیست و رفته رفته دایره داستانش را گسترش می دهد و با سابجکت منرهایی مثل سیاست، اقتصاد، آموزش و پرورش و مدیا با دقت و ظرافت می پردازد. یعنی اندازه گیری سایمون در هر اپیزود که 60 دقیقه است، به طور میزانی مناسب به هر یک از بخش ها به خوبی می پردازد (به خصوص در فصل سوم تا پنجم که دنیای وایر بزرگتر می شود) یک تیم قدرتمند که سابقه کاری در حوزه روزناه نگاری و قضایی و پلیسی داشتند پشت وایر هست که با تجربیات واقعی خود، به مکانیزم شخصیت ها و موقعیت ها جان تازه ای بدهند. طبیعی ترین پلیس ها و طبیعی ترین نزاع های نژادی و قومیتی را در این سریال می بینیم. پلیس هایشان الکی دست به اسلحه نمی برند و در خیابان ها مانند سریال های آبکی دهه 80 و 90 و پلیسی های شبکه های امروزی بیخودی شلیک نمی کنند. همان پروسه دقیق کاغذبازی های پلیسی و حل پرونده های جنایی سریال را جذاب تر می کند. سایمون یک تصویر ژورنالیستی از یک شهر صنعتی به مخاطب نشان می دهد. یک آمریکای تماما واقعی! ببین هرگز به عنوان سابجکتیو هیچ کس چیزی را برترین انتخاب نمی کند. قطعا علت دادن صفت «بهترین سریال تاریخ» به وایر از دید من همین منحصر به فرد بودنش است. شکی نیست که سوپرانو آغازگر نسل طلایی تلویزیون است (البته اگه سخت گیر باشم می گویم که تویین پیکس آغازگر نسل طلایی تلویزیون است!) و در روایت داستانی عالی است ولی می بینیم که نمونه های پسا سوپرانوهایی مدام در حال تکثیر هستند و به مقطعی می رسیم که بریکینگ بد و مدمن مکانیزم سوپرانویی دارند و حتی برتر از سوپرانو اکنون قلمداد می شوند. این دلیل هم هرگز سابجکتیو نیست! هر لیستی که معرفی می شود، تماما سابجکتیو نیستند. به طور مثال قطعا انتخاب Twin Peaks: The Return از سوی مجله کایه دو سینمای فرانسه به عنوان بهترین فیلم سال با علت بوده است. ببرای مستند سازی بیشتر به کتاب های زیر مراجعه کن:

The Wire: Re-Up Complete Guide Written By Charlie Brooker
The Wrie: Truth Be Told
The Wire and Philosophy: The America, Man

و یک اسی ویدیو پیرامون خط باریک سوپرانوز و وایر را بهت پیشنهاد می کنم که ببین:

ممنون از جوابت، ولی من اصلا قانع نشدم. پست شما بیشتر تعریف و تمجید از The Wire بود تا مقایسه‌ی فنی با سریال‌های دیگه. ویدئو و مقاله هم بیشتر به درد درک بهتر اثر می‌خوره، نه انتخابش به عنوان بهترینِ مطلق.
بله The Wire تو موضوعاتی که مطرح کردید کیفیت فوق‌العاده‌ای داره، اما قضیه اینه که هر سریالی نمی‌خواد این موضوعات رو با همین فرم و ساختار پوشش بده تا بشه با هم مقایسه‌شون کرد و نتیجه‌ی منطقی گرفت. از نظر من زمانی می‌شه برچسب سابجکتیو بودن رو به همچین انتخابی نزد، که بشه وجب به وجب یه اثر رو با به یه اثر دیگه چه از نظر فرم و ژانر و چه از نظر محتوا مقایسه‌ کرد.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
خیلی از سریال هایی که شما باهاش حال میکنید من هرچی زور میزنم نمیتونم ازشون لذت ببرم و برام کشش و جذابیت ندارن

این سریال ها رو دیدم خوشم اومد
Supernatural
Breaking Bad
Sherlock
Planet Earth season 1
Lost
True Detective season 1
Prison Break
The Walking Dead season 1 to 7
Dexter
Fargo season 1 2
Hannibal
Mr. Robot season 1 2
Game of Thrones
Vikings
Through the Wormhole
Cosmos: Possible Worlds only 2014
Spartacus:
Paranormal Witness
Black Mirror
Vikings
Ash vs Evil Dead
Arrow season 1 2 3
Jessica Jones season 1
House M.D.
The Haunting of Hill House
Seven Worlds, One Planet

این سریال هارو در نهایت ول کردم
Daredevil
Band of Brothers
scrubs
Friends
The Big Bang Theory
The Leftovers
Narcos
American Horror Story
modern family
Fringe
The Killing
Dr Who
Sons Of Anarchy
Homeland
Salem
Louie
The Sopranos
Battlestar Galactica
House Of Cards
LUTHER
The Shield
Californication
Grimm
OZ
DaVincis Demons
How I Met Your Mother
Rectify
The Simpsons
Justified
Nikita
Teen Wolf
The Originals
24
The Americans
Its Always Sunny in Philadelphia
Peaky Blinders
Penny Dreadful
Preacher
Rick and Morty
Stranger Things
Mad Men
The Exorcist
Community
Coupling
downton abbey
Horace and Pete
Human Planet
Lucifer
Nathan For You
Once Upon a Time
Over the Garden Wall
Six Feet Under
suits
The Office
The Blacklist
The Crown
Wentworth
Westworld
Atlanta
chernobyl
The Wire
dark

اگه رابطشون رو کسی فهمید به منم بگه بدونم دنبال چی باید باشم :D اونایی هم که کیفیت بالا داره بازم دلیلی برای وقت گذاشتن براشون ندارم یعنی میدونم سطحش بالاس ولی برام کشش نداره

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: saeed_sg

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,543
نام
سپهر
خیلی از سریال هایی که شما باهاش حال میکنید من هرچی زور میزنم نمیتونم ازشون لذت ببرم و برام کشش و جذابیت ندارن

این سریال ها رو دیدم خوشم اومد
Supernatural
Breaking Bad
Sherlock
Planet Earth season 1
Lost
True Detective season 1
Prison Break
The Walking Dead season 1 to 7
Dexter
Fargo season 1 2
Hannibal
Mr. Robot season 1 2
Game of Thrones
Vikings
Through the Wormhole
Cosmos: Possible Worlds only 2014
Spartacus:
Paranormal Witness
Black Mirror
Vikings
Arrow season 1 2 3
Jessica Jones season 1
House M.D.
The Haunting of Hill House
Seven Worlds, One Planet

این سریال هارو در نهایت ول کردم
Daredevil
Band of Brothers
scrubs
Friends
The Big Bang Theory
The Leftovers
Narcos
American Horror Story
modern family
Fringe
The Killing
Dr Who
Sons Of Anarchy
Homeland
Salem
Louie
The Sopranos
Battlestar Galactica
House Of Cards
LUTHER
The Shield
Californication
Grimm
OZ
DaVincis Demons
How I Met Your Mother
Rectify
The Simpsons
Justified
Nikita
Teen Wolf
The Originals
24
The Americans
Its Always Sunny in Philadelphia
Peaky Blinders
Penny Dreadful
Preacher
Rick and Morty
Stranger Things
Mad Men
The Exorcist
Community
Coupling
downton abbey
Horace and Pete
Human Planet
Lucifer
Nathan For You
Once Upon a Time
Over the Garden Wall
Six Feet Under
suits
The Office
The Blacklist
The Crown
Wentworth
Westworld
Atlanta
chernobyl
The Wire
dark

اگه رابطشون رو کسی فهمید به منم بگه بدونم دنبال چی باید باشم :D اونایی هم که کیفیت بالا داره بازم دلیلی برای وقت گذاشتن براشون ندارم یعنی میدونم سطحش بالاس ولی برام کشش نداره

لیست را کامل مشاهده کردم. میخواستم کمی تند بروم ولی پس از اینکه امشب سه فیلم از لینچ (مالهالند، مخمل آبی و بزرگراه گمشده) را به مادرم نشان دادم و بعد گفت که بدترین فیلم هایی بوده که در عمرم دیدم. فهمیدم که به زور نمی شود کسی را قانع کرد. این یک اختلالی است که باید هرچه زودتر درمان شود که طرف را قانع کنم که این «بهترین» است و این «بدترین» است. به نظرم به دنبال سریال های پاپ کورنی هستید. تو لیست اولت سریال Person of Interest رو اضافه کن.

saeid72

کاربر سایت
Sep 12, 2010
907
لیست را کامل مشاهده کردم. میخواستم کمی تند بروم ولی پس از اینکه امشب سه فیلم از لینچ (مالهالند، مخمل آبی و بزرگراه گمشده) را به مادرم نشان دادم و بعد گفت که بدترین فیلم هایی بوده که در عمرم دیدم. فهمیدم که به زور نمی شود کسی را قانع کرد. این یک اختلالی است که باید هرچه زودتر درمان شود که طرف را قانع کنم که این «بهترین» است و این «بدترین» است. به نظرم به دنبال سریال های پاپ کورنی هستید. تو لیست اولت سریال Person of Interest رو اضافه کن.
خب دیگه بعضیا اعصاب و حوصله ندارن مثل مادرت و من :D
نمیدونم والا پاپ کورنی هم خیلی تو لیست بود که دیدم خوشم نیومده. از اون 3 تا مالهند فقط دیدم و خوشم نیومد به مفهومش کار ندارم لذت نمیبرم از دیدنش . اون 2 تای دیگه چون کلاسیکه و من معمولا با 90 درصد فیلمای کلاسیک حال نمیکنم مگر استثناهایی مثل The Shawshank Redemption . اون سریالی که پیشنهاد دادی رو حتما امتحان میکنم

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر