Soheil

Set Free The Devil Inside
کاربر سایت
Sep 5, 2006
4,647
نام
سهيل
متاسفانه من این روزا خیلی سرم شلوغه و نمیرسم خیلی از فیلم ها و سریال ها رو دنبال کنم اما دیشب گفتم این True Detective رو یه تستی بزنم...کاش حداقل دم غروبی شروعش میکردم بلکم شب یذره میخوابیدم!:|
فیلم بردای ، فیلمنامه ، موسیقی ، کارگردانی ، بازی ها و ... انقدر استانداردهای بالایی داشتن که هر قسمتش به طور مجزا میتونه با بهترین کارهای سینمایی مقایسه بشه.اون سکانس کلوزآپ از متیو با دوربین روی دست تو اون پایان بندی قسمت چهارمش دیگه اوج حرفه ای گری عوامل رو نشون داد.
این HBO نبود هیچوقت نمی فهمیدیم سریال ها هم میتونن به همچین سطوحی برسن!

منم ديروز شروع كردم ميخواستم همين حرف هارو بگم كه ايشون زحمتش رو كشيد.

فقط يك نكته هم اضافه كنم كه تيراژ شروع سريال فوق العادست.هم آهنگش و هم چيدمان صحنه ها و افكت روش.

TCSCELL

8
کاربر سایت
Dec 5, 2007
17,779
نام
سینا
خب همونطور که میبینین، نظرسنجی تاپیک عوض شده و فرقش با بقیه نظرسنجی ها اینه که از این به بعد، قراره اول هر ماه، بهترین اپیزودهای تلوزیونی که ماه قبلش پخش شده، به نظرسنجی گذاشته بشه.
پیشنهاد و زحمت تهیه لیست هم مثل همیشه به گردن پویا (ghost) بوده که تشکر مینُماییم ازش:D

پ.ن: اگر احساس کردین دو تا از گزینه ها درب و داغونه و با بقیه لیست نمیخونه، اون دو تا رو من اضافه کردم!:D حالا اینکه کدوم دو تاست، بماند!:D

Gojira

Remembering
کاربر سایت
Aug 6, 2012
2,599
نام
مـــهــدی
  • New Girl: sister

:lol:

--------------

قسمت هشتم Episodes هم مثلِ همیشه عالی بود. :D

18015637307680691789.jpg

آخرین ویرایش:

sorvinho

کاربر سایت
Sep 8, 2010
4,233
نام
سروش
این قسمت در کل خوب بود ولی انتظار داشتم بهتر باشه :|
این قسمت بیشتر یه شروع و توضیحاتی بود برای اتفاقاتی که توی ادامه فصل قراره ببینیم،اون تیکه هایی که از قسمت های آینده نشون داد خیلی امیدوار کننده بود :d
فقط اینکه این پسر رگنار bjorn چه یهو بزرگ شد :| بازیگرش رو که به احتمال خیلی زیاد عوض کردن ولی فکر کنم باید حداقل 3-4 سال از ترک کردن رگنار گذشته باشه که یهو اونقدر بزرگ شده :|
نه بابا همونه!:dعوضش نكردن.

majidred2011

< RED PHANTOM >
کاربر سایت
Jul 16, 2011
11,383
نام
Majid
خب همونطور که میبینین، نظرسنجی تاپیک عوض شده و فرقش با بقیه نظرسنجی ها اینه که از این به بعد، قراره اول هر ماه، بهترین اپیزودهای تلوزیونی که ماه قبلش پخش شده، به نظرسنجی گذاشته بشه.
پیشنهاد و زحمت تهیه لیست هم مثل همیشه به گردن پویا (ghost) بوده که تشکر مینُماییم ازش:D

پ.ن: اگر احساس کردین دو تا از گزینه ها درب و داغونه و با بقیه لیست نمیخونه، اون دو تا رو من اضافه کردم!:D حالا اینکه کدوم دو تاست، بماند!:D
آها اینطوری بهتره :D
بین چند تا گزینه موندم نمیتونم رای بدم :D

آقا این True Detective قسمت 4 خیلی مبهم بود برام :| با دقت نگاه نکردم نصف سریالش واسم نامفهوم شد !! :|
الان من نفهمیدم پرونده قتل به اون غلدرا مربوط میشد؟ بعد چجوری اون یارو ریشوـه راستو میشناخت؟
بعد راست براچی رفت بینشون؟ بعد این ماموریتی که اینا انجام دادن دقیق چه ماموریتی بود؟ یعنی فقط سرقت مواد بود یا قضیه دیگه هم بود؟ بعد راست میخواد باهاشون همکاری کنه که به چی برسه؟
خلاصه کلا این اپیزودشو درست درک نکردم! نمیدونم چرا :D

Daemonis

Run Baby Run
کاربر سایت
Jan 3, 2009
7,028
نام
محمد امین
آقا این True Detective قسمت 4 خیلی مبهم بود برام :| با دقت نگاه نکردم نصف سریالش واسم نامفهوم شد !! :|
الان من نفهمیدم پرونده قتل به اون غلدرا مربوط میشد؟ بعد چجوری اون یارو ریشوـه راستو میشناخت؟
بعد راست براچی رفت بینشون؟ بعد این ماموریتی که اینا انجام دادن دقیق چه ماموریتی بود؟ یعنی فقط سرقت مواد بود یا قضیه دیگه هم بود؟ بعد راست میخواد باهاشون همکاری کنه که به چی برسه؟
خلاصه کلا این اپیزودشو درست درک نکردم! نمیدونم چرا :D
حالا یه اجمالی توضیح میدم : راست قبلا یه مدتی مامور مخفی بوده که در اون مدت با این گروه آشنا شده و مخفیانه در بینشون نفوذ کرده و الان هم با توجه به اینکه متوجه شدن اون قاتله داره meth میسازه و اون گروه موتور سوارا هم فقط از اون میخرن تصمیم گرفت دوباره بره اونجا و رهبرشون رو که قبلا باهاش دوست بود رو بدزده و ازش اطلاعاتی در مورد همون قاتل شیشه ساز به دست بیاره . دقیق یادم نیست اون ماموریتی که رفتن رو راست از قبل میدونست یا اتفاقی بود که به کمک اون ماموریت تونست رهبرشون رو بدزده با کمک مارتی :)

mohammadl021

کاربر سایت
May 26, 2011
2,765
نام
محمد امین
هانیبال رو دیدم لامصب اولش هیچی از سریال یادم نبود کم کم گرفتم :d
HANNIBAL S2 E1
سر همو تیکه اولش برا داداشم زدم همه رو اسپویل کردم انقد عصبانی شده بود میخواست بیاد بزنه مارو:|:d

AM!R

کاربر سایت
Sep 10, 2011
5,063
نام
AmiR
True Detective بعد از Game Of Thrones پر بیننده ترین سریال HBO هستش...
Game Of Thrones بیش از 13 میلیون نفر..
True Detective بیش از 11 میلیون نفر...
منبعش روزنامه 7صبح بود:d
اپیزود یکش رو گرفتیم ببینیم چیه این همه تعریف میکنید...
ایول عجب کستی داره:x

K I 1 1 E R

ناظم انجمن
Feb 22, 2011
17,175
نام
∂αнмα
True Detective بعد از Game Of Thrones پر بیننده ترین سریال HBO هستش...
Game Of Thrones بیش از 13 میلیون نفر..
True Detective بیش از 11 میلیون نفر...
منبعش روزنامه 7صبح بود:d
اپیزود یکش رو گرفتیم ببینیم چیه این همه تعریف میکنید...
ایول عجب کستی داره:x

داخل امریکا که زیاد به اون صورت بیننده نداشتند :|

میگم این HBO کاناداییه دیگه ؟

ویرایش :

خودم فهمیدم :d

HBO (Home Box Office) is an American premium cable and satellite television network that is owned by Home Box Office Inc

asi_1447

کاربر سایت
Oct 27, 2010
1,395
نام
احسان
نسخه ی ps3 بازی South park اومد. سریع زدم تو کار دانلود یه 3-4 ساعت یه سره نشستم پاش! عالیه آقا عالی! حداقل از نظر داستانی و دیالوگ ها و رفرنس ها به سریال عالیه! الان دوباره می خوام بپرم تو بازی. لامصب همه هستن توش! حتی Al Gore :D

کاربرانی که این قسمت را مشاهده می‌کنند

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟
or ثبت‌نام سریع از طریق سرویس‌های زیر