Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
البته سریال به هیچ عنوان نشون نداد چقدر از کارای موریارتی کاملا کار خودش بوده یا نه. اتفاقا به نظر من این دیدارشون بعد از دستگیری موریارتی تو قسمت سوم فصل دوم بوده. چون اصلا یوروس از اتفاقاتی که بین موریارتی و شرلوک اول اون قسمت افتاده موریارتی رو شناخته و دوست داشته ببینش.
وقتی موریاریتی میبینتش مینویسه 5 سال پیش.
داستان فصل 1 و 2 پیوسته بود
3 و 4 هم پیوستن یعنی فاصله زمانی بینشون نبوده.
بین فصل 2 و 3 که شرلوک ظاهرا مرده بود 2 سال فاصله بوده
پس یعنی 3 سال قبل آخر فصل 2 که موریاریتی میمیره. پس میشه حدودا فصل 1 و یا حتی قبل اون!

من آخر نفهمیدم این Did you miss me های آخر فصل 3 که باعث شد شرلوک مجازات نشه کار کی بود؟ :| مری؟

• Like
Reactions: sabco

sabco

کاربر فعال
Sep 16, 2009
1,596
وقتی موریاریتی میبینتش مینویسه 5 سال پیش.
داستان فصل 1 و 2 پیوسته بود
3 و 4 هم پیوستن یعنی فاصله زمانی بینشون نبوده.
بین فصل 2 و 3 که شرلوک ظاهرا مرده بود 2 سال فاصله بوده
پس یعنی 3 سال قبل آخر فصل 2 که موریاریتی میمیره. پس میشه حدودا فصل 1 و یا حتی قبل اون!

من آخر نفهمیدم این Did you miss me های آخر فصل 3 که باعث شد شرلوک مجازات نشه کار کی بود؟ :| مری؟
قسمت های فصل 3 و 4 کامل پیوسته نیستن. یعنی فاصله های چند ماهه توشون شاید باشه. مثلا قسمت 2 فصل چهار خودش دو (یا سه) هفته جهش رو تو دیالوگا کاملا بهش اشاره کرد. یا قسمت یک فصل چهار احتمالا چند ماه گذشته. به دنیا اومدن و بزرگتر شدن بچه جان هم خودش عاملی هست تو نشون دادن این قضیه. یا فصل سه هم مطمئنا بین اتفاق افتادن هر سه قسمت فاصله داشتیم. ولی خب مثلا قسمت دو و سه فصل چهار خب مشخصه پشت هم هستن.

مساله اینه اگه بخوایم فرض کنیم دیدار موریارتی با یوروس قبل از فصل 1 بوده کاملا بی معنی میشه. اسم موریارتی فکر کنم تا قبل از همون قسمت سوم فصل دو تو رسانه ها نیومده بوده که یوروس بخواد از طریق اونا بفهمه موریارتی نقشه ای برای شرلوک داره. اون بخش صحبتای موریارتی با مایکرافت رو همین الان دوباره دیدم به نظر من مشخصه که منظور این فلش بک به زمان همون قسمت سه فصل دو بعد از دستگیری اولیه و آزاد شدن موریارتی هست. مثلا موریارتی میگه "آیا من دوباره دستگیر شدم؟" یا دلیل اینکه یوروس، موریارتی رو میخواد ببینه طبق گفته مایکرافت به خاطر اینه که "اون(یوروس) متوجه علاقه‌ی تو(موریارتی) به کارهای برادر کوچیکم(شرلوک) شده"

Did you miss me های اخر فصل 3 هم میتونسته خب کار خوده یوروس باشه.

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
بچه ها من خیلی با سریال ها آشنایی ندارم بیشتر سمت سینمایی هستم.
ولی یکی فرار از زندان رو دیم که خیلی هیجانی و قشنگ بود یکی هم که همین چند روز پیش بریکینگ بد رو دیم که اون واقعا فوق العاده بود.
حالا یه سریال دیگه هم میخوام شروع کنم مثل اینا باشه، قسمت اول the Wire رو دانلود کردم ولی آنچنان جذاب نبود.

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,035
نام
Ali
بچه ها من خیلی با سریال ها آشنایی ندارم بیشتر سمت سینمایی هستم.
ولی یکی فرار از زندان رو دیم که خیلی هیجانی و قشنگ بود یکی هم که همین چند روز پیش بریکینگ بد رو دیم که اون واقعا فوق العاده بود.
حالا یه سریال دیگه هم میخوام شروع کنم مثل اینا باشه، قسمت اول the Wire رو دانلود کردم ولی آنچنان جذاب نبود.

توي همين حال و هواي فرار از زندان سريال Oz بسيار ارزشمند هست
و توي سبك و سياق بريكينگ بد سريال Narcos نمرات خوبي داره
و يك سريال پليسي -جنايي عالي True Detective فوق العادست

اين يكي اصلا شباهتي به اونهايي كه اسم برديد نداره ، صرفا اگر هم نياز به تجديد روحيه و شادي داري و مشكلي با انيميشن نداري Rick and Morty

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481

اين يكي اصلا شباهتي به اونهايي كه اسم برديد نداره ، صرفا اگر هم نياز به تجديد روحيه و شادي داري و مشكلي با انيميشن نداري Rick and Morty

این سریالایی که معرفی کردی بیشتر واسه کسی کسی خوبه که حداقل 20 30 تا دیده باشه نه ایشون که فقط فرار از زندان ـو دیده D :

• Like
Reactions: *Black Roze*

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,035
نام
Ali
این سریالایی که معرفی کردی بیشتر واسه کسی کسی خوبه که حداقل 20 30 تا دیده باشه نه ایشون که فقط فرار از زندان ـو دیده D :

چرا ؟
اتفاقا true detective رو به يكي از دوستانم كه تازه سريال ديدن رو شروع كرده معرفي كردم و خيلي خوشش اومده بود ! داستانش كشش بينظيري داره
Rick and morty واقعا نياز به 20 30 تا سريال داره قبل از ديدنش؟ ايشون گفتند تا حالا دور از مديا نبودند و سريال هم دو سه تايي ديدند فكر نميكنم نياز باشه براي لذت بردن از ريك و مورتي يك سريال بين فوق حرفه اي بود
اون ٢ سريال ديگه رو هم معرفي كردم چون گفتند توي سبك فرار از زندان و بريكينگ بد باشه

M1sChief

کاربر سایت
May 24, 2006
2,156
نام
آريا
چرا ؟‌ مگه سریال دیدن پیش نیاز داره :D .

سلام
آقا فقط منم که فک میکنم The Night of خیلی کند و بورینگه سریالش؟! یا شما هم این رو حس کردید موقع تماشای سریال؟
الان قسمت ششم وای اصلا حس دیدنش نیست!!

Sent from my SM-A510F using Tapatalk

داستان خیلی کند پیش میره منم بعد 3 قسمت دراپ کردمش . من خودم اصلا آدمی نیستم بتونم سریالی ببینم که طولانی و کسل کننده میشه :D

آخرین ویرایش:

Alkazar

کاربر سایت
Mar 1, 2012
3,150
نام
پویان
سلام
آقا فقط منم که فک میکنم The Night of خیلی کند و بورینگه سریالش؟! یا شما هم این رو حس کردید موقع تماشای سریال؟

*Black Roze*

کاربر سایت
Jun 5, 2012
1,982
نام
محسن
مگه دروس دانشگاهیه که پیش نیاز پاس کنم بشینم سریال ببینم؟:D (شوخی کردم)
من سینمایی همرو میبینم پیگیری میکنم همیشه فکر میکردم سریال دیدن فقط برای پر کردن وقت خالیه ولی بریکینگ بد که تموم شد فهمیدم سریال ها خیلی پر محتوا و قشنگ تر از سینمایی ها هستن.

این خلاصه داستان Oz رو خوندم جالب بود از امشب اینو شروع میکنم.
Narcos هم خلاصه اش رو دیدم اونم جالب به نظر میاومد ولی دیدگ هنوز ادامه داره اونو میزارم تموم بشه بعدا ببینم.
True Detective هم مثل بالا(البته این یکی نمیدونم چیه ولی تعریفشو زیاد شنیدم)

• Like
Reactions: Sarvior

Sarvior

کاربر سایت
Feb 13, 2016
1,035
نام
Ali
من سینمایی همرو میبینم پیگیری میکنم همیشه فکر میکردم سریال دیدن فقط برای پر کردن وقت خالیه ولی بریکینگ بد که تموم شد فهمیدم سریال ها خیلی پر محتوا و قشنگ تر از سینمایی ها هستن.

Narcos هم خلاصه اش رو دیدم اونم جالب به نظر میاومد ولی دیدگ هنوز ادامه داره اونو میزارم تموم بشه بعدا ببینم.
Welcome to club bro :D
خوبي سريال اينه كه كارگردان محدوديت زماني نداره و دستش باز تره براي شرح وقايع
شما فكر كن اگر اثر فوق العاده اي مثل ارباب حلقه ها تبديل به سريال ميشد و تمام جزئيات اون جهان رو توضيح ميداد چه اثر بي بديلي ميشد

True detectiveهر فصل يك داستان جداگانه داره و خوبيش اينه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
سلام

سریال که کند هست و اینم فک کنم همه قبول دارن ولی اینکه خسته کننده باشه به سلیقه طرف بستگی داره، سریالش اجتمائیه و کل منظور سریال نشون دادن وضع جامعه، زندانیا و زندگیه اقلیت ها (مثل مسلمونا) توی یک جامعه بزرگه.
من به شخصه تا آخرین قسمت دیدم لذت هم بردم.
---
کل اپیزودو به دیالوگای بی اهمیت اختصاص دادن بعد که به جنگ رسید انتظار یک چیز خفن داشتم که کلا اسکیپ زدن :| خدایی چه حرکتی بود؟
درسته خیلی ارتش وایکینگا خیلی بزرگتر بود و نتیجه هم واضح بود ولی همینم میشد ازش یک چیز خوب در آورد.
البته صحنه مرگ کینگ ایله واقعا خوب بود.
این فصلو با اینکه خیلی آب بستن بهش مخصوصا تو نیمه اول، بازم میشه خیلی خوب تموم کرد اما فصل بعدو موندم چجوری میخوان 20 قسمت بکشونن :|

آخرین ویرایش:
  • Like
Reactions: MOEIN MPM

jeenas

کاربر سایت
Jul 24, 2014
866
نام
مصطفی

اینا به کنار
همونجور که دوستمون گفتن Rick & Morty بشدت پیشنهاد میشه :D

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
سریال که کند هست و اینم فک کنم همه قبول دارن ولی اینکه خسته کننده باشه به سلیقه طرف بستگی داره، سریالش اجتمائیه و کل منظور سریال نشون دادن وضع جامعه، زندانیا و زندگیه اقلیت ها (مثل مسلمونا) توی یک جامعه بزرگه.
من به شخصه تا آخرین قسمت دیدم لذت هم بردم.
---
کل اپیزودو به دیالوگای بی اهمیت اختصاص دادن بعد که به جنگ رسید انتظار یک چیز خفن داشتم که کلا اسکیپ زدن :| خدایی چه حرکتی بود؟
درسته خیلی ارتش وایکینگا خیلی بزرگتر بود و نتیجه هم واضح بود ولی همینم میشد ازش یک چیز خوب در آورد.
البته صحنه مرگ کینگ ایله واقعا خوب بود.
این فصلو با اینکه خیلی آب بستن بهش مخصوصا تو نیمه اول، بازم میشه خیلی خوب تموم کرد اما فصل بعدو موندم چجوری میخوان 20 قسمت بکشونن :|

من اومدم این فصل جدید وایکینگز که داره پخش میشه را ببینم . احساس میکنم یک چیزایی ندیددم از قبل. یعنی این همه مدت این نقش اصلی کجا بوده.
من قسمت هایی ندیدم یا اینکه خود سریال چنینه ؟

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر