sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
:|

Friends
The Big Bang Theory این عالیه و مثه HIMYM لوس نیس:p
و در آخر خیلی بیکار بودی، Anger Managment رو ببین
92862631081386611050.png

حاجی مارو چی فرض کردی؟!:dینی من فرندزو ندیدم؟تصورت از من اینه؟:d
بیگ بنگ هم دیدم باو.بزینگا:d
اون آخریه رو ندیدم باید ببینم.

HIMYM تا سیزن 4 عالی بود ولی خب سیر نزولش از سیزن 5 مثل سقوط جت جنگی بود :biggrin1: در حدی که غیر قابل تحمل میشد :biggrin1:

ولی در کل خاطرات خیلی خوبی رو رقم میزنه برای ادم :biggrin1:
درسته باهات مواقم.سیزن 5 و 6 رو من داشتم میدیدم هی تند تند میزدم جلو و علت تماشا کردنشونم فقط این بود که داستان رو دنبال کنم ببینم زنه کیه.اما ازسیزن های بعدی یعنی تا حدودی7 و مخصوصا 8سریال فوق العاده شده بود و حتی از فصل های اولشم قشنگ تر شده بود.مخصوصا جاهایی که مارشال توش حضور داشت:d

The Big Bang Theory رو 100% ببین :biggrin1:
من خودم HIMYM رو هم دوست دارم ولی Big Bang رو خیلی بیشتر باهاش حال میکنم :biggrin1: هم از نظر داستانی و هم از نظر طنز و از همه بیشتر شخصیتاشو خیلی بیشتر از HIMYM دوس دارم!
بشدت پیشنهاد میشه :x

بعد یک چیز دیگه اینکه چرا HIMYM تاپیک داره ولی Big Bang نداره :biggrin1: یعنی طرفدارای HIMYM اونقدر بیشترن؟:biggrin1:

83555253937477527091.jpg

درسته که طنز بیگ بنگ خیلی بیشتره ولی فکر نکنم که داستانه قوی تری داشته باشه/:)تو himym تد علت هر اتفاقو بیان میکنه و هر موضوعی رو که تو اون قسمت بهش زیاد نمی پردازن رو توی یه تیکه کوچیک در آخر به صورت طنز سعی میکنن بهش بپردازن.اما توبیگ بنگ واسه خیلی اتفاقا دلیلی وجود نداره یا خیلی چیزا یا اتفاقات رو بدون اینکه بهش بپردازن از کنارش رد میشن یا بعد از سه - چهار قسمت بدون هیچ اشاره بهش میپردازن.

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
من از وقتی Friends دیدم دیگه نمیتونم این طنزها لوس رو نگاه کنم ، مخصوصا HIMYM که دیگه از سیزن 5 دنبالش نکردم خیلی بد شد ، البته اولشم خیلی خوب نبود فقط بارنی توش عالی بازی میکرد :)

کسی سریال Seinfeld دیده؟؟ نمرش خوبه توی چنتا سایت هم دیدم ازش تعریف کردن :-/

کسی اطلاعی داره بم بگه

ممنون :)

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
من از وقتی Friends دیدم دیگه نمیتونم این طنزها لوس رو نگاه کنم ، مخصوصا HIMYM که دیگه از سیزن 5 دنبالش نکردم خیلی بد شد ، البته اولشم خیلی خوب نبود فقط بارنی توش عالی بازی میکرد :)

کسی اطلاعی داره بم بگه

ممنون :)

درسته که himym بعضی جاهاش لوسه اما از سیزن 7 به بعد عاووولی میشه سریال.مخصوصا تو سیزن 8 که اصلا به اوج میرسه.بهت پیشنهاد میکنم که حد اقل سیزن 8 این سریالو ببینی تا نظرت عوض شه;)
تو سیزن 8 دیگه فقط برای صحنه های کمدی به بارنی تکیه نمیکنند و نقش مارشال(:d) تو قسمت طنز سریال خیلی بیشتر میشه.

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen

چیزی که سریال رو واسه من متمایز میکنه اینه که از فصل 3 و 4 مثل بقیه سریال ها شروع نمیکنه کرکتر ها رو به زور ضربدری زنو شوهر بده ....
در کل طنز فرندز رو داره
جک های لویی رو داره با این فرق که تاریک نیستن
دو تا کرکتر خیلی قوی داره که توو همه فصل ها ثبات دارند و اگه بخوام یه پیش زمینه بهت بدم مثل چندلر و جویی توو فصل های اول فرندز متمایز هستن (البته دوستیشون منظورم نیست )

aliahmadi2

کاربر سایت
Sep 26, 2008
4,253
نام
AliDEvil
چیزی که سریال رو واسه من متمایز میکنه اینه که از فصل 3 و 4 مثل بقیه سریال ها شروع نمیکنه کرکتر ها رو به زور ضربدری زنو شوهر بده ....
در کل طنز فرندز رو داره
جک های لویی رو داره با این فرق که تاریک نیستن
دو تا کرکتر خیلی قوی داره که توو همه فصل ها ثبات دارند و اگه بخوام یه پیش زمینه بهت بدم مثل چندلر و جویی توو فصل های اول فرندز متمایز هستن (البته دوستیشون منظورم نیست )

با این اوصاف پیشنهاد میکنید ببینم دیگه؟ :d

این قدیمی بودنش تو ذوق نمیزنه؟؟

از این مدل طنز ها نیست که فقط واسه خود آمریکایی هایی هست؟( در مورد برنامه تلویزیون خودشون مثلا یکه کرکتر رو مسخره میکنن )منظورمو متوجه شدید؟:)

درسته که himym بعضی جاهاش لوسه اما از سیزن 7 به بعد عاووولی میشه سریال.مخصوصا تو سیزن 8 که اصلا به اوج میرسه.بهت پیشنهاد میکنم که حد اقل سیزن 8 این سریالو ببینی تا نظرت عوض شه;)
تو سیزن 8 دیگه فقط برای صحنه های کمدی به بارنی تکیه نمیکنند و نقش مارشال(:d) تو قسمت طنز سریال خیلی بیشتر میشه.

یعنی واقعا ارزش داره من 2-3 فصل ببینم فقط واسه فصل آخرش؟ تازه اونم شنیدم دیگه فصل های آخر سریال بیشتر درام شده تا اینکه طنر باشه :|

جدی فقط بازنی بازی میکرد تنهایی تو سریال ، تد هم بد نبود ولی لیلی و مخصوصا اون دختر خشکله خیلی افتحاح بودن :d

چیزی که توی سریال فرندز وجود داشت اینه که همه کرکترها عالی بازی میکردن ( البته من از مونیکا خوشم نمیاد اصلا:d )

mohsen7337

کاربر سایت
May 21, 2010
661
نام
mohsen
با این اوصاف پیشنهاد میکنید ببینم دیگه؟ :d
این قدیمی بودنش تو ذوق نمیزنه؟؟
از این مدل طنز ها نیست که فقط واسه خود آمریکایی هایی هست؟( در مورد برنامه تلویزیون خودشون مثلا یکه کرکتر رو مسخره میکنن )منظورمو متوجه شدید؟:)

از اون سه تا طنز دیگه بیشتر دوست داشتم . پس مسلمن پیشنهاد میشه :d
قدیمی بودنش هم که شما اگه از فرندز خوشت اومده باشه تا چند تا قسمت اول کاملن با فضای سریال هماهنگ میشی , فقط یه چیزی که هست اگه نسخه dvd rip رو از توررنت بگیری کنتراست رنگ خیلی بهتره
نه بعضی جاها قطعن یه اشاره میکنه یا یه تیکه میندازه به آدم های مشهوره اون موقع ولی در حد همون فرندز کمو بیش دیگه بعضی چیزا رو اگه فیلمو سریال دیده باشی متوجه میشی مثلن آدم های پیری که دارن میمیرن میرن فلوریدا زندگی میکنن :d یا نیویورک بالا شهر پایین شهر داره یه همچین چیزایی , یا متروش مثل مترو تهرانه اوضاش

ramin-v

کاربر سایت
Jan 21, 2008
12
نام
vahid
سلام دوستان یک راهنمایی میخوام. من الان دارم سریال Arrow رو نیگاه میکنم و در روز 2 ساعت وقت برای سریال دارم سریال خوب چی سراغ دارید و پیشنهاد میدید بعد از این Arrow برم سراغش. ممنون میشم پاسخ بدید.

sub -zero

کاربر سایت
Jul 9, 2011
468
سلام دوستان یک راهنمایی میخوام. من الان دارم سریال Arrow رو نیگاه میکنم و در روز 2 ساعت وقت برای سریال دارم سریال خوب چی سراغ دارید و پیشنهاد میدید بعد از این Arrow برم سراغش. ممنون میشم پاسخ بدید.

سریال تو چه سبکی میوای خو؟تو همون سبک arrow?

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
مارک گتیس باز اومد بدترین اپیزود فصل دکترهو رو نوشت رفت.

91broezdjz8hw0si1x79.gif

بد تر از همه ساپورت مردمه. یا واقعا بیننده های Casual زیاد شدن یا همه قبول کردن Gatiss بی مصرف ترین آدم دنیاست.

این بدبختی که دارید اینجوری فحشش میدید و مسخره اش میکنید و دوتا گیف حواله اش میکنید همون بنده خدایی نیست که بهترین اپیزود های Sherlock رو نوشته ؟
biggrin1.gif

شاید حتما ابش تو Doctor Who قطعه وگرنه تو Sherlock که عالی هست
biggrin1.gif

بهترین اپیزود های Sherlock هم Steven Moffat نوشته نه گیتیس :/ تنها اپیزود خوبش تو شرلاک Hounds of Baskervilles بود.

آخرین ویرایش:

Red Ѵ

Red Devil
کاربر سایت
Jul 9, 2014
7,268
نام
وحید
این بدبختی که دارید اینجوری فحشش میدید و مسخره اش میکنید و دوتا گیف حواله اش میکنید همون بنده خدایی نیست که بهترین اپیزود های Sherlock رو نوشته ؟ :D

شاید حتما ابش تو Doctor Who قطعه وگرنه تو Sherlock که عالی هست :D

- - -ویرایش - - -

بهترین اپیزود های Sherlock هم Steven Moffat نوشته نه گیتیس :/ تنها اپیزود خوبش تو شرلاک Hounds of Baskervilles بود.

Steven Moffat که پروردگار هست اصلا :D Hounds of Baskervilles که عالی بود :D ولی خب Great Game هم خیلی خوب بود :D حالا شاید بهترین نبود ولی خب عالی بود :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
    or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر