Letho

کاربر سایت
May 5, 2012
257
سلام
امروز به یه چیز عجیب برخوردم! :d حدود یکی دو هفته پیش که داشتم ریتینگ‌ اپیزودهای The Sopranos رو توی وبسایت IMDB نگاه میکردم، دیدم که تمامی اپیزودهای فصل 4 این سریال امتیاز 7 و 7.1 گرفته بودن و یا مثلا قسمت آخر کل سریال امتیازش زیر 6 بود! :d امروز اتفاقی همون صفحه رو نگاه کردم و امتیازها همگی زیر و رو شدن! :d اول فکر کردم من اشتباه کردم ولی این رو که دیدم مطمئن شدم اشتباه نکردم: https://www.reddit.com/r/television/comments/3a19th/every_episode_of_season_4_of_the_sopranos_is/

اینم چیزیه که امروز دیدم: ***34;The Sopranos***34; (1999)

یکی من رو روشن کنه که کجا اشتباه میکنم؟ چندتا IMDB که نداریم؟ :d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
کسی Misfits رو دیده؟:D نظرتون چیه؟

دو تا سیزن اولش عالیه. بعدش دیگه بازیگراش معروف میشن ول میکنن میرن :d یه سری ادم نچسب میان جاشون. ایده هاشونم نسبتا ته میکشه. ولی اون دو تا سیزن اول فوق العاده اس.
===
The X-Files هم بیست روز دیگه میاد. سری قبلش یه تعدادی از بهترین اپیزودهای علمی تخیلی تلویزیون رو داشت جوری که ادم میگفت اگه Twilight Zone رو چهل سال بعد میساختن اینجوری میشد.
در کنار Mystery Science بهترین ری بورن های چند سال اخیر میشن :d

NO ps3

کاربر سایت
May 5, 2009
2,165
نام
محسن
سریال Daredevil در چه سطحیه؟ پیشنهاد میشه؟ خب ash:x هم فصل اولش تموم شد از بی سریالی رفتم یه 6 قسمت از فصل اول گاتهام دیدم بد نبود ولی به نظرم نسبت

به سری فیلمای نولان که واقع گرایانه رو هم مدنظر داشت این بیشتر یه حالت فانتزی گرفته سریال مخصوصا کارکتر پنگوئن:d به نظرم سریال

متوسط ای هستش ولی خب بخاطر علاقه به بتمن با اکراه وبی میلی ادامه میدم :d

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
تا قبل کشته کشدن وارگریو که خودت قبول داری مشکوک شدن بهش عادی بود... ولی بعد کشته شدنش و 4 نفر نهایی داستان جوری شد که نزدیک به 70% مطمئن شدم فرد قاتل اصلی یا یک فردیه که مرده و یا یکیه که از بیرون زیر نظرشون داره . عین هوگو که اواخر شکم نزدیک به یقین رسید (کلا سریال اینجوری خواست نشون بده که همه یک عان فکر کنیم قاتل هوگوئه)... حالا از بین افراد مرده در ابتدا جوونه (توبی بود اسمش؟) که نفر اول مرد بهش مشکوک شدم. به بقیه خیلی شک نداشتم بجز خود وارگریو...
درکل هیچ انتقادی ندارم. ولی میگم شاید اونقدر که باید و شاید از همه کاره بودن وارگریو شکه نشدم...

وقتی وارگریو کشته شده و بقیه دارن تک‌تک پرپر می‌شن چطور می‌تونی بهش مضنون بشی؟ :d

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف
وقتی وارگریو کشته شده و بقیه دارن تک‌تک پرپر می‌شن چطور می‌تونی بهش مضنون بشی؟ :d

بعد کشته شدن وارگریو ۴ کاراکتر موندن. یکی ارمسترانگ، بلور ، لمبرت و ورا.
ورا به دلیل اینکه فیلم خیلی بهش پرداخت و قشنگ میدیدیم در خیلی صحنه ها ی قتل ها کجاست واقعا مضنون شدن بهش بی انصافی بود. ارمسترانگ و بلور بیش از حد خنگ بودن و واقعا به نظرم نمیرسید که یکیشون قاتل باشه. میمونه لمبرت که تو سریال بخاطر پرداخت خوب و مخصوصا رابطش با ورا باز هم به نظرم این گذینه میتونه رد بشه. :D

آخرین ویرایش:

hs_gamer

کاربر سایت
Jul 26, 2013
726
نام
حمزه
کسی میدونه اسم آهنگی که موقع تیتراژ Bloodline پخش میشه چیه؟ لامصب خیلی خوبه. :d
سریال رو هم تازه شروع کردم، عجب جواهریه. :d

xbox360 elite

کاربر سایت
May 13, 2007
803
نام
امیر
آوردنش يه هفته قبل تر از اون تاريخ تخميني ٢٥ مارس كه همه سرش با همزماني اكران بتمن v سوپرمن بحث ميكردن. بهتر شد :دي

نیاوردنش از اول هم همون تاریخ بوده، یه سایتی اشتباه کرده بود و بقیه هم که احتمالا کپی میکنن از اون سایت همه جا نوشتن این رو. اون سایته گفته بوده که چی میشه اگه تو همون تاریخ پخش بشه(همچین چیزایی) بقیه فکر کردن که منظورش اینه اون تاریخ پخش میشه:d

PPPPPishrOOOOO

کاربر سایت
Aug 23, 2012
324
نام
بهروز
رسمی
5ea30hdlhx1xn86exh5r.jpg

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,390
نام
Majid
سریال Daredevil در چه سطحیه؟ پیشنهاد میشه؟ خب ash:x هم فصل اولش تموم شد از بی سریالی رفتم یه 6 قسمت از فصل اول گاتهام دیدم بد نبود ولی به نظرم نسبت

به سری فیلمای نولان که واقع گرایانه رو هم مدنظر داشت این بیشتر یه حالت فانتزی گرفته سریال مخصوصا کارکتر پنگوئن:d به نظرم سریال

Daredevil بنظرم قوی ترین سریال سوپر هیرویی ساخته شده از نظر فنی هست، هم اینکه مثل ارو و فلش و ... تینیجری نیست که بره رو اعصاب، هم از نظر فیلمبرداری و کست و فیلمنامه خیلی در سطح بالاییه در کل بدون شک باید دید :D فصل اول عالی بود.
در مورد گاتهامم فصل اولش واسه آشنایی با شخصیتا فقط ارزش دیدن داره اما فصل دومش بنظرم بشدت خوب بود جوری که هر هفته انتظارش میکشیدم، 180 درجه با فصل اولش اختلاف داشت، فصل اول اصلا به بروس وین و شخصیتای دیگه توجه خاصی نمیشه و همش پلیس بازی های گوردونو نشون میده مخصوصا نیمه دوم فصلش اما فصل دوم روی همه شخصیتا کار شده و داستان هم سطح بالا هست با یک ویلین خیلی خوف :D البته فعلا نیمه اولش تموم شده و نیمه دومش باید ببینیم چیکار میکنه.
رسمی
اینو که اینجا دیدم رفتم سرچیدم باورم نمیشد این رسمیه :|
چه پوستر داغونیه آخه؟! قشنگ یاده این پوسترایی که بچه ها 13-14 ساله با فتوشاپ دست و پا شکستشون برای بازی مورد علاقشون درست میکنن افتادم :| هر چی عکس از شخصیتا سریال بوده بریدن بصورت خیلی جلف چپوندن تو پوستر با یک بکگراند فوق داغون!

آخرین ویرایش:

HIGH DEVS

Blanc
Loyal Member
Jul 18, 2011
4,113
نام
عارف

گاتهام فصل اولشو فقط ادامه بده... اصلا به کیفیت کار نگیر. فقط یجوری ادامه بده :D ولی فصل دومش واقعا عالی بود. ۱۸۰ درجه فرق کرده بود واقعا! انصافا فصل دو گاتهام واقعا از حد انتظارم لول ها بالاتر بود

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

• Jaw
رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر