pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا
سلام
تو سریال های کمدی/سیتکام How I met your mother,Modern Family دیدم .غیر از Friends دیگه چی پیشنهاد میشه؟
بین Louie,Two and a Half men و بقیه کدوما بهترن؟

«Louie» اصلاً sitcom نیست، «Lucky Louie» هست ولی. اصلاً هم قابل مقایسه با این‌هایی که گفتی نیست. به نظر من یک سر و گردن بالاتر هست. کمدی سیاه هست و عمق بیشتری داره. این رو شدیداً پیشنهاد می‌کنم حتی اگه خوشت هم نمیاد. :d اما اگه کلاً از این‌جور sitcomها خوشت میاد «Modern Family» و «TBBT» خوبن. هرچند خودم هیچ‌وقت نتونستم با طنزهایی که روش laugh track می‌ذارن ارتباط برقرار کنم. به نظر من «Louie» از همهٔ اینا بهتره؛ سیزن جدیدش هم چند روز دیگه شروع می‌شه.

یه سریال جدید هم پیدا کردم به نام «Angry Little Asian Girl». خیلی خنده‌داره، اگه وقت کردید ببینید. تمام شخصیت‌هاش کلیشه‌ای هستن ولی خیلی باحال در اومدن. :d

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
"You only live twice or so it seems one life for yourself And one for your dreams."
این آهنگ نانسی سیناترا که برا فینالی فصل 5 بود. به نظرم تو هر قسمت مدمن یه لحظه هست که یکی از کاراکترا حرف میزنه و تو حرفاش تم اون قسمت هست. ممکنه کاملا واضح باشه یا به شدت subtle . ولی این قسمت همه ی کاراکترا داشتن درموردش حرف میزدند. درمورد زندگی دومی که بهش نرسیدن: one for your dreams
جالبه که همه شون خالی کردن. پگی میخواد فرار کنه بره پاریس. پیت اونجوری که فکر میکرد پول دار نشده و معلومه که راضی نیست. joan با اینکه رسما دیگه منشی نیست ولی باهاش دقیقا مثل منشی رفتار میشه و هیچکس جدی نمیگیرتش. و از همه خالی تر دان.
تنها کسی که تو این قسمت از همه به زندگی دومش نزدیک تر شد به نظرم کِن بود که هم پولشو داشت هم حمایت زنشو برا ول کردن این کار و نویسنده شدن. کاری که تو فصل های قبل نشون داد استعدادش رو هم داره و حتی اخراج هم شد. ولی دوباره برگشت جوری که انگار تسخیر شده. به نظر زندگی دوم برای همشون فقط درحد یه رویا می مونه.

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
اخرین اپیزود از شیملس هم پخش شد :(
این سیزن فوق العاده بود . دوست داشتم اپیزود اخر پایان بهتری داشته باشه ولی بازم بد نبود
دلم بیشتر از همه برای بیانکا سوخت :((شخصیتی که تنها توی چند تا قسمت اخر بود ولی انگار از سیزن اول میشناختمش . خیلی نقششو خوب بازی کرد

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
تو اینجور کمدی های تلوزیون Community و New Girl هم پیشنهاد میشه امتحان کنین.
اگه یه خورده بزرگ سالانه تر میخواین، Orange is The New Black پیشنهاد میشه.
اگر هم انیمیشن بین هستین، Archer رو بعیده کسی ببینه و خوشش نیاد.
«Louie» اصلاً sitcom نیست، «Lucky Louie» هست ولی. اصلاً هم قابل مقایسه با این‌هایی که گفتی نیست. به نظر من یک سر و گردن بالاتر هست. کمدی سیاه هست و عمق بیشتری داره. این رو شدیداً پیشنهاد می‌کنم حتی اگه خوشت هم نمیاد. :d اما اگه کلاً از این‌جور sitcomها خوشت میاد «Modern Family» و «TBBT» خوبن. هرچند خودم هیچ‌وقت نتونستم با طنزهایی که روش laugh track می‌ذارن ارتباط برقرار کنم. به نظر من «Louie» از همهٔ اینا بهتره؛ سیزن جدیدش هم چند روز دیگه شروع می‌شه.

یه سریال جدید هم پیدا کردم به نام «Angry Little Asian Girl». خیلی خنده‌داره، اگه وقت کردید ببینید. تمام شخصیت‌هاش کلیشه‌ای هستن ولی خیلی باحال در اومدن. :d
البته Modern Family سیتکام نیست، لف ترک هم نداره:D اشتباه نشه:D

Sɯαsƚikα

April 26 , 2016
کاربر سایت
Jan 2, 2013
4,620
نام
peɪmɑːn
I know what stopped me And you know what ? It’s never stopping me again
خب خدا رو شکر بالـاخره متحول شد و رفت که سال گودمـن بشه :bighug: :d
مارکـو :crying1:
Cast and Creators Talk Season 2 : Better Call Saul
( watch?v=1_3ps0Td5J4 )

pouryaps3

کاربر سایت
Aug 29, 2009
576
نام
پوریا

آره راست می‌گی، از دستم در رفت. :d ولی sitcom هست.

OITNB هم عالیه، سیزن جدیدش هم کم‌کم قراره بیاد.

آخرین ویرایش:

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی

New Girl که مثل HIMYM و Friends و اینا Romantic Comedyـه بعضی از صحنه هاش ( مخصوصا مثلا درام باشه ) رو اگر بخوای ببینی جلوی مانیتور باید خودت رو دار بزنی :D من که خودم اینا رو می زدم جلو، فکر کنم فصل سه New Girl رو هر قسمت ده دقیقه ای می دیدم :D

Modern Family هم سیتکامه تک دوربینیه :D سیتکامایی که Laugh Track دارن تو استودیو ضبط می شن سیتکام چند دوربینین. :D

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
New Girl که مثل HIMYM و Friends و اینا Romantic Comedyـه بعضی از صحنه هاش ( مخصوصا مثلا درام باشه ) رو اگر بخوای ببینی جلوی مانیتور باید خودت رو دار بزنی :D من که خودم اینا رو می زدم جلو، فکر کنم فصل سه New Girl رو هر قسمت ده دقیقه ای می دیدم :D

Modern Family هم سیتکامه تک دوربینیه :D سیتکامایی که Laugh Track دارن تو استودیو ضبط می شن سیتکام چند دوربینین. :D
/:) دلت میاد در مورد زویی اینا رو بگی؟:D

جای این حرفا جواب پست بالاسرت رو بده:D

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل
"You only live twice or so it seems one life for yourself And one for your dreams."
این آهنگ نانسی سیناترا که برا فینالی فصل 5 بود. به نظرم تو هر قسمت مدمن یه لحظه هست که یکی از کاراکترا حرف میزنه و تو حرفاش تم اون قسمت هست. ممکنه کاملا واضح باشه یا به شدت subtle . ولی این قسمت همه ی کاراکترا داشتن درموردش حرف میزدند. درمورد زندگی دومی که بهش نرسیدن: one for your dreams
جالبه که همه شون خالی کردن. پگی میخواد فرار کنه بره پاریس. پیت اونجوری که فکر میکرد پول دار نشده و معلومه که راضی نیست. joan با اینکه رسما دیگه منشی نیست ولی باهاش دقیقا مثل منشی رفتار میشه و هیچکس جدی نمیگیرتش. و از همه خالی تر دان.
تنها کسی که تو این قسمت از همه به زندگی دومش نزدیک تر شد به نظرم کِن بود که هم پولشو داشت هم حمایت زنشو برا ول کردن این کار و نویسنده شدن. کاری که تو فصل های قبل نشون داد استعدادش رو هم داره و حتی اخراج هم شد. ولی دوباره برگشت جوری که انگار تسخیر شده. به نظر زندگی دوم برای همشون فقط درحد یه رویا می مونه.

آیا پیشخدمت Diana (با مخفف Di ک اینم قابل تامله) تو نظر تو هم آشنا اومد؟منظورم گریمشه،طوری گریمش کردن که به نظر بیننده هم آشنا بیاد.
به نظرم ایده‌آلیزه شده از تمام زن‌هاییه که تو زندگی دان بودن.
یا من فاز گرفتم ؟I don't think this is real life anymore :D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
/:) دلت میاد در مورد زویی اینا رو بگی؟:biggrin1:
من در مورد زویی اینا رو نمی گم در مورد سریال می گم :D زویی نبود همون ده دقیقه هم نمی دیدم :D
جای این حرفا جواب پست بالاسرت رو بده:biggrin1:
بمیر :| :D
دوستان نطرتون در مورد این دو تا سریال چیه :

Two Broke Girls
Black Sails

ارزش دیدن دارن ؟
2BG یه سیتکام معمولی بود که دو شخصیت اولش مخصوصا Kat Dennings بازی خیلی خوبی داشتن که ارزش نگاه کردن داشت ولی هر فصل افت کرد و الان به حدی رسیده که نمی شه تمومش کرد. سریال بهت هست لازم نیست وقت تلف کنی :D

Black Sails هم یه سریال معمولی بود فصل اولش ولی الان فصل دومش خیلی خوب شده و اگر صبر اینو داری که فصل اولش رو تموم کنی ( حالا اونقدر هم بد نیست ) فصل دوم ارزشش رو داره.
آیا پیشخدمت Diana (با مخفف Di ک اینم قابل تامله) تو نظر تو هم آشنا اومد؟منظورم گریمشه،طوری گریمش کردن که به نظر بیننده هم آشنا بیاد.
به نظرم ایده‌آلیزه شده از تمام زن‌هاییه که تو زندگی دان بودن.
یا من فاز گرفتم ؟I don't think this is real life anymore :D

فکر کنم این همون بنده خدایی بود که توی فصل چهار دان رو دیک صدا کرد. اسمشم Di بود اومد در مورد مردن (Dying) با دان حرف زد :D Cheap Shot های متیو واینر هم با کلاسه :D

اون تیکه رویای دان هم که منظور ریچل از از دست دادن پرواز این بود که فرصتتو از دست دادی. اولشم که تِد بود و بعدش پیتر در رو بست به نظر به خاطر این بود که بگه دان همه همکارهاش رو یکی و شبیه به هم می دونه، اکثر زن ها هم براش یکی هستن با ( توجه به این که 80 درصد زنایی رو که این قسمت دید یه جا کوبوند به زمین و دیوار :D ) ولی ریچل شبیه اونا نبود و واقعا بهش اهمیت می داد.

دوستان تاریخ پخش فصل جدید سریال game of thrones رو میشه بگید
متشکر

صبح دوشنبه همین هفته دیگه :D

آخرین ویرایش:

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر