Mehdi Cage

Valar Morghulis
کاربر سایت
Dec 8, 2011
4,991
نام
مهدی
این قسمت با یک flash-back عالی شروع شد و بار دیگه مریض بودن Chuck رو خیلی قشنگ القا کرد. پایانش هم گرچه قابل پیش‌بینی میشد ولی خوب بود. تو این قسمت تبلیغی که خود Jimmy ساخته بود پخش میشه ولی خودش خیلی حال نمی‌کنه. احتمالا این تبلیغ و کار کنار Kim، براش فقط در حد رویا باقی می‌مونه و از فصل بعد Jimmy دیگه تغییر رویه میده (به اجبار داداش گرام، شاید مجبور بشه گم و گور بشه) و جناب Saul هفت خط وارد ماجرا میشه. و اون تبلیغ قبلی تبدیل به تبلیغ "Better Call Saul" بشه.
از بهترین سکانس‌های این فصل هم همین یادداشت "DON'T" بود. که میشه سکانس ورود Gus! کلا این بشر به اینجور امر و نهی کردن عادت داره. تو Breaking Bad هم همچین کاری کرده بود:

احتمالا با حضور Gus و Mike و Hector و اضافه شدن احتمالی Hank و... ریتم سریال Breaking Bad ـی تر بشه.

تو پست قبلی به تعدادی از اشارات فصل دوم BCS به BB اشاره کردم. تو این پست هم به تعدادی اشاره می‌کنم. بعضی از این referenceها به قدری ظریف هست که آدم به اینکه Gilligan اول BCS رو نوشته و بعد رفته سراغ BB یا برعکس، شک می‌کنه! به هرحال:

- شاید برای بعضی‌ها اون تصاویر سیاه و سفید که ابتدای هر 2 فصل BCS پخش میشه گنگ باشه. قسمت آخر Saul ،BB در مورد آینده ـش به Walt میگه: "در بهترین حالت، من چند ماه دیگه دارم تو Omaha یک Cinnabon رو مدیریت می‌کنم."
این تصاویر سیاه و سفید هم مال ماجراهای بعد Breaking Bad هست. سرنوشت تیره و تار Saul.
- Saul به Walt: "یک بار یک زن رو متقاعد کردم که Kevin Costner خودمم!" تو فصل اول BCS دیدیم که چطور متقاعد کرد! :))

- Walter تو BB و Saul تو BCS، هردو تحت فشار و تصمیم‌گیری، حرصشون رو سر یک سطل زباله فلزی خالی کردن:

- Casa Tranquila! همون جایی که Jimmy تو BCS سعی می‌کنه نظر افراد سن بالا و پیر رو جلب کنه. همون حایی که محل قرار Gus و Hector ـه!

- شباهت جالب تابلو مورد علاقه Jimmy و صحنه ابتدایی BB:

- حتما Crazy-8 رو همتون تو BCS شناختید. ولی چیزی که احتمالا از دست دادید، لوگوی روی ماشین C-8 هست.

"Tampico"؛ تو زیرزمین خونه Jesse، کلی حرف راجبش بین Walt و C-8 رد و بدل شد.

- راستی طرح سرامیک بیمارستان همین قسمت آخر BB شما رو یاد چیزی ننداخت؟

- آخری بدون شرح:

Gilligan قول easter egg داده بود ولی این حجم از جزئیات واقعا محشره! من تا جایی که انگشت‌هام یاری کردن، تو 2 بخش بهشون اشاره کردم. امیدوارم مفید بوده باشه. سخته صبر کردن برای فصل 3 و جزئیات محیرالعقول ـش...

فصل دوم Better Call Saul تموم شد و فعلا از لحظه‌ شماری و انتظار برای قسمت بعدی، خلاص شدم. البته لحظه شماری برای فصل بعد کم کم سر و کله‌اش پیدا میشه! درضمن با وجود اینکه اکثرا از فصل اول بیشتر راضی بودن، من از هر دو فصل به یک اندازه لذت بردم.
یک تعدادی سریال رو drop کردن، تعداد دیگه به زور و امید اینکه سریال ریتم Breaking Bad بگیره هنوز نگاه می‌کنن (که احتمالا از فصل بعد ارضا میشن)، بعضی‌ها هم مثل من از همه لحظه‌های سریال لذت بردن. امیدوارم تا چند روز دیگه GoT از این خماری نجاتم بده!

آخرین ویرایش:

Fenris Wolf

کاربر سایت
Jan 9, 2009
8,739
نام
شروین
این فصل به معنای واقعی کلمه پیشرفت داشت ! اول از همه خشونتش بود که خب خیلی بالارفته بود و بعد از اونم شخصیتا و بازی ـه بازیگرا خصوصا جاناتان برنتال . پانیشر محشر بود . نحوه حرف زدنش صداش استایلش و تک تک مبارزاتش خصوصا صحنه مبارزه تو زندانش که بینظیر بود . اون one shot ـیی که تو اپیزود 3 بود اگه اشتباه نکنم هم خارق العاده بود . DD همه رو میزد و از راهپله پایین میرفت . درکل اکشن سریال تو بالاترین سطح ممکن قرار داره . موضوع این فصلم من کلا دوست داشتم . و کلا با HAND حال کردم . اون نوبو هم خوب شد ترتیبش داده شد وگرنه خیلی لوس میشد که تو فصل 3 هم بیاد :D ! تقریبا از اینکه الکترا مرده بود خوشحال شده بودم :D چون با لهجه ـش بشدت مشکل داشتم :D البته جدا از شوخی الکترا هم شخصیت جالبی داره و خب یه جوری اخرش نشون دادن که انگار قراره بعدا برگرده . اینکه مت به کارن هم رفت گفت dd ـه جالب کرد قضیه رو :D منتظر فصل بعدیش هستم بشدت .

pourya.x

کاربر سایت
Feb 25, 2015
143
همشون توی یوتیوب کامل هستن.

اشتباه ترین کاری که یه فرد ممکنه انجام بده دیدن یه فصل ترو دیتکتیو پشت سر همه .... فصل یک رو کم کم دیدم.ولی فصل دو رو پشت هم ! تا بیای بفهمی کی کجا بود یا کی کیو کشت یکی دیگه میمیره.
هم فصل یک هم فصل دو به شدت زیبا بودن ( ولی فصل یک یه سرو گردن بالاتر بود.)
آیا فصل سه ای هم در کار هست یا خیر ؟

تا اونجایی که یادمه فصل سوم هم تایید شده بود.
من خودم فصل دوم رو پشت سرهم دیدم و باهات موافقم..
فصل دوم قسمت سوم حدود دقیقه سوم رو نگاه کن....به نظرم جالبترین نکته فصل دوم همونجا بود

• Like
Reactions: Ehsan95_76

parham_safa

Rossonero
مدیر انجمن
Sep 24, 2005
8,310
نام
پرهام
سلام
لینک میدین؟

Sent from my LG-H818 using Tapatalk
امکانش نیست .
The Borgias سه فصل و Tudors یا چهار یا پنج فصل ازشون اومده .
هر دو به شدت سطح بالا و خوش ساخت هستن .
از نظر هنرپیشه غنی و پر و پیمونن .
گریم ، طراحی صحنه و لباس و دکورشون عالیه .
لینکهاشون هم تو تورنت به وفور یافت میشه .

Rhodes

کاربر سایت
Mar 29, 2009
704
نام
محمد صادق
تا اونجایی که یادمه فصل سوم هم تایید شده بود.
من خودم فصل دوم رو پشت سرهم دیدم و باهات موافقم..
فصل دوم قسمت سوم حدود دقیقه سوم رو نگاه کن....به نظرم جالبترین نکته فصل دوم همونجا بود
همين نكته هاي ظريفشه كه عاشق اين سريال شدم ! اين چي بود!!!! سر سوزتي بهش توجه نكرده بودم !!! دقيقا توصيف يه جايه ديگه ست !!!!
فصل يك بعد از تموم شدن تقريبا بيشتر تحليل ها رو خوندم و نكته ها ، نكات روي ديوار،نقاشي ها،كادربندي ها و ... شاخ دراوردم.فك كنم فصل دو هم بايد برم بخونم :)
اين حجم مطالب توي هشت قسمت جا نميشه.بايد بيشترش كنن به نظرم.

Sent from my iPad using Tapatalk

Easy_GoiiN

کاربر سایت
Aug 4, 2012
1,145
همشون توی یوتیوب کامل هستن.

اشتباه ترین کاری که یه فرد ممکنه انجام بده دیدن یه فصل ترو دیتکتیو پشت سر همه .... فصل یک رو کم کم دیدم.ولی فصل دو رو پشت هم ! تا بیای بفهمی کی کجا بود یا کی کیو کشت یکی دیگه میمیره.
هم فصل یک هم فصل دو به شدت زیبا بودن ( ولی فصل یک یه سرو گردن بالاتر بود.)
آیا فصل سه ای هم در کار هست یا خیر ؟
نویسنده ـش که چند وقت پیش اعلام کرد خبری از فصل 3 نخواهد بود. حالا باید صبر کنیم ببینیم چی میشه.

hamdi113540

کاربر سایت
Jan 25, 2010
2,483
خب فصل 2 هم تموم شد
سریال عالیه با این که یکم برای من کنده ولی دوست داشتم این فصل رو و همینطور دوست داشتم گاس و هنک حداقل یکیشون تو این فصل بیاد ولی همین هکتور هم خوب بود
در کل به شدت منتظر فصل 3 هستم

Marketing

کاربر سایت
May 3, 2015
83
who want's to be king?
یعنی قشنگ دیالوگای آخرش نابودم کرد....
با اینکه در طول این قسمت،چندان صحنه های خاصی ندیدم و نبرد رگنار با رولو هم چندان چنگی به دل نزد ولی قشنگ به خاطر 4 دقیقه ی آخر بهش 10/10 میدم دی:
یعنی اگه برای وارکرفت چندان هایپ نبودم،فقط بخاطر Travis Fimmel باید از الان روزشماری کنم

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
از دیالوگ های ماندگار:
we cant keep leaving people behind
دوستان fear walking dead وضعیتش چطور هست؟سراغش برم؟

ببین اگه اکثر دوستان باهم هم نظرن که واکینگ دد اولش فوق العاده بود بعد چند فصل به قهقرا رفته . این از همین اولش تو آفسایده . بازیگر های بد . ایده ی نخ نما کلا هیچ شباهتی با واکینگ دد نداره . نری بهتره من که فصل 1 اش از قسمت سوم دیگه دراپش کردم. درسته اپیزود هاش کمه ولی واقعا هیچ جذابیتی برام نداشت . کاراکتر های اصلی اش از اون نوع کاراکتر ها هستن که تو سری اصلی اگه می اومدن از بس بی اهمیت هستن که یکی اشون هم تو تیم ریک این ها نمی اومد که سه چهار اپیزود لااقل حضور داشته باشه . همون یک اپیزودی که می اومدن زامبیا تیکه پارشون می کردن .

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر