Agent47

کاربر سایت
Oct 30, 2005
2,525
نام
Masood
narcos همه ش یطرف اون ترانه معرکه ایی که اولش میخوندم یه طرف!:dبرای من بهترین سریال 2015 بود خیلی بیشتر از mr robot و leftover بم چسبید.

And Then There Were None رو هم دیدم.قبلا کتابشو خونده بودم فیلم سیا سفیدی بود که قدیما دیده بودم یه بازیی هم داشت اونم بازی کرده بودم این سریالم خوشم اومد لذت بردم.

asheghangta

کاربر سایت
Jun 17, 2006
1,112
نام
آرین
داره عزیزه من داره.... چرا اطلاعات غلط میدی ...اگه نداشت الکی نمیساختنش که... ببین عزیز دل جناب The Best Boy :d بعد از اتمام فصل 1 اسپارتاکوس یعنی Blood and sandبازیگر نقش اول این سریال اندی وایت فیلد سرطان خون گرفت و مرد... فصل دوم اسپارتاکوس اسمش War of the Damned نام داشت که از فصل دو تا انتها رو جناب لیام مکنتایر بازی کرد. هرچند تو اون ابهت به پای وایت فیلد نمیرسید ولی خوب بود کارش....بعدش هم فصل نهایی با اسم Vengeance پخش شد و سریال تموم شد... نکته ی سریال اینجاست که بعد از فصل 1 برای پیدا کردن بازیگر مناسب نقش اول برای اینکه سریال بیننده هاشو از دست نده به جای تعطیل کردن ساخت سریال به مدت دوسال اومدن یه مینی سریال تحت عنوان Gods of Arena ساختن که توش تماماً به شخصیت پردازی و فلش بک به شخصیت های فصل 1 پرداختن...

ترتیب دیدن و دانلود سریال اسپارتاکوس به اینصورت میشه :

Blood and Sand = فصل 1
Gods of the Arena= مینی سریال موازی با داستان اصلی (ربط نداره چیه :d )
War of the Damned = فصل 2
Vengeance = فصل 3 و نهایی...

موفق باشید. :)

داداش جا به جا گفتى..فصل آخر War Of The Damned هست...بازى بازيگر جايگزين هم به نظرم بسيار عالى و مثل بازيگر اول بود...كلا سريال بسيار خوش ساخت و جذاب و به ياد ماندنى اى هست..هر چند به خاطر صحنه هاش و افتادن اسمش رو زبون عموم افراد،بعضيا ممكنه كمى بى مهرى كنن به سريال.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
داداش جا به جا گفتى..فصل آخر War Of The Damned هست...بازى بازيگر جايگزين هم به نظرم بسيار عالى و مثل بازيگر اول بود...كلا سريال بسيار خوش ساخت و جذاب و به ياد ماندنى اى هست..هر چند به خاطر صحنه هاش و افتادن اسمش رو زبون عموم افراد،بعضيا ممكنه كمى بى مهرى كنن به سريال.

اسامی رو ویرایش کردم...ایول...

آره سریال ازون دسته سریالهایی بود که حداقل ملت ما باید بیشترازینا میدیدنش...ولی خب چون صحنه هاش زیاده و ملت غالباً بهای بیشتری به این بخش میدن ، به اون بعد انسانیه مبارزه با ظلم !!!!!!!!! کمتر دقت میکنن...سریال وگرنه یک اثر فوق العاده س.. از دستش ندید.

Blood Brothers

کاربر سایت
Sep 7, 2012
1,519
نام
Iman
داره عزیزه من داره.... چرا اطلاعات غلط میدی ...اگه نداشت الکی نمیساختنش که... ببین عزیز دل جناب The Best Boy :d بعد از اتمام فصل 1 اسپارتاکوس یعنی Blood and sandبازیگر نقش اول این سریال اندی وایت فیلد سرطان خون گرفت و مرد... فصل دوم اسپارتاکوس اسمش Vengeance نام داشت که از فصل دو تا انتها رو جناب لیام مکنتایر بازی کرد. هرچند تو اون ابهت به پای وایت فیلد نمیرسید ولی خوب بود کارش....بعدش هم فصل نهایی با اسم War of the Damned پخش شد و سریال تموم شد... نکته ی سریال اینجاست که بعد از فصل 1 برای پیدا کردن بازیگر مناسب نقش اول برای اینکه سریال بیننده هاشو از دست نده به جای تعطیل کردن ساخت سریال به مدت دوسال اومدن یه مینی سریال تحت عنوان Gods of Arena ساختن که توش تماماً به شخصیت پردازی و فلش بک به شخصیت های فصل 1 پرداختن...

ترتیب دیدن و دانلود سریال اسپارتاکوس به اینصورت میشه :

Blood and Sand = فصل 1
Gods of the Arena= مینی سریال موازی با داستان اصلی (ربط نداره چیه :d )
Vengeance = فصل 2
War of the Damned = فصل 3 و نهایی...

موفق باشید. :)
عهه! خب من یادم نبوده خیلی وقت پیش میدیدم! ممنون که تصحیح کردی! :D

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
اقتباس تلویزیونی جنگیر هم افتاد دست Fox. قراره بیشتر رو کتاب تمرکز کنن تا فیلم ویلیام فردکین. البته بعیده با استانداردهای شبکه ی نتوورکی اونقدر ترسناک درش بیارن.

WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
دوستان یه سریال تو مایه های هانیبال / کاراگاه واقعی میتونین معرفی کنید برای دانلود؟

Dexter
Sherlock
The Killing
Luther

هانیبال رو دیدی حتماً باید دکستر روهم ببینی...البته اگر ندیدی. دوتا شخصیت روانی با چندین لایه شخصیت پردازی...واقعاً تماشای Hannibal و Dexter از نظر روانشناسی خیلی ذهن بیننده هارو جلو میندازه...یه چیز الکی نیستن... The Killing هم یک درام فوق العاده س..اولین سریالی که دیدم بود. یه شهر نمناک و همیشه بارونی با حال و هوای ابری و یه عالمه جرم و جنایت و تعقیب و گریز و رازآلودیه وحشتناکه فصل اول به خصوص....اصن یه چیز درجه یکه این The Killing....

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,375
نام
Majid
دوستان یه سریال تو مایه های هانیبال / کاراگاه واقعی میتونین معرفی کنید برای دانلود؟
شرلوک اگه ندیدی واجبه ولی فازش با این دوتا فرق داره اما در سبک جنایی و کاراگاهی ندیدنش یک اشتباهه بزرگه همینطور دکستر ـم صددرصد باید ببینی دکسترم مثل هانیبال پر از دیالوگاییه که خیلی روی روان آدم تاثیر میزازه :D
Vikings چطورـه ؟ ارزش وقت گذاشتن داره ؟
تایید شده فصل 4 آخرین فصل ـه یا نه ؟
وایکینگز فوق العادس، قسمت به قسمت بهتر میشه، هر سه فصلش عالی بود ولی این فصل 3 فوق العاده بود و 4 ـشم با این روند داستان بنظر میاد عالی در بیاد در کل باید دیده بشه بدون شک :D
این که آخرین فصل باشه رو نخوندم جایی اما پتانسیلش خیلی بیشتر از 4 فصله و فک نکنم تمومش کنن به این زودی.

آخرین ویرایش:

Madison

کاربر سایت
Jul 16, 2012
776
نام
شهاب
وایکینگز فوق العادس، قسمت به قسمت بهتر میشه، هر سه فصلش عالی بود ولی این فصل 3 فوق العاده بود و 4 ـشم با این روند داستان بنظر میاد عالی در بیاد در کل باید دیده بشه بدون شک :D
این که آخرین فصل باشه رو نخوندم جایی اما پتانسیلش خیلی بیشتر از 4 فصله و فک نکنم تمومش کنن به این زودی.

کلا ترجیح میدم سریال تموم شده باشه بعد برم تو کارش ولی چون میگی فوق العادس استارت میزنم :d

Lord Odin

کاربر سایت
Mar 19, 2013
2,014
ceab1ec563cb72904b2ec216f0480197.jpg

Sent from Valhalla.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر