majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
من How i met your mother دیگه فصلای آخرشم تموم شه طنز خونم میاد پایین چی پیشنهاد میکنین؟ :D
وحید این Louie چجوریه؟ هر فصل چند قسمته؟ شروع کنم آیا؟ :D
ندیدی؟:| همون بشین فلش و ارو نگا کن:D
سریال کمدی بجای خود، اکشن و درام و ... هم بجای خود :D

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
وحید این Louie چجوریه؟ هر فصل چند قسمته؟ شروع کنم آیا؟ :biggrin1:

ندیدی؟ :| همون بشین فلش و ارو نگا کن8-|:D

داستان زندگی Most Fu*cked up انسان روی زمین که خب روایت فانتزی و تاریک و کمدی زندگی واقعی یکی از بهترین استند اپ کمدین ها بنام Louie C.K و انتقاداتش و حرفاش هست :D مردی مطلقه بهمراه دوتا دختر کوچیک Pain in the a*s. فوق العادست و اصلا نباید کسی از دست بدتش. تو هر قسمت هم قسمت های کوتاهی از استند آپ هاش هست.

تا فصل 4 هر فصل 13 قسمته اما فصل 5 بخاطر مشغله های لوئی و کار های اخیرش 8 قسمت قرار باشه. فرمت هر قسمت هم 30 دقیقه ای هست.

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
?Old boy by the name of Hut McKean mean anything to you
Let me guess ... I killed him, my men killed him,my dope killed him,or my daddy killed him
?Next thing that comes out of your mouth is how do you sleep at night, Boyd Crowder
?Well, do you know how
Cause I Know who I am
?Do you
...You're a slave, disenfranchised, don't even know it
You drive your shitty truck to your shitty house,live out your shitty life
?You think you're better than me 'cause you play by the rules
Whose rules? My life is my own
I'm an outlaw
lxx6wq5k3o2mht2xx6d8.jpg

به طور کلی از این روندی که این فصل داره راضیم. فقط یک چیزی منو ناراحت میکنه اونهم اینه که به نظر می رسه یکم نویسنده ها سعی دارن که بیش از اندازه احساس تنفر تو بیننده از بوید ایجاد بکنن که اگه احیانا تو قسمت آخر مرد توجیح پذیر باشه. اینو متوجه هستم که بوید از فصل اول تا الان شخصیت کاملا مثبتی نبوده اما به شخصه احساس نمی کنم که نیازی باشه تو هر قسمت یکی رو همینطوری بکشه تا باز هم به بیننده بگه که " I am Outlaw" ما اینو بعد از 6 فصل می دونیم و بوید هم قبلا اینو گفته بود. به جز این روال سریال برام راضی کننده بوده.

Outlaw گفتن بوید یکم زیادی شده ولی نظر من اینه که اِیوا تیر زده بهش خیانت کرده، کل شهر دنبالشن، کلا شخصیتش نابود شده زده به سیم آخر، اون یارو هم مجبور بود بکشه و دارن تکامل شخصیتش رو نشون می دن و اونقدر به بد جلوه نشون دادنش نداره :D اصلا شاید آخرش ریلان مرد و بوید زنده موند، کی می دونه :D

r0ss0neri

کاربر سایت
Jun 2, 2009
2,301
نام
MaHDi
البته مجید جان ، لویی طنزی هست که شاید هرکسی نپسنده ! یک طنز تاریک و معنی گراست ! صرفا جهت خنده نیست . خنده های تلخ داره بیشتر .

REZA TAEL

کاربر سایت
Mar 25, 2007
4,138
نام
طائل

lxx6wq5k3o2mht2xx6d8.jpg

Outlaw گفتن بوید یکم زیادی شده ولی نظر من اینه که اِیوا تیر زده بهش خیانت کرده، کل شهر دنبالشن، کلا شخصیتش نابود شده زده به سیم آخر، اون یارو هم مجبور بود بکشه و دارن تکامل شخصیتش رو نشون می دن و اونقدر به بد جلوه نشون دادنش نداره :D اصلا شاید آخرش ریلان مرد و بوید زنده موند، کی می دونه :D

احسنت:D
موضوع اینه که اونقدری که بوید ب حرمت دوستی با ریلان تو جوونیاش،بهش احترام میذاشت،ریلان به مراتب کمتر همچین حسی داشت.حتی سیزن های اول که بوید شخصیتش و اخلاقش تغییر میکنه،باز هم ریلان بهش اعتماد نداره(و همون طور مردم،به هر حال کراودره)،در صورتی که ما میدیدیم تمام رفتار و دیالوگاش حقیقیه.اوجش هم زمانی بود که ایوا بهش خیانت کرد(تیر بهش زد نه،همون زمانی که بوید فهمید ایوا جاسوسه از درون خورد شد)،بوید واقعا ایوا رو دوست داشت،خیلی خیلی بیشتر از حسی که ریلان به ایوا داشت،و برای بیرون اوردن ایوا از زندان همه کار کرد.اما دستمزدش چی بود؟
بعد از این اتقاقا دیگه بوید ردّ مغزی داده،هیچی واسش مهم نیست جز اون 10 میلیون دلار.

M0HAMAD

کاربر سایت
Jul 1, 2009
842
نام
محمد
البته مجید جان ، لویی طنزی هست که شاید هرکسی نپسنده ! یک طنز تاریک و معنی گراست ! صرفا جهت خنده نیست . خنده های تلخ داره بیشتر .
لویی جز معدود طنزهایی هست که واقعا ارزش دیدن داره
همون قسمت اولش اون چند دقیقه آخرش هنوز یادش میفتم اعصابم خرد میشه

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
لویی قسمت اول فصل پنجم عالیه , دوباره همون کمدی تاریک و البته دوباره تیتراژ رو هم برگردونده اینقد خوب بود که نفهمیدم چطوری سریع تموم شد

Oceanic 6

کاربر سایت
Apr 10, 2009
676
نام
پارسا
شرمنده، ببخشید. دفعه بعد که خواستیم خوشمون نیاد با شما هماهنگ میکنیم.

به جای اینطوری جواب دادن، سؤال من رو جواب بدی ممنون میشم. چون شخصن نکته منفی ای تو تریلر ندیدم. حالا نیاید دوباره بگید "آخه وینس وان که تو فیلما کمدی بازی کرده، چطوری میتونه تو این سریال به این تاریکی بازی کنه" که خیلی قدیمی شده و دقیقن همین نکته راجع به مک کاناهی تو سیزن قبلی صدق میکرد که خودتون دیدین نتیجه کار چی شد.

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,240
نام
Мojtaba
فصل 3 سریال vikings خیلی خوب بوده تا الان و همین که بیشتر مشغول حمله هستن ارزشش رو بیشتر کرده.
این قسمت 40 دقیقه طوفانی و فوق العاده داره. بهترین قسمت کل این فصل تا اینجا بوده. از هجوم وایکینگ ها به دروازه و تو تله افتادنشون تا تهییج فرانکی ها توسط پرنسس و شکست حمله و ضایع شدن فلوکی:d همه چیز عالی بود. نبود اتلستن هم به شدت احساس میشه. هنوز با مرگش کنار نیامدم.

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر