majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
خوب به سلامتی فصل 5 ـه Doctor Who تموم کردم :D عالیه سریال فقط بعضی تیکه ها اینقدر پیچیدس آدم باید Pause کنه یکم فکر کنه چجوری همچین چیزی امکان داره بعد ادامش بده :D
این اپیزود آخر که اینقدر پیچیده شد قضیه کلا ترجیح میدم بهش فک نکنم وگرنه میپوکه مخم :D

یکی قسمت آخر فصل 5 ـو یک شرحی بده براما :D
یکی جواب بده :D
مصاحبه رو ایرانیه انجام داده منبع خارجی میخوای. این دیگه تهشه !!!!:bighug:
طرف حساب خارجیه! وقتی یکی مصاحبه انجام میده توی سایت و توویتر و بقیه جاها مشخص میشه که چقدر صحت داره!
آقا بکشین بیرون از این بحثای چرت! تویتر واسه این اختراع شده وقتی خودش میاد خیلی شیک و رسمی اینو رد میکنه و اینکه بخوای برا خودت دلیل بیاری که شاید این مال چیز دیگه ای باشه ربطی نداره! مگه هر دوروز مصاحبه داره که معلوم نشه این جوابش مال چیه!

واقعا دلیل پافشاری های الکیتو نمیفهمم
ما هم اینقدر از این حرکات جالب و خنده دار از این خبر گذاری های وصل به جریان خاص دیدیم که اگه حتی تو توییترشم نگه از اون متن تخیلیی که نوشته کاملا مشخصه چیه!

آخرین ویرایش:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
1. يک سال پس از انتخابات رياست‎جمهوري آمريکا مستندي درباره پشت پرده به قدرت رسيدن اوباما در آمريکا منتشر شد و به‎واسطه علاقه‎اي که به آن داشتم، با زحمتي اندک توانستم با کارگردان اين مستند از طريق ابزار ارتباطي دهکده جهاني يعني ايميل ارتباط بگيرم. رابطه‎اي دوستانه از دور شکل گرفت و سال‎‎ها درباره رويداد‎هاي فرهنگي و رسانه‎اي دو کشور با هم تبادل نظر داشتيم. ايده گفت‎وگو با هاوارد گوردون، تهيه‎کننده سريال ضدايراني هوملند، در قالب همين ارتباط شکل گرفت.

2. با توجه به راهنمايي‎‎ها و اطلاعاتي که اين مستندساز درباره پروسه توليد اين سريال در اختيارم گذاشت ـکه بخش‎‎هايي از آن در پرونده هفته‎ گذشته پنجره منعکس شد، هاوارد گوردون را فردي صريح و تقريبا راديکال در مواضع ضدايراني‎اش شناختم که با استناد به لحن دو کتابي که تا به امروز نوشته (هدف دشوار و نبرد ويرانگر)، ابايي هم از طرح عمومي ديدگاه‎هايش ندارد. براي همين براي انجام گفت‎وگو مصمم شدم.

3. نخستين نامه درخواست مصاحبه را به آدرس gideonswarla@gmail.com (يکي از دو ايميل معرفي شده در سايت رسمي گوردون که برگرفته از نام يکي از آثار مکتوب اوستـ تصوير شماره 1) ارسال کردم. يک روز بعد، از همين آدرس پاسخي دريافت کردم که ميگفت درخواست ما به اطلاع آقاي گوردون رسيده است. اما از آنجا که اين ايميل مختص رسيدگي به امور مربوط به خوانندگان کتاب گوردون است، ما بايد منتظر مي‎مانديم تا در صورت تمايل به انجام گفت‎وگو، او با ايميل شخصي‎ خود با ما ارتباط برقرار کند.

479910_172.jpg

4. gordonproduser@gmail.com آدرسي بود که از طريق آن اولين پاسخ مستقيم گوردون، حاوي شروط ابتدايي براي انجام گفت‎وگو با يک رسانه ايراني و البته شخص من ـکه مدعي بود نامم را در رسانه‎‎هاي ايراني جستجو کرده و از مواضعم آگاه است به دستم رسيد. از اين مرحله کليه سوالات و جواب‎‎ها از طريق همين آدرس مبادله شد؛ آدرسي که در ميانه راه به‎واسطه احتمال يک غلط املايي (produser به‎جاي producer به معناي تهيه‎کننده) به صحت آن ترديد کردم اما با اين استدلال که اين آدرس ايميل که براي ارتباط با کاربران سايت رسمي گوردون است، مي‎تواند ترکيبي از عبارت اختصاري prod به‎اضافه user به معناي کاربر باشد، چندان روي اين ترديد متوقف نماندم. به‎خصوص که لحن گفت‎وگو و اظهارات و اطلاعاتي که از سوي مصاحبه‎شونده به ‎دستم مي‎رسيد، آنقدر دقيق ـ به‎خصوص درباره روند توليد سريال هوملند و 24ـ جزئي بود که ترديدي درباره اشراف او نسبت به اين دو پروژه و مراحل توليد آن برايم باقي نگذاشت.

5. پس از پايان مرحله به مرحله گفت‎وگو، متن نهايي به‎صورت يکجا ترجمه و تدوين شد و به‎ درخواست گوردون، متن فارسي آن براي اخذ تاييد نهايي ارسال شد. گوردون در پاسخ تعجب ما از تمايلش براي بازخواني و تاييد نهايي متن به زبان فارسي، به مشاوران فارسي‎زبانش به‎ويژه همسرش کاميلا گوردون که يک دورگه ايرانيـ آمريکايي است و به زبان فارسي تسلط کامل دارد، اشاره کرد. نسخه فارسي گفت‎وگو ارسال و پس از چند روز از طريق ايميل به دست ما رسيد و اين در عرف رسانه‎اي به معناي تاييد متن نهايي گفت‎وگو بود. (تصوير شماره 2)

479909_566.jpg

6. پس از طي مراحل آماده‎سازي و سرانجام انتشار گفت‎وگو، در همان ساعات اوليه ابهاماتي درباره صحت آن طرح شد. براي اطمينان خاطر، تصوير جلد هفته‎نامه و خبر انتشار گفت‎وگو در پنجره را به همان آدرس اوليه، يعني ايميل ثبت شده در سايت رسمي گوردون ارسال کردم. به فاصله 24 ساعت، گوردون از طريق ايميل شخصي خود (gordonproduser@gmail.com)، رؤيت هفته‎نامه و گفت‎وگوي منتشرشده‎اش را به اطلاع ما رساند. اين تاييد ديگري بود بر صحت ايميلي که مصاحبه، طي مدت زماني نزديک به چهار روز از طريق آن به سرانجام رسيده بود.

479911_106.jpg

منبع
واقعا شما حرف های این سایت ها رو باور میکنین ؟؟
دقت کنید ایمیل اشتباهه . ایمیل gordonproduser@gmail.com هستش که باید gordonproducer باشه نه produser
produser به‎جاي producer به معناي تهيه‎کننده) به صحت آن ترديد کردم اما با اين استدلال که اين آدرس ايميل که براي ارتباط با کاربران سايت رسمي گوردون است، مي‎تواند ترکيبي از عبارت اختصاري prod به‎اضافه user به معناي کاربر باشد، چندان روي اين ترديد متوقف نماندم. به‎خصوص که لحن گفت‎وگو و اظهارات و اطلاعاتي که از سوي مصاحبه‎شونده به ‎دستم مي‎رسيد، آنقدر دقيق ـ به‎خصوص درباره روند توليد سريال هوملند و 24ـ جزئي بود که ترديدي درباره اشراف او نسبت به اين دو پروژه و مراحل توليد آن برايم باقي نگذاشت.
ایمیل اشتباهه اقا میگه لحنش درست بود باور کردم :| اسید لطفا

|| ARMSTYLE ||

کاربر سایت
May 4, 2014
954
نام
سامی
اقا یکی یه راه حل برای اعتیاد به یه سریال بگه . من دیگ به حد مرگ رسیدم . این سریال TEEN WOLF رو تا 3 هفته پیش نگاهشم نمیکردمااا . نشستم عشقی 2 تا فصلش رو دیدم حالا دیگ نمیتونم ولش کنم :| از زندگیم بدم اومده :|

م.ز.د.ک

کاربر سایت
Sep 25, 2014
67
نام
مزدک
سریال خیلی خوب داره جلو میره به خصوص فلش بک هایی به بچگی های ناکی اصلا توقع نداشتم فصل 5 این بشه...یک بدی که داشت برام نشون ندادن جنگ کاستلاماره بود اگه اسمش درست نوشته باشم...دقیقا سریال از بعد پایان جنگ شروع میکنن که اگه نشون میدادن بهتر میشد....چقدر راحت اون رییس جو کشته شد...احتمال میدم یه پرش داشته باشیم دوباره تو سریال چون سال 33 قانون منع الکل برداشته میشه....این قسمت یه تکه چند دیقه ای کوتاه هم مستند درباره مافیا هم توش هست ....؟این زن که با ناکی اصلا فکر نمیکردم پلیس بکشه شک شدم اخر فیلم خدایی دمش گرم...این محافظ ناکی رو مخ اخه این چی اوردن براش قبلی ها خیلی بهتر بودن

آخرین ویرایش:

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
:|
در مورد فصل 8 داری صحبت میکنی دیگه؟ :| فصل های پیش رو دیده بودین احیانا؟
داره گند میخوره به سریال به نظرم. کلا از وقتی برنادت وارد سریال شد شاهد افول سریال بودیم. ازدواج کردن و آدم شدن هاوارد لطمه بزرگی به سریال زد.
تو این قسمت هم که یه رگه هایی از آدم شدن شلدون داره مشاهده میشه!
با اینکه با اپیزود اول حال کردم ولی بنظرم راست میگی! این هاوارد نباید آدم میشد! برنادت بنظرم خیلی شخصیت فان و باحالیه مخصوصا صداش خیلی فان و باحاله ولی این که اومد یک جورایی هاوارد نقشش جذابیتش کم شد :D خداروشکر لئونارد چیزی برا از دست دادن نداره که اگه با پنی ازدواج کنه خراب بشه :D
در مورد شلدن هم که من چیزی ندیدم که افت کرده باشه بنظرم از همون سیزن اول تا همین آخر خدا بوده این شخصیت :D

بالاخره اگه بخوان توی چند سیزن دیگه سریالو تموم کنن باید همینطوری کم کم همه چی به خوبی و خوشی تموم بشه و همه با هم ازدواج کنن بره :D

king ps3

کاربر سایت
Jun 8, 2009
1,367
نام
プレイステーション
قسمت 7 ام Knick فوق العاده خوب بود.
روند داستان منطقی, بازیگرا خوب, فضاسازی محشر و موسیقی فوقالعاده. استیون سودربرگ هم که تعریف نمیخواد
فقط این دوربین رو دستش یه جاهایی کارو خراب میکنه

Guest Actor این قسمت هم کسی نبود جز
The Observer

qw2lo9o1esc7olxmlcud.jpg

م.ز.د.ک

کاربر سایت
Sep 25, 2014
67
نام
مزدک
امروز صبح قسمت 2 gotham اومد
یعنی ترکونده سریال خدایی خیلی خوبه از نظر داستانی...این سلینا چقدر خوبه چقدر خوب بازی میکنه ...این زن که برا فالکون کار میکنه چقدر رو مخ مذخرف شخصیتش اصلا حال نمیده مثلا میخواد فالکونم زمین بزنه :))....این بروس وین شخصیت خوبی داره خوب بازی میکنه ادم برا مرامی دمش گرم

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
با اینکه با اپیزود اول حال کردم ولی بنظرم راست میگی! این هاوارد نباید آدم میشد! برنادت بنظرم خیلی شخصیت فان و باحالیه مخصوصا صداش خیلی فان و باحاله ولی این که اومد یک جورایی هاوارد نقشش جذابیتش کم شد :D خداروشکر لئونارد چیزی برا از دست دادن نداره که اگه با پنی ازدواج کنه خراب بشه :D
در مورد شلدن هم که من چیزی ندیدم که افت کرده باشه بنظرم از همون سیزن اول تا همین آخر خدا بوده این شخصیت :D

بالاخره اگه بخوان توی چند سیزن دیگه سریالو تموم کنن باید همینطوری کم کم همه چی به خوبی و خوشی تموم بشه و همه با هم ازدواج کنن بره :D

این وسط فقط راج خیلی کمرنگ شده حضورش. به نظرم باید دوباره یک تکونی بهش بدن و حضورش رو بیشتر کنن

SMM9

عضو تحریریه
Aug 9, 2010
6,818
نام
مرتضی
خب extant هم تموم کردم خدا رو شکر. فقط 2-3 قسمت اول جالب بود بخاطر مرموز بودن ماجرا که با پیشروی تو داستان مشخص میشه قضیه چقدر لوس هست. بازیها بشدت افتضاح هست و واقعا میتونم بگم تحملشون کردم. داستان و روایت هم که خیلی لوس و بی منطق بود. شخصیت ها هم به شدت سطحی و یک بعدی بودن. در کل وقت نذارید براش

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
خب extant هم تموم کردم خدا رو شکر. فقط 2-3 قسمت اول جالب بود بخاطر مرموز بودن ماجرا که با پیشروی تو داستان مشخص میشه قضیه چقدر لوس هست. بازیها بشدت افتضاح هست و واقعا میتونم بگم تحملشون کردم. داستان و روایت هم که خیلی لوس و بی منطق بود. شخصیت ها هم به شدت سطحی و یک بعدی بودن. در کل وقت نذارید براش
وقتی میشینیذ سریالی که کاراکتر اولش هالی بری هست رو نگاه میکنید اخرش هم همینجوری میشه !

من حتی قسمت اولش هم نگاه نکردم ! بعد یه مدتی سریال های بول شت برات هایلایت میشن !

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,373
نام
Majid
وقتی میشینیذ سریالی که کاراکتر اولش هالی بری هست رو نگاه میکنید اخرش هم همینجوری میشه !

من حتی قسمت اولش هم نگاه نکردم ! بعد یه مدتی سریال های بول شت برات هایلایت میشن !
هالی بری مگه چیکاره؟ :D بازیگر به این خوبی :D تو Extant ـم اتفاقا خوب بازی میکرد ولی در کل سریال زیاد جالبی نشد!
---
این Gotham عالی داره پیش میره :x اصلا یک جو گیرایی داره سریالش! سلینا کایل رو هم خیلی خوب در آوردن و بازیگرش هم خیلی خوبه با وجود اینکه Dancer ـه فک کنم کلا بازیگر نبوده تا الان :D
تیکه ای که پینگوئن میگه تاحالا کسی بهم نگفته بود اینجوری راه میرم و زد دهن مهنشونو سرویس کرد خیلی عالی بود حال کردم :D
حیف 8 قسمت بیش نیست :(

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر