WTF?

کاربر سایت
Mar 27, 2015
1,087
نام
محمد
rl85zciarnzzwzjcu119.jpg
r8mqviaw0q7o3w7tigdm.jpg
شاید هنوز هم کسانی باشند که Rick and Morty‌رو نگاه نمیکنن...گفتم یه معرفی کنم این انیمیشن رو برید ببینید..زیاد نمیخام راجبش توضیح بدم فقط تضمین میکنم یه چیز خیلی خیلی عالی رو قراره ببینید... 2 فصلش اومده هر اپیزود 20 دقیقه س... راجبه یه پدر بزرگ که با استفاده از نبوغ علمیش یه کارهای خارق العاده :)) میکنه و نوه ش همیشه قربانیه ندانم کاری های پدر بزرگشه :d نکته ی سریال به همینجا محدود نمیشه..این سریال تو هر اپیزودش انقدر (با شدت بخونید :d )ایده های جالب و عجیب غریب داره که به سواد نویسندگیه نویسندگان خیلی زود پی میبرید..

پارسال تو لیست 10 سریال برتر IMDB هم بوده و اکثر سایتهای نمره گزاری نمره ی کامل رو به اثر دادن.... شماهم تا دیر نشده بشینید ببینید چه چیز خفنیه...به شدت هم خنده داره :)) محتوای سریال کاملاً هم سن قانونیه شمارو میطلبه و یه کم جنبه :d توش با همه چی شوخی میکنن دیگه...بعضی مواقع میبرتتون به فکر بعضی مواقع از خنده روده بر میشید.. خلاصه اینکه از دستش ندید..پارسال پخشش آغاز شده...حدس میزنم اینجا کمتر دیده شده :d

یه نمونه از یکی از سکانسهای سریال...پدر بزرگ (ریک) یه وسیله اختراع میکنه که تنها کاربردش اینه که کره رو بیاره نزدیکت :))
http://8pic.ir/images/rd7q93efgfdf3m9r356e.jpg

Origami 2008

عضو تحریریه
Oct 2, 2014
5,526
نام
سپهر
خبرایی لز فصل جدید فراز از زندان

....................................................................................................
......................................................................................................

کست قسمت اول فصل جدید فرار از زندان مشخص شد:

Dominic Purcell -Lincoln
Wentworth Miller -Michael Scofield
Amaury Nolasco - Fernando Sucre
Robert Kneeper -T-Bag
Sarah Wayne Callins - Sarah

MK_COD

کاربر سایت
Feb 1, 2013
616
نام
مهدی
خبرایی لز فصل جدید فراز از زندان

....................................................................................................
......................................................................................................

کست قسمت اول فصل جدید فرار از زندان مشخص شد:

Dominic Purcell -Lincoln
Wentworth Miller -Michael Scofield
Amaury Nolasco - Fernando Sucre
Robert Kneeper -T-Bag
Sarah Wayne Callins - Sarah
این ادامه ی فصل چهاره؟
یعنی میخوان نشون بدن مایکل نمرده؟

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
کسی سریال Doctor Who رو دیده اینجا ؟ ارزش استارت زدن داره ببینیم ؟
من دیدم، اگه عشق ماجراجویی و تنوعی با طعم سفر در زمان بدون شک باید ببینی :D
از سیزن اول سخته دیدنش ( کیفیت داغون با جلوه های ویژه خیلی قدیمی ) که همون اوایل حوصله آدمو سر میبره مگه اینکه خیلی تحملت بالا باشه بتونی کنار بیای باهاش.
من خودم از فصل 5 شروع کردم چون کستش و ... تغییر میکنه بعد که جا افتاد برام قبلیا رو نشستم دیدم، میشه از اونجا شروع کرد اما قبلش پست اول تاپیک دکتر هو تو همین بخشو باید بخونی تا با شخصیتا آشنا بشی تا مشکلی برات پیش نیاد تو فهمیدن داستان بقیش مشکلی نداره.

arash1996

کاربر سایت
May 17, 2012
1,481
نام
آرش
اپیزود نسبتا خوبی بود. فقط من زیاد مسائل مرتبط با زمان رو درک نمیکنم. چه دلیلی داره که با دستگیر کردن فلش معکوس، سیسکو تو زمان حال از بین بره؟! توضیحات سریال رو شنیدم ولی برام قابل حضم نبود. حالا شاید با منطق کمیک بوکی سازگار باشه، اینو نمیدونم.

پ.ن: رابطه بری با دوست دختراش هم مثل خیلی از سوپرهیرو ها چرته. هویتش رو انقدر نمیگه تا طرف بره و بعدا بهشون میگه (لیندا و پتی) و در نهایت به وصال معشوق مزخرف نهایی میرسه.

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
دوستان این The X-Files فصلاش به هم مرتبطن ؟ :biggrin1: یا همین سیزن 10 رو دان کنم ؟ :biggrin1:
مثل Ash vs. Evil Dead ایکس فایلز هم به فیلم و سریال های قبلش ربط داره ولی الان دیگه کدوم شبکه ای حاضره حتی یه درصد از بیننده هاشو از دست بده؟ :| درنتیجه برای تازه واردها توضیحات لازم داده میشه. درسته اسمش فصل دهه ولی حالت مینی سری داره و 6 قسمته و یه آرک داستانی جدید رو شروع میکنه.
اما سیزن های قبل ایکس فایلز رو الانم راحت میشه دید. بخاطر stand alone بودن اکثر اپیزودهاش میشه حتی به صورت گلچین شده بهترین قسمت هاشو دید چون یه سری از معروف ترین نویسنده های تلویزیون ( از جمله وینس گیلیگان ) با نوشتن اپیزود های ایکس فایلز معروف شدن. هر سیزن حداقل پنج شیش اپیزود فک برانداز و خیلی خوب داره که دیدنش برا طرفدارای داستان های علمی تخیلی واجبه.
به نظرم احتمال اینکه این سری جدید بتونه به خوبی قبلی ها باشه، کمه و بیشتر برا خاطره بازی خوبه.

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
It's Always Sunny In Philadelphia جقذر خوبه واقعا :D همه چیزش عالیه :D تو این کچلی ژانر کمدی که عملا تعداد سریال های با ارزشش از تعداد انگشت های یه دست بیشتر نیست این سریال واقعا غنیمته :D

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,379
نام
Majid
من Seinfeld ـو فصل اولش دیدم که 5 قسمت بود، با شخصیتاش حال میکنم اما تا الان هنوز طنز خاصی ازش ندیدم کلا تا آخر همینطوریه یا بهتر میشه؟

Whitebeard

کاربر سایت
Aug 10, 2010
1,382
نام
علی
چقدر این Baskets عجیب و غریب بود!
تجربه جالبی بود.اونقدر جالب که میشه تنها سریالی که میخوام دنبالش کنم.
دوستانی که از Louie لذت میبرن،یه گوشه چشمی هم به این سریال داشته باشن.کم و بیش شبیهن به هم.

FUTURE

Endure & Survive
کاربر سایت
Aug 20, 2014
4,581
نام
Alireza
من Seinfeld ـو فصل اولش دیدم که 5 قسمت بود، با شخصیتاش حال میکنم اما تا الان هنوز طنز خاصی ازش ندیدم کلا تا آخر همینطوریه یا بهتر میشه؟

صبرکن عالی میشه! اونقدر خوبه که من ازین یکم بیشتر از friends خوشم میاد!
توجه داشته باش که این سریال قدیمی تر از friends هستش و تقریبا فصل های اخر seinfeld با چند فصل اول friends توی یه بازه پخش میشده
انتظار یه داستان اصلی مثل رابطه راس و ریچل توی friends نداشته باش چون اینجا همچین چیزی نیست و فضای عاشقانه ای که بعضا تو friends شاهدش بودیم وجود نداره و تو این سریال همچی بر پایه کمدیه و زیاد روی روابط عاشقانه شخصیت ها تاکید نمیکنه (که به خاطر همین من بیشتر ازش خوشم میاد!)

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر