majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,421
نام
Majid
بچه ها یه چندتا سریال خوب معرفی میکنید ؟! :D یه سرچی زدم اینا رو انتخاب کردم.

Homeland

Fringe

Fargo

Boardwalk Empire

از بین این 4تا کدوماشون ارزش دیدن داره ؟ و کدومشون به معنای واقعی شاهکار به حساب میاند ؟

از فیلم های کمدی خوشم نمیاد. فیلم هایی که فقط و فقط تو ژانر درام خلاصه شده باشند هم خوشم نمیاد. سبک های زیر هم میپسندم :D

Mystery | Thriller | History | Horror | Thriller | Sci-Fi

اینم اضافه کنم داستان فیلم هم برای من خیلی مهم هست.
Fringe بیشتر بهت میخوره انگار :D
Fargo هم که دیدنش ضروریه :D سبکش کمدی نیست ولی طنزم قاطی درامش داره! ولی در اصل درام جنایی هست!
Boardwalk empire هم یکی از بهترین سریالا هست!

اگه کلا سریالای مهمو ندیدی از اینا بهتر هم هست!
از جمله Breaking bad :D
The walking dead رو هم اگه ندیدی ببین!

Daman2

کاربر سایت
Jul 21, 2013
170

Homeland

Fringe

Fargo

Boardwalk Empire

از بین این 4تا کدوماشون ارزش دیدن داره ؟ و کدومشون به معنای واقعی شاهکار به حساب میاند ؟

از فیلم های کمدی خوشم نمیاد. فیلم هایی که فقط و فقط تو ژانر درام خلاصه شده باشند هم خوشم نمیاد. (مگر اینکه واقعا فوق شاهکار باشه مثل BreakingBad که البته اونم Crime هم بود!)

سبک های زیر هم میپسندم :D

سریال Fringe به شدت پیسنهاد می شه
شاید اولاش زیاد خوشت نیاد ولی اخرش واقعا قشنگ می شه

.SamueL.

کاربر سایت
Dec 9, 2012
1,481
به دوستان سریال بین پیشنهاد میکنم حتما سریال Les revenants رو ببینین سریال خاصیه ممکنه هرکسی خوشش نیاد کسایی که LOST رو میپرستن حتما ببینن

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,421
نام
Majid
عاغا این فارگو چجور سریالیه؟!
یعنی دنباله داره یا نه مینی سریاله یا مثل td هر سیزنش بازیگرای جدیدی داره؟!:-/
من شدم مسئول معرفی فارگو :p

مینی سری محسوب میشه! ولی انگار سیزن دومی هم در کاره و اگرم باشه مطمئنن بازیگراش مثل TD عوض میشن!

خود سریالشم درام جنایی هست با مخلوطی از طنز که داستان بسیار عالیی داره و دیدنش بدجور پیشنهاد میشه :D و بنظرم بهترین Mini series سال هست :x و جز بهترین سریالای سال :x
در کل سیزن اولش 10 اپیزود بیشتر نیست و وقت گیر نیست اما همین 10 قسمت به شدت جذابه :x

مسئول معرفی فارگو رو نگاه کن توروخدا :|
10 قسمته نه 8 قسمت :d
دیگه چیکار کنیم دیگه ؟:bighug:
یک لحظه با True Detective قاطی کردم :D ببخشید 10 قسمت :D

آخرین ویرایش:

KAMY-GAME

کاربر سایت
Jul 12, 2012
945
نام
K @ M Y A B
من شدم مسئول معرفی فارگو :p

مینی سری محسوب میشه! ولی انگار سیزن دومی هم در کاره و اگرم باشه مطمئنن بازیگراش مثل TD عوض میشن!

خود سریالشم درام جنایی هست با مخلوطی از طنز که داستان بسیار عالیی داره و دیدنش بدجور پیشنهاد میشه :D و بنظرم بهترین Mini series سال هست :x و جز بهترین سریالای سال :x
در کل سیزن اولش 8 اپیزود بیشتر نیست و وقت گیر نیست اما همین 8 قسمت به شدت جذابه :x
مسئول معرفی فارگو رو نگاه کن توروخدا :|
10 قسمته نه 8 قسمت :d

TOP Game

کاربر سایت
Feb 4, 2008
2,332
نام
Mohamad®eza
بچه ها اگه بقیتون هم این فیلم ها رو دیدین ممنون میشم نظرتون رو بگید:

Homeland

Fringe

Fargo

Boardwalk Empire

از فیلم های کمدی خوشم نمیاد. فیلم هایی که فقط و فقط تو ژانر درام خلاصه شده باشند هم خوشم نمیاد. (مگر اینکه واقعا فوق شاهکار باشه مثل BreakingBad که البته اونم Crime هم بود!)

سبک های زیر هم میپسندم :D

Fringe بیشتر بهت میخوره انگار :D
Fargo هم که دیدنش ضروریه :D سبکش کمدی نیست ولی طنزم قاطی درامش داره! ولی در اصل درام جنایی هست!
Boardwalk empire هم یکی از بهترین سریالا هست!

اگه کلا سریالای مهمو ندیدی از اینا بهتر هم هست!
از جمله Breaking bad :D
The walking dead رو هم اگه ندیدی ببین!
TWD رو که مشغولم :D BreakingBad هم 4تا فصلش رو دیدم فصلِ پنجمش مونده که ایشالله به زودی میبینیم :D GOT هم تو لیستم دارم.

فیلم های مهم و تاپ دیگه چی مونده؟

راستی Hannibal رو یادم رفت تو لیست بزارم. Homeland هم توضیح ندادی! :D اینا چطوره ؟

سریال Fringe به شدت پیسنهاد می شه
شاید اولاش زیاد خوشت نیاد ولی اخرش واقعا قشنگ می شه
مرسی از توضیحت.

Hannibal چطوره ؟

Davakineee

کاربر سایت
May 10, 2014
625
نام
محـــمد حـســـین
اقا یکی به من تو اسپویلر توضیح میده چرا اسم سریال رو فارگو گذاشتند ؟؟!! چیزیه که اصلا تو سریال بهش پرداخت نمیشه

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,421
نام
Majid
TWD رو که مشغولم :D BreakingBad هم 4تا فصلش رو دیدم فصلِ پنجمش مونده که ایشالله به زودی میبینیم :D GOT هم تو لیستم دارم.

راستی Hannibal رو یادم رفت تو لیست بزارم. Homeland هم توضیح ندادی! :D اینا چطوره ؟

مرسی از توضیحت.

Hannibal چطوره ؟
هوملندو چون دنبال نمیکردم اطلاعاتی ندارم ولی Hannibal اگه به سریال پلیسی جنایی خیلی خشن علاقه داری ضروریه که ببینی! داستان خیلی خوبی هم داره و داستانش هم از روی کتاب های همین سریال هست و تا حالا خیلی فیلم از روی شخصیت هانیبال ساخته شده!

قضیه سریالش هم سر این هست که شخصیت اصلی که کاراگاهه برای اینکه بتونه راحت تر قاتلا رو دستگیر کنه با یک روانشناس به اسم هانیبال لکتر آشنا میشه و اون بهش کمک میکنه و حالا در این بین این قتل ها تاثیراتی که روی روح و روان شخصیت اصلی میزاره خیلی جالبه و داستان همینطور به مرور قشنگ تر میشه :x ( این که اسپویل نداشت دیگه :| )
خلاصه اگه به سریال پلیسی جنایی علاقه داری دیدنش ضروریه و اینکه خیلی خشنه و تمام قتل هارو با مخلفات کامل نشون میده :D

اگه مثل بعضی از بچه های این جا نمیدونم روحیت خراب میشه و ... نبین :D :D :D

Augustus

Caesar
کاربر سایت
Sep 22, 2009
2,274
نام
Мojtaba
از همون اول که این سریال معرفی شد نه فقط به خاطره مجموعه کاراکتر هایی که تو این فصل هست یا می تونه تو دنیای این سریال بیاد بلکه به خاطر جو و دوران ویکتوریایی که سریال توش در جریان هست، خیلی به این سریال علاقه مند شدم. تا الان هم به نظرم خیلی خوب پیش رفته و سعی کرده آروم آروم تک تک شخصیت ها رو برای بیننده معرفی کنه. بیشتر از همه شخصیت اتان هست که گمانه زنی ها در مورد گرگینه بودنش بالاست و خوب با مخفی کردن هویت واقعیش بیننده رو وادار کردن تا بیشتر از بقیه شخصیت های دورین گری و فرنکنشتاین به چشم بیاد. برای من هم در قسمت بعدی مهم ترین نکته اینه که درنهایت ببینیم تبدیل میشه به گرگ یا همه چیز جور دیگه رقم می خوره. تا حد زیادی با دیدن این قسمت میشه یک حدس هایی در مورد پایان سریال زد ولی در کل این فصل بیشتر قرار بود تا شخصیت ها معرفی بشن و پیش زمینه ای برای هر کدوم مهیا بشه. اونجوری که تو بعضی خبر ها دیدم فصل دوم خیلی قراره رو شخصیت دورین گری مانور داشته باشن. امیدوارم واسه فصل بعد شاهد Mr Hyde هم باشیم.

Nina.Williams

کاربر سایت
Oct 22, 2010
360
نام
رها
تاریخ شروع سریالای CW مشخص شد...
2 اکتبر - 10 مهر:Vampire diaries season 6 premiere
6 اکتبر - 14 مهر:The Originals season 2 premiere
7 اکتبر - 15 مهر: The Flash Series premiere و supernatural Season 10 premiere
8 اکتبر - 16 مهر: Arrow Season 3 premiere
22 اکتبر - 30 مهر: The 100 Season 2 premiere

آخرین ویرایش:

barneysawyer

کاربر سایت
Feb 28, 2012
1,734
نام
nucky thompson
بچه ها اگه بقیتون هم این فیلم ها رو دیدین ممنون میشم نظرتون رو بگید:

مرسی از توضیحت.

Hannibal چطوره ؟

هوملند داستان اش درباره یک مامور سیاست که می خواد تروریست هارو بگیره . سریال خوبیه البته اگه خیلی وطن پرستیت سر فیلم و سریال گل نکنه . نقطه مقابل 24 محسوب میشه چون به جای این که مثل اون سریال رو هیجان و قهرمان پردازی صرف مانور بده رو درام و کاراکتر هاش کار می کنه (البته به این معنی نیست هیچ هیجانی توش نباشه )

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,421
نام
Majid
خوب آخرین سریالمون هم داره تموم میشه :(( عالی بود این اپیزود :D

فقط الان سیزن بعدی برا 24 تایید نشده؟؟؟
من شنیدم میگفتن اگه هنوز طرفدار داشته باشه سیزن بعدی هم تایید میشه!

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر