barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
boardwalk empire season 5
واقعا سریال عالیه . حیف توی سریال های اچ بی او بعد وایر جزو دست کم گرفته شده ترین سریال هاشه . این فصل هم به خوبی داره جلو میره و کودکی ناکی جزو بهترین جاهاشه . جایی که می فهمیم این رفتا متناقض و سرگردان ناکی میان انسانیت و مهربای و شقاوت و بی رحمی از کجا میاد. درست آدم رو یاد قسمت دوم پدرخوانده می انداخت . فقط حیف که بازیگر بهتری برای باگزی سیگل انتخاب نکردن . خیلی بد بازی می کنه و فکر نمی کنم این خصوصیات و تیک های بازی ربطب به کاراکتر باگزی داشته باشه چون اگه داشت تو سریال mob city و فیلم باگزی هم این تیک هارو باید می دیدیم . خیلی لوچیانو و سیگل و مایر رو نرون . حیف که سریال به تاریخ و حوادث تاریخی پایبنده و علاقه مندان به ژانر گانگستری میدونن که در واقعیت چه اتفاقاتی برای این سه نفر می افته . و حیف راتستین حذف شد , مایکل استالبرگ در نقش راتستین عالی بود و شخصا انتظار داشتم این کاراکتر موذیانه در آینده تبدیل به دشمن سر سخت ناکی شه و در فصل پایانی شاهد تقابل این دو تا باشم

- - -ویرایش - - -

کسی نمیدونه قسمت 75 و 76 anger management کی میادش؟
این boardwalk empire خیلی خوب پیش میره جلو اصلا فکرش نمیکنم فقط 5 قسمت دیگه تا پایان سریال مونده..
دلم برا اون سیاهپوست سوخت به چه فلاکتی افتاده از کجا به کجا رسید یعنی ....این فلش بکا و نشون دادن بچگی ناکی خیلی خوبه خشم اومد...اصلا از اینکه نشون ندادن مرگ روستین و 31 سال بعد اتفاق میفته سریال جالب نیست برام...ریتم سریال فعلا کند بوده درگیری خاصی ندیدم توش ....این یارو ایتالیایی که لوچیانو پیشش کار میکرد چقدر مسخره مرد اصلا فکر نمیکردم اینطوری بمیره بدترین صحنه بود تو این 3 قسمت

مگه فصل آخرش هشت قسمتیه ؟؟ یعنی مثل بقیه فصل ها 12 و 13 قسمتی نیست ؟؟ حیف اگه این طوری باشه . این فصل تازه داره راه می افته

ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
من زیاد از قسمت اولش خوشم نیومد. هه چیز کلیشه ای بود و دقیقا همون فرمول های تکراری قدیمی. درحالی که اگه نویسنده هاش یکم خلاق تر بودن میتونستن مثلا توماس وین رو همین اول کار نکشن و سیزن اول یا حداقل پنج شیش قسمت اول یه کاراکتر خوب براش بنویسن که چه دشمن هایی برا خودش میسازه و تاثیرش تو آینده ی گاتهام و خوده بروس رو نشون بدن، و از طرف دیگه مرگش دراماتیک تر بشه. این صحنه ی مرگ پدر مادر بروس وین و حتی ریختن گردنبند مادر بروس رو زمین رو من صدها بار تو فرمت های مختلف و دقیقا به همین شکل دیدم. از کمیک گرفته تا انیمیشن و فیلم.
و اینکه چه بلایی داره سره subtlety میاد؟ اینکه کاراکتر ها کم کم بد بشن و دلایل کافی برا ویلن شدن داشته باشن؟ از همین قسمت اول پنگوئن سیاه مطلق شد.
به نظرم یه فرصت عالی داشتن که یه سوپ اپرای خوب درمورد کارکترهای مهم گاتهام قبل از ظهور بتمن و بقیه ویلن ها بسازن. ولی درعوض به نظر میاد یه سریال ساختن که قراره هرقسمت یه ویلن رو نشون بده و بگه این درگذشته چطوری بوده !
لابد سیزن فینالی فصل اول هم با یه cameo از گذشته جوکر تموم میشه

آخرین ویرایش:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
MF هم فصل 6 شروع شد . با این که نسبت به فصل 1-3 افت زیادی داشته ولی تاحالا نشده سر یه قسمتش بلند خندم نگیره :d
وبکم هیلی =))

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
من تنها انتظاری که از این فصل سوث پارک دارم اینه که یه اپپزود در مورد فپنینگ بسازن :D :D که احتمال زیادی هم میدم یه اپیزود عالی ازش در بیارن :))

EL CHE

کاربر سایت
Mar 5, 2012
858
نام
میـرعلی
عالی بود . خیلی تمیز و درست . اتمسفر واقعی. انتخاب بازیگر درست . روند منطقی . بعضا احساس کردم video guide جراحی میبینم .

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
SP خوب بود.جز اپیزودای خوب این چند سالشون بود.یک خوبیه بزرگش این بود که داستانش به روز بود.
ولی من کلا با این باترز حال نمیکنم.:|کنی یک چیز دیگه اس!کلا این باترز سریال رو لوث میکنه در صورتی که کنی همیشه کاراش مردونه بود.باترز رو دوست دارم در حد یکی دو صحنه تو هر اپیزود !:d

یکم نا امید شدم ولی بازم دنبال میکنم داستان رو.از اون شیلد خیلی بهتره!
نمیدونم چه اصراری بود از همین قسمت اول بخوان همرو بچپونن تو داستان و ویلن سازی رو شروع کنن!فصلهای بعد می خوان چیکار کنن؟گوردون رو بندازن به جون این ویلن ها قبل اینکه اصلا بتمن به وجود بیاد؟حالا شایدم من اشتباه میکنم.سریال خوش ساختیه و از کستشم خوشم اومده.اگر تبدیل به سریاله بتمن بدون بتمن نشه خیلی خوبه!

اینجا کسی The League رو میبینه؟کمدی خوبیه.چیزی من که خیلی خوشم میاد اینه که داستانش با بقیه کمدی ها متفاوته و کلا کلیشه های عشق و عاشقی توش وجود نداره!در مورد لیگ فانتزیه!!:D ست روگن و Jason Mantzoukas (همون موشک سازه تو دیکتاتور) هم گاهی هستن.اپیزود آخرشم در مورد همین دو تا بود.شخصیتشون عالیه!من بودم یک سریال جداگونه کلا در مورد اینا میدادم بیرون.:))
بعضی اپیزوداش خیلی داستانش احمقانه میشه ولی در کل ارزش دیدن داره.

leonk13

کاربر سایت
Sep 8, 2009
2,151
نام
سجاد
اینجا کسی The League رو میبینه؟کمدی خوبیه.چیزی من که خیلی خوشم میاد اینه که داستانش با بقیه کمدی ها متفاوته و کلا کلیشه های عشق و عاشقی توش وجود نداره!در مورد لیگ فانتزیه!!:D ست روگن و Jason Mantzoukas (همون موشک سازه تو دیکتاتور) هم گاهی هستن.اپیزود آخرشم در مورد همین دو تا بود.شخصیتشون عالیه!من بودم یک سریال جداگونه کلا در مورد اینا میدادم بیرون.:))
بعضی اپیزوداش خیلی داستانش احمقانه میشه ولی در کل ارزش دیدن داره.

The League واقعا عالیه، مخصوصا تاکو =)) آهنگ که میخونه من به معنای واقعا میترکم :)) و مثل اکثره سریالای fx هم کاراکتراش به نوعی weird هستن و کلا سریال متفاوتیه :D

Radiance

کاربر سایت
Sep 19, 2007
1,658
نام
امین
The League واقعا عالیه، مخصوصا تاکو =)) آهنگ که میخونه من به معنای واقعا میترکم :)) و مثل اکثره سریالای fx هم کاراکتراش به نوعی weird هستن و کلا سریال متفاوتیه :D

تاکو هم عالیه!:D اپیزود 3 این تیکه اش منو برد تا افق و برگردوند:
When Steve Jobs invented the first job, everyone thought he was an idiot. But today? Everyone has jobs. And look how good Steve Jobs is doing!

:))

POW3R

کاربر سایت
Oct 11, 2007
2,483
نام
کیان
سلام دوستان من یه مدت نبودم خیلی وقته یعنی اقا سریال اورجینال چی خوب اومده نظرتون به کدام سریالا نزدیک تر هست :D

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,367
نام
Matthew
از اون دوست و دوستانی که 24 رو پیشنهاد کردم سپاس فراوان دارم، باعث شدند از کار و زندگی بیافتم :) :d :|

خیلی قشنگه لامصب :| :d. جالبه میدونم زیاده ولی ترقیب دارم میشم برم فصول قبل هم ببیبنم، همین الان فیلم 2008 رو گذاشتم تو لیست :d

Slim $hady

کاربر سایت
Feb 1, 2010
2,307
نام
شایان
کسی Outlander رو میبینه اینجا !؟
6 قسمت اولش خوب بود و داستان خوب پیش میرفت، ولی این قسمت 7 واقعا گند زد! :D
بازیگراش و محیطش واقعا خوبه.. داستانش هم پتانسیل بالایی داره، امیدوارم بهتر بشه در آینده..

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر