Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
چند روز پیش صفحه رسمی friendsچنتا عکس گذاشته بود از گانتر با central perkکه باز سازی شده بود! نوشته بود خبرای بیشتری تو راهه!
احتمال اپیزودِ the one after twenty yearsهمچین دور از ذهن هم نیست!

نه این قضیه اش فرق داره :D و ربطی به اون اپیزود نداره :D :

سنترال پِرک از فردا به مدت 1 ماه میزبان عموم خواهد بود !! این حرکت به مناسبت 20مین سالگرد ساخت سریال فرندز هست و قراره تمام خاطرات رو زنده کنه چون دکورهای اصلی سریال هم داخلش موجوده و یه سری تی شرت و اشیا دیگه هم در کنار قهوه بفروش میرسه و شما بالاخره میتونید رو اون مبل معروف بشینید و قهوه بزنید. در ضمن گانتر هم میزبان بازدیدکنندگان خواهد بود.
heart.gif
:D

c96buworpynz8esht9je.jpg

BitsandBytes

we will not falter, we will not fail!
کاربر سایت
Sep 2, 2012
3,986
نام
Mohammad
وای چه اشتباهی کردم من، دیروز Gotham رو دی ال کردم، گذاشته بودم امروز ببینم به این کل یادم رفتش :|
عب نداره فردا ناشتا میبینم :| :d.

این 24 میشه فقط سیزن آخرش رو دید دیگه ؟ :d حداقل 1/3 از اون 2/3 عمرم که قراره فنا بشه جبران بشه :d
بهت بگم همین فصل آخر رو ببینی مطمئن باش هیچی از عمرت به فنا نمیره:d

Barcelona FC

کاربر سایت
Mar 24, 2013
3,427
کسی این سریال
Marvel’s Agents of S.H.I.E.L
رو دیده ؟ با توجه به علاقه شدید من به قهرمان های مارول ، سریال راضی کننده ای هست ؟ اصلاً درباره چی هست یه توضیح می دید ؟

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
عزیزان یه سری اطلاعات جدید (دوباره 8-|) :D
یه سری که نیست:D یه عکسه گفتم بزرگ جلوه بدمش:> :D

سمت راستی پای Green Arrow و سمت چپی پای flash هست. احتمالا مربوط به یکی از قسمت هایی هست که دوتاشون باهم هستن.

اینم یه Sneak Peek از فصل 3 اررو :D بخش های جدیدی از سریال رو نشون میده و در حینش کارگردان اجرایی سریال هم یه چیزایی میگه:D
watch?v=nbCoXldcgKk

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,729
نام
nucky thompson
کسی این سریال
Marvel’s Agents of S.H.I.E.L
رو دیده ؟ با توجه به علاقه شدید من به قهرمان های مارول ، سریال راضی کننده ای هست ؟ اصلاً درباره چی هست یه توضیح می دید ؟

من یکی دو اپیزود دیدم . در کل فقط کاراکتر فیل کولسون رو از سری مارول تو خودش داره و هرازگاهی برو بکس مشهور مارول حضوری کوتاه دارن و در بیشتر مواقع هم به حوادث خارج از سریال مثل فیلم های مارول رفرنس داده میشه ولی در کل درباره اینه که کولسون یک گروه (که اکثرشون هم نامعروف هستن ) رو جمع می کنه تا بعد حوادث آونجرز که افراد با توانایی های مافوق بشری تو شهر ول شدن اون هارو پیدا کنه . بیشترشون اصلا حضور نداشتن تو کمیک ها و به نظرم نمیاد هیچ کدوم تو مارول سینماتیک یونیورس نقشی داشته باشن

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
یعنی اینجا هیچکس Blacklist رو ندیده:|؟؟؟بیخیال بابا...
شروع که عالی بود واقعاً:))دلم واسه رد تنگ شده بود واقعاً:((
با توجه به این شروع خوبی که داشت یه فصل عالی براش پیشبینی میشه:D
اون صحنه‌ی آتیش زدن سه میلیون خعلی جالب بود:|به هیچجاش نبود رسما:D
قسمت بعدیم که قراره برلین رو ببینیم و دیگه مادر و پدر بگریند:D
Premier فلش از کی هستش؟؟؟
و اینکه HoC فصل سومش تاریخش مشخص شده عایا یا نت فلیکس یهدفعه میخواد بمب شل بندازه؟؟؟:D

マスター.ミラー

کاربر سایت
Mar 11, 2009
594
نام
محمدرضا
واقعا خدا رحم کنه به فصل دوم!
انتخاب بازیگر که خیلی نا امید کرد منو همین اول کار!
صحبت این بود بردپیتی کسی بیاد نمیدونم colin farrell و vince vaughn کی بودن آخه! :|

Vince Vaughn تو true detective !!!؟ چه ربطی داره ! هرچی انتخاب بازیگری تو فصل اول عالی بود تو این فصل بنظرم مضحک میاد !
انتخاب justin lin هم از انتخاب بازیگرها ضایعتره ! اصلا با عقل جور در نمیاد این انتخابها .
یادتون باشه که mcconaughey قبلا از این فیلما بازی میکرد:
The_Wedding_Planner_Poster.jpg

صبر کنید یه قسمت از فصل 2 بیاد بعد شروع کنید به کوبیدن Cast.
---
همه ی اینا در حالی هست که خودم از Colin Farrell متنفرم.(نظر شخصی)(:d)

Ƥ.s.Y.c.H.o

Hala Madrid ...y nada más
کاربر فعال
Apr 5, 2012
7,364
نام
Matthew
درود.
امروز اول گاتهام رو دیدم، خیلی قشتگ بود. و شخصیت های زیادی معرفی شدند. یکی از بهترین سریال های امسال هست.

شخصیت های زیادی معرفی شدند مثل پنگوئن و همون اول فیلم کتوومن و حتی اگر یادتون باشه ( چون قطعا بازی کردید :d توی بتمن آسایلم و آرکهام سیتی _ حالا کمیک ها رو کاری ندارم چون نمی دونم ) اون دختر بچه هه Ivy بود اسمش و با گل ها ور میرفت :d احتمالا می دونید کی میشه که ؟ :d

بازیگر های فیلم هم خیلی خوب برگزیده شدند.
به هیچ وجه از دست ندید.

----
قسمت 1 و 2 24 رو هم شب گذاشتم دی ال شه، الان اولین قسمتشو دیدم، اولین قسمتش چیزای مبهم برام زیاد داشت، ولی خیلی هیجانی و زیبا بود.
اون هایی که سریال رو دیدند و اطلاع دارند، راجب پیشینه ی جک بائر یخورده توضیح بدند از گمراهی در بیایم. مثلا این که چکاره بوده و چرا الان دنبالشند ؟

MaTrix PouYa

! The Berserker
کاربر سایت
Jul 27, 2008
3,276
نام
Pouya
گاتهام واقعا عالی کار شده بود مخصوصا شخصیت پردازیش اگه بخوایم با سری فیلم بتمن مقایس کنیم جوء تاریک تری داشت
سریال بر اساس کامیکش ساخته شده دیگه درسته ؟

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
خوب قسمت اول South Park هم پخش شد. معمولی بود. همونطور هم که فکر می کردم با توجه زیادی که روی Butters توی Stick of Truth داشتن، توی سریال هم به جمع اضافه شده و پنج نفر شدن.

من که خیلی خوشحالم از قضیه :D

Daedalus

کاربر سایت
Apr 8, 2010
12,576
نام
فرهود
فقط من بودم که با تصویربرداری Gotham مشکل داشتم؟:-/ خیلی مضحک بود. اقلاً میخوان حس کامیک ها رو القا کنن تصویربردار درست درمون استخدام کنن.:D

kn!ghtf@ll

کاربر سایت
Feb 15, 2014
765
نام
مزدک
کسی نمیدونه قسمت 75 و 76 anger management کی میادش؟
این boardwalk empire خیلی خوب پیش میره جلو اصلا فکرش نمیکنم فقط 5 قسمت دیگه تا پایان سریال مونده..
دلم برا اون سیاهپوست سوخت به چه فلاکتی افتاده از کجا به کجا رسید یعنی ....این فلش بکا و نشون دادن بچگی ناکی خیلی خوبه خشم اومد...اصلا از اینکه نشون ندادن مرگ روستین و 31 سال بعد اتفاق میفته سریال جالب نیست برام...ریتم سریال فعلا کند بوده درگیری خاصی ندیدم توش ....این یارو ایتالیایی که لوچیانو پیشش کار میکرد چقدر مسخره مرد اصلا فکر نمیکردم اینطوری بمیره بدترین صحنه بود تو این 3 قسمت

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر