Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
اسپویل خاصی نیست و حدس خودمه :
وا... اتفاقات تو کمیک خیلی یهویی میفته ولی تو سریال به خاطر کشدار کردن ماجرا واسه همه چیز پیش زمینه میسازن.ساده ترین روشی که میتونم بگم بدون اسپویل اینه که این اسب سوارا تو کمیک مربوط به هیل تاپ و الکساندریا و یک شهر دیگه ان به نام کینگدام.احتمالا می خوان اینا رو به کینگدام ربط بدن.شایدم کلا یک قوم و قبیله و داستان جدید ساختن!من فکر کنم خودشونم نمیدونن.:D
محض خنده اینم بگم تو کمیک کارول همون اول میمیره و سوفیا زنده ست.:D
کمیک هاش رو از کجا میتونم گیر بیارم.دیگه حوصله کش دادن سریالش رو ندارم....

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
چقدر سریال باشکوه شده ، واقعا وقتی میبینم این اثر رو میتونم زجمات سازنده ها رو به راحتی حس کنم . میزانسن ، کاستوم ها و لوکیشن ها فوق العادن ، این امر تو قسمت دوم واقعا نسبت به قسمت اول پررنگ تر شد و لذت بردم.
چقدر موسیقی باشکوه شده گرچه عاشق موسیقی اسکاتیش فصل اول بودم اما این هم واقعا گل کاشتن . بازی ها واقعا قوی ـن حتی کم اهمیت ترین شخصیت ها عالی بازی میشن و واقعا ندیدن سریال گناهه : |

آخرین ویرایش:

reydge

کاربر سایت
Feb 19, 2012
1,011
نام
محمد
آقا دو سوال
1.DaVinci’s Demons کنسل شده؟؟؟
2.داستان این قسمت 15 فصل 2 گاتهام چیه؟؟؟؟تو بعضی جاها دیدم بخاطر دستور یه جایی حذفش کرده بودن در حالی که بقیه ی قسمت ها بودن

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
واقعا vikings عالیه. داستانش خیلی عالی و با هیجان میره جلو برخلاف بعضی از قسمت های got
نسبت به فصل های قبلی که اصلا بنظرم خوب نبوده توی صحنه های جنگیش
آقا دو سوال
1.DaVinci’s Demons کنسل شده؟؟؟
2.داستان این قسمت 15 فصل 2 گاتهام چیه؟؟؟؟تو بعضی جاها دیدم بخاطر دستور یه جایی حذفش کرده بودن در حالی که بقیه ی قسمت ها بودن
1. بله فصل 3 فصل آخره
2. داستانی نداره مثل بقیه اپیزود ها هستش :nomouth:

u_2

کاربر سایت
Aug 20, 2011
2,718
هانیبال فصل3تموم میشه؟
شنیدم فصل4کنسل شده
چون میخوام دوباره از فصل اول ببینم
اگه تو فصل 3داستانش تموم نمیشه بیخیال میشم:expressionless:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
عهه؟؟ کی گفت 20 قسمته؟
این فصل 20 قسمته و گویا فصل بعدی هم 20 قسمتی خواهد بود.
برا همین مطمئنن داستان به سریعی فصلای قبل پیش نمیره ولی بنظر من که تا همینجا هم بشدت جذاب بوده.
نه هیچ چیز خاصی نداشت که بخوان سانسور یا پاک کنن، من که جایی ندیدم.

• Like
Reactions: Black_Flag

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
هانیبال فصل3تموم میشه؟
شنیدم فصل4کنسل شده
چون میخوام دوباره از فصل اول ببینم
اگه تو فصل 3داستانش تموم نمیشه بیخیال میشم:expressionless:
داستان تموم میشه ولی طوری که اگه بخوان دوباره بسازن بتونن ادامش بدن.

• Like
Reactions: u_2

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
آقایون یه سوال راجبه سیزن 4 vikings
الان دقیقا مریضیه راگنار از چیه؟ چون قبل از اینکه این چینیِ بهش این دارو ها رو بده حالش اینجوری بود
یادمه اخرای سیزن 3 تو جنگ با پاریس از بالای قلعه پرت شد پایین و خونریزی داخلی داشت, برا همین خیلی کلافه بود و زجر میکشید. ینی همش بخاطره اون اتفاقه؟؟؟؟
اخه هرچی میره جلوتر راگنار داغونتر میشه (از لحاظ بیمار بودن)

• Like
Reactions: majidred2011

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
آقایون یه سوال راجبه سیزن 4 vikings
الان دقیقا مریضیه راگنار از چیه؟ چون قبل از اینکه این چینیِ بهش این دارو ها رو بده حالش اینجوری بود
یادمه اخرای سیزن 3 تو جنگ با پاریس از بالای قلعه پرت شد پایین و خونریزی داخلی داشت, برا همین خیلی کلافه بود و زجر میکشید. ینی همش بخاطره اون اتفاقه؟؟؟؟
اخه هرچی میره جلوتر راگنار داغونتر میشه (از لحاظ بیمار بودن)
تا جایی که من فهمیدم تا موقعی که اون چینیه بیاد مریضیش داشت بهتر میشد که این چینیه اومد مواد چینی داد بهش اینم معتاد شد الانم موادش به ته رسیده خمار شده دیگه بهش مواد نمیرسه برا همین وضعش هی داره بدتر میشه و فک نکنم ربطی دیگه به بیماری قبلیش داشته باشه :D

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
این فصل واقعا عالی بود کلا سریال خیلی قوی ـه ، رابطه چاک با جیمی رو خیلی خوب نشون داد و کلیف هنگر آخر عالی بود و این که گاس وارد داستان شده و اون نوشته رو گذاشت واسه مایک و میره واسه قضیه انتقام تو BB ـو اینا .
10/10

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
واو بتر کال سال پایانش عالی بود، در کل با اینکه بنظرم به سیزن اول نمیرسید ولی در کل حرف نداشت، تنها سریال امسال بوده که هر هفته برا اومدنش لحظه شماری میکردم.
کلیف هنگر اون آخر نابودم کرد :D دلم داشت مثل چی برا چاک میسوخت یک دفعه زد تو کاسه کوزه ما :D چه جنگی راه بیوفته فصل بعد.
مایکم جریانش خیلی داره جالب میشه، گاسم احتمالا سیزن بعدی وارد داستان میشه.
چجوری بصبریم:(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر