HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
این قسمت شرلوک بینظیر بود. شدیدا دوست داشتم
خیلی از سوالات بی پاسخ مردم بنظرم کاملا پاسخ داده شد. مشکلی نداشت. بنظرم شاید برای یک پایان تا حذی معمولی بود ولی واقعا پایان بدی نبود.
ویلن سریال (که یجورایی میشه گفت تموم سریال این بشر پشت قضایا بوده) ، یوروس، بشدت با همون یک اپیزود حضورش صحنه رو ربود :D. جالبه سازندگان قول یک ویلن بینظیرو داده بودن که همه فکر میکردن اون ویلن توبی جونزه ولی یوروس عالی بود. چه دیالوگایی داشت! اصن محو میکرد.
نقشه و همکاری یوروس و موریارتی بینظیر بود.
خیلیا میگن اون voice ها و نقشه ها تو پنج دقیقه؟ جوابش بشدت سادست. یوروس توی پنج دقیقه موریارتیو برده خودش کرد. بعد ها کل زندانو بهم ریخت که بعد این قضایا براش کاری نداشته دوباره با موریارتی تماس بر قرار کنه. قبل مرگش!
قضایای ردبیرد و ویکتور ترور و ... هم بینظیر بود. اون سکانس ویالون دو نفری پایانی هم شاید بشه گفت از بهترین سکانای کل سریال بود برام.
در کل بنظرم این قسمت از بهترین قسمت های سریال و هم چنین یک پایان ابرومندانه برای سریال بود.

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,511
نام
سپهر
یک سریال خوب دیگر از شبکه آمازون.. واقعا لیاقت این همه منتظر بودن رو داشت. البته خیلی بد شد که David Shore از پروژه جدا شد اما Bryan Cranston یک Vilian به تمام معناست در سریال. اپیزود دوم به مراتب بهتر از اولی بود و سبک وسیاق جدیدتری را ارائه داد.

• Like
Reactions: arsenalmom

Silent Storm

کاربر سایت
Apr 6, 2010
1,656
نام
iMAN
من قسمت 3 فصل 4 رودانلود کردم دست و دلم نمیره که ببینمش.... :((:((:((:((:(( چرا باید تموم شه آخه....
یه جا خوندم موفات میخاد فصل 5 رو بسازه و بندیکت کامبربچ هم اعلام علاقه و حضور مرده... شایعه اس ؟ کنسل شد رفت تا همیشه..؟؟؟

M4JiD

کاربر سایت
Feb 8, 2008
2,610
نام
defective pixel
یعنی فقط منم که بنظرم این اپیزد شرلوک تا وسطاش خوب بود و از اواسط به بعد افتضاح؟ انگار فقط میخواستن این یوروس رو یه جوری جمع کنن.
بچه ۱۰ ساله مخ نیوتن داره یعنی چی؟ شرلوک سوپر هیرو نیست قاعدتا خواهرشم نباید سوپر هیرو باشه.
کسی که از ۱۰ سالگی تو یه اتاق شیشه ای حبسه و بعد ۳۰ سال بهش یه ویولون میدن واسه جایزه چطور از باخ سز در میاره؟
تو اون ۴ دقیقه چی گفت به موریاتی؟
اصن هدف از این چندتا چلنج که واسه شرلوک گداشت چی بود؟ داستان پاره بود. اولش میاد شرلوک رو تست کنه اوکی. یهو تهش میچسبونن به روابط عاطفی بین خواهر و برادر.
این همکاری و اضافه کردن موریاتی به این فصل هم دست و پا زدن نویسنده ها برای جذاب تر کردن شخصیت یوروسه.
همه اینارو بزارم کنار بازی فوق العاده بیمزه و مصنوعی Sian Brooke ارزش ۳ سال انتظار رو نداشت و واسه من ضعیف ترین فصل بود.

Donger

کاربر سایت
Apr 14, 2015
1,576
عکس های کامل منتشر شده از The Defenders:

New Marvel's The Defenders Images Released By Netflix

همه رو برگردوندن جز اصل مطلب . عزیز دل پانیشر. خداییش فصل دو دیردویل کیفیت اش از بقیه سریال های مارول بالاتر بود به نظرم و به خاطر حضور پانیشر بود . امیدوارم یکی دو قسمت بیاد

فلسفه The Defenders اصلا چیز دیگست، جدا از این که پانیشر آنتی هیرو اه، قبل از این که سری پانشیر تایید بشه پلن The Defenders کشیده شده بود و خط اصلی The Defenders جمع شدن چهار کارکتر Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist,Luke Cage دور هم دیگست

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

sajjad++

کاربر سایت
May 9, 2014
1,862
نام
Sajjad
یعنی فقط منم که بنظرم این اپیزد شرلوک تا وسطاش خوب بود و از اواسط به بعد افتضاح؟ انگار فقط میخواستن این یوروس رو یه جوری جمع کنن.
بچه ۱۰ ساله مخ نیوتن داره یعنی چی؟ شرلوک سوپر هیرو نیست قاعدتا خواهرشم نباید سوپر هیرو باشه.
کسی که از ۱۰ سالگی تو یه اتاق شیشه ای حبسه و بعد ۳۰ سال بهش یه ویولون میدن واسه جایزه چطور از باخ سز در میاره؟
اصن هدف از این چندتا چلنج که واسه شرلوک گداشت چی بود؟ داستان پاره بود. اولش میاد شرلوک رو تست کنه اوکی. یهو تهش میچسبونن به روابط عاطفی بین خواهر و برادر.
این همکاری و اضافه کردن موریاتی به این فصل هم دست و پا زدن نویسنده ها برای جذاب تر کردن شخصیت یوروسه.
همه اینارو بزارم کنار بازی فوق العاده بیمزه و مصنوعی Sian Brooke ارزش ۳ سال انتظار رو نداشت و واسه من ضعیف ترین فصل بود.
من هم دیشب که فیلم رو دیدم و اومدم تو تاپیک دیدم ملت دارن تعریف میکنن فکرکردم فقط منم که خوشم نیومده ولی مثل اینکه این قسمت واقعا بد بود
به این چیزایی که گفتی این رو هم اضافه کنم که این که شرلوک بچگی هاش رو یادش نمیومد و یوروس با حرف زدن ملت رو دوباره برنامه ریزی میکرد فوق العاده مسخره بود
آدم یاد فیلم های سوپر هیرویی می افته:|

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
عکس های کامل منتشر شده از The Defenders:

New Marvel's The Defenders Images Released By Netflix

فلسفه The Defenders اصلا چیز دیگست، جدا از این که پانیشر آنتی هیرو اه، قبل از این که سری پانشیر تایید بشه پلن The Defenders کشیده شده بود و خط اصلی The Defenders جمع شدن چهار کارکتر Daredevil, Jessica Jones, Iron Fist,Luke Cage دور هم دیگست
درسته . ولی خب از اون جایی که اکثر کاراکتر های فرعی سریال های سولوی کاراکتر ها تو این سریال هم هستن و پانیشر هم در اصل یکی از کاراکتر های فرعی فصل دوم دیردویل بود مثل الکترا که حضورش تو این سریال قطعیه انتظار داشنم اون هم باشه . امیدوارم لااقل برای یک قسمت به عنوان مهمان باشه

amir nakhaee

کاربر سایت
Dec 13, 2013
1,802
نام
امیر
به نظرم این قسمت خیلی شلوغ بود. ی سری مواردش واقعا بد و ی سری موارد عالی ، ارزش 3 سال صبر کردنم داشت به نظرم.
الان سریال به طور کامل تموم شد ؟ دقیق یادم نمیاد اما ی خبرایی بود که سریال 5 فصله هستش. اگه واقعا تموم شده که به نظرم این اپیزود در حد یک فاینال عالی نبود.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
جواب یک سری از سوالاتی که توی تاپیک دیدم:

برده ذهنی کردن/هیپنوتیزم چیز غیرعادی ای نیست، توی قسمت اول هم بود مشابهش حتی، توی دنیای واقعی هم هست، یکی هیپنوتیزم بلد باشه + نابغه در اون باشه آب خوردنه واسش اون کارا.

موسیقی برای بعضی از ذهن ها یه چیز ذاتیه، یوروس حتی خودشم اشاره کرد فقط چیزی که "درسته" رو میزنه، از جنبه ریاضی میتونید نگاه کنید، خودشم میتونس بزنه یاد بگیره به هر حال.

یوروس نیازی به برده کردن موریاتی نداشت، موریاتی خودش طالب بود! ویلن بود اصلا، تحت نظر بود مدرکی علیه ش نبود، اما یوروس خیلی راحت از همون اینترنت میتونس بفهمه چجور آدمیه، بهش پیشنهاد همکاری داده بود احتمالا فقط.

معمایی که توی بچگی طرح کرده بود، چیز خیلی شاخی نبود، نحوه کد گزاری رو بلد بود، با هوش کمی زیاد هم میشه کد گذاری کرد، فوقش نشسته بود چند روز روش کار کرده بود همین.

از دنیا جدا افتاده نبود، بهش دسترسی میدادن گاهی، و با گذر زمان و با برده ذهنی کردن بقیه میتونس وادارشون به دادن دسترسی کنه.

پ.ن: کل این قسمت یک پلات توئیست گنده پر از پلات توئیست های گنده دیگه بود، یعنی خودش یه پایان حساب میشد (نه پایانی برای سریال، که البته برای اونم میتونه یا میتونس باشه، اما یک پایان برای یک داستان کلی)، و خود این داستان به نظرم تونست پایان خوبی باشه، و لحظه نفس گیرش هم که رد بیرد بود.

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
تو یکی از پازل ها یوروس میگه: i want to see you interact with people that you're close to. بنظرم همین رو میشه به کلیت اون تست ها ربط داد. دیدیم که یوروس میگفت من همیشه میخواستم باهات بازی کنم ولی تو یه همبازی دیگه داشتی. یوروس با این پازل ها سعی داشت نگاه شرلاک رو به سمت افراد "نامرئی" اطرافش جلب کنه و مبجور به تعامل با اونا بکنه و درنهایت با آوردن بلا های مختلف سر اونا شرلاک رو تنبیه کنه. حتی بعدش تست مالی رو هم دیدیم که خب مالی یکی از نامرئی ترین این افراد بودش.
اون thanks greg آخر اپیزود هم از اثرات همین تستها بودش. :D
اپیزود 2 و 3 خیلی خوب بودن ولی فقط پایان بندی اپیزود آخر خیلی نامناسب بود. بنظرم حداقل یه 10-15 دقیقه دیگه نیاز داشت در حد مقدمه چیزی که کرده بود پایان بندی داشته باشه.
پ.ن: پرداخت نشدن به جریان مالی هم جزو نکات منفی بود. :D

Ehsan95_76

Let The Dawn Of Love Survive
کاربر سایت
Jun 3, 2010
2,239
نام
احسان
پ.ن: پرداخت نشدن به جریان مالی هم جزو نکات منفی بود. :D
برای مالی همون یه بار هم که از دهن شرلوک بشنوه که دوستش داره براش کافیه، اگه یادت باشه یه شات تو دقایق اخر بود که مالی رو نشون داد که رفته پیششون و داره لبخند میزنه، به نظرم همون یه جمله که "دوستت دارم" براش با بودن با شرلوک خیلی ارزشش بیشتره

----------------------------------
درسته به نظر بیاد اون پیوستگی رو نداشته این فصل و یه جاهاییش ول شده باشه و بهشون پرداخته نشده باشه ولی این فصل به نظرم تک صحنه ها، سورپرایز ها و دیالوگ هایی رو داشت که هیچ کدوم از فصل های قبلی نداشت،مثل صحنه مرگ مری، یا تدوین شاهکارشون که فکر کردیم موریارتی زنده است یا همین ویالون زدن شرلوک با یوروس یا اینکه اینا یه برادر کوچک تر هم داشتن
ولی به نظرم بهترین دقایق این فصل، 10 دقیقه اخر قسمت دو بود، موسیقی، تدوین، فیلمبرداری و بازی شاهکار بندیکت کمبرباچ و مارتین فریمن رو دقت کنین تا ببینیند چی جادویی کردن مخاطب رو

آخرین ویرایش:

HDV 7

Time is the Fire, in which we burn
گرافیست سایت
Jul 24, 2009
2,699
نام
Hadi
برای مالی همون یه بار هم که از دهن شرلوک بشنوه که دوستش داره براش کافیه، اگه یادت باشه یه شات تو دقایق اخر بود که مالی رو نشون داد که رفته پیششون و داره لبخند میزنه، به نظرم همون یه جمله که "دوستت دارم" براش با بودن با شرلوک خیلی ارزشش بیشتره

دقیقا مشکلم با همون صحنه لبخندش بود. :D بنظرم اصلا رزولوشن مناسبی برای بار احساسی و روانی پازل مالی نبود اون. کلا پایان سریال رو خیلی سریع بستن و اینم ما بین اونا گم شد یجورایی.

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
حرف دوستان راجع به شرلوک کاملا متینه. بنظرم اگر 15 دقیقه اضافی میزاشتن برای این قسمت تا بهتر جمع و جورش کنن خیلی خوب تر میشد...

+ دوستان گویا بعضی نسخه ها (که مردم موقع پخش انلاین متوجهش شدن) بعد تیتراژ یک صحنه کوچیک داشته که بسیاری از نسخه ها من جمله نسخه ای که من دانلود کردم ،نداشت.
/watch?v=X4zUihgtB8k
ببنید حتما. :D حتما :D

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
این قسمت شرلوک بینظیر بود. شدیدا دوست داشتم
خیلی از سوالات بی پاسخ مردم بنظرم کاملا پاسخ داده شد. مشکلی نداشت. بنظرم شاید برای یک پایان تا حذی معمولی بود ولی واقعا پایان بدی نبود.
ویلن سریال (که یجورایی میشه گفت تموم سریال این بشر پشت قضایا بوده) ، یوروس، بشدت با همون یک اپیزود حضورش صحنه رو ربود :D. جالبه سازندگان قول یک ویلن بینظیرو داده بودن که همه فکر میکردن اون ویلن توبی جونزه ولی یوروس عالی بود. چه دیالوگایی داشت! اصن محو میکرد.
نقشه و همکاری یوروس و موریارتی بینظیر بود.
خیلیا میگن اون voice ها و نقشه ها تو پنج دقیقه؟ جوابش بشدت سادست. یوروس توی پنج دقیقه موریارتیو برده خودش کرد. بعد ها کل زندانو بهم ریخت که بعد این قضایا براش کاری نداشته دوباره با موریارتی تماس بر قرار کنه. قبل مرگش!
قضایای ردبیرد و ویکتور ترور و ... هم بینظیر بود. اون سکانس ویالون دو نفری پایانی هم شاید بشه گفت از بهترین سکانای کل سریال بود برام.
در کل بنظرم این قسمت از بهترین قسمت های سریال و هم چنین یک پایان ابرومندانه برای سریال بود.

چیزی که واسه من به شخصه مسخره بود و نتونستم هضمش کنم این بود که مطابق فیلم موریاریتی بازیچه یوروس بوده :|

واقعا نیازی نبود بزنن ابهت Moriarity رو خراب کنن.
ولی الان یکاری کردن که انگار همه نقشه هاش و اینا تحت تاثیر همین یوروس بوده و فقط یه بازیچه بوده

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
چیزی که واسه من به شخصه مسخره بود و نتونستم هضمش کنم این بود که مطابق فیلم موریاریتی بازیچه یوروس بوده :|

واقعا نیازی نبود بزنن ابهت Moriarity رو خراب کنن.
ولی الان یکاری کردن که انگار همه نقشه هاش و اینا تحت تاثیر همین یوروس بوده و فقط یه بازیچه بوده
البته سریال به هیچ عنوان نشون نداد چقدر از کارای موریارتی کاملا کار خودش بوده یا نه. اتفاقا به نظر من این دیدارشون بعد از دستگیری موریارتی تو قسمت سوم فصل دوم بوده. چون اصلا یوروس از اتفاقاتی که بین موریارتی و شرلوک اول اون قسمت افتاده موریارتی رو شناخته و دوست داشته ببینش.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر