M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
بعله همون طور که دوستمان این بالا هم گفتن قسمت اول سریال The Flash به اسم Pilot لیک شده. ولی تاریخ پخش رسمی همون دور و ور مهر ماه هست.
از اونجایی که قرار دادن لینک دانلود ممنوع هست اگر کسی خواست بیاد پروفایلم لینکو بهش بدم.:)
----------------------------------------------------------------------------------------------
و ضمنا برای کسایی که سریال Arrow رو دنبال میکردن:
بصورت رسمی تاریخ شروع سریال گفته شد که میشه october 8 2014 که به شمسی یعنی 16 مهر 93:(
منبع

Farh@d

کاربر سایت
Jun 5, 2007
8,955
نام
فرهاد
تیم سازنده Tyrant عالین، حتما دنبال کنید. Craig Wright نوسینده سریال لاست و کارگردان. این سریال رو خالق هوملند نوشته کارگردانی کرده یعنی Gideon Raff یه چیزه خوبی که در قسمت اول داره اونم اینه که قسمت اول سریال رو Howard Gordon کاگردانی کرده. کاگردان سری هری پاتر.

=====================================

سریال محبوب من یعنی Rectify هم سزین دومش پخش شد. اینقدر فاصله انداختن بعد از پایان سیزن یک که یادم رفت بود.

heroofiran

کاربر سایت
Feb 20, 2013
998
نام
احسان
6lc7u0sdaeaw3a1vr3i3.jpg

تو سریال fargo این دو تا خلو چل خیلی خوب بازی کردن و با هم یه هماهنگی جالبی داشتن به طوری که کنجکاو شدم که برم ببینم جای دیگه بازی نکردن.

رفتم کاراشونو دیدم فهمیدم که اینا کلا یه شو اختصاصی دارن:d

اسمش Key and Peele هستش.3 فصل اومده و برای فصل 4 هم تمدید شده

key-and-peele.jpg

U n i t e d

کاربر سایت
Jun 4, 2013
5,232
نام
محمد
خب اینم بالاخره لیک شد و دیدم:d رسما یه کپی برداری از خود Arrow هست و من که فرق خاصی ندیدم! حالا این نسخه که اومده کیفیتش پایین بود ولی در کل بنظر حرف جدید نداره و داستان هم خیلی سریع و شتاب زده دنبال شد! امیدوارم یه چیز تو مایه های فصل اول Arrow نباشه.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,387
نام
Majid
6lc7u0sdaeaw3a1vr3i3.jpg

تو سریال fargo این دو تا خلو چل خیلی خوب بازی کردن و با هم یه هماهنگی جالبی داشتن به طوری که کنجکاو شدم که برم ببینم جای دیگه بازی نکردن.

رفتم کاراشونو دیدم فهمیدم که اینا کلا یه شو اختصاصی دارن:d

اسمش Key and Peele هستش.3 فصل اومده و برای فصل 4 هم تمدید شده
این دوتا همیشه با هم هستن :D
اگه این Epic rap battle of history که هی بین شخصیت های معروف کل کل رپ میزاره رو تا حالا دیده باشین توی یکیش همین دوتا هستن :D

d45f5ca149b8d19b8fe0093e48d3037f38f14563

سمت چپیه گاندیه :D سمت راستیه مارتین لوتر :))
چند وقت پیش هم همین گروه برای والتر وایت و ریک گرمز کل کل رپ گذاشته بود که بچه ها قرار داده بودن توی تاپیک و خیلی قشنگ بود! :D

آخرین ویرایش:

N!ma

کاربر سایت
Sep 13, 2011
2,470
نام
نیما
سلام من تازه سریال شیملس رو شروع کردم واقعا خیلی ازش خوشم اومد:D مخصوصا پدر خانواده که کاراش فوق العادس :)) کلا علاوه بر کمدی بودن نکات آموزنده هم زیاد داره. به همه پیشنهاد میکنم تماشا کنند اگه نکردن:D

mmansori85

کاربر سایت
Sep 16, 2011
1,538
نام
امین
آقو توی پایلت فلش،بری کاستوم میپوشه یا نه؟؟؟همینو بگید ک هایپ شیم یکم...
480p
magnet:?xt=urn:btih:c15e4c45c536dbca119a6d5b24c4f307da55dc4d&dn=The+Flash+S01E01+480p+Pre-Air+WEBRip+x264+AAC+%5BGWC%5D.mp4&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.openbittorrent.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.publicbt.com%3A80&tr=udp%3A%2F%2Ftracker.istole.it%3A6969&tr=udp%3A%2F%2Fopen.demonii.com%3A1337

M.V.S

کاربر سایت
Sep 28, 2012
897
نام
مسیح
خب تاریخ پخش سریال های CW بصورت کامل منتشر شد:)

77358879803489442853.jpg

The Flash : سه شنبه ها – از ۷ اکتبر برابر با سه‌شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳
Jane the Virgin : دوشنبه ها – از ۱۳ اکتبر برابر با دوشنبه ۲۱ مهر ۱۳۹۳
Arrow : چهارشنبه ها – از ۸ اکتبر برابر با چهارشنبه ۱۶ مهر ۱۳۹۳
The Vampire Diaries and Reign : پنج شنبه ها از ۲ اکتبر برابر با پنج‌شنبه ۱۰ مهر ۱۳۹۳
The Originals : دوشنبه ها – از ۶ اکتبر برابر با دوشنبه ۱۴ مهر ۱۳۹۳
Supernatural : سه شنبه ها – از ۷ اکتبر برابر با سه‌شنبه ۱۵ مهر ۱۳۹۳
The 100 : چهار شنبها – از ۲۲ اکتبر برابر با چهارشنبه ۳۰ مهر ۱۳۹۳

کلا مهرماه همیشه خنثی هست.:D وقایع خوب با وقایع بد همدیگه رو دفع میکنن :D

آخرین ویرایش:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
سبکش چیه؟
ژانرش که درام فانتزیه
باقی‌ماندگان درباره اتفاقات بعد از یک واقعه رستاخیز مانند است- مثل بازگشت مسیح برای انتقال افراد باایمان به بهشت- و تمرکز فیلم روی افرادیست که منتقل نشده‌اند و در منطقه‌ای متروکه رها شده‌اند.

ldghn

کاربر سایت
Oct 20, 2005
2,576
نام
Milad

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر