Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
اقا ایکیوشون جلبکم میبود با اون همه اختیارات برنامه نویسی که دست این دو قصاب دادن، بازم قاعدتا باید به عقلشون برسه بجای افزایش هوشیاریش برن همه چیشو کم کنن که راحت بتونن سر جاش بخابوننش :| این قسمت میو خیلی چرت بود. و رو اعصاب

ولی جدای این قسمت های میو و نبود خط داستانی دلورس و ویلیام و لوگان (که بشدت منتظرشون بودم) ، این قسمت خیلی جذاب بود.
صحنه ی خانواده فورد و ورود فورد به بحث رسمن شیو شدم :)) فورد به قطع کاراکتر مورد علاقم شده. بینظیره
دقیقا. اون لحظه که به پسر بچهه گفت بهم داری دروغ میگی؟ گفت آره. :|
بعد پرسید چرا کشتیش گفت آرنولد بهم گفت و فورد هم هیچ ری اکشن خاص شوکه شدنی نشون نداد پس یعنی یه چیزایی میدونه.

mahdavy

کاربر سایت
Jan 27, 2015
50
نام
علیرضا
سلام بچه ها.تازه میخوام سریال دیدن رو شروع کنم چون وقت خالی زیاد دارم.میخوام اگه میشه چند تا سریال خوب بهم معرفی کنید سبکشم کمدی یا اکشن یا تخیلی باشه.
محل دریافت سریالا رو هم بگید یعنی اگه سایت خاصی هست که سریال ها رو تمام کمال داشته باشه معرفی کنید لطفا.
امیدوارم جای اشتباهی نپرسیده باشم.
دمتون گرم.

bayern_vahid

کاربر سایت
Dec 9, 2009
5,767
نام
وحید
WESTWORLD EP06
واقعا چرت
اخه بگو ای کیو جلبک تبلت دستتته یارو میگه تنظیماتمو ببر بالا..... خب خاموشش کن بعدم گزارش بده معدومش کنن اصلا حال نکردم با این اپیزود به نظرم به شعور بیننده توهین کرد

Last edited by a moderator:
  • Like
Reactions: behdad_TNT

ps4 only

کاربر سایت
Jun 7, 2015
993
نام
علی جون
سلام بچه ها.تازه میخوام سریال دیدن رو شروع کنم چون وقت خالی زیاد دارم.میخوام اگه میشه چند تا سریال خوب بهم معرفی کنید سبکشم کمدی یا اکشن یا تخیلی باشه.
محل دریافت سریالا رو هم بگید یعنی اگه سایت خاصی هست که سریال ها رو تمام کمال داشته باشه معرفی کنید لطفا.
امیدوارم جای اشتباهی نپرسیده باشم.
دمتون گرم.
اقا دو سه تا میگم ممکنه سبکشون بهت نخوره ولی از واجباته
1.breaking bad
2.fargo
3.game of thrones
4.sherlock
5.strenge things

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
اقا دو سه تا میگم ممکنه سبکشون بهت نخوره ولی از واجباته
1.breaking bad
2.fargo
3.game of thrones
4.sherlock
5.strenge things

ترجیحا شروع سریال دیدنو با این شاهکار ها کار نکنی بهتره! بعدش دیگه هیچی بهت اونقدر حال نمیده
ترجیحا بنظرم با یک سریال کمدی شروع کن. مثل How i met your mother یا Modern family

Squidward

کاربر سایت
Oct 1, 2010
1,601
نام
ممد
اقا ایکیوشون جلبکم میبود با اون همه اختیارات برنامه نویسی که دست این دو قصاب دادن، بازم قاعدتا باید به عقلشون برسه بجای افزایش هوشیاریش برن همه چیشو کم کنن که راحت بتونن سر جاش بخابوننش :| این قسمت میو خیلی چرت بود. و رو اعصاب

ولی جدای این قسمت های میو و نبود خط داستانی دلورس و ویلیام و لوگان (که بشدت منتظرشون بودم) ، این قسمت خیلی جذاب بود.
صحنه ی خانواده فورد و ورود فورد به بحث رسمن شیو شدم :)) فورد به قطع کاراکتر مورد علاقم شده. بینظیره

متاسفانه قسمت های مربوط به Maeve Millay خیلی رو اعصاب هست و نه تنها قشنگ گارگردانی نشده بلکه بشدت از نظر اسکریپت هم مشکل داره...:|/:)تو این صحنه ها هوش بشر رو اندازه پشمک نشون میدن مخصوصا اون دو نفرو...حالا نه اینکه هوش بالایی داشته باشن ولی نه در این حدی که سرهم بندی کرده بودن
به جز دو سه تا کارکتر، بقیه از نظر شخصیت پردازی مشکل دارن و هیچ چیزی رو منتقل نمی کنن
از اون بگذیریم به بازی هاپکینز و اد هریس برسیم، قشنگ وزنه ای هستن برای خودشون:xموسیقی تیتراژ عالیه ولی موسیقی متن خیلی جای کار داره...
جالبه بیشترین دیالوگ های مفید هم، وقتی ردوبدل میشه که یا هاپکینز و یا هریس تو صحنه هستن و فارق از این دوتا چندان دیالوگ ها چنگی به دل نمی زنن ولی با این حال سریال تو این زمینه عالی عمل می کنه
در کل سریال خوبیه، ولی به نظر من کشش لازم رو حداقل تو این محیط مصنوعی نداره، و اگه با همین روند ادام پیدا کنه بشدت خسته کننده میشه
نمی دونم فقط من این طوری هستم یا بقیه هم این عقیده رو دارن یا نه، ولی همین ایده ی روبات بودن به شخصیت پردازی لطمه زده و شخصیت های مثل دلورس رو هم کم رنگ تر کرده، این سریال هنوز ضعیف هست و خیلی کار داره تا پا جای گات بذاره...داستانی که تو گات روایت میشه چندلایه و پرمحتواست، ولی این سریال تا اینجا چیزی جز چرند محض نشون نداده و تکرار مکررات فیلم های قبلی بوده

Felix پیشفرض اصلا با Maeve مشکلی نداره اتفاقا به نظر از رباتها خوشش میاد. همونطور که تو قسمت قبل هم دیدیم که چقدر کیف میکرد وقتی اون پرنده پرواز میکرد! حتی به نظر از Maeve خوشش میاد یه جورایی، پس کلا دلیلی نداره که چیزی که میخواد و بهش نده و غیر فعالش کنه.
از طرف دیگه اون یارو دیگه هم که اسمشو یادم نیست، از ترسش راضی شد. همونطور که دیدیم Maeve اتفاقهایی که تو اتاق افتاده رو میدونه و حتی چیزایی که از ذهنش پاک شده رو هم به یاد میاره! به اضافه اینکه حالا دیگه هر وقت بخواد هم میتونه خودشو بیدار کنه. رفیق Felix فهمید که اگه چیزی که Maeve میخواد رو انجام نده Maeve ولش نمیکنه.

تنها چیزی که عجیبه اینه که چطور این قصاب ها میتونن اینقدر راحت برن و ویژگیهای یه روبات و عوض کنن.
در هر صورت جواب سوالاتون دو قسمت دیگه معلوم میشه:

Nitpicky question though: Couldn’t the body shop guys just jack down Maeve’s levels to knock her out, and make some lobotomizing so-called “mistake” to take out her memory? We’ve been shown over and over the humans have so much control, it’s hard to believe they couldn’t get the upper hand on a rogue host.

Nolan: I will point you toward episode 8.
پ.ن:
من که از موسیقی متنش راضیم. مخصوصا همین قسمت 6 که فلیکس Maeve رو برد طبقه بالا موسیقیش به معنای واقعی کلمه محشر بود.

آخرین ویرایش:

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
درام خور هاي حرفه اي
The young pope ببينين با كارگردانى پائولو سورنتينو( كارگردان youth و the great beauty) با بازى جود لاو در نقش اولين پاپ امريكايي(داستانش خياليه)
٦ قسمت اومده تا الان كلا ١٠ قسمته
پر هزينه ترين سريال ايتاليا ك ٤٥ ميليون دلار هزينه ساخت فصل اولش شده، موسيقي ، قاب بندى كلا همه چيش به سقف چسبيده، جود لاو هم در نقش پاپ بازيش ماورايى...
صحبت از فصل ٢ هم شده اما تا ٢٠١٨ شروع به فيلمبردارى نميكنن...

• Like
Reactions: Cj_sa

Dinosaur

Loyal Member
Sep 29, 2005
17,035
نام
آریا
این رو نمیدونستم کجا بنویسم، ولی خب به هر حال اینم یه مدل سریال هست. :D
---------------------

IAAek.jpg

10 سال پیش مستندی پخش شد که عاشقان مستند که هیچی، مردم معمولی (معمولی! :D) هم باهاش زندگی کردن و خیلی ها طرفدارش شدن. Planet Earth اگه نگیم بهترین مستند حیات وحش، یکی از بهترین ها بود و بر هر جنبنده ای واجب هست که اون رو ببینه. (همین طور BBC Life)
حالا بعد از یک دهه سری دومش در حال پخش هست و فعلاً یه اپیزود ازش اومده که نشون میده باز هم با یه مستند درجه یک و کم نظیر طرف هستیم. تصاویر به شدت زیبا، تدوین های حیرت انگیز و البته صدای بی رقیب دیوید اتنبرو دوباره یه ترکیب محشر ساخته که تماشای اون به همه توصیه میشه.
تریلر: watch?v=92bmDq2h92Q
بخشی از اپیزود اول: watch?v=B3OjfK0t1XM

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این رو نمیدونستم کجا بنویسم، ولی خب به هر حال اینم یه مدل سریال هست. :D
---------------------

10 سال پیش مستندی پخش شد که عاشقان مستند که هیچی، مردم معمولی (معمولی! :D) هم باهاش زندگی کردن و خیلی ها طرفدارش شدن. Planet Earth اگه نگیم بهترین مستند حیات وحش، یکی از بهترین ها بود و بر هر جنبنده ای واجب هست که اون رو ببینه. (همین طور BBC Life)
حالا بعد از یک دهه سری دومش در حال پخش هست و فعلاً یه اپیزود ازش اومده که نشون میده باز هم با یه مستند درجه یک و کم نظیر طرف هستیم. تصاویر به شدت زیبا، تدوین های حیرت انگیز و البته صدای بی رقیب دیوید اتنبرو دوباره یه ترکیب محشر ساخته که تماشای اون به همه توصیه میشه.
تریلر: watch?v=92bmDq2h92Q
بخشی از اپیزود اول: watch?v=B3OjfK0t1XM

آریا حتما مینی سری The Hunt رو هم ببین، از همین تیم Planet Earth و صدای آقامون دیوید اتنبرو هست :D یه جوری اسپین اف حساب میشه :D از اسمش هم فکر کنم دیگه مشخصه در رابطه با شکار و شکارچیان هست :D فوق العاده بی نظیر و بعضی صحنه ها هم که طبق گفته خودشون در آخر هر قسمت برای اولین بار ضبط شده و میبینیم :D
7egy_hunting_chitta.jpg

7 قسمت هست ( نمیدونم چرا بهش میگن مینی سری :D تعداد قسمت هاش از سری اصلی بیشتره :D ) من خودم الان 4 قسمت رو دیدم فقط بخاطر همین تو کف بودن Planet Earth 2 :D بی نظیره :D بخصوص قسمت چهارم که برای اولین بار یه نمای کامل و کلی از Blue Whale ها دیده میشه و ضبط میشه :D

danielo

کاربر سایت
Jul 11, 2008
1,441
نام
daniel
آریا حتما مینی سری The Hunt رو هم ببین، از همین تیم Planet Earth و صدای آقامون دیوید اتنبرو هست :D یه جوری اسپین اف حساب میشه :D از اسمش هم فکر کنم دیگه مشخصه در رابطه با شکار و شکارچیان هست :D فوق العاده بی نظیر و بعضی صحنه ها هم که طبق گفته خودشون در آخر هر قسمت برای اولین بار ضبط شده و میبینیم :D
7egy_hunting_chitta.jpg

7 قسمت هست ( نمیدونم چرا بهش میگن مینی سری :D تعداد قسمت هاش از سری اصلی بیشتره :D ) من خودم الان 4 قسمت رو دیدم فقط بخاطر همین تو کف بودن Planet Earth 2 :D بی نظیره :D بخصوص قسمت چهارم که برای اولین بار یه نمای کامل و کلی از Blue Whale ها دیده میشه و ضبط میشه :D
فقط یک قسمتش زیرنویس شده.
مستند سخته با زیرنویس دیدن.ادم دوست داره همه حرفا رو متوجه بشه. یک کلمه هم متوجه نشی ستمه

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر