Dr. Ariamax

کاربر سایت
Feb 1, 2012
2,452
نام
آریا
اقا من گیج شدم راجب Westworld
یکی بیاد به من توضیح بده
لوگان کی بود؟
ارنولد زندس؟
ویلیام کدوم شد اخر؟
دو زمانه چیه دیگ؟
لوگان اون مرده هست که رفیقش رو (ویلیام رو) اورده پارک برای اولین بار و خیلی حرفه ای هست و همش رباتا رو میکشه
ویلیام رفیق لوگان (همون کلاه سفیده) هست که الان تقریبا همه مطمئن هستن که مرد سیاه پوش همون ویلیامه
یکی از تئوری ها هم اینه که آرنولد خودش رو (ذهنش رو) لود کرده روی یه اندروید و توی پارک حضور داره
صحنه های ویلیام و لوگان در واقع فلش بک هستن از گذشته مرد سیاه پوش

ویرایش : من فکر میکردم مثل ویبولتین دوتا پست پشت هم اتوماتیک مرج میشن
ببخشید دوتا پست شد

Last edited by a moderator:

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
نه دیگه
از اول تا آخر سریال در مورد ویلیام و لوگان هیچ تصویری از پشت صحنه ی پارک نمیبینیم
هیچ چیزی آنالیز نمیشه و هیچ بازرسی ای انجام نمیشه
در واقع تمام صحنه هایی که ویلیام و لوگان توشون تا الان بودن مربوط به ۳۰ سال پیش میشه
تصاویر مرد سیاه پوش مربوط به زمان حال میشه
ویلیام فلش بک مرد سیاه پوش هست

البته نظر منه ها شاید تئوری های دیگه هم باشه ولی این نزدیک ترین حدس هست
تو همین قسمت 5 وقتی دلورس با ولیام و لوگان وسط اون جشن یا کارناوال هست میاد بیرون و آنالیز میشه.

Jill-Valentine

By hiding you show your true nature coward
Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
سریال the young pop که تولیدی جدید از HBO Sky و Canal Plus هست برای فصل دوم نیز تمدید شد.
----------------------------------------------------------------------
نتفلیکس و دیسکاوری کانادا سریال Frontier رو که قرار هست یکشنبه اینده پخش شود برای فصل دوم تمدید کردند !
-----------------------------------------------------------------------
حضور شخصیت الون در فصل دوم سریال Stranger Things تایید شد.
-----------------------------------------------------------------------
طبق اعلام نتفلیکس؛ سریال The Defenders در 8 قسمت و در سال 2017 پخش خواهد شد.
---------------------------------------------------------------------
حضور Deborah Ann در سریال The Defenders توسط مارول تایید شد.

فیلمبرداری فصل پایانی سریال Orphan Black در تورنتو کانادا اغاز شد. فصل نهایی در ده اپیزود یک ساعته برای پخش در سال 2017 تهیه خواهد شد.

4.jpg
به تازگی صفحه رسمی سریال Sherlock در توییتر با انتشار تصویری (تصویر را در بالا مشاهده نمایید) تاریخ پخش فصل چهارم این سریال را مشخص کرد.
قسمت اول این سریال که The Six Thatchers نام دارد، در تاریخ 1 ژانویه 2017 از شبکه بی بی سی پخش خواهد شد. فصل چهارم این سریال همانند فصلهای گذشته در قالب سه قسمت منتشر میشود.

در حالیکه امروز صبح مارول اعلام کرد که سریال The Punisher در سال 2017 از شبکه نتفلیکس پخش خواهد شد، ساعاتی پیش نیز اضافه شدن پنج بازیگر جدید به این سریال تایید شد.
در این لیست پنج نفره شاهد نام های دنیل وبر (بازیگر سریال 11.22.63)، جیسون آر مور (ستاره فیلم A lonely Place for dying)، پاول شولز(ستاره سریال Nurse Jackie)، جیمی ری نومن(سریال Bates Motel) و مایکل ناتاسون (فیلم Wolf of wall street) هستیم؛ همچنین چندی پیش اعلام شد که ستاره مجموعه افسانه نارنیا، بن بارنز نیز در نقش بیلی روسو در این سریال حضور خواهد یافت.

طبق اطلاعات منتشر شده از سوی مارول؛ S.J. Clarkson کارگردان دو قسمت اول سریال جسیکا جونز قرار است دو قسمت اول سریال The Defenders را کارگردانی کند.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
View attachment 68035
The Crown سریال جدید نتفلیکس نقدای خوبی گرفته:
View attachment 68036
Matt Smith ـم هست دیگه چی از این بهتر؟ :x

من اینو بخوام نیگا کنم تصورم همش میره رو این که دکتر هو توی اون زمان گیر افتاده و مخفیانه داره آماده فرار میشه :| :D

پ.ن: توی فیلم ترمیناتور هم اون تیکش که میخواستن توی زمان سفر کنن مت اسمیت هم توی جمعیت بود، ذهنم باز رفت روی همین که دکتر هو اومده روی اولین سفر در زمان بشر نظارت کنه :| :D

جالبه که خودم شدید فن دیوید تنت بودم، اما در مورد اون همچین حس شدیدی ندارم توی بقیه فیلما یا سریالا :)) مت اسمیت خیلی شدید و بهتر تونسته توی ذهنم به عنوان دکتر بمونه.

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
کمپانی مارول اعلام کرده که، سه بازیگر دیگر از سریال Jessica Jones و Luke Cage به سریال The Defenders ملحق شدند.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

طبق جدیدترین توییت منتشر شده در اکانت رسمی سریال، Rosario Dawson که در سه سریال قبلی نتفلیکس بازی کرده باز هم در نقش خود Claire Temple باز خواهد گشت.

همچنین به ترتیب Scott Glenn از سریال Daredevil و Rachael Taylor از سریال Jessica Jones در نقش های قبلی خودشان در سریال The Defenders بازی خواهند کرد.

لینک منبع

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
امروز دوباره دیدم، Man in Black به فورد میگه که I Wonder what will i find if i cut you open.

تو قسمت 2 اون یارو رو کشت و از پوست سرش نقشه Maze رو پیدا کرد.
به نظرتون اگه فورد انسان بود، چه دلیلی داشت MIB این جمله رو بگه؟
یعنی احتمالش قویه که ربات باشه؟

urahara07

کاربر سایت
Dec 3, 2015
362
امروز دوباره دیدم، Man in Black به فورد میگه که I Wonder what will i find if i cut you open.

تو قسمت 2 اون یارو رو کشت و از پوست سرش نقشه Maze رو پیدا کرد.
به نظرتون اگه فورد انسان بود، چه دلیلی داشت MIB این جمله رو بگه؟
یعنی احتمالش قویه که ربات باشه؟
نوچ .تو قسمت اول میگه یکی از قدیمی ترین مشتری هاست

Cloud Strife

کاربر سایت
Nov 13, 2006
15,184
نام
ماکان
این سریال Unfortunate Events از کی پخش میشه؟ من الان تازه تیزر معرفی کنت اولاف رو دیدم فهمیدم دارن سریالش رو میسازن! واقعا کف کردم! من کلا عاشق سری UE هستم (تو ایران به اسم بچه های بدشانس منتشر شده) و همیشه فکر میکردم ایدش خراکه سریاله چون فیلم سینمایی که ازش ساختن فاجعه بود و چون کتاب تموم نشده بود تهش رو از خودشون در آوردن!!!!

Jill-Valentine

Loyal Member
May 18, 2012
4,709
نام
Ebrahim
مراحل تولید فصل دوم Stranger Things با انتشار تصویری از بازیگران (تصویر را در زیر مشاهده نمایید) سریال شروع شد.در ادامه با بازی‌سنتر همراه باشید.

این تصویر که در توییتر منتشر شده است. شما بازیگران اصلی سریال را می توانید ببینید؛ Gaten Matarazzo’s در نقش داستین Caleb McLaughlin’s در نقش لوکاس Natalia Dyer’s در نقش نانسی و Charlie Heaton’s در نقش جاناتان در این تصویر حضور دارند.

لازم به ذکر است که، Millie Bobbie Brown در نقش الون نیز به سریال بازگشته است و چهار بازیگر جدید نیز به سریال اضافه شده است.

CwYGvEpUUAAy_4k.jpg-large.jpeg

لینک منبع

pesar ame za

کاربر سایت
Sep 27, 2012
209
نام
امیر
دوستان سلام.

عذرخواهی می کنم شاید اینجا جاش نباشه اما یه درخواست دارم.

دوستان من دنبال سربال پزشک دهکده با دوبله فارسی با کیفیت مناسب می گردم. ولی هر سایتی رو گشتم یا زبون اصلی بود و زیر نویس نداشت یا دوبله بود ولی کیفیتش بسیار پایین بود.
عاجزانه تقاضا دارم اگر کسی سایتی یا..... رو می شناسه که سریال پزشک دهکده رو با دوبله فارسی یا حداقل با زیر نویس داشته باشه به من اطلاع بده.

پیشاپیش از لطف دوستان سپاس گذارم.

Albis

کاربر سایت
Sep 11, 2008
1,764
متاسفانه قسمت های مربوط به Maeve Millay خیلی رو اعصاب هست و نه تنها قشنگ گارگردانی نشده بلکه بشدت از نظر اسکریپت هم مشکل داره...:|/:)تو این صحنه ها هوش بشر رو اندازه پشمک نشون میدن مخصوصا اون دو نفرو...حالا نه اینکه هوش بالایی داشته باشن ولی نه در این حدی که سرهم بندی کرده بودن
به جز دو سه تا کارکتر، بقیه از نظر شخصیت پردازی مشکل دارن و هیچ چیزی رو منتقل نمی کنن
از اون بگذیریم به بازی هاپکینز و اد هریس برسیم، قشنگ وزنه ای هستن برای خودشون:xموسیقی تیتراژ عالیه ولی موسیقی متن خیلی جای کار داره...
جالبه بیشترین دیالوگ های مفید هم، وقتی ردوبدل میشه که یا هاپکینز و یا هریس تو صحنه هستن و فارق از این دوتا چندان دیالوگ ها چنگی به دل نمی زنن ولی با این حال سریال تو این زمینه عالی عمل می کنه
در کل سریال خوبیه، ولی به نظر من کشش لازم رو حداقل تو این محیط مصنوعی نداره، و اگه با همین روند ادام پیدا کنه بشدت خسته کننده میشه
نمی دونم فقط من این طوری هستم یا بقیه هم این عقیده رو دارن یا نه، ولی همین ایده ی روبات بودن به شخصیت پردازی لطمه زده و شخصیت های مثل دلورس رو هم کم رنگ تر کرده، این سریال هنوز ضعیف هست و خیلی کار داره تا پا جای گات بذاره...داستانی که تو گات روایت میشه چندلایه و پرمحتواست، ولی این سریال تا اینجا چیزی جز چرند محض نشون نداده و تکرار مکررات فیلم های قبلی بوده

جدا اون دو نفر خیلی رو مخمن. اینکه آی کیوشون چقد پایینه و چطوری اومدن به کنار.
اینکه دو تا قصاب یا جراح یا هر چی چطوری میتونن با یه تبلت High-End Tech کار کنن و برن توی Behavior Settings و هیچکسم متوجه ورود اونا نشه و هیچ لاگی نیفته، یا اینکه Maeve فعال شه و هیچ جا هیچ آلرت یا لاگی نیفته واقعا منطقی نیست.

طرف هاستو ورداشته لباس پوشونده کل دپارتمانا رو بهش نشون میده، بعد هیچکسم متوجه نمیشه؟ اصن فرض کنیم کسی نبینه. یعنی تو یه ساختمونی که تکنولوژی AI به این پیشرفتگی داره 4 تا دوربین مدار بسته نیست که حراستی چیزی متوجه بشن که طرف با اون لباسا و با یه هاست اومده داره گشت میزنه؟ :| هیچکس مشکوک نمیشه؟

جدا از اینکه جفتشون از یه تیغ جراحی چقدر میترسن. :|

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
جدا اون دو نفر خیلی رو مخمن. اینکه آی کیوشون چقد پایینه و چطوری اومدن به کنار.
اینکه دو تا قصاب یا جراح یا هر چی چطوری میتونن با یه تبلت High-End Tech کار کنن و برن توی Behavior Settings و هیچکسم متوجه ورود اونا نشه و هیچ لاگی نیفته، یا اینکه Maeve فعال شه و هیچ جا هیچ آلرت یا لاگی نیفته واقعا منطقی نیست.

طرف هاستو ورداشته لباس پوشونده کل دپارتمانا رو بهش نشون میده، بعد هیچکسم متوجه نمیشه؟ اصن فرض کنیم کسی نبینه. یعنی تو یه ساختمونی که تکنولوژی AI به این پیشرفتگی داره 4 تا دوربین مدار بسته نیست که حراستی چیزی متوجه بشن که طرف با اون لباسا و با یه هاست اومده داره گشت میزنه؟ :| هیچکس مشکوک نمیشه؟

جدا از اینکه جفتشون از یه تیغ جراحی چقدر میترسن. :|
اقا ایکیوشون جلبکم میبود با اون همه اختیارات برنامه نویسی که دست این دو قصاب دادن، بازم قاعدتا باید به عقلشون برسه بجای افزایش هوشیاریش برن همه چیشو کم کنن که راحت بتونن سر جاش بخابوننش :| این قسمت میو خیلی چرت بود. و رو اعصاب

ولی جدای این قسمت های میو و نبود خط داستانی دلورس و ویلیام و لوگان (که بشدت منتظرشون بودم) ، این قسمت خیلی جذاب بود.
صحنه ی خانواده فورد و ورود فورد به بحث رسمن شیو شدم :)) فورد به قطع کاراکتر مورد علاقم شده. بینظیره

آخرین ویرایش:

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
این سریال Unfortunate Events از کی پخش میشه؟ من الان تازه تیزر معرفی کنت اولاف رو دیدم فهمیدم دارن سریالش رو میسازن! واقعا کف کردم! من کلا عاشق سری UE هستم (تو ایران به اسم بچه های بدشانس منتشر شده) و همیشه فکر میکردم ایدش خراکه سریاله چون فیلم سینمایی که ازش ساختن فاجعه بود و چون کتاب تموم نشده بود تهش رو از خودشون در آوردن!!!!

13 جنیوری هست تاریخ پخشش یعنی 66 روز دیگه.خدارو شکر از نتفیلیکس هم هست همش با هم میاد.کنت الافو نیل پتریک هریس بازی میکنه فصل یکشم 8 تا اپیزوده که 4 تا کتاب اولو پوشش میده

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر