ghost

کاربر سایت
Apr 4, 2007
1,680
نام
پویا
موفات که همه دار و دسته ی شرلوک رو جمع کرده دور خودش. کم مونده خوده کامبربچ هم بیاره :d استیو تامپسون هم که برا شرلوک مینوشت اینجا دو تا اپیزود ضعیف و خیلی ضعیف برا دکترهو نوشته. ( The Curse of the Black Spot , Journey to the Centre of the TARDIS )
نمیشه مقایسه کرد. Matthew Weiner هم یکی از بهترین درام های تاریخ تلویزیون رو میسازه ولی بعد یه فیلم میسازه ( Are You Here ) که انقدر ضعیفه که حتی پخش کننده ی درست حسابی هم پیدا نمیکنه

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
موفات که همه دار و دسته ی شرلوک رو جمع کرده دور خودش. کم مونده خوده کامبربچ هم بیاره :d استیو تامپسون هم که برا شرلوک مینوشت اینجا دو تا اپیزود ضعیف و خیلی ضعیف برا دکترهو نوشته. ( The Curse of the Black Spot , Journey to the Centre of the TARDIS )
نمیشه مقایسه کرد. Matthew Weiner هم یکی از بهترین درام های تاریخ تلویزیون رو میسازه ولی بعد یه فیلم میسازه ( Are You Here ) که انقدر ضعیفه که حتی پخش کننده ی درست حسابی هم پیدا نمیکنه

دقیقا :D

بستگی داره کی کجا کار کنه :D خودمم همینو گفتم :D گتیس کارش تو شرلوک خیلی خوب بوده حلا چه بازیگری و چه فیلنامه ولی خب طبق حرف های شما فن های سرسخت DW حتما ابش اونجا قطع بوده دیگه :D

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
چقدر این ending دیگه how i met your mother خوب بود.تنها دلیلی که میتونم فکر کنم که چرا این پایان اصلی نبود به خاطر مسائل اقتصادی بود که DVD هاش هم فروش بره.ولی برای من این پایان پایان اصلی خواهد بود

Muse

کاربر سایت
Jul 12, 2008
2,273
نام
عارف
خطاب به تمام کسایی که The Leftovers رو به خاطر اکشن نبودنش نمیبینن: نصف عمرتون بر فناست :| به جرات میتونم بگم قسمت آخر فصل اول از قسمت آخر Hannibal یا بهترین قسمتای Breaking Bad بهتر بود! تا الان منتظر فصل بعدی HOC یا Rectify یا Hannibal بودم ولی از الان اولویت زندگیم این لعنتیه. به هیچ وجه از دستش ندین :|

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
خطاب به تمام کسایی که The Leftovers رو به خاطر اکشن نبودنش نمیبینن: نصف عمرتون بر فناست :| به جرات میتونم بگم قسمت آخر فصل اول از قسمت آخر Hannibal یا بهترین قسمتای Breaking Bad بهتر بود! تا الان منتظر فصل بعدی HOC یا Rectify یا Hannibal بودم ولی از الان اولویت زندگیم این لعنتیه. به هیچ وجه از دستش ندین :|
آخه لامصب امتیازش زیاد جالب نیست آدم انگیزه واسه دیدنش نداره:D 7.4!

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید

این رو که گفتی و با توجه سازنده های سریال دیگه کاملا مطمئن شدم سریالی هست که نباید حتی نزدیکشم بشم :D کل هنر سازنده های این سریال همینه ! تمام فصل سرکاری و الکی بهمراه هزار تا سوال پیش میره بعد هم اخر هر فصل یه کیلیف هنگر خفن میدن خورد بیننده تا ایشالا ببینند چی میشه :D

-----------------
استارت IDM ها رو بزنید که بهترین سریال اواخر تابستون اومد :D قسمت اول فصل اخر Boardwalk Empire اومد :( :D

Black_Flag

کاربر سایت
Oct 15, 2013
585
really؟!!!!!!!!:|

uncharted.

کاربر سایت
Mar 10, 2010
37
Superfan Perfectly Recreates 'Friends' for 'The Sims 4':

dHwhZow.png

VUKMb6n.png

PP4jeRa.png
p3KCWfs.png

3j0u3sk.png

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,469
نام
نیما
Superfan Perfectly Recreates 'Friends' for 'The Sims 4':

dHwhZow.png

VUKMb6n.png

PP4jeRa.png
p3KCWfs.png

3j0u3sk.png
من میخواستم خانواده سریال شیملیس(گلگرها) رو طراحی کنم خیلی باید حوصله داشته باشی:D فرانک رو طراحی کردم بقیه رو دیگه حالشو نداشتم!

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
دو فصل اول The Killing رو دیدم و اینکه بی نظیر بود . انکار نمی کنم از اینکه یک سری طرفدار محدود داره بسیار خوشحالم نقد های فصل آخر و نظرات عموم بیننده ها هم که بیشتر منفی بود ولی نظرات طرفدارا به شدت مثبت بود پس کاملن امیدوارم بهش حالا یکی دو هفته ای با حس حال دو فصل قبل سر میکنم تا برسم به بعدی ها

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر