farhad-g

کاربر سایت
Nov 21, 2012
165
نام
فـــــــرهـــــــاد
کسی
The Shannara Chronicles رو دیده؟ چطوره؟

من این
The Shannara Chronicles
دیدم اپیزود 1 و 2 هم باهم بود ! اولش که خوندم خلاصشو گفتم از این چرت و پرتای پر از الف و کوتوله و غول وایناس ! اما بعد از دیدن سریال نظرم کاملا عوض شد !!!
به نظرم خیلی خوب بود ! :x
نکته ی مهم ! نمیشه گفت teenage یه ! کاملا همه چیش قابل قبوله . خب چون بر اساس کتابه داستان جالبی هم داره مخصوصا که به جای گذشته توی اینده ی خیلی دوره !
که همه چی از چمله تکنولوژی از بین رفته ! ولی اثار ساختمونای خراب شده و کشتی و بعضی وقتا ساختمون های مهم دنبا که از بین رفتن هست . در حدی که به نسل ما میگن انسان های باستانی :d

تیتراژ شروعش خیلی خوبه :d کسی میدونه اهنگش از کیه ؟

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
دوستان عزیز این and then there were none خوبه ? یه توضیحی چیزی کسی بده ممنون میشم.مخصوصا اگه حوصله سر بره بگید . ممنون

اصلا و ابدا حوصله سر بر نیست! یعنی اصلا امکان داره داستان های آگاتا کریستی حوصله سربر باشه واقعا؟ :D

سریال خیلی خوبیه و تیم بازیگری خوبی هم داره، 3 تا 60 دقیقه هم بیشتر نیست و ارزشش رو داره.

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
اصلا و ابدا حوصله سر بر نیست! یعنی اصلا امکان داره داستان های آگاتا کریستی حوصله سربر باشه واقعا؟ :D

سریال خیلی خوبیه و تیم بازیگری خوبی هم داره، 3 تا 60 دقیقه هم بیشتر نیست و ارزشش رو داره.

ممنون.فکر کردم یه سیزن مثلا 10 قسمتی باشه :d:| برم تو کارش.

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود

داستان های آگاتا کریستی که مفهوم جدیدی از حوصله سر بر بودن ارائه می‌کنن واقعاً.:D

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
کسی متوجه شد انگیزه ی ورا برای کمک به غرق شدن پسر بچه چی بود؟
مادر پسر بچه هه به ورا گفت چون بچه ی زنه پسره، تمام ارث میرسه به بچه هه و چیزی به هوگو نمیرسه. اونجوری هوگو مجبور میشه با یک دختر پولدار ازدواج کنه
ورا هم بچه هه رو غرق کرد که به پسره سهم از ارث برسه و بتونه با ورا که از نظر مالی معمولیه ازدواج کنه

J o K e R

کاربر سایت
May 19, 2011
346
نام
مهدی
تا همین چند ماه پیش تو imdb تاریخش خورده بود پاییز 2015 اما الان عوضش کردن شده 2016...
فکر کنم سیزن آخره بین نویسنده هاش دعوا شده که چجوری تمومش کنن :))
شایعه شده که cbs سریال رو کنسل کرده. ظاهرا قرار از طریق netflix پخش بشه

house M.D کسی دیده ؟
بنظرم جزو سریال هایی هست که هرکس قبل از مرگش باید دیده باشه :d

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
قیافه ها رو :tongue:

21390784382476914497.png

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر