leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
دوستان کدوم قسمتای سریالای سوپرگرل و فلش و ارو کراس اورن؟الان کدوم قسمت سوپرگرل رو برای کراس اور ببینم؟

کراس اور شامل قسمت 8 سوپر گرل (دیروز پخش شد) قسمت امروز فلش، و قسمت بعدی ارو و لجندز هست که این هفته پخش میشه.

البته اپیزود خود سوپر گرل چیز خاصی در مورد کراس اور نداره،

فقط دو سه دقیقه آخرش سیسکو و فلش میان میگن به کمکش نیاز دارن

• Like
Reactions: moxA.J

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
خب دیشب از بی سریالی زدم هشت فصل Dexter رو گرفتم (فقط 720 پیدا کردم اگه کسی لینک 1080 داره لطف کنه pm کنه)قسمت اولش رو هم دیدم سریال قوی ای به نظر میاد قبلا اینجا خوندم سریال افت میکنه در کل به نظرتون ارزش وقت گزاشتن داره؟! بعدش این افتش قابل تحمله ؟!!

اصولا سریال ها به خاطر مدت زمان طولانی اشون راحت نمیشه دربارشون قضاوت کرد . هم این سریال هم لاست پایان های مزخرفی داشتن و فصول آخرشون افت زیادی داشته . ولی به این معنی نیست دیدنشون خالی از لطف نیست . همون فصل های اول ارزش دیدن داره و به حدی عالی هستن که میشه افت اشون رو نادیده گرفت تا حدی . برای همین به نظرم اگه جذبت کرده بشین ببین که صد در صد همون 4 فصل اولش ارزش زیادی دارن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خب دیشب از بی سریالی زدم هشت فصل Dexter رو گرفتم (فقط 720 پیدا کردم اگه کسی لینک 1080 داره لطف کنه pm کنه)قسمت اولش رو هم دیدم سریال قوی ای به نظر میاد قبلا اینجا خوندم سریال افت میکنه در کل به نظرتون ارزش وقت گزاشتن داره؟! بعدش این افتش قابل تحمله ؟!!
سریال بالا پایین داره ولی بعضیا میگفتن از فصل 5 به بعد کلا افت میکنه که من اصلا قبول ندارم، بنظرم تنها افت شدیدی که داره فصل آخره و پایانی که ممکنه یکی شدیدا متنفر بشه ازش و یکی هم خوشش بیاد.
برا من یکی که جز Top 5 ـم هست و اگه چندین سال بعد بخوام یک سریال درامو دوباره ببینم اینم صددرصد جزوشه چون واقعا یکی از بهترین تجربه های سریالیم بود.
در کل سریال از همه نظر سطح بالا هست چه کست چه داستان چه شخصیتا چه فضا و اتمسفر، مخصوصا اگه از سبکشم خوشت بیاد دیگه شک نکن جز بهترین سریالای عمرت میشه.
سلام.
امشب وایکینگز میاد؟
لینکاش تا فردا میاد.

آخرین ویرایش:

Deliverer

کاربر سایت
Oct 19, 2016
554
بعد از دیدن فصل اول سریالهای آشنایی با مادر و مدرن فامیلی، موندم چطوری ایرانیا به این سریالها میخندن یا حتی ازشون خوششون میاد. اصلا اصلا اصلا نمیچسبه. شوخیاشون خیلی لوس و بی مزه است. منظورم اینه که با حال و هوای کمدی من یکی سازگار نیست، من با شبهای برره و مرد هزارچهره میترکم از خنده.

اما هرچقدر که از کمدیاشون خوشم نمیاد، عاشق فضاسازی فیلما و سریالای گنگستری و جناییشون هستم. یعنی رودست ندارن.
فصل اول سریال Boardwalk Empire رو دیدم و باید بگم wooooooow خدای من دقیقا همون چیزیه که از یه سریال میخواستم. داستان سریال از سال 1920 و همزمان با دوران prohibition روایت میشه و گنگسترهای معروفی مثل آل کاپون، لاکی لوچیانو، جانی توریو، آرنولد روتستین، مانسکی مایر و خیلیای دیگه رو به بهترین وجه نشون داده. از فضاسازی محشر سریال چیزی نمیگم، با خرج 5 میلیون دلاری برای هر اپیزود (خرج اپیزود پایلوت به کارگردانی اسکورسیزی 20 میلیون دلار آب خورده) یکی از پر خرج ترین سریالاست. به همه جزئیات دقت شده.
کلا اگه مثل من عاشقه فیلمایی مثل پدرخوانده و روزی روزگاری در آمریکا، و دوره گانگستری آمریکا هستید دیدن این سریال از واجباته. نمیدونید دیدن نیویورک و شیکاگوی 1920 تو عصرهای سرد پاییزی چه کیفی به آدم میده. :x:x

• Like
Reactions: Sir Ryan Giggs

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
بعد از دیدن فصل اول سریالهای آشنایی با مادر و مدرن فامیلی، موندم چطوری ایرانیا به این سریالها میخندن یا حتی ازشون خوششون میاد. اصلا اصلا اصلا نمیچسبه. شوخیاشون خیلی لوس و بی مزه است. منظورم اینه که با حال و هوای کمدی من یکی سازگار نیست، من با شبهای برره و مرد هزارچهره میترکم از خنده.

اما هرچقدر که از کمدیاشون خوشم نمیاد، عاشق فضاسازی فیلما و سریالای گنگستری و جناییشون هستم. یعنی رودست ندارن.
فصل اول سریال Boardwalk Empire رو دیدم و باید بگم wooooooow خدای من دقیقا همون چیزیه که از یه سریال میخواستم. داستان سریال از سال 1920 و همزمان با دوران prohibition روایت میشه و گنگسترهای معروفی مثل آل کاپون، لاکی لوچیانو، جانی توریو، آرنولد روتستین، مانسکی مایر و خیلیای دیگه رو به بهترین وجه نشون داده. از فضاسازی محشر سریال چیزی نمیگم، با خرج 5 میلیون دلاری برای هر اپیزود (خرج اپیزود پایلوت به کارگردانی اسکورسیزی 20 میلیون دلار آب خورده) یکی از پر خرج ترین سریالاست. به همه جزئیات دقت شده.
کلا اگه مثل من عاشقه فیلمایی مثل پدرخوانده و روزی روزگاری در آمریکا، و دوره گانگستری آمریکا هستید دیدن این سریال از واجباته. نمیدونید دیدن نیویورک و شیکاگوی 1920 تو عصرهای سرد پاییزی چه کیفی به آدم میده. :x:x
Louie ببين
بعدش ك ديدي horace and pete ببين

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
بحث سریال کمدی شد . این odd couple هم بدک نیست . به پای فرندز نمیرسه . ولی باز نسبت به سریال های دیگه ی متیو پری بعد فرندز که همه فاجعه بودن و یک فصله کنسل شدن بهتر بود . همین که تونسته به فصل سوم هم برسه مشخص می کنه که میشه دیدش . باحاله و متیو پری با این که قشنگ چندلره ولی دیدنش خالی از لطف نیست

• Like
Reactions: majidred2011

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145

در مورد آشنایی با مادر کاملا موافقم ولی مادرن فمیلی طنزی بسیار بسیار قوی داره فقط باید زبانت خیلی خوب باشه تا متوجه شوخی هاشون بشی. اون مترجم بخت برگشته هم با هیچ بیان و ادبیاتی نمی تونه منظور دیالوگ ها رو بفهمونه.

• Like
Reactions: Ƥ.s.Y.c.H.o

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
سلام. خواستم بیام اینجا از عزیزانی که Bojack Horseman رو معرفی کردند تشکر کنم :) :D
درسته به پای R&M نمیرسه اما جای خودش خیلی عالیه.
هر روز دارم 4 قسمت میبینم. سیزن یکو فردا تموم میکنم اگر بشه.

پ.ن: اینجا Archer رو کسی دیده ؟ اونم سه قسمتشو دانلود کردم ولی ندیدم.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
پ.ن: اینجا Archer رو کسی دیده ؟ اونم سه قسمتشو دانلود کردم ولی ندیدم.

آرچر هم خیلی عالیه، +18 تر هست کلی و اون کاراکتر های وات ده *** کانال FX رو هم داره که خودش به اندازه کافی دلیل برای تماشاش میشه :D

--------

بعد از دیدن اینا یه دور هم Gravity Falls رو ببینید روحتون یکم ترمیم بشه :D انصافا من که خیلی خوشم اومد ازش، درسته خیلی ساده و شاده اما خیلی لذت بخش بود :))

Torch Bearer

کاربر سایت
Feb 13, 2010
93
نام
حمید
آرچر هم خیلی عالیه، +18 تر هست کلی و اون کاراکتر های وات ده *** کانال FX رو هم داره که خودش به اندازه کافی دلیل برای تماشاش میشه :D

--------

بعد از دیدن اینا یه دور هم Gravity Falls رو ببینید روحتون یکم ترمیم بشه :D انصافا من که خیلی خوشم اومد ازش، درسته خیلی ساده و شاده اما خیلی لذت بخش بود :))

دیدن Gravity Falls برای علاقه مندان به ژانر میستری از واجباته!
از نظر ستینگش کاملا مشابه آثاری مثل Twin Peaks و Alan Wake ه، یک شهر کوچیک جنگلی با اهالی خونگرم و صمیمی. اما به مرور مشخص میشه که چه همه راز و رمز و حقایق هولناک تو تاریخچه‌ی این شهر هست :D
از طرف دیگه پره از ایستر اگ و نکات مخفی که دیدن بعضی هاشون توی یک اپیزود خاصی باعث میشه برگردین چندین اپیزود قبلتر رو دوباره ببینین و از این که بار اول متوجه چنین نکته ای نشده بودین تعجب کنین :D
در همین راستا Over the garden wall رو هم من توصیه میکنم، ظاهرش ممکنه نسبتا ساده باشه ولی یک سری لحظات به شدت کریپی داره و حتی ساختار کلی داستانش هم اقتباسی از دوزخ دانته‌س. مدت زمانش هم خیلی کمه، میشه همشو یکجا دید.
اما سریال انیمیشنی مورد علاقه‌ی خودم با اختلاف خیلی خیلی زیاد فیوچراماست. ارجاع‌های مختلف به آثار متنوع و جوک‌های علمی زیادی داره، اما به خاطر توانایی بالای تیم نویسنده‌هاش این شوخی ها و ارجاعاتش همیشه جزوی از داستان ان و از حد یک اشاره‌ی کوچیک فراتر میرن. (ریک اند مورتی از این نظر تقریبا دنباله‌ی معنوی اون محسوب میشه). مسائل فلسفی و اخلاقی مثل وجود خدا یا اختیار و انتخاب و ... همه موضوع اپیزودهاش بودن، و در کنار اینها اپیزودهای با بار احساسی بالا و اشک درآر هم کم نداره :D

آخرین ویرایش:

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew

--------

ایول :D مرسی.
Gravity Falls تموم شده ؟ سیزن سوم نداره ؟

• Like
Reactions: leonk13

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر